Klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši tev!

 

auns_auns_aunsAuns

Sākot ar 6. augustu, iespējams, tev pārsteidzoši labi klāsies darba lietās, taču iepaliks laiks ģimenei – mēģini visu līdzsvarot. Tavs temperaments sniegs tev rūdījumu. Mēneša vidū var gadīties nokļūt īstā jautrības virpulī – izmanto to, lai atpūstos. Centies lieki netērēties, pretējā gadījumā vari iekulties nepatikšanās un palikt teju bez graša pie dvēseles. Pilnmēness, kas būs augusta beigās sola būt pilns ar trakiem sapņiem un dažnedažādiem centieniem. Nenolaid rokas pie pirmās neveiksmes un pievērs uzmanību pat vissīkākajām niansēm.

 

versis_versis_versisVērsis

4.augusts solās būt īpaši veiksmīgs mīlestībā. Mēneša vidus sola tev komfortu, tāpēc palūkojies, ko vari darīt, lai uzlabotu vidi ap sevi – iekārto mājokli ērtāk – fantazē un izdekorē kādu stūrīti, par ko sen jau sapņoji. Uzmanies no mēneša beigās esošā pilnmēness – tas var apturēt pozitīvās tendences tavā ikdienā. Mēģini domāt par lietām, kas tev patiesi ir svarīgas un nenodarbināt savu prātu ar niekiem.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Mēnesis neiesāksies tik labi, cik varbūt cerēji, taču uz mēneša vidu viss nostāsies savās vietās. Ja vien iespējams, dodies atpūsties, noliekot malā ikdienas darbus, uztraukumus un rūpes. Izbaudi vientulības sajūtu vai varbūt divvientulību. Mēneša beigās vairāk pievērsies darbam, jo īpaši rūpīgi tad, ja vadi savu uzņēmumu – tam nepieciešams stingrs balsts. Mēneša beigās var nākties sastapties ar greizsirdību.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Sākot ar 10. augustu tev būs pilnas rokas darba. Pievērs uzmanību pat vissīkākajām niansēm, un padari savu darbu ar vislielāko atbildības sajūtu. Mēneša vidus sola nest te laimes pilnas izjūtas – taču nepārforsē, nešķērdējies ar savām emocijām un veiksmi. Mēģini pilnveidot savu garīgo pasauli – tas iedvesmos tevi un lieti noderēs nākotnē. Mēneša beigās pievērs uzmanību savam mājoklim – iespējams, kaut ko vajadzēs pamainīt – jā, tieši tik vienkārši, lai tu sajustu pavisam citas emocijas un uzlabotos tava dzīves uztvere.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Ap 8. augustu sajutīsi pamatīgu motivāciju rīkoties – izmanto to! Iespējams, uzsāksi ko īpaši vērienīgu. Mēneša vidū, iespējams, gadīsies dažādi pārbaudījumi – cīnies, cik spēka, nemelo, esi atklāts vienmēr un visur – tādējādi sasniegsi daudz vairāk un gūsi labākus rezultātus. Interesanti būs pavērot apkārtējo cilvēku reakciju. Neatklājies pārlieku daudz nevienam, pat tiem, kurus uzskati par labiem draugiem. Ja nepieciešama palīdzība – vērsies pie ģimenes locekļiem. Mēneša beigās, iespējams, nonāksi situācijā, kad šķitīs, ka uzlabojumi vairs nav iespējami… Nē – neapstājies! Tu vienmēr esi gatavs palīdzēt citiem, taču neuzbāzies ar savu izpalīdzību!

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Iedvesmojies no skaistuma! Atļaujies doties kaut kur vai nopirkt kaut ko, ko sen jau kāroji. Mēneša vidū, iespējams, saņemsi kādu neparasti skaistu dāvanu – iemācies to novērtēt un neaizmirsti pateikties tās sarūpētājam. Beidz sapņot par perfektu un nevainīgu mīlestību – ja tādu vēlies – veido to, kop, attīsti, nevis padodies pie katra mazākā nieka – bez asākas vārdu pārmaiņas vai plānu maiņas neviens vēl nav izdzīvojis. Pievērs uzmanību savam vizuālajam koptēlam. Iespējams, mēneša beigās vēlēsies sevī ko pamainīt – droši, tikai ne pārspīlēti!

 

 

svari_svari_svariSvari

Šis mēnesis solās sniegt daudz dažādus piedāvājumus, izveidojot tavu dzīvi kā vienu lielu virpuli. Jautrais un pozitīvais mīsies ar ne tik priecīgiem un izveicīgiem  mirkļiem, taču nenokar degunu – tāda ir dzīve! Mēneša vidū liela nozīme būs taviem draugiem – viņi spēs tevi iedvesmot un būs tavi lielākie atbalstītāji. Mēneša beigās apstājies, lai padomātu par to, ko un cik cilvēki darījuši tavā labā. Mazākais, ko vari darīt – likt viņiem saprast, ka cieni un novērtē to. Tev pašsaprotamais ne vienmēr ir redzams arī citiem – padomā par to. Ir cilvēki, kuri ir pelnījuši tavas rūpes, ievērību, pateicību un atzinību!

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Dzīvo mierīgi, rīkojies gudri un redzēsi, ka laime tev uzsmaidīs. Mēneša vidus sola tev iespēju rīkoties saskaņā ar savām vēlmēm un iespējām, lai tu sakārtotu savu bardaku karjeras jomā. Ļaujies, lai cilvēki tevi vairāk pamana – tev tas ir nepieciešams, tas vairos tavu pašapziņu! Pacel galvu, iztaisno muguru un dodies pretim savai veiksmei! Mēneša beigās tavu dzīvi gan var apskrambāt pilnmēness, taču neļaujies depresīvām noskaņām. Neko neatstāj pusratā, īpaši, ja runa ir par darbu vai mīlestību. Ja netiec galā – lūdz palīdzību draugiem, taču atceries – tikai tiem, kuri ir patiesi uzticami!

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Sākot ar 4. augustu zvaigznes sola, ka tu jutīsies lieliski un spēsi tikt galā ar visām lietām, pat grūtībām, varētu teikt, ne aci nepamirkšķinot. Ja vēl neesi izbaudījis atvaļinājumu – šis ir piemērotākais laiks, lai tajā dotos un no sirds to izbaudītu. Ja iespējams – dodies ceļojumā, ja nē – dari to virtuāli – aplūko vietas, viesnīcas, veido kolāžas. Iespējams, satiksi kādu aizraujošu un eksotisku būtni. Neuztraucies par to, ja tava māja nav perfektā kārtībā – pedantam būt ir grūti, un tas nav vajadzīgs! Ne visi spēj nest šo slogu. Tev apkārt ir vajadzīga kārtība, taču ne pārspīlēta un mākslīga. Strādā no sirds un mājās atpūties, pavadi laiku ar mīļajiem.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Iespējams, šomēnes pie apvāršņa uzrādīsies kāda, it kā jau sen aizmirsta problēma. Tas var sagādāt krietnas galvassāpes, taču nesēdi maliņā un nekauc kā nopērts suns – mēģini rast risinājumus, lai beidzot šo situāciju atrisinātu reizi par visām reizēm. Mēneša vidū sapratīsi, ka spēj vairāk, nekā līdz šim domāji, tāpēc rīkojies, taču dari visu pēc labākās sirdsapziņas. Mēneša beigās tev vajadzētu padzīvot mierīgāk, ja iespējams, doties kaut kur atpūsties, lai aizmirstu par visu uzkrāto stresu, negācijām un garastāvokļa svārstībām.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Mēneša sākumā tev radīsies dažas jaunas idejas, kas radīs skaidru priekšstatu par to, kā tev svarīgas lietas vislabāk darbojas. Mēneša vidū noteikti atlicini laiku romantikai – kaut vai tas nozīmētu tik vien kā romantiskas filmas noskatīšanos – taču dari to ar pilnu uzmanību un iedziļinies tajā. Mēneša beigās padomā par saviem tēriņiem – velti laiku, lai sarēķinātu izdevumus un ienākumus – pārdomātu, kā vari ietaupīt. Pilnmēness liks tev padomāt – iespējams, ir kāda joma, ko tev vajadzētu, tā teikt, restartēt. Centies neko svarīgu neaizmirst – tas var pāraugt problēmās.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Tu pašlaik esi posmā, kad spēj no daudz kā iedvesmoties, iedvesmot citus un padarīt pat to, ko agrāk uzskatīji par teju neiespējamu. Mēneša vidū pacenties visu iegūto informāciju izmantot, lai uzsāktu ko jaunu, lai darītu to, par ko esi sapņojis, iespējams, jau labu laiku. Ar prieku vari gaidīt pilnmēnesi, kas būs mēneša beigās, jo tas sola ļaut tev uzsākt ko jaunu un izdarīt to veiksmīgi. Sapņo – jo tu apzinies, ka sapņus ir iespējams pārvērst realitātē. Kāds, kurš tevi ļoti mīl, vēlēsies pavadīt laiku kopā ar tevi – lai cik arī šobrīd nebūtu aizņemts – izmanto šo laiku, izbaidi, neatsaki!

 

 

Lai tev šis mēnesis nāk ar jaunām iespējām un pozitīvām emocijām! Lai veiksme uzsmaida un laime nav tālu jāmeklē!

Iepriekšējais rakstsLatviešu ārsts piedāvā valstij izmaksāt katram vakcinētajam konkrētu naudas summu
Nākamais rakstsLiepājā autovadītājs iztriecas cauri bērnu rotaļu laukumam – FOTO, VIDEO