Klāt atkal jauna nedēļa, kas paies, tās viducī atzīmējot Lāčplēša dienu. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola tieši tev!

 

Auns

Auna zīmē dzimušajiem viens no galvenajiem notikumiem šajā nedēļā būs saistīts ar kādu cilvēku no ģimenes loka. Pavisam noteikti gaidāmas ģimeniskas kopā sanākšanas un īpaši notikumi tuvinieku dzīvē. Nāksies risināt vairākas emocionāla rakstura problēmas, ar kurām saskarsies šajā nedēļā. Būsi ļoti nervozs, tādēļ īpaši svarīgi ir kontrolēt savus vārdus un rīcību. Tev noteikti ir kāda negatīva pieredze saistībā ar situāciju, kad esi rīkojies emociju uzplūdā. Mācies no savām kļūdām un neuzkāp vēlreiz uz tā paša grābekļa. Nedēļas gaitā tevi var pārsteigt negaidīts viesis, kā arī vari saņemt ielūgumu doties ciemos pats. Tas, visticamāk, būs saistīts ar personu, kura dzīvo netālu no tevis. Labvēlīgs laiks ceļošanai – tā atnesīs visdažādākās emocijas un pieredzes. Iespējams, negaidīti saņemsi jaunas iespējas un piedāvājumus izglītībā, karjerā vai biznesā. It īpaši tas attiecas uz Auna zīmē dzimušajām sievietēm. Esi atvērta visam jaunajam!

 

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem šī nedēļa izvērtīsies visādā ziņā interesanta. Daudziem uzsmaidīs veiksme. Viegli izdosies gūt panākumus, atpazīstamību un sasniegt savus mērķus. Dažādi jaunumi, ieteikumi un informācija, kuru saņemsi šajā nedēļā, ļaus tev optimistiski raudzīties savā nākotnē. Nāksies parūpēties par savu vai mīļotā cilvēka veselību. Problēmas var būt visai nopietnas, sakarā ar iepriekš atliktu ārstēšanos vai vieglprātīgu attieksmi pret saslimšanu. Lieliski aizritēs plānotās tikšanās un sanākšanas. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm var nākties piedzīvot kādu skumju un sentimentālu brīdi, kurš atsevišķos gadījumos var būt saistīts ar kāda tuva cilvēka zaudējumu nesenā pagātnē. Vīrieši šajā nedēļā būs viegli aizkaitināmi un nepastāvīgi savā viedoklī, kā rezultātā kļūs par iniciatoriem daudz un dažādiem konfliktiem.

 

 

Dvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjus gaida neparedzamiem notikumiem bagāta nedēļa. Iespējams, saskarsies arī ar dažādām manipulācijām, intrigām u.tml. Manāmu spriedzi ikdienā var sagādāt pagātnes notikumi. Lai gan lielas viesuļvētras tavā dzīvē šonedēļ nav gaidāmas, no stresa izvairīties neizdosies. Centies izvairīties no sava viedokļa uzspiešanas un uzstājīgas vēlmes mainīt apkārtējos cilvēkus mainīt savu viedokli par labu sev. Var gadīties, ka pastiprināsies problēmas attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzīvo tev kaimiņos vai, ar kuriem kopā ikdienā strādā. Svarīgi atcerēties kontrolēt savu temperamentu katrā situācijā. Izvairies no emociju uzplūdiem, niknuma un dusmām. Nedēļas gaitā piedzīvosi personīgus sasniegumus mājās. Labvēlīgs laiks darbam un biznesam, kurš saistīts ar mājās gatavotiem produktiem, pakalpojumiem, remontdarbiem, uzlabojumiem, īpašuma pirkšanu un pārdošanu. Saņemsi iepriecinošus jaunumus, pateicoties kuriem veiksmi piedzīvos kāds tev vai tavai ģimenei svarīgs projekts. Labs laiks, lai dotos ceļojumā. Lielos vilcienos viss noritēs pēc tava plāna. Esi gatavs sarunām vai patīkamiem pārsteigumiem no kādas tālienē dzīvojošas sievietes. Sievietes zvaigznes lutinās ar materiāliem labumiem un guvumiem.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, tad gatavojies pārsteigumu pilnām pārmaiņām karjerā vai biznesā. Nostādīsi jaunus mērķus savā dzīvē, kuru sasniegšanai būs nepieciešams paplašināt savas zināšanas un kvalifikāciju. Tā rezultātā uzsāksi jaunas apmācības, centīsies paplašināt klientu loku vai nodosies jaunā produkta vai pakalpojuma reklamēšanai. Nedēļas gaitā neplānoti iesaistīsies finanšu attiecībās ar kādu sievieti. Iespējams, tas būs ar mērķi saņemt naudu, naudas aizdevumu, darba piedāvājumu u.tml. Pēkšņa panika darba vietā sagādās pamatīgu emocionālo stresu. Apsvērsi dažādas iespējas, kā varētu palielināt, stabilizēt un uzlabot savus ienākumus. Tev būs vairākas idejas, kā to realizēt, taču ieteicams vispirms tās rūpīgi pārdomāt. Notikumi mīlas dzīvē mudinās tevi un tavu partneri uz steidzamām sarunām, lēmumu pieņemšanu un rīcību. Sarežģījumi romantiskajās attiecībās piemeklēs tos, kurus ar mīļoto cilvēku šķir attālums. Jaunas iepazīšanās un flirts visticamāk beigsies tik tikko iesācies. Vīriešiem var nākties palauzīt galvu saistībā ar kādu finanšu dokumentu, kredītu vai rēķinu maksājumu u.tml.

 

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šajā nedēļā spriedze iezagsies attiecībās ar ģimenes locekļiem un kolēģiem. Tās pamatā būs dažādi ar naudu saistīti jautājumi, kuri kalpos par iemeslu nesaskaņām un konfliktiem. Ieteicams izvairīties no noslēpumiem, meliem un slepenības attiecībās ar citiem cilvēkiem. Šāda veida rīcība var nostādīt tevi nepatīkamā situācijā, kuras sekas būs jūtamas vēl nākotnē. Ja pratīsi no iepriekš minētā izvairīties, vari būt drošs, ka šī nedēļa tev būs veiksmīga un interesanta. Pastāv liela iespēja, ka atradīsi risinājumu problēmām, kuras pēdējā laikā nomocīja tavu prātu. Zvaigznes sola interesantas sarunas un tikšanās ar cilvēkiem no draugu loka. Iespējamas arī jaunas pazīšanās, taču lielākoties tās būs virtuālas. Labvēlīgs laiks ceļošanai un komunikācijai ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Vairums notikumu un jauno iespēju būs tieši saistītas ar ceļošanu un cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Sievietēm gaidāmas tikšanās ar jauniem cilvēkiem. Ieteicams gan saglabāt uzmanību un piesardzību attiecībās ar viņiem.

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušos šonedēļ gaida vairāki mazāki un lielāki pārsteigumi, kuri saistīti ar naudu vai ģimeni. Pastāv liela iespēja saņemt papildus ienākumus vai prēmiju. Lielu daļu savas enerģijas veltīsi profesionālo pienākumu pildīšanai, kā arī izglītībai un biznesam. Spēsi nodibināt svarīgus profesionālos kontaktus ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes.  Izdevumi lielākoties būs saistīti ar bērnu vai bērniem, turklāt tie var būt gan plānoti, gan neplānoti un steidzami. Atsevišķos gadījumos iespējams arī naudu saņemt, pateicoties kādam ar bērnu saistītam dokumentam. Jaunavas zīmē dzimušajiem vīrieši būs optimistiski noskaņoti un ar pozitīvu skatu raudzīsies uz iespējamajiem panākumiem gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Sievietēm ieteicams šo septiņu dienu laikā pārvērtēt savus nākotnes plānus, kā arī pieņemt rūpīgi pārdomātus lēmumus saistībā ar mērķiem, kuru īstenošana paredzēta šī gada beigās vai nākamā gada sākumā.

 

 

Svari

Svaru zīmes pārstāvjiem šonedēļ nāksies risināt visai nepatīkamas un sarežģītas mājsaimniecības problēmas. Ieteicams pievērst vērību arī plānotajiem pirkumiem. Nekautrējies pārliecināties vairākkārt par preces kvalitāti, kā arī noskaidrot preces garantijas laiku. Pastāv liels risks izsviest savu naudu vējā par nekvalitatīvu preci. Ne pārāk labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai. Šajā sakarā vari sastapties ar neparedzētiem sarežģījumiem, kavēšanos u.tml. Arī romantiskajā dzīvē neies tik gludi, kā varētu vēlēties. Ikdienas rutīna, stress un nespēja veltīt gana daudz uzmanības savam partnerim darīs savu. Nestabilākas attiecības var izjukt uz kādu laiku  vai pat pavisam. Zvaigznes sola veiksmi un panākumus jau iesāktajos projektos. Daļa tavu plānu būs saistīti ar cilvēkiem, kuri pārstāv citu nacionalitāti vai reliģiju. Dažiem var nākties saskarties ar to, ka viss norit daudz lēnāk, nekā vēlētos, taču šos apstākļus, diemžēl, ietekmēt nebūs iespējams. Vīriešiem ieteicams būs īpaši uzmanīgiem gan savā rīcībā, gan lēmumu pieņemšanā. Sievietēm šo septiņu dienu laikā izdosies gūt skaidrību par un ap vairākiem nākotnei nozīmīgiem jautājumiem.

 

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šonedēļ būs nepieciešams pieņemt vairākus nozīmīgus lēmumus mīlas jautājumos. Pēdējā laika notikumi liks ieviest izmaiņas esošajā situācijā un šīs pārmaiņas noteikti nenāks par sliktu – gluži otrādi! Nedēļas gaitā piedzīvosi nozīmīgu notikumu vai tikšanos, kura saistīta ar kādu no taviem tuviniekiem, kurš dzīvo citviet. Arī ar ģimeni saistītie pienākumi tevi sauks. Šajā sakarā, iespējams, būs nepieciešams kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām valsts, privātajām vai biznesa iestādēm. Labvēlīgs laiks svarīgu dokumentu sakārtošanai un slēgšanai, kā arī lielu un dārgu pirkumu veikšanai. Saņemsi pārsteigumu vai uzmanības apliecinājumu no kāda, ar kuru tevi vieno īpaši draudzīgas saites. Lielu daļu savas uzmanības veltīsi finanšu attiecībām ar cilvēkiem, kuri ieņem lomu tavā profesionālajā vai biznesa dzīvē. Sievietēm izdosies gūt sasniegumus, kā arī nogludināt sarežģījumus sev nozīmīgās attiecībās. Vīriešiem šī nedēļa būs īpaši interesanta, pateicoties jaunām iespējām, iepazīšanām, labvēlīgām pārmaiņām plānos. Azartiskākie var izmēģināt savu veiksmi kādā loterijā.

 

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvjiem ieteicams neskopoties ar laiku nedēļas uzdevumu saplānošanai. Pirmkārt, koncentrējies uz tiem, kuri skar tavas mājas un ģimeni. Tev būs visas iespējas tikt ar plānoto veiksmīgi galā – izmanto to. Labvēlīgs laiks dzīvesvietas maiņai un dažādiem ar nekustamo īpašumu saistītiem darījumiem. Izvairies no pārlieku augstām ekspektācijām pret sevi un apkārtējiem. Tas palīdzēs izvairīties no iespējamās vilšanās. Konflikti negatīvi ietekmēs tavu emocionālo noskaņojumu. Tie var izraisīt galvassāpes, bezmiegu, asinsspiediena problēmas u.c. Piedzīvosi negaidītus notikumus saistībā ar bērnu. Tā var būt grūtniecība, bērna piedzimšana u.tml. Zvaigznes sola interesantas tikšanās ar sarunas, kuru laikā iepazīsies ar jauniem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks sadarbībai ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir kopīgas intereses un mērķi. Vīriešiem sarežģījumi šajā nedēļā būs saistīti ar iepriekšējās nedēļās nepabeigtiem darbiem un uzdevumiem.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē un šonedēļ esi plānojis doties izbraucienā vai ceļojumā, pievērs vērību ar to saistītajiem dokumentiem un sīkām detaļām. Pastāv liela iespēja piedzīvot kādu neparedzētu situāciju dēļ pārskatīšanās, paviršības u.tml. Esi piesardzīgs komunikācijā ar cilvēkiem no tālienes, it īpaši biznesa jautājumos. Var gadīties, ka kļūsi par kāda negodprātības un ļaunprātīgās rīcības upuri. Ja ignorēsi iespējamās nepatikšanas un sarežģījumus, tie pletīsies plašumā un negatīvi ietekmēs tev nozīmīgus plānus. Izvairies no rīcības un vārdiem, kuri balstīti tikai un vienīgi uz emocijām. Tavā profesionālajā vidē ienāks jauni cilvēki. Raugi, vai kādam no viņiem nav nepieciešama tava palīdzība. Sargā savu personīgo e-pastu, telefonu un dokumentus no citu cilvēku ziņkārīgajām acīm, lai izvairītos no personas datu vai informācijas zādzības. Pastāv iespēja aizkavēties kādam nozīmīgam dokumentam, līdz arī ar to saistīto saistību noslēgšanai. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai. Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm gaidāma priekpilna nedēļa, pateicoties notikumiem romantiskajā dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem plāni, idejas un sarunas šajā nedēļā raisīsies par un ap bērniem. Izdosies realizēt teju visu, kas bija plānots. Gaidāmas dažādas tikšanās un komunikācija ar draugiem un tuviniekiem, kuri dzīvo tālienē. Lielu daļu uzmanības veltīsi attiecībām ar kādu sievieti un informācijai, kuru savā starpā pārrunāsiet. Iespējams, rezultātā apmainīsieties ar vairākām labām idejām un metīsieties uz vienu roku to realizēšanā. Saņemsi jaunumus saistībā ar kādu zādzību, neveiksmi vai reputācijas zaudēšanu paziņas – sievietes –  dzīvē. Labvēlīgs laiks finanšu jautājumu risināšanai, sarunām par un ap naudu, kā arī ar to saistītu vienošanos slēgšanai. Neuzticība un manipulācijas no kāda šķietami uzticama cilvēka puses sagādās tev vilšanos, skumjas un liks vēlreiz izvērtēt jūsu savstarpējo attiecību nākotni.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, tad gatavojies visai darbīgai nedēļai. Pienākumu nasta uz taviem pleciem būs vienlīdz smaga kā mājās, tā darbā. Atsevišķos gadījumos var nākties nest darbu uz mājām, lai spētu to laikā pabeigt. Tā rezultātā, protams, var pieaugt spriedze mājās. Prieku sagādās kāda ģimenes locekļa panākumi darbā vai izglītībā. Labvēlīgs laiks ar dzīvesvietu saistītu uzlabojumu un pārmaiņu realizēšanai. Zvaigznes sola labus jaunumus, kuri vēstīs par peļņas pieaugšanu tuvākajā nākotnē. Izmanto šo nedēļu finanšu jautājumu sakārtošanai, it īpaši, ja šajā sakarā nepieciešams kontaktēties ar valsts iestādēm vai bankām. Gaidāma svarīga saruna par kādu finanšu piedāvājumu. Pievērs uzmanību sapņiem, notikumiem un informācijai, kuru saņemsi šajā nedēļā. Nekas nenotiek tāpat vien. Klausi savai intuīcijai.

 

 

Lielisku tev šo nedēļu!

 

 

Sabiedrība

Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Diemžēl ir pavisam nepatīkamas ziņas par laiku nākamās nedēļas sākumā

  Pirmdien un otrdien Latvijā gaidāms ilgstošs sniegs ar ļoti stipru puteni, valsts austrumu rajonos arī...

Zināms, kur Latvijā uz ceļiem situācija ir vissmagākā

  Arī dienas laikā uz plkst. 12 piektdien sniega dēļ īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tallinas...

Kāda izskatās Lienes Kivičas jaunā kleita, kas iegādāta par… NEPILNU EIRO!?

  “Nav gudri nopirkt kleitu par diviem tūkstošiem, bet atrast pērli par kapeikām, ir talants” pārliecināta...
Foto:Pexels.com/Tiago Cabral/CC

Saņemtas ziņas par lielu nelaimi Valmieras pusē

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.decembra plkst. 6.30 līdz 9.decembra plkst. 6.30, Valsts...

Svētdien laikapstākļi atkal krasi mainīsies – izskan prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

  Brīvdienās gaidāms sauss laiks, taču sākot ar svētdienas vakaru, daudzviet Latvijā snigs un puteņos, vēsta...

Rīgā pazudusi 18 gadus veca jauniete un viņas meitiņa

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. decembris

  Šajā dienā planētu stāvoklis palielinās rakstura cēlākās iezīmes – drosmi, kaislības un entuziasmu. Zvaigznes šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. decembris

  Zvaigžņu stāvoklis palielinās tavu drosmi, kaislības un entuziasmu. Tas palīdzēs labiem cilvēkiem kļūt vēl pozitīvākiem,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. decembris

  Šodien vairāk atklāsies katras horoskopa zīmes pozitīvās īpašības, kas sola veiksmi tiem, kuri darbojas mākslas...
Foto:Feelgrafix.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. decembris

  Šodien ļaudis būs rūpīgi, ļausies kaislei un vilinājumiem, bet reizē pratīs vajadzīgajā brīdī ieteikt nepieciešamos...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. decembris

  Šī būs pārsteigumiem pilna diena, sola zvaigznes!   Auns Šajā dienā tu jebkurā situācijā vispirms uz priekšu izsliesi...
Foto:Flickr.com/Jo Sam/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. decembris

  Ko zvaigznes mums sola pirmdien, 5.decembrī?   Auns Daži Auni, kuri neredzēs citu izeju, šodien apkārtējiem rādīs nagus...

Mājai un Dārzam

Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Diemžēl ir pavisam nepatīkamas ziņas par laiku nākamās nedēļas sākumā

  Pirmdien un otrdien Latvijā gaidāms ilgstošs sniegs ar ļoti stipru puteni, valsts austrumu rajonos arī...

Svētdien laikapstākļi atkal krasi mainīsies – izskan prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

  Brīvdienās gaidāms sauss laiks, taču sākot ar svētdienas vakaru, daudzviet Latvijā snigs un puteņos, vēsta...

Izplatīts brīdinājums par laikapstākļiem naktī

Naktī daudzviet, dienā galvenokārt austrumos sniegs, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas dienests. 08.-09.12.2022. naktī vietām...