Jaunais –  2022. gads! Tas pienācis tik ātri ar savu pirmo vēstnesi – janvāri. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko tās šim mēnesim sola tieši tev!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, tev gada pirmajā mēnesī būs jāatliek daži no saviem plāniem, kas saistīti ar vīrieti, kurš ir tavs radinieks vai draugs. Tas būs saistīts ar dažādiem notikumiem viņa dzīve. Dažos gadījumos iespējama sliktu ziņu saņemšana par šo personu. Strīdi tavās mājās lielākoties būs sīki un par nenozīmīgām lietām. Šomēnes uzmanība tiks pievērsta tavām attiecībām ar kaimiņiem vai cilvēki, kuri nāks pie tevis viesoties. Janvārī emocionāli palīdzēsi saviem bērniem un viņu attiecībām ar citiem cilvēkiem, jo īpaši, ja viņu materiālā situācija mazliet sašķobījusies. Šomēnes tev nāksies arī sarūpēt dāvanu kādam sev mīļam cilvēkam, kuram būs dzimšanas vai vārda diena, vai kādi citi nozīmīgi svētki. Svarīgs notikums risināsies kādas tev tuvas sievietes dzīvē, tas būs saistīts ar kaut kādām pārmaiņām viņas dzīvē. Šomēnes arī apmeklēsi kādu personu vai rūpēsies par kāda cilvēka veselību vai mēģināsi palīdzēt kādas citas traucējošas problēmas risināšanā. Esi uzmanīgs saistībā ar savu privāto transportlīdzekli. Jutīgākas un neprognozējamākas būs tavas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra  zīmēs. Jauniem Aunu vīriešiem var gadīties kavēšanās saistībā ar kādu braucienu. Var rasties dažas neparedzamas situācijas, dažreiz pat ļoti nepatīkamas. Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, šis būs labvēlīgs mēnesis ģimenes lietu attīstībai pat tad, ja tās būs saistītas ar pārvākšanos, tiesvedību, šķiršanos utt.

 

 

Vērsis

Tieši gada sākumā sapratīsi, ka tavi sākotnējie plāni vai cerības mainīsies teju par 180 grādiem. Tu uzzināsi par kādiem nepatiesiem solījumiem vai nepatiesu informāciju, ko esi saņēmis. Tava mīlas dzīve lielā mērā būs atkarīga no tavas finansiālās situācijas. Ja būs problēmas ar naudu, spiediens kļūs aizvien lielāks, jo tiksi apvainots par teju visām grūtībām, kas radušās. Tas nozīmē, ka tev vispirms vajadzētu mēģināt stabilizēt savu finansiālo situāciju, lai izvairītos no citām problēmām. Šomēnes tevi var iepriecināt ziņas, kas saistītas ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tu varēsi saņemt uzaicinājumu vai ierosinājumu no šīs personas. Tev radīsies arī emocionālas garastāvokļa svārstības, taču, ja spēsi saglabāt mieru bez pārlieku lielas jūtības, tad janvāris spēs tevi iepriecināt daudzējādā ziņā. Tas jo īpaši attiecas uz tavu finansiālo un romantisko dzīvi. Visticamāk, darbā nebūs nekādu izmaiņu, ieskaitot arī algas apmērus. Ja tavs darbs ir saistīts ar pārdošanu, tad var gadīties, ka tavi ienākumi pat samazināsies. Atrodi jaunas idejas vai stimulus, lai atrastu jaunus klientus un/vai palielinātu pārdošanas apjomus. Tev būs dažādas iespējas un nereti veiksme nāks talkā dažādu situāciju risināšanā. Jaunākās Vēršu sievietes saņems sev vēlamo priekšlikumu vai dokumentu, kas dos iespēju īstenot nozīmīgu 2022. gada plānu.

 

 

Dvīņi

Janvārī tavu uzmanību piesaistīs svarīgi priekšlikumi vai jaunas iespējas tavā darbā, izglītībā vai biznesā. Šīs jaunās lietas tavā dzīvē nāks, galvenokārt, pateicoties jaunizveidotajām attiecībām. Šomēnes tu spēsi palīdzēt gūt panākumus savam ģimenes loceklim vai citam tuvam radiniekam profesionālajā vai sociālajā jomā. Ikkatra svarīga lēmuma pieņemšana būtu nopietni jāapdomā, lai izvairītos no nevajadzīgām un uzstājīgām manipulācijām, citu cilvēku ietekmes un/vai skaudības. Saglabā praktisku un reālu pieeju problēmu risināšanā. Var gadīties, ka tev nāksies mainīt dzīvesvietu vai uzzināt, ka šāda iespēja drīzumā var tikt sagaidīta. Janvārī tu piedalīsies pasākumā, kas saistīts ar radiniekiem vai draugiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Ar šajās zīmēs dzimušajiem būs iespēja izveidot jaunas draudzības un, iespējams, tas notiks pavisam interesantā veidā. Šis mēnesis solās būt sarežģītāks vai saspringtāks attiecībās ar sievieti, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Kopumā šis solās būt visai interesants un produktīvs mēnesis, taču daudzas no tavām izredzēm šķitīs virzāmies visai lēnīgi. Labvēlīga ietekme tavā darbā varētu būt no cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Dvīņu sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem, būs grūtības attiecībās ar kādu sievieti, kura ir no tuvāko radinieku, kolēģu vai biznesa partneru loka.

 

 

Vēzis

Šomēnes tev vajadzētu izvairīties no ceļošanas, ja vien došanās ceļā nav saistīta ar ko ārkārtīgi steidzamu vai neparedzētu īpašuma problēmu citā pilsētā vai pat valstī. Ja esi tirgotājs vai ražotājs, var rasties problēmas ar precēm vai izejvielām. Janvāris solās būt arī pārsteigumiem pilns mēnesis saistībā ar vīriešiem, kuri varētu būt kā tavi draugi, tā arī tavu draugu draugi vai pat draugu draugu draugi. Dažādas situācijas un dzīves pieredze, kas saistīta ar cilvēkiem, kurus tu pazīsti, var likt tev mainīt savas domas par viņiem vai kādu situāciju. Var gadīties, ka tev radīsies interesanti sapņi, kas būs saistīti ar cilvēkiem, kuri ir miruši, vai arī tevi pārņems vēlme lasīt šāda veida literatūru ar ezotērikas un mistikas pieskaņu. Šomēnes varēsi atsākt vai uzlabot savas sarežģītās attiecības ar meiteni vai jaunu sievieti. Var gadīties, ka radīsies lielākas un neparedzētas ar bērniem saistītas izmaksas. Ja tev ir cerība saņemt naudu, kas saistīta ar bērnu, tev var rasties vilšanās vai kāda cita problēma. Esi uzmanīgs, dodot naudu nepilngadīgai personai, jo viņa kārdinājumi šobrīd var būt nesaprātīgi. Neraugoties uz dažiem finansiāliem apsvērumiem, janvāris tomēr ziņos par labāku ieņēmumu līmeni, papildu peļņas iespējām u.tml. Vēžu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, iespējamas neērtības romantiskajās attiecībās, kas būs saistītas ar greizsirdību, pārpratumiem vai emocionālas dabas apsūdzībām.

 

 

Lauva

Šomēnes solās būt ziņas vai pārsteigumi, kas saistīti ar bērnu. Iespējams, saņemsi ziņas par grūtniecību vai mazuļa nākšanu pasaulē. Bērni var būt arī par iemeslu dažādām ģimeniskām kopā sanākšanām. Iespējams, izdosi lielāku naudas summu par kādu lietu vai sagatavosi finanšu dokumentus, lai to veiktu. Dažas interesantas sarunas vai tikšanās būs saistītas ar ieguldījumiem, uzņēmējdarbību vai kādām citā izmaksām. Iespējams, šomēnes nāksies piedzīvot drāmu kāda sev tuva cilvēka dzīvē. Var gadīties, ka tas kļūs par iemeslu, lai jūs atsvešinātos viens no otra. Dažas Lauvas varētu atklāt sava drauga darbības, kas patiesībā tev radījušas zināmus zaudējumus. Šis solās būt labvēlīgs mēnesis ceļošanai un dažādu grūtību atrisināšanai. Jāņem vērā vien tas, ka rūpīgi jāpārbauda jebkura saņemtā informācija, jo kāds var censties tevi maldināt. Personiskajā jomā šis mēnesis var būt ļoti dāsns. Patīkami var attīstīties kādas tev svarīgas attiecības, izveidoties jaunas u.tml. Tas, ko iemīlēsi šomēnes, būs labs pamats tavu 2022. gada attiecību attīstībā. Šomēnes vari saņemt finansiālu vai morālu palīdzību, aizsardzību no vīrieša. Viņš, iespējams, būs dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, janvāris var radīt neplānotas asaras, tiesa, vairumā gadījumu tās solās būt prieka asaras. Būs dažādi negaidīti notikumi, no kuriem daži sola tev progresu 2022. gadā. Esi atvērts jauniem piedāvājumiem un izredzēm, ko liktenis tev dāvās šomēnes. Dažām Jaunavām nāksies piedzīvot sarežģītu emocionālu notikumu, kurā būs iesaistīta meitene vai jauna sieviete. Būs problēmas ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem (visticamāk, tava radiniece). Iespējams, viņas raksturs tev prasīs lielu pacietību, taču centies būt savaldīgs. Ja tavās mājās šomēnes radīsies kāds konflikts, tas kļūs par pamatu dažādiem citiem konfliktiem. Finansiālajā ziņā, visticamāk, šomēnes varēsi realizēt savas cerības un plānus. Tomēr nekas nenotiks bez tavas ģimenes un citu tuvinieku palīdzības. Viņi būs vai nu daļa no šo plānu realizētājiem, vai arī kaut kā citādi, bet palīdzēs tev gūt panākumus. Prieks par kāda jaunieša panākumiem izglītībā vai darbā var kļūt par iemeslu jaukam pasākumam. Iespējama tikšanās ar kādu, ar kuru esi kaut kādu iemeslu dēļ šķīries. Lielākuuzmanību vajadzētu pievērst arī savai veselībai. Jaunākie Jaunavu vīriešivarēs sākt darbu ģimenes uzņēmumā vai ko citu, kas dos nozīmīgu labumu visai ģimenei.

 

 

Svari

Šis solās tev būt ļoti saspringts un visādā ziņā nemierīgs mēnesis. Tev būs bažas par kaut ko un sapratīsi, ka tās aug augumā. Tev būs nepieciešamas dažādas izmaiņas, un šis būs īstais laiks, lai nodotos svarīgu lēmumu pieņemšanai pat tad, ja neesi īsti gatavs šādām darbībām. Daudziem Svariem šomēnes nāksies doties ceļā kāda svarīga iemesla dēļ. Jaunas Svaru sievietes uzņemsies vairāk rūpes, pienākumu vai problēmu risināšanu saistībā ar bērnu. Janvārī būs svarīgi saglabāt mieru neparedzētos apstākļos, jo tagad tādu noteikti būs vairāk. Izvairies no notikumiem, kā dēļ kaut ko vari zaudēt. Šomēnes saņemsi naudu, kas kaut kādu iemeslu dēļ iepriekš aizkavējusies. Iespējamas arī ziņas, kas saistītas ar finansēm vai finanšu dokumentu saņemšana. Tava radiniece – māte, vecmāmiņa vai cita tuva sieviete janvārī spēlēs īpaši pozitīvu lomu tavā dzīvē. Pateicoties viņai, tu gūsi panākumus, kas būs kā pamats daudziem citiem lielākiem un mazākiem panākumiem. Šajā mēnesī būs arī kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti, visticamāk, no tavas ģimenes vai tuvāko radinieku loka. Uzmanīgākam tev vajadzētu būt attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem var piedzīvot jaunu mīlestību vai jaunu attiecību attīstību. Svaru vīriešiem, kuri jaunāki par 35 gadiem, būs iespējas realizēt svarīgus plānus, kas saistīti ar māju un ģimeni.

 

 

Skorpions

Šomēnes tev priekšā būs daudzas tikšanās un pasākumi par godu dažādiem gadījumiem. Lielākā daļa no tiem būs saistīti ar taviem radiniekiem. Ieteikumi vai informācija, ko saņemsi no personas, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē liks tev daudz ko ņemt vērā un pārdomāt, pirms svarīga lēmuma pieņemšanas. Jauni cilvēki tavu draugu, kolēģu vai kaimiņu vidū labvēlīgi ietekmēs tevi, sniedzot tev jaunu izpratni par dažādām lietām tavā dzīvē. Šis solās būt labs mēnesis darbībām, kas saistītas ar mājokli vai kādu citu īpašumu. Var nākties saņemt dokumentu, kas var radīt zināmas neērtības vai pat vilšanos. Šomēnes tev būs daudz intensīvākas un pretrunīgākas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs. Spēcīgu emociju iemesls var būt gan greizsirdība, gan pašcieņa, raksturs, gan savtīgums, kas izrādīsies abpusējs. Janvārī, iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas par vīrieti, ko zini. Šis mēnesis solās būt labs darbam, it īpaši, ja tas ir saistīts ar ceļošanu, uzturēšanos citā pilsētā, valstī vai tml. Iespēja saņemt naudu no citas pilsētas, iestādes, kas nav tavā pilsētā. Skorpionu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var pieredzēt atsvešināšanos no drauga dažādu iemeslu dēļ.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, janvāris var tevi emocionāli apgrūtināt ar dažādām problēmām, kas būs saistītas ar tavu māju vai citu īpašumu. Šomēnes nāksies risināt vairākas ar īpašumu saistītas problēmas. Visticamāk, tās būs negaidītas. Daudziem Strēlniekiem nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kas būs saistīts ar kādu braucienu 2022. gadā. Iespējama arī pavisam drīza ceļošana saistībā ar darbu vai kādu citu svarīgu pienākumu. Katrā ziņā šomēnes tev būs dažādi interesanti notikumi saistībā ar ceļošanu vai personu, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Daži no notikumiem var būt saistīti ar sievietēm no tavas ģimenes vai paziņu loka. Kāds no tiem notikumiem var būt saistīts ar sievieti, kura ir dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Ja tev ir kādas cerības vai solījumi, ko devusi persona, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža, notikumu attīstība nesolās būt tik raita, kā tu gaidīji. Iespējams, iegūsi jaunas paziņas, taču viņu loma tavā dzīvē nesolās būt visai ilglaicīga. Apmeklēsi pasākumu vai saņemsi ziņas, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Varēsi optimistiski sākt draudzību ar jaunu cilvēku, kura darbs ir saistīts ar jauniešiem. Iespējams, saņemsi priecīgas ziņas par kādas tavu draugu lokā esošas sievietes ģimenes pieaugumu. Strēlnieku sievietes, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, šo mēnesi izdzīvos kā ļoti spēcīgu, produktīvu un veiksmīgu, pateicoties senākām pazīšanām un attiecībām.

 

 

Mežāzis

Šis tev solās būt samērā saspringts mēnesis, un tavā dzīvē notiks dažādas sarežģītas pārmaiņas. Tas var būt dažādas jomās – personīgajā, darba, komunikācijas un daudzās citas. Tas solās būt grūts laiks, galvenokārt, emocionāli un garīgi, bet būs iespējas situāciju uzlabojumiem. Tava mīlas dzīve, jo īpaši, ja dzīvo kopā ar savu partneri, tiks pakļauta kādai emocionālai pārbaudei. Īpaši neprognozējamas vai pat dramatiskas var izvērsties attiecības ar personu, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Janvārī, iespējams, kāda no tavām radiniecēm laidīs pasaulē mazuli. Izvairies no finanšu attiecībām ar vīrieti, kurš ir vecumā līdz 35 gadiem un uzmanīgi seko jebkurai viņa rīcībai vai sagatavotajam dokumentam. Šomēnes nāksies arī pieņemt svarīgu lēmumu vai arī radīsies jauna karjeras iespēja. Daudziem Mežāžiem būs jādodas uz dažādām iestādēm. Lai nokārtotu visus dokumentus, līgumus utt. Būs situācijas, kas liks tev pārbaudīt savas morālās vērtības un prioritātes. Iespējams, domstarpības radīs kādas lietas, kas nesatur daudz patiesības. Jebkura ļaunprātīga darbība sola neizdoties, tāpēc ļoti rūpīgi apsver ikkatru savu soli un pārdomā vai iecerētais tiešām būs tā vērts. Iepsājama naudas saņemšana ar kāda vīrieša palīdzību. Jauniem Mežāžu vīriešiem janvāris var radīt dažas finansiāla rakstura rūpes. Mežāžu īriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šomēnes būs fantastiskas iespējas saistībā ar darbu.

 

 

Ūdensvīrs

Janvārī tu apmeklēsi dažādas iepriekš plānotas sanāksmes, kas būs svarīgas 2022. Gada plānu izpildei. Tu saņemsi interesantu ietekmi vai palīdzību no cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Dažiem Ūdensvīriem būs grūtības ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dzīvo vai strādā citā pilsētā. Tiem Ūdensvīriem kuri ir vecāki, būs jāapspriež kāds dokuments vai priekšlikums, kas saistīts ar bērnu vai mazbērnu. Šajā mēnesī daži no jums tiks iesaistīti tiesas procesā, kas saistīts ar uzturlīdzekļiem vecāku tiesībām vai citām līdzīgām lietām. Tu nebūsi pārsteigts, ja saņemsi ziņas par grūtniecību vai mazuļa nākšanu pasaulē.grūtāks šis mēnesis solās būt tiem, kuri saskarsies ar mājsaimniecības vai īpašuma problēmām. Līdzīgas situācijas, kas palikušas neatrisinātas līdz 2022. gada sākumam, radīs spriedzi vai pat konfliktus. Mīlas dzīvē notikumi solās būt interesanti un jauti, piepildīti ar dažādām emocijām un pieredzi. Situācija būs īpaši spēcīga, ja tavs partneris ir dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Janvārī būs trauksme, kas saistīta ar jaunu vīrieti vai zēnu, kuram būs eksāmens, prezentācija vai pamats kam jaunam viņa dzīvē. Jaunākajām Ūdensvīru sievietēm šis būs nelabvēlīgs mēnesis ceļošanai. Tomēr, ja no ceļojuma nevar izvairīties, tev jābūt maksimāli organizētam un disciplinētam. Ūdensvīru vīrieši, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, gūs ievērojamus panākumus, pārvarot dažādas stresa situācijas. 

 

 

Zivis

Kāda tava ģimenes locekļa, drauga vai paziņas rīcība vai komentāri par kaut ko var likt tev aizdomāties, kas patiesībā aiz tā slēpjas. Vai tā ir šī cilvēka apzināta rīcība, vai arī tai ir kāda pavisam cita nozīme? Esi piesardzīgs sarunās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē jo īpaši, ja runa ir par personīgu informāciju. Iespējams, mazāki būs ieņēmumi ģimenes budžetā vai arī izdevumi būs lielāki, kas radīs pagaidu spriedzi un rūpes. Ja gaidi finansiālu palīdzību no radiniekiem, tu vari piedzīvot lielu vilšanos. Šis solās būt interesants mēnesis tavā profesionālajā attīstībā vai tavā biznesā. Jauni klienti un dažādas iespējas parādīsies pie apvāršņa. Tu varēsi sākt jaunu darbu vai gūt paaugstinājumu. Labvēlīga ietekme skars arī tos, kuri mācās skolā vai universitātē. Kāda sieviete, kura ir vecāka par 35 gadiem, ieradīsies pie tevis mājās vai liks par sevi manīt kādā svarīgā pasākumā. Iespējamas nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar vīrieti, kurš, visticamāk, ir vecāks par 35 gadiem. Dažādi gan labi, gan slikti pārsteigumi šomēnes būs saistīti ar naudu. Ūdensvīru sievietēm būs patīkamas tikšanās ar radiniekiem, draugiem vai kaimiņiem. Zivju vīriešiem jāizvairās no jauniem pasākumiem vai lietu uzsākšanas un jāpievēršas savam darbam ar lielu uzmanību un precizitāti.

 

 

Lai visas ieceres izdodas un labās domas materializējas dubultā!

 

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....