Laimīgu Jauno, 2021. gadu, cienījamo lasītāj! Esam sagatavojuši tev horoskopu šī gada pirmajam mēnesim un ceram, ka tas tev nesīs tikai labas lietas un situācijas!

 

auns_auns_aunsAuns

Janvāra laikā var rasties dažādi finansiāla rakstura konflikti darba vietā, biznesā vai kādā iestādē, kas apstrādā naudu vai nodokļus. Esi uzmanīgs, ja tavs darbs ir saistīts ar naudu, pārdošanu, investīcijām, kredītiestādēm un citām līdzīgām sfērām. Šajā mēnesī tu var gaidīt ziņas, kas saistītas ar jaunumiem un vēstījumiem par labām nākotnes pārmaiņām tavā dzīvē. Iespējams, saņemsi kādu labu priekšlikumu, kas lielā mērā mainīs tavu dzīvi uz labo pusi. Iespējama negaidīta peļņa vai īpašumtiesību iegūšana. Var gadīties negaidītas dāvanas saņemšana, kas atrisinās situāciju, kas saistīta ar kādu no īpašuma veidiem. Ja tev ir radinieki, kuri dzīvo citā vietā, var gadīties, ka rodas nepatikšanas saistībā ar viņiem, kas tev kļūs par emocionālu slogu. Tev būs tikšanās ar draugu, kurš sniegs interesantas ziņas. Iespējams, iegūsi jaunu paziņu, kuram turpmāk būs svarīga loma tavā dzīvē. Būs tikšanās, pasākums, kas būs saistīts ar vīrieti. Janvārī var rasties bažas saistībā ar bērnu, mazbērnu vai kādu citu jaunieti no tavas ģimenes.

 

versis_versis_versisVērsis

Janvāra laikā tev nāksies pievērsties notikumiem, kas saistīti ar bērna/mazbērna izglītību vai karjeru. Iespējama ar ārstēšanu saistīta vēlme bērna nākotnei dos tev spēju un iespēju īsam vai tālam ceļojumam. Jaunumi par bērna piedzimšanu var rasties tavā profesionālajā vai biznesa vidē. Tev būs plaukstoša finanšu lietu attiecības ar draugu vai attālāku radinieku. Iespējama naudas saņemšana no cilvēka, kurš nav tavs radinieks. Var gadīties, ka būs jāuztraucas par kādas sievietes veselību, kura ir no tava ģimenes loka. Grūtības var rasties attiecībās ar sievieti, kura ir ģimenes hierarhijā augstākā līmenī nekā tu. Negaidīta dāvana vai atbalsts nāks pie tevis no personas, kura ir no tava ģimenes loka. Iespējama materiālu interešu sadursme ar kādu tev labi zināmu cilvēku, taču, kurš nav tev simpātisks. Nepatīkams incidents vai jaunumi var rasties saistībā ar kādu jaunu sievieti. Uzmani savas personīgās mantas un informāciju no kādas sievietes, var gadīties, ka viņa vēlēsies visu atrisinājumu gūt savtīgos nolūkos.

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Šomēnes sagaidāma liekulība un ļaunprātība no kādas jaunas sievietes puses, kurai būs savtīgi mērķi vai pārlieku lielas ambīcijas, lai ieņemtu pašpietiekamu pozīciju savā darba vietā vai privātajā dzīvē. Iespējams, veselības problēmas parādīsies kāda cilvēka dzīvē, kurš ir no tava tuvāko radinieku loka. Dvīņu vīriešiem būs jāuzņemas atbildība, lai atrisinātu ģimenes vai īpašumtiesību problēmas. Kaut arī šomēnes tev nebūs lielu cerību par savu profesionālo attīstību, janvāris sniegs tev dažādus pārsteigumus. Tev izveidosies noderīga un laba komunikācija ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Tu nopietni sāksi domāt par attiecību uzlabošanu ar kādu personu n sava ģimenes loka, ar kuru tev ir ieilgušas neatrisinātas problēmas. Šomēnes var parādīties nelabvēlīgas juridiska rakstura vai tiesu lietas, jo īpaši tiem Dvīņiem, kas jebkādā veidā saistīti ar kādu zādzību, sabiedrības apvainojumu vai sūdzībām. Gaidāmas interesantas tikšanās ar draugiem no tuvienes un no tālienes. Iespējama naudas saņemšana par sniegtajiem pakalpojumiem, papildus darbu vai ko līdzīgu. Dvīņu meitenes un jaunas sievietes janvārī varēs ceļot dažādu iemeslu dēļ, ticams, ka romantisku mērķu vadītas. Iespējams negaidīts pārsteigums no personas, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Iespējams, būs naudas saņemšana vai nosūtīšana, kas saistīta ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Kopumā janvāris solās būt visai izdevīgs mēnesis, taču tev nāksies vairāk strādāt.

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Mēneša sākumā daudzi Vēži var saņemt ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Labvēlīgs laiks jaunām romantiskām iepazīšanām sievietēm virs 35 gadu vecuma. Kāds skumju avots, kas tev pēdējā laikā nav licis mieru, nu beidzot sāks pārvērsties pozitīvākā veidolā. Tas būs saistīts ar gaidāmajiem notikumiem. Janvārī tev būs nepieciešams pieņemt pareizo lēmumu vai ieņemt labāku nostāju pret nepatikšanām, kas saistītas ar bērnu, mazbērnu vai citu jaunieti no tava ģimenes loka. Tā jebkurā gadījumā būs neērta situācija jums abiem, taču nāksies rīkoties izlēmīgi un nekavējoties. Iespējams, nāksies pat iesaistīties tiesas prāvā, kas būs saistīta ar bērnu vai jaunieti. Iemesls tam varētu būt finansiāls atbalsts, aizgādības tiesības, vecāku tiesības un tamlīdzīgi. Negaidīts konflikts var rasties tavās mājās, un tas būs vairāk emocionāla rakstura, iespējams, greizsirdība, nolaidība konkrētā situācijā, savu vēlmju vai mērķu ignorēšana un līdzīgas lietas. Profesionālajā jomā janvāris būs labvēlīgs tiem Vēžiem, kuri iegulda savu enerģiju un ambīcijas savā darbā. Tu varēsi sagaidīt ievērojamus ienākumus vai negaidītus komentārus, bonusus par labi padarītu darbu. Iespējams, šomēnes daudz cilvēki vērsīsies pie tevis pēc palīdzības un atbalsta. Iespējams, meklēs padomu, kas saistīts ar kādu intrigu, nejauku rīkošanos aiz muguras vai citām nepatīkamām situācijām. Var nākties piedzīvot vilšanos vai būt sarūgtinātam par kādu telefona zvanu vai saziņu ar personu no citas vietas. Iespējams, netiks attaisnotas kādas cerības, kas tev bijušas saistībā ar šo personu. Var gadīties, ka saņemsi ziņas par kādas meitenes vai jaunas sievietes, kura dzīvo citviet, veselības problēmām. Vēžu sievietes šomēnes var doties ceļojumā bez jebkādām raizēm, bažām vai trauksmes.

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Janvāris tevi priecēs ar ziņu, notikumu vai apmeklējumu, kas saistīts ar kādu jaunekli. Iespējams, gūsi prieku saistībā ar saviem vai savu tuvāko draugu bērniem. Šis solās būt veiksmīgs mēnesis Lauvu vīriešiem. Izmanto katru iespēju, lai padarītu vajadzīgo, centies neko neatlikt uz vēlāku. Lauvu sievietēm iespējami jaunumi, kas saistīti ar grūtniecību vai kādiem īpašiem mirkļiem saistībā ar zīdaini. Iespējams, uzzināsi par kādu tuvu draugu vai radinieku kāzu plāniem. Negaidīti, necerēti mirkļi radīsies mīlestībā. Ja esi vientuļš šobrīd, šis varētu būt izdevīgs mirklis, lai pievērstos jaunai komunikācijai, taču nenoslogo sevi ar pārlieku lielām cerībām. Sākotnēji pieņem jaunos cilvēkus vienkārši kā likteņa sūtītus draugus, kuri tev var iemācīt ko jaunu. Problēmas var rasties saistībā ar kāda objekta atjaunošanu, remontēšanu. Var gadīties, ka ļoti ātri radīsies jauni defekti. Izdevumi var rasties saistībā ar sievieti no tava ģimenes loka. Janvārī var rasties prieks saistībā ar kādu dokumentu, vienošanos, līgumu vai rīkojumu, kas sniegs ievērojamu finansiālu labumu 2021. gadā. Iespējams, radīsies vilšanās saistībā ar kādu nepiepildītu solījumu no vīrieša, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Jauni Lauvu vīrieši varēs priecāties par kādu pirkumu.

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes būs vairākas interesantas tikšanās vai apmeklējumi, kas saistīti ar taviem draugiem vai kolēģiem, ar kuriem tev ir kopīgas idejas vai darbi. Iespējams, tev būs jauni kaimiņi, īrnieki vai tavā dzīvē ienāks kāds cits. Kāda tava radinieka vai citas tev svarīgas personas veselība var radīt pagaidu paniku, jo viņam būs nepieciešama īpaša aprūpe vai uzraudzība. Iespējamas ziņas par kādas tev zināmas personas incidentu vai nelaimes gadījumu. Daudzām Jaunavām būs iespēja atjaunot vecu draudzību vai mīlestību. Kādai Jaunavai toties būs pretēji, jo nāksies šķirties no kādas mīlētas personas, jo šis cilvēks būs nolēmis aizceļot uz citu pilsētu vai valsti. Taču interesanti lietu un situāciju risinājumi var notikt arī no tālienes. Notikumi meitas, mazmeitas, brāļa meitas vai citas meitenes, kura ir no tava ģimenes loka, būs izdevība svarīgām sarunām, diskusijām, ņemot vērā kādu konkrētu rīcību vai lēmumu. Iespējams, šī gada sākumā piedzīvosi neizskaidrojami patiesas jūtas. Spriedze var rasties saistībā ar ceļojumu vai naudu, kas saista tevi ar attālumu. Iespējams, būs jauni apstākļi vai plāni saistībā ar taviem ceļojuma plāniem.

 

svari_svari_svariSvari

Mēneša sākumā tu varēsi labvēlīgi nokārtot kādus finansiālos dokumentus un/vai maksājumus savā, savas ģimenes labā. Iespējama naudas iegūšana. Saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar bērnu vai jaunieti no tālienes. Svaru vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem varēs iegādāties nepieciešamo aprīkojumu vai ko citu, kas sen jau bijis nepieciešams mājoklī. Šomēnes, iespējams, tevī lielāku interesi izraisīs jauna darba iespējas, jaunas biznesa pazīšanās, līgumi un vienošanās. Tev būs zināmas cerības vai doti solījumi. Kopumā janvāris solās būt veiksmīgs mēnesis tavā profesionālajā jomā. Tavi ienākumi palielināsies vai vismaz to tendence būs labvēlīga, lai tu varētu cerēt uz ko lielāku šogad. Protams, tas nozīmē, ka jābūt uzmanīgākam ar izmaksām un ieguldījumiem. Iespējams, tevi apmeklēs kāds cilvēks no tālienes. Diemžēl, kādas neatrisinātas problēmas un nepatikšanas varētu radīt diskomfortu. Būs informācija, kas saistīsies ar bijušo dēku vai noslēpumiem, intrigām un manipulācijām, kas saistās ar to. Tas nebūs tev patīkami, bet vismaz sapratīsi to, ka patiesība tev ir ļoti svarīga. Vari palūgt aizdevumu, palīdzību vai kādu pakalpojumu no sievietes, bet neceri uzreiz, ka viņa visu izdarīs tieši tā, kā viņa būs tev solījusi. Svaru sievietes varēs saglabāt savas idejas, plānus un biznesa saistības.

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Janvārī tavas profesionālās saistības un plāni būs visai nestabili. Iespējams, daudz kas būs atkarīgs no cilvēkiem, kuru solījumi ir nedroši vai radīsies problēmas ar cilvēkiem, kuri vienkārši meklē savas priekšrocības, savu personīgo labumu. Esi īpaši uzmanīgs, ja esi komersants vai strādā preču ražošanas, izplatīšanas jomā. Neatkarīgi no nepatikšanām, kas radīsies šī mēneša laikā, tas viss ne tikai radīs tev emocijas, bet arī palīdzēs saprast daudz ko labāk. Izvairies no konfliktiem un garīgās slodzes, dzīve turpinās! Negaidīts prieks, palīdzība un atbalsts būs no cilvēka, kurš ir tavā ģimenes lokā. Tu iesaistīsies svarīgos notikumos, kas saistīti ar mīlestību jauna zēna vai jaunekļa dzīvē. Iespējams, gaidāms kāds romantisks pasākums, piemēram, kāzas saistībā ar tavu vīriešu kārtas radinieku. Skorpionu meitenēm un jaunām sievietēm jābūt uzmanīgām ar finansēm un vispārējām cerībām, kas saistītas ar šo jomu. Neparasta tikšanās vai pasākums notiks, kas liks brīvdienās sapulcēties. Šomēnes var gadīties svarīgas, pat liktenīgas tikšanās, kam būs simboliska nozīme tavā 2021. gadā.

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Janvāris solās tev būt emocionāls mēnesis, jo, iespējams, ka izjutīsi kāda sev ļoti nozīmīga cilvēka trūkumu. Būs tādi, kuri spēs radīt tev pozitīvas emocijas, bet nespēs aizpildīt šo tukšumu tevī. Iespējams, saistībā ar kādu ģimenes locekli tu rīkosies ļoti emocionāli. Iespējams, dosi vai sūtīsi naudu bērnam, mazbērnam vai veiksi citas finansiāla rakstura manipulācijas saistībā ar kādu jaunieti no tuvākās apkārtnes. Jaunumi, ielūgums vai ieteikums no kāda cilvēka raisīs tevī nopietnas pārdomas. Svarīgs notikums ģimenes lokā būs saistīts ar pasākumu, kāzām, dzimšanas dienu vai citiem svētkiem. Strēlnieku vīriešiem nāksies pieņemt kādu ļoti svarīgu lēmumu. Būs grūtības šomēnes realizēt savas vēlmes, kas saistītas ar personu no kādas citas vietas, iespējama kavēšanās vai šķēršļi. Janvārī tu vari zaudēt  vai aizmirst kaut ko, taču tu atradīsi vai spēsi to atjaunot. Kopā ar kādu meiteni vai sievieti varēsi doties ceļojumā vai izbraucienā, vai arī saņemsi ielūgumu paviesoties pie viņas. Var rasties interesanta notikumu attīstība saistībā ar sievieti, kura dzīvo citviet.

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Janvārī būs tikšanās, kas norisināsies par godu bērnam vai mazbērnam, kurš dosies kaut kur projām – brīvdienās vai arī strādāt, dzīvot uz citu vietu. Būs nozīmīgs notikums bērnam vai jaunietim, kurš atrodas tālienē. Iespējama situācija, kad nonāksi pretrunās ar meiteni vai jaunu sievieti vai arī radīsies pārpratumi saistībā ar viņu. Šī situācija nebūs pārsteigums tev, jo būs bijuši dažādi priekšvēstneši. Janvāris var būt ļoti nozīmīgs tev, jo tu būsi ne tikai atstājis aiz muguras, bet arī dažādas rūpes, problēmas, apstākļus, kas tevi šo laiku urdīja. Janvāris sola, ka ne tikai šomēnes, bet visā 2021. gadā kopumā tev parādīsies vairāk pozitīvu ziņu un dažādu jaunu iespēju. Laime un veiksme pavērs ceļu uz panākumiem, ko, visticamāk, tieši 2021. gadā arī varēsi īstenot. Centies izvairīties no konfliktiem, visvairāk tiem, kas saistīti ar naudu – tu tajos neuzvarēsi. Un, ja zaudēsi kaut ko – tas vairs neatgriezīsies. Visam, kas notiks, būs lemts notikt, un tas viss tev sniegs filozofisku skatījumu uz dzīvi. Iespējams, saņemsi naudu, dāvanu vai citu svarīgu lietu no personas, kura dzīvo tālu no tevis. Būs negaidīta tikšanās, pasākums vai draugu apmeklējums.

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīru sievietēm janvāris būs laiks iekšējai izaugsmei, daudzām sanāksmēm, komunikācijai, jaunu cilvēku iepazīšanai, jaunu prasmju un zināšanu apgūšanai. Pēc šī mēneša jutīsies citādāk nekā agrāk. Iespējams, pamanīsi, gūsi jaunas zīmes, saņemsi virzienu savai dzīvei uz visu pārējo gadu. Iespējamas kādas nepatikšanas, kas saistītas ar naudas darījumiem, kas tevi vieno ar draugu, kaimiņu, kolēģi vai citu tuvu paziņu. Šis ir viens no lielākajiem janvāra draudiem. Šī situācija var likt tev pat meklēt juridisko palīdzību un te tev neviens nešķitīs piemērots, spējīgs palīdzēt. Lai nu kā arī šie konflikti izvērstos, tu spēsi šo problēmu atrisināt. Ūdensvīru vīrieši radīs iespēju parādīt savus talantus, spējas, prasmes, personīgās īpašības ar kādu savu projektu vai darbu. Iespējama kāda sarežģīta lēmuma pieņemšana vai svarīga saruna. Var gadīties kāda ar mājokli saistīta problēma neskaidru dokumentu vai atļauju dēļ. Pārsteigumu var sagādāt bērna, mazbērna vai cita jauna radinieka lēmums vai rīcība. Tas varētu radīt zināmu haosu jūsu attiecībās vai cerībās, ko loloji saistībā ar viņa nākotni.

 

zivis_zivis_zivisZivis

Janvārī iespējama neapmierinātības pilna, neizdevusies vai pat bezjēdzīga tikšanās/saruna kādu jaunekli. Zivju vīriešiem jābūt īpaši uzmanīgiem ar to, ar ko tiekaties, jo ir risks, ka varat tikt iesaistīti ļoti delikātā situācijā. Zivju sievietes saņems ziņas, kas varētu būt par cēloni skumjām, asarām, vilšanās izjūtai, jo pārlieku lielas cerības uz kaut ko, kā rezultātā saņemts atteikums vai nav piepildīts solījums – bez pūlēm šādas sajūtas var izraisīt. Janvāris lielākajai daļai Zivju būs spēcīgs periods ar dažādām jaunām iespējām un lielu spēka devu to piepildīšanai. Nepatīkamas ziņas vai vilšanās var būs saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Vari gaidīt spēcīgu atbalstu vai ļoti noderīgu padomu, palīdzību no vecāka cilvēka, vai cilvēka, kurš ieņem augstu amatu kādā iestādē. Nāksies tērēt naudu bērna vai jaunieša dēļ, taču tas būs ieguldījums nākotnē vai kādā citā noderīgā veidā/lietā. Dažos gadījumos arī tu pats vari saņemt naudu no bērna vai mazbērna – tas varētu būt kā atbalsts, lai segtu noteiktus ģimenes izdevumus. Ja tev ir kādas saistības vai notikumi, kas risinās ar jebkādu mantotu īpašumu vai līdzīgām lietām – šomēnes var gadīties nepatikšanas, kas negatīvi ietekmēs šo lietu attīstību. Galvenokārt tas tāpēc, ka ļoti maz būs atkarīgs no tevis paša, lai risinātu šīs lietas. Dažas neatrisinātas lietas tavā mīlas jomā joprojām varētu sagādāt problēmas. Tu joprojām mēģināsi rast risinājumus šo lietu risināšanai. Būs nepieciešams daudz spēka.

 

Lai tev lielisks 2021. gada pirmais mēnesis!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. decembris – 3. janvāris
Nākamais rakstsPensionētā mediķe Dzintras kundze šos Ziemassvētkus varēja nesagaidīt. Smaga Covid-19 pacienta stāsts – VIDEO