Pašlaik virsroku gūst slapjš un pelēks rudens, vēl īsti neļaujot ienākt kārtīgai ziemai. Kāda būs nākamā nedēļa, to rādīs laiks, taču tu vari ielūkoties, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai saprastu, ko tās solīs tieši tev.

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ svarīga, iespējams, pat izšķiroša nozīme būs ģimenes lietām kopumā. Iespējams, kaut kādā veidā spēsi nedaudz citādāk paraudzīties uz savu dzīvi un/vai ģimeni. Būs nepieciešams kaut ko atstāt vai atdot, lai ļautu tavā dzīvē notikt kam patiesi labam. Izvairies no jebkāda veida konfliktiem, jo tie neradīs tavā dzīvē absolūti neko pozitīvu. Dažos gadījumos pat tie var novest pie tiesas prāvas. Notikumi tavā mīlas dzīvē solās būt neprognozējami. Tev būs savi plāni, taču apkārt notiekošais to visu mainīs, neraugoties uz to. Lai izvairītos no vilšanās, ļauj visam attīstīties dabīgā ceļā. Šonedēļ, iespējams, norisināsies kāds ļoti svarīgs un interesants notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli no tavas ģimenes vai tuvākās apkārtnes. Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šonedēļ būs vairāk pienākumu, kas saistīti ar ģimeni vai radiniekiem. Labvēlīga nedēļa pirkumiem, iespējams varēsi iegādāties kaut ko, kas palielinās komfortu tavās mājās vai arī jau atradīsi pirmās lieliskās Ziemassvētku dāvanas.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ tavu domu un plānu priekšplānā izvirzīsies tavi vai tuvāko ģimenes locekļu bērni. Tas, iespējams, būs saistīts ar tevi arī tad, ja tavs darbs ir saistīts ar bērniem. Vajadzēs plānot vairāk darbību šajā jomā un vairāk visu analizēt, apdomāt, izskaitļot. Jaunām Vēršu sievietēm var rasties problēmas ar kādu lietu, jo radīsies vēlme vai nepieciešamība visu nokārtot pēc iespējas ātrāk, pat steidzami. Iespējams, Vēršu zīmē dzimušajiem šonedēļ būs grūtības attiecībās ar meitenēm un jaunām sievietēm. Iespējams kāds pārsteigums saistībā ar naudas saņemšanu vai finansiāla rakstura dokumentu, līgumu. Šonedēļ var nākties atlikt sanāksmi vai kāda cilvēka apmeklējumu, kurš tevi gaidījis. Iespējams, tas krietni mainīs ne tikai tavus, bet arī viņa plānus. Esi piesardzīgs un uzmanīgs no tā, kādi cilvēki nonāk tavās mājās vai darba vietā, neuzticies visiem un uzraugi savas lietas, svarīgos dokumentus un informāciju. Šī nedēļa būs dinamiska un emocionāla vīriešiem saistībā ar vai attiecībā uz draudzīgām vai biznesa attiecībām. Pievērs uzmanību informācijai, ko tu saņem no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ tu varēsi izveidot jaunu un interesantu komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Ar dažiem no viņiem tu varēsi apmainīties svarīgā informācijā un/vai iegūt jaunu ļoti svarīgu, kas lieliski noderēs nākotnē. Pievērs īpašu uzmanību šonedēļ cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmēs, jo īpaši, ja viņi nav tev līdzās ikdienā. Dvīņu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, radīsies savas rūpes, kas būs saistītas ar naudu. Visticamāk, šonedēļ to tā arī nebūs iespējams atrisināt. Diemžēl, ir ļoti daudz lietu, kas nav atkarīgas tikai no tevis. Neraugoties uz to, ka šonedēļ solās būt ļoti daudz stresa, kopumā tev priekšā ir nedēļa, kas sniegs ieguldījumu arī tavā nākotnes veiksmē, komunikācijā un darbībās. Neviena diena nebūs bezjēdzīga šonedēļ. Daudzi varēs jau tagad priecāties par sasniegtajiem rezultātiem. Iespējams, var no jauna uzvirmot vecās veselības problēmas tev vai mīļotajam, tāpēc pievērs tam pastiprinātu uzmanību. Iespējami veiksmīgi sasniegumi darbā vai biznesā. Šī nedēļa solās būt labvēlīga komunikācijai ar cilvēkiem no dažādām valstīm, tiesu vai banku institūcijām.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tu varēsi tikties ar cilvēkiem, par kuriem iepriekš nedomāji, ka diez vai jebkad vēl dzīvē satiksi. Iespējams, tas notiks iepriekš neplānotā sanāksmē, izmantojot sociālos tīklus vai dodoties uz tikšanos ar kādu citu personu. Šī būs nedēļa, kurā tev būs iespējams atsākt kādas pārtrauktas attiecības, lai izlīdzinātu vecus konfliktus un līdzīgus sarežģījumus. Izmanto šīs septiņas dienas sarunām par strīdīgiem vai delikātiem jautājumiem ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Labvēlīga attīstība solās būt plāniem un darbībām, kas saistītas ar kultūras mantojumu, radinieku aprūpi un īpašuma apsaimniekošanu. Drīz tev būs iespēja plānot remontu, uzlabojumus, piesaisti, nomu un citas līdzīgas lietas. Emocionālā ziņā šī nedēļa solās būt visai nestabila ar dažādiem pacēluma un krituma mirkļiem, jo skumjas, sentimentalitāte un provokatīvas nepatikšanas var izraisīt nepatīkamas situācijas vai attieksmi pret tevi. Taču nevajadzētu pašam koncentrēties tikai un vienīgi uz to. Lielā mērā daudz kas būs atkarīgs tieši no tevis paša un tā, ar kādu noskaņu un interesi pievērsīsies lietām. Šonedēļ, iespējams, nāksies sākt gatavoties kādam braucienam vai ceļojumam, kas notiks jau nākammēnes. Var gadīties būt projām no mājām vairākas dienas, iespējams, dosies kaut kur nedēļas nogalē. Labvēlīga nedēļa, lai attīstītu romantiku un/vai ģimeniskās saites ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Tomēr Vēžu sievietēm vajadzētu izvairīties no jaunām romantiska rakstura iepazīšanām.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī nedēļas solās būt īpaši svarīga Lauvu sievietēm. Tev nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar naudu vai finanšu dokumentiem. Labvēlīga šī nedēļa solās būt arī tad, ja būs nepieciešams kārtot lietas tiesā, visticamāk, par juridiska rakstura jautājumiem, kuros esi iesaistīts. Daudzām Lauvām šonedēļ būs kāds svarīgs notikums, kas būs saistīts ar tēvu, vectēvu vai citu vīrieti nu tuvākā ģimenes loka. Dažos gadījumos tas var būt iemesls ceļošanai šīs nedēļas vai nedēļas nogales laikā. Labvēlīgs laiks, lai Lauvu vīrieši uzsāktu kopdzīvi vai pat apprecētos. Šonedēļ tev būs iespēja pabeigt dažādus maksājumus un saistības, kas arī uzlabos tavu garastāvokli un ļaus izbaudīt brīvdienas decembrī. Šonedēļ finansiāla rakstura lietas īpaši labvēlīgas varētu izvērsties Lauvu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Iespējams, pat, ka varēsi izmēģināt nelielu naudas summu loterijā, taču nepārcenties un nespēlē uz pārlieku lielu summu. Šonedēļ vajadzētu arī pievērst uzmanību savai veselībai un izvairīties no pašārstēšanās. Iespējams, saņemsi ziņas vai būs kāds notikums, kas saistīts ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem un dzīvo prom no tevis. Šonedēļ arī uz priekšu pavirzīsies lietas, kas saistītas ar naudu un tavām nākotnes darbībām ar radiem, draugiem vai biznesa partneriem.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava                  

Šonedēļ Jaunavu sievietes varētu sagaidīt līksmus momentus, kas saistīti ar jauniem pirkumiem, īpašumtiesībām, dāvanām vai uzmanības apliecinājumiem no mīļotā. Interesanta attīstība var izveidoties vai spēcīgas emocijas raisīties saistībā ar flirtu darbā. Šonedēļ ar patīkamām domām atcerēsies kādu jauku notikumu saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Tas varētu būt saistīts ar  kādu problēmu atrisināšanu, pārbaudes darbu nokārtošanu vai pārcelšanos uz jaunu darba vai dzīves vietu. Šonedēļ, iespējams, nāksies piedzīvot negaidītu tikšanos vai virtuālu komunikāciju ar kādu cilvēku, kuram bijusi liela nozīme tavā pagātnē. Tas varētu būt tavs iepriekšējais romantisko attiecību partneris, klases biedrs, kolēģis, kaimiņš u.c. Šīs nedēļas laikā varēsi saņemt uzaicinājumu uz svinīgu tikšanos vai citu publisku pasākumu. Kopumā šonedēļ solās būt arī pietiekami daudz emocionāla stresa, kas radīs arī neizskaidrojamas garastāvokļa maiņas un reizēm arī paaugstinātu jūtīgumu. Patiesībā tu šobrīd būsi uz svarīga sasnieguma, mērķa vai vēlmes piepildīšanas sliekšņa. Tev būs nepieciešams iegādāties dāvanu par godu kāda tava radinieka vai drauga personīgām svinībām.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šī nedēļa, kā jau pēdējā laikā ierasts, būs tev notikumiem pārbagāta un dinamiska. Tev būs tikšanās ar draugiem un iespējamas dažādas tikšanās gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā. Raisīsies interesantas sarunas un attiecības ar cilvēkiem no tālienes. Šīs nedēļas laikā tev izdosies gūt nedaudz vairāk pašpārliecības un neatlaidības, lai sasniegtu to, kas tev ir īpaši svarīgs. Iespējams, tas būs noteicošais finansiālos plānos un cerībās. Šonedēļ, iespējams, būs kāda izdevība doties uz tikšanos vai piedalīties svarīgā notikumā, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli. Šajā nedēļā Svaru vīriešiem solās notikt svarīga saruna ar bērnu vai jaunieti, kurš, visticamāk, būs no ģimenes loka. Iespējams, radīsies bažas, kas būs saistītas ar tēvu, vecāko brāli vai citu vīriešu dzimtes radinieku. Darba vietā var gadīties stresa situācijas, kas raisīsies no pārpratumiem, nepiekāpības, nekompetences un problēmām ar neapmierinātiem klientiem. Šonedēļ nāksies pieņemt arī lēmumus vai veikt izmaiņas, kas saistītas ar tavu māju vai citu īpašumu, kas varētu rezultātā likt tev justies nomāktam un sabojāt garastāvokli.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions        

Šonedēļ nāksies iesaistīties sarunās, kas saistītas ar grūtniecību vai bērna nākšanu pasaulē. Iespējam, nāksies diskutēt vai veikt īpašus pasākumus, kas saistīti ar izdevumiem par kādām tavu bērnu vai mazbērnu lietām, piemēram, izglītību, dzīvesvietu vai dārgu preču iegādi. Skorpionu vīriešiem nevajadzētu pārlieku aizrauties ar pārsteidzīgu prieku kādā jomā, tas var izrādīties nepatiess un nepamatots. Nepatiesas vai neprecīzas informācijas dēļ var rasties liekas ilūzijas. Šonedēļ varēsi spert arī kādu soli uz priekšu lietās, kas kādu laiku jau nav attīstījušās. Taču, ja tam nepievērsīsi pietiekami daudz uzmanību, prieks un izdošanās nesolās būt ilglaicīgi. Būs tikšanās un/vai saruna ar meiteni vai jaunu sievieti, kas varētu radīt stresu, bailes vai rezultātā var nākties sākt par kaut ko ļoti uztraukties. Visticamāk, viņas asaras ne pavisam nebūs viltotas, jo viņas sirdī ir patiesi lielas sāpes un nav svarīgi, kā viņa to izrāda publiski. Var gadīties, ka nāksies doties ceļojumā, par ko tev iepriekš nebija pat nojausmas. Iespējams arī kāds negaidīts notikums, kas būs saistīts ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ būs tikšanās un komunikācija ar dažādiem cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Tava ietekme būs tā, kas šonedēļ liks sastapt jaunus paziņas un/vai izveidot komunikāciju ar jauniem cilvēkiem. tev var rasties nopietnas bažas par to, ka kāds no taviem plāniem vai vēlmēm nevarēs tikt īstenots. Saņemsi patīkamas ziņas saistībā ar grūtniecību, dzemdībām, bērna panākumiem vai līdzīgām lietām. Šī nedēļa nebūs labvēlīga ceļojumiem un dažādiem izbraukumiem, jo būs lielāka iespēja sastapties ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām un sarežģījumiem. Var nākties piedzīvot vilšanos, piemēram, dodoties kaut kur vai saistībā ar cilvēkiem no tuvienes vai tālienes. Šonedēļ varēsi saņemt uzaicinājumu uz tikšanos vai pasākumu, kas saistīts ar kādu sievieti. Strēlnieku sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, nāksies pieņemt svarīgu lēmumu par kādu rīcību vai apņemšanos nākamajā mēnesī. Strēlnieku vīrieši var gaidīt notikumus, jaunumus vai jaunas iespējas, kam būs pozitīva ietekme uz viņu personīgo vai ģimenes budžetu.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ iemesls daudziem strīdiem var izrādīties kāda sieviete no tavas ģimenes, kura ar savām darbībām iejauksies dažādās lietās. Iespējams, grūtus brīžus nāksies piedzīvot Mežāžu sievietēm, jo konflikti varētu radīt dažādas pretrunas. Šonedēļ, iespējams, varēsi sagaidīt kādu labumu, dāvanu vai veiksi sen kārotu pirkumu. Labvēlīga nedēļa materiāla rakstura problēmu risināšanai, kas varētu nest veiksmi tev un arī apkārtējiem cilvēkiem. labvēlīgs laiks arī tam, lai ģimenē sakārtotu finansiālās lietas. Būs aicinājums uz kādu tikšanos. Daudziem Mežāžiem var nākties apmeklēt tiesu vai tiesībsargājošās iestādes saistībā ar kādu dokumentu vai citu svarīgu apņemšanos. Iespējams, šonedēļ atgūsi kādu zaudētu lietu vai pat īpašumu. Mežāžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, sāks domāt par kādas jaunas pieredzes gūšanu, kā jauna apgūšanu, ko varētu uzsākt tagad un pabeigt jau līdz gada beigām. Mežāži šonedēļ varētu saņemt arī pārsteigumus no saviem bērniem. Daudziem prieku radīs naudas saņemšana.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Tava mīlas dzīve šonedēļ solās būt neprognozējama. Saruna ar mīļoto cilvēku vai viņa telefona zvans varētu raisīt tevī neizpratni, pat radīt skumjas, jo tu būsi pats ar savu interpretāciju par viņa teikto. Labvēlīga nedēļa, lai risinātu finansiāla rakstura jautājumus, veiktu maksājumus, parakstītu līgumus u.c. līdzīgas lietas. Iespējams, saņemsi naudu par kaut ko, kas sākotnēji radījis bažas un jautājumus – vai tas izdosies, kā izdosies, vai vispār būs iespējams saņemt naudu šajā jomā. Tavs bērns vai mazbērns varētu pēkšņi pamest savu plānu, vēlēšanos vai sapni. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka viņš būs ņēmis vērā kādu jūsu iepriekšējo sarunu un/vai tavus padomus. Iespējams, šī situācija liks tev vēlreiz pārdomāt, ko un kā varbūt vēlreiz vajadzētu ieteikt. Var gadīties, ka nāksies piedzīvot situācijas, kur būs grūti kaut ko prognozēt. Ūdensvīru sievietes varētu iegādāties kādu lielu pirkumu vai saņemt sen kārotu dāvanu. Ziņas, vēstule vai telefona saruna ar zēnu vai jaunekli izraisīs tevī nopietnas dusmas. Arī Ūdensvīru vīriešiem šonedēļ gaidāms pārsteigums ģimenē.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ tev būs daudz darba savā profesionālajā jomā – pienākumi, saistības, sarunas un tikšanās. Darbs un/vai bizness kļūs pat par sarunu tematu draugu un ģimenes lokā. Iespējams, šajā situācijā tu spēsi atrisināt kādas problēmas vai rast jaunas pieejas dažādām lietām. Jaunas idejas vai jauni darba piedāvājumi irt rasties tieši šajā, draudzīgajā vidē. Iespējams, tev nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu vai runāt par to ar personu no kādas citas vietas. Būs kāds iemesls, kādēļ tev šī situācija būs īpaši sarežģīta, it īpaši emocionāli. Šonedēļ iespējams jauks pārsteigums, kas ietekmēs ne vien šo, bet arī nākamo nedēļu tavā dzīvē. Zivju sievietes varētu saņemt pārsteigumu no radiem, draugiem vai kaimiņiem. Vairāk nāksies runāt par lietām, kas saistītas ar darba algu, prēmijām vai citām ar naudu saistītām niansēm. Iespējams, radīsies kāds pārsteigums arī romantiskajās attiecībās. Vīrieši Zivis varētu uzņemties kādu papildu darbu, lai nopelnītu vairāk naudas decembra brīvdienām. Uzmanīgi un piesardzīgi izturies pret meiteni vai jaunu sievieti, kura šonedēļ ieradīsies no tālienes.

 

Lai tev šī nedēļa lielisku notikumu piepildīta!

Iepriekšējais rakstsBezvests.lv nāk klajā ar svarīgu paziņojumu
Nākamais rakstsVentspilī smagi avarē ar BMW – FOTO