Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!

 

AUNS

Zvaigznes paredz, ka decembra pirmajā pusē tev būtu jākoncentrējas ar reliģiju, kultūru, politiku, mācībām un/vai ceļojumiem saistītiem tematiem. Savukārt, mēneša otrajā pusē tev nāksies mainīt savu koncentrēšanās sfēru un būs jāpievēršas profesionālajiem mērķiem – decembra nogale būs vispiemērotākais laiks šādu jautājumu risināšanai. Protams, tas, iespējams, šķitīs visai neiespējami svētku laikā, taču tavā virzienā plūdīs pietekami daudz pozitīvās enerģijas, lai tu visu realizētu tieši šajā brīdī. Tomēr tas nebūt nenozīmēs, ka tev būs daudz un smagi jāstrādā, tev tikai jāpievērš pietiekami liela vērība un laiks savu profesionālo mērķu realizēšanai, tai skaitā – jāspodrina sava reputācija, jāattīsta vadības prasmes vai jāatrod veids, kā beidzot normalizēt komunikāciju ar kolēģiem un priekšniecību, kā arī citām autoritātēm.

 

VĒRSIS

Tā kā daļa planētu virzīsies pa tavu reliģijas, kultūras dzīves un ceļojumu sfēru, tu, visticamāk, atklāsi, ka šis būs piemērots laiks, lai dotos brīvdienu piedzīvojumā vai īpaši gatavotos un izbaudītu svētku noskaņu, dažādos – kulturālos un reliģiskos aspektos. Zvaigznes iezīmē, ka tava sabiedriskā dzīve un svinību noskaņojums sitīs augstu vilni un tu vēlēsies pavadīt svētkus jaukā kompānijā, tikties ar sen neredzētiem draugiem. Visticamāk, ka darbs un citi profesionālie plāni uz laiku tiks nolikti malā, lai ļautos decembra īpašajai aurai. Zvaigznes iesaka, lai neatrunājies un noteikti piedalies darba svētku pasākumā.

 

DVĪŅI

Tas var šķist neizprotami, taču, kamēr pārējie decembrī lielākā vai mazākā mērā fokusēsies uz Ziemassvētku svinībām un to sagatavošanās procesam un tērēs savus līdzekļus, tu gluži pretēji – palielināsi savu finansiālo un profesionālo stabilitāti. Tomēr arī tev noteikti pietiks laika vai atliks brīvu brīžu, lai ļautos svinībām kopā ar saviem mīļajiem. Zvaigznes norāda, ka paralēli tam visam tev gada pēdējā mēnesī būs lieliska  finansiālās un profesionālās pozīcijas paaugstināšanas enerģija un tev tas ir jāizmanto, kamēr vari!

 

VĒZIS

Nav tā, ka tev nerūp draugi un ģimenes locekļi, tomēr šomēnes šķiet, ka patiešām visu tavu laiku aizņems domas par romantiskiem brīžiem kopā ar otru pusīti, finansiālās dzīves aspekti un sabiedriskā dzīve. Visticamāk, tavā mīlestības jomā šobrīd viss zeļ un plaukst, starp jums ir saskaņa un spēja kopīgi panākt daudz ko. Pat, ja kaut kas noiet greizi, jūsu dinamiskā savienība spēj salabot teju jebko! Zvaigznes norāda, ka šajā drudžainajā laikā, ja kaut kas nav tā kā vēlējies, nekas neizdodas, lūdz darba biedru palīdzību, kopā jūs varat vairāk. Tieši šī ir vislabākā un veiksmīgākā stratēģija darbā!

 

LAUVA

Ir daudz pozitīvu lietu, kas tevi decembrī sagaida profesionālajā jomā un šķiet, ka viena no vispatīkamākajām būs – ienākumu palielināšanās, prēmija vai kāds cits lielisks ieguvums. Iespējams, tu pieņemsi jaunu darba piedāvājumu vai iesaistīsies jaunā, izdevīgā projektā vai, ja tev ir pašai savs bizness, pieņemsi darbā kādu noderīgu cilvēku, kurš palīdzēs gūt profesionālus panākumus un, jā, atvieglos tava darba smagumu. Zvaigznes norāda, ka šomēnes būsi ļoti produktīvā noskaņojumā, tomēr tev nesagādās problēmas apvienot kā profesionālos plānus, tā atrast laiku, ko pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

 

JAUNAVA

Tavas dzīves joma, kas valda pār partnerattiecībām un tā, kas atbild par bērniem, mājdzīvniekiem, mīlestību un prieku – apvienosies, lai radītu patiešām jautru un dzīvespriecīgu šī mēneša enerģiju. Tev būs daudz iemeslu, par ko priecāties, par ko rast gandarījumu. Pavadīsi daudz kvalitatīva laika ar saviem vistuvākajiem, tiem, kuri tev ir simpātiski un tīkami. Tāpat šajā mēnesī zvaigznes tev sarūpējušas daudz patīkamu brīžu divvientulībā ar otru pusīti. Ļaujies tam visam! Tomēr kaut kā visam gaišajam un jautrajam pa vidu, tu spēsi pilnvērtīgi pievērsties profesionālajiem izaicinājumiem un ļoti ticams, ka tevi sagaida prēmija vai kāds cits  iepriecinošs bonuss.

 

SVARI

Pirmajā decembra pusē tevī būs pārpārēm enerģijas, kas mudinās ļauties pirmssvētku trakumam – iepirkties, pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, doties kaut kur atpūsties. Bet otrajā mēneša daļā, būsi gatava palikt mājās un pilnībā fokusēt savu enerģiju, lai tieši šeit ienestu mīlestības un pozitīvu emociju pilnas vēsmas, padarītu par laimīgu vietu, kur pavadīt savu laiku. Iespējams, tieši tu būsi šo Ziemassvētku draugu un radu kopā pulcētāja, izlemjot rīkot viesības. Tevī būs nepieciešamā degsme un vēlme izbaudīt šo svētku laiku un padarīt to īpašu arī citiem, neraugoties uz to, ka apzinies, ka būt par namamāti ir liela atbildība un tas ietver daudz pienākumu. Ja tu sen neesi bijusi atvaļinājumā, iespējams, izjutīsi šādu vēlmi tieši decembrī. Zvaigznes iesaka baudīt dzīvi, atceries, ka mājas ir tur, kur ir tava sirds.

 

SKORPIONS

Šajā mēnesī tik daudz prieka saņemsi no iepirkšanās un laika, ko pavadīsi kopā ar saviem mīļajiem, draugiem un domubiedriem. Tevi sagaida – draudzīgas sarunas, kvalitatīvs laiks ar bērniem un ģimenes locekļiem, un rotaļīgas naktis ar mīļoto cilvēku! Tu joprojām strādāsi un paveiksi apbrīnojamas lietas savā profesionālajā sfērā, tomēr tavs prāts galvenokārt būs aizņemts ar domām par saviem vistuvākajiem, laiku kopā ar viņiem, kas sagādā vislielāko prieku tavā dzīvē. Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, decembris tev būs neliela cīņa – kā sadalīt laiku starp darbu un mājām.

 

STRĒLNIEKS

Zvaigznes norāda, ka šomēnes tevi sagaida satraucoši notikumi finansu jomā. Tie var būt kā patīkami jaunumi, kas atļaus uzlabot mājas apstākļus un tavu labsajūtu, atļaujot realizēt daudzas vēlmes un iegribas, tomēr pastāv iespēja, ka tu pārvērtēsi savas materiālās iespējas un krietni pārtērēsies. Pastāv iespēja, ka būsi pārāk dāsna pret sevi un citiem un tad apzināsies, ka naudas tikpat kā nav atlicis, taču līdz nākamajai algai vēl krietni jāgaida. Protams, tas nenozīmē, ka tev nav pietiekami daudz līdzekļu, zvaigznes brīdina, ka vaina ir tajā, ka tu aizmirsti par to, kas ir un, kas – nav nepieciešams! Es piesardzīga, bet neaizmirsti par jautrību! Šomēnes tev būs daudz lielisku iemelsu līksmībai, izbaudi to!

 

MEŽĀZIS

Mēneša pirmajā nedēļā tu vari realizēt kādu lielu projektu darbā. Zvaigznes norāda, ka tev viss var lieliski izdoties un tas  kalpos kā pamatīgs atspēriena punkts karjeras attīstībai un profesionālajai pilnveidei. Tāpat zvaigznes iezīmē, ka turpināsi ieviest vairāk romantikas un emocionalitātes savā privātajā dzīvē, tomēr neaizmirstot par finansiālo stabilitāti. Brīvdienas būs īstais laiks, lai ļautos jaukiem kopīgiem brīžiem vienam otra kompānijā. Tu vēlēsies baudīt svētku laiku arī ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Dari to!

 

ŪDENSVĪRS

Zvaigznes norāda, ka planētu stāvoklis ir tev sagatavojis situāciju, lai tu saņemtu dzīves mācību – izmantojot dažādus izaicinājumus kā profesionālajā jomā, tā attiecību sfērā. Tu vēlēsies izmantot un pierādīt savas līderes spējas un spodrināt reputāciju. Profesionālajā sfērā tev šis, visticamāk, bijis visai veiksmīgs gads, taču Saturns palīdz tev apgūt vēl dažas mācības, lai tu vēl skaidrāk apjaustu savas rīcības motīvus. Zvaigznes iezīmē, ka nākamais gads, visticamāk, nesīs vēl lielākus panākumus. 

 

ZIVIS

Visticamāk, vēl aizvien esi satraukusies par savu reputāciju, profesionālajiem panākumiem, veiksmi un daudz ko citu, kas kādu laiku jau nomāc tavu prātu un sirdi. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tieši šomēnes tev var būt iespēja panākt vēlamo – finansiālo stabilitāti, veiksmīgus pavērsienus karjeras jomā un daudz ko citu. Tu tāpat atrodies lieliskā pozīcijā, lai gūtu panākumus personīgajā sfērā. Tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jāsaglabā piesardzība strādājot kopā ar draugiem, komandu un profesionālu grupu, kā arī interneta sfērā. Tavs ienākumu līmenis nesagādās galvassāpes, bet esi piesardzīga, lai nepārdomāti Ziemassvētku tēriņi neizsit līdzsvaru zem kājām.

 

Lai jums lielisks gada pēdējais mēnesis! 

Sabiedrība

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...

Sēru vēsts: ar decembrī pazudušo jauno sievieti no Rīgas noticis ļaunākais

  Bezvēsts prombūtnē bijusī Liāna Zaula diemžēl tika atrasta mirusi. Sākotnējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Dienas pirmā puse solās būt diezgan vienmuļa, laiks rutīnas ikdienas darbiem, laiks, lai mēs koncentrētos...
Foto:Autumn-sunshine.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par trešdienas pēcpusdienā un vakarā gaidāmo laiku. 25.01. pēcpusdienā...