Jau aukstāk un ziemīgāk iesāksies šī nedēļa – kā jau decembrī pieklājas. Uzzini arī to, kā šajā nedēļā būs izkārtojušās zvaigznes un planētas, kā arī to, ko tas nozīmē un sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šodien tev savā darba vietā nāksies pieņemt dažādus drosmīgus lēmumus, ko veicinās dažādas sarunas un izmaiņas. Gadīsies iespēja kam ļoti patīkamam profesionālajā sfērā, taču aizvien nāksies uzmanīties no dažādām nepatikšanām un konfrontācijām, ko veidos ar lietām neapmierināti cilvēki. Tavu apciemojumu vai zvanu gaidīs sieviete, kura dzīvo tālu no tevis. Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, nevajadzētu paļauties uz lielām cerībām šonedēļ. Lietām tagad būs sava attīstība, neatkarīgi no tavām vēlmēm un cerībām. Šī solās arī būt nedēļa, kad kāda svarīga ziņa vai priekšlikums varētu sagādāt uztraukumu mājās vai ģimenes dzīvē. Labvēlīgs laiks ceļošanai pa valsti vai sagatavošanās procesam ceļojumam, kurā dosies pēc pandēmijas beigām. Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs tikšanās, kur vajadzēs apspriest svarīgas ģimenes vai profesionālās tēmas.  Bērna izglītība vai karjera, iespējams, būs viens no svarīgākajiem notikumiem šīs nedēļas laikā.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ būsi atvērts jebkurām ziņām, informācijai un priekšlikumiem, kas nāks no tuvienes vai tālienes. Finansiālās attiecības ar kādu cilvēku no tava draugu loka norisināsies tavā labā. Iespējams, šo nedēļu tu atcerēsies, jo tavās mājās norisināsies kāds liktenīgs notikums. Būs kāds pārsteigums saistībā ar darbu, vecajiem kolēģiem vai biznesa partneriem vai kaut ko citu, kas jau kādu laiku ir pagātnē. Var gadīties arī pārsteigums saistībā ar komunikācijas atjaunošanu, dažos gadījumos ar iespēju jaunām apņemšanām. Iespējams, būs negaidīts lēmums pamest vai mainīt pašreizējo darbu, jo dzīvē radīsies jaunas iespējas, situācijas. Vēršu vīrieši beidzot varēs izkļūt no depresijas, nedrošības, baiļu un trauksmes perioda, pateicoties jauniem apstākļiem vai iespējām. Būs iespēja iegādāties kaut ko sen kārotu.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa būs interesanta un aizņemta jo īpaši Dvīņu sievietēm. Tev būs dažādi plāni, kas saistīti ar ģimeni. Būs liela apņemšanās pabeigt dažādus svarīgākos uzdevumus līdz gada beigām vai sarīkot ģimenes satikšanos. Dvīņu meitenēm un jaunām sievietēm var rasties problēmas mīlestībā. Šonedēļ kopumā būs iespēja īstenot savus plānus un idejas. Dažreiz saņemsi palīdzību vai noderīgu padomu no cilvēkiem, no kuriem nebūsi gaidījis šādu žestu. Iespējams, tieši šonedēļ varēsi veikt labas iestrādes lietām, kas būs svarīgas nākamā gada sākumā. Šī nedēļa var sagādāt tev trauksmi vai bažas saistībā ar zēnu vai jaunekli, kurš šobrīd atrodas ceļojumā vai ir apmeties citā valstī. Dvīņi vīriešiem, kuru darbs ir saistīts ar transportēšanu vai transportlīdzekļu izmantošanu, ir jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem. Var rasties risks kādam incidentam vai nepatīkamai situācijai. Iespējamas sliktas ziņas saistībā ar sievieti, kura tev bijusi ļoti īpaša kādā dzīves posmā.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ vari gaidīt kādu pārsteigumu, kas saistīts ar bērniem. Iespējami jaunumi no tuvienes vai tālienes, kas būs saistīti ar bērna piedzimšanu, svinībām vai citu pasākumu. Dažos gadījumos iespējama negaidīta ziņa, kas saistīta ar grūtniecību. Kopumā šī nedēļa tev būs visai īpatnēja. Pagātne un nākotne sajauksies teju vienā veselumā, taču dažādos negaidītos veidos tas viss sniegs tev iespēju virzīties uz priekšu. Necenties par katru cenu rast atbildes uz jautājumiem, uz ko tikai nākotne spēs atbildēt. Būs iespēja finansiāli norēķināties ar kādu cilvēku no tava draugu loka. Saņemsi naudu, kas kaut kādu iemeslu dēļ bija aizkavējusies. Varēsi iegādāties kaut ko mājām. Dažos gadījumos iespējama naudas saņemšana kādas lietas pārdošanas rezultātā. Vēžu zēniem un jauniem vīriešiem šonedēļ būs iespēja izveidot pamatu kam ļoti svarīgam savā dzīvē.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šīs nedēļas laikā varētu būt lielākas cerības iegūt naudu vai kādu svarīgu finansiāla rakstura dokumentu. Centies būt saprātīgs un domāt reāli, ir jābūt gatavam arī uz dažādiem sarežģījumiem un kavēšanos. Šonedēļ dažādas emocijas varētu raisīties saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar meitenes piedzimšanu vai kādas radinieces, tuvas draudzenes grūtniecību. Tikšanās vai telefoniska sazināšanās gaidāma ar meitu, mazmeitu vai citu tev labi pazīstamu sievieti. Vajadzētu izvairīties no jebkādiem konfliktiem, taču, ja tomēr tādi rodas, tie solās būt maznozīmīgi. Vairumā gadījumu tie būs sīkumi par nelielām lietām un rezultātā tas tikai sabojās tavu garastāvokli. Dažas lauvas varētu gūt labumu no mantojuma, īres, kompensācijas, pensijas vai līdzīgām lietām.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava    

Šonedēļ, iespējams, uzsāksi flirtu savā darbavietā vai arī esošais tiks atklāts. Veiksmīga nedēļa sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem un spēj izmantot dažādas iespējas. Jaunām Jaunavu sievietēm var izvērsties interesanta attiecību attīstība ar cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Šonedēļ tev var rasties finansiāla rakstura bažas saistībā ar draugiem vai profesionālajās attiecībās. Iespējams, draugi vai biznesa partneri ar tevi dalīsies savās finansiālajās problēmās, kas tevī radīs nopietnas bažas par viņiem. Iespējams, viņi lūgs tavu palīdzību vai arī vienkārši klusībā cerēs, ka spēsi ko darīt lietas labā. Iespējams, būs bažas un rūpes saistībā ar bērniem vai jauniešiem, kuri ir tavi radinieki. Problēmas ar bērniem var rasties gadījumā, ja tavs darbs kaut kādā mērā ir saistīts ar viņiem. Šonedēļ vari iesaistīties īpašuma pārdošanā vai iznomāšanā, mājokļa iekārtošanā. Mēģini uzmanīties no nepatīkamām kļūdām, tās var novest līdz materiālām grūtībām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari          

Šonedēļ tev var gadīties dažādas neveiksmes vai grūtības strādājot ar dažādiem dokumentiem un līgumiem. Kādā brīdī var nākties apmeklēt kādu vietu un uzzināt par nepatīkamu notikumu, kas atgadījies. Nepatikšanas var rasties arī tavā mīlas dzīvē, taču tikai skaidrs prāts un loģiska domāšana spēs palīdzēt un kaut ko mainīt tavās attiecībās. Neatstāj radušās problēmas bez ievērības, ja vien tu nevēlies palikt viens. Iespējams, iegūsi jaunus paziņas, taču šie cilvēki nebūs uz palikšanu tavā dzīvē. Iespējams, grūtības sagādās komunikācija ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Interesanta lietu un situāciju attīstība var gadīties Svaru sievietēm. Izvairies no meliem vai jebkāda veida mēģinājumiem manipulēt, jo tas var sabojāt daudz ko tavā dzīvē. Svarīgas ziņas vai notikums, kas saistīts ar bērnu no tavas ģimenes vai tuvākās apkārtnes.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šī būs nedēļa, kurā tev būs iespēja atrisināt dažādus pārpratumus, problēmas un citas lietas, kas nespēlē tev par labu. Tas dos panākumus, ko esi pelnījis. Skorpionu vīriešiem var rasties jauni priekšlikumi vai labvēlīgas situācijas, kas saistītas ar darbu vai biznesu. Tev būs arī svarīga un emocionāla komunikācija ar zēnu vai jaunekli. Iespējams, atjaunosi kādas attiecības vai negaidīti tavā dzīvē atgriezīsies persona no pagātnes. Šonedēļ vajadzēs arī sniegt palīdzīgu roku cilvēkam, ar kuru ikdienā dzīvo kopā. Var gadīties pieņemt nopietnus lēmumus mīlestības jomā, iespējams, radīsies jaunas romantiskās attiecības/intereses. Iespējams, kāda persona, kuru tu labi pazīsti, mēģinās tevi piekrāpt vai manipulēt ar tevi.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šī nedēļa var būt diezgan labvēlīga jo īpaši Strēlnieku vīriešiem, ja plāni un darbības saistītas ar ģimeni. Šī nedēļa būs labvēlīga kāzu un dažādu citu ģimenes pasākumu apmeklēšanai un mīlestības izrādīšanai saviem tuvākajiem. Iespējams, uzzināsi jaunumus, kas būs saistīti ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu, visticamāk – zēna nākšanu pasaulē. Šonedēļ pievērsies cilvēkiem, kuri ir tev apkārt – kopā ar viņiem tu jutīsies labi un būsi laimīgs. Iespējams, atklāsies kādas intrigas vai tas, ka kāds tevi ir apmelojos vai izcēlies ar citu negatīvu rīcību pret tevi – tas būs norisinājies pirms kāda laika. Tu vari gūt panākumus darbā vai izglītībā, jo īpaši, ja šobrīd apgūsti ko jaunu. Var rasties iespēja uzlabot savu peļņu un kopējo finansiālo situāciju.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ vari sagaidīt vairāk darba un vairāk saistību. Jo īpaši tas attiecas uz Mežāžu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Tev būs nopietna trauksme vai spriedze, kamēr nebūsi saņēmis gaidīto naudu vai finanšu dokumentus. Iespējams, būsi patīkami pārsteigts par kāda cilvēka, kuram līdz šim bijusi negatīva attieksme pret tevi, vārdiem vai rīcību. Jaunas Mežāžu sievietes šonedēļ var saņemt negaidītu dāvanu, kas ļoti iepriecinās. Būs iemesls personīgām svinībām, kas saistītas ar kādu tev īpašu cilvēku vai gūtajiem panākumiem. Saņemsi ielūgumu uz pasākumu no kādas meitenes vai jaunas sievietes. Mežāžu vīriešiem šī solās būt īpaši svarīga nedēļa, tāpēc to nevajadzētu izšķērdēt nelietderīgi. Izmanto katru iespēju, lai gūtu jaunu pieredzi un mācītos no zinošiem cilvēkiem. labvēlīga nedēļa naudas saņemšanai, ģimenes budžeta stabilizēšanai un attiecību nokārtošanai ģimenē.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs           

Šī būs nedēļa, kad tev vajadzēs izmantot dažādas jaunas iespējas, jo būs jāpieņem dažādi lēmumi saistībā ar kādām pārmaiņām. Īpaša loma tavā dzīvē būs kādam cilvēkam no tavas ģimenes. Šonedēļ iespējama naudas saņemšana saistībā ar kādu dokumentu vai līgumu. Iespējams, būs kāds pirkums, kas saistīts ar šo dokumentu. Iespējams, nāksies iesaistīties kādas sievietes dzīvē, kura nedzīvo ar tevi kopā ikdienā. Iemesli varētu būt dažādi katram Strēlniekam atsevišķi. Vari gaidīt labas ziņas saistībā ar savu finansiālo situāciju. Ūdensvīru sievietēm var gadīties kāda nepatīkama situācija savā privātajā dzīvē. Ūdensvīru vīrieši veiks kādu pirkumu, kas būs saistīts ar bērnu, mazbērnu vai kādu citu tuvu radinieku.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ var rasties nepatikšanas, kas saistītas ar ceļošanu vai cilvēku no kādas citas vietas, kas varētu likt tev veikt svarīgas sarunas vai pieņemt nozīmīgu lēmumu. Kāda senāka veselības problēma atgādinās par sevi, bet, iespējams, ar ātru reaģēšanu – ārsta apmeklējumu un/vai zālēm ātri tiksi ar to galā. Iespējams, pazaudēsi vai aizmirsīsi kaut ko, taču izredzes to atkal atrast vai atgūt būs lielas. Iespējams, sarunu rezultātā ar draugiem gūsi iespēju vai ideju kādām papildus peļņas iespējām. Tu tiksi iesaistīts daudzās lietās šonedēļ un lielākā daļa sniegs tev pozitīvas emocijas. Tā kā kopumā esi cilvēks, kurš raugās uz dzīvi visai filozofiski, šonedēļ grūtības neradīs depresīvas vai melanholiskas noskaņas. Zivju vīriešiem vajadzētu vairāk pievērsies savas veselības aprūpei. Zivju sievietēm varētu rasties bažas, kas saistītas ar dēlu, mazdēlu vai kādu citu jaunekli.

 

 

Lai brīnišķīga tev šī nedēļa!

Iepriekšējais rakstsSmaga avārija svētdien notikusi Rīgas centrā – VIDEO
Nākamais rakstsAtklāj shēmas rindu apiešanai uz bērnudārzu Ādažos