Klāt jau otrais vasaras mēnesis – jūlijs! Kāds tas būs tev un taviem mīļajiem? Uzzini BrīvBrīdis.lv mēneša horoskopā! Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

 

aunsAuns

Auniem jūlijs būs dinamiskiem notikumiem piesātināts mēnesis. Galvenokārt tie būs saistīti ar dažādām kopā sanākšanām gan mājās, gan draugu un tuvinieku dzīvesvietās. Ņemsi dalību dažādos nozīmīgos un patīkamos pasākumos. Mēneša gaitā veiksmīgi izdosies atrisināt kādu ar mājsaimniecību saistītu problēmu. Darbā var būt nepieciešams steidzīgi pieņemt kādu lēmumu. Iespējama nozīmīga saruna ar kādu sievieti. Tā var būt gan kolēģe, gan priekšniece, gan kliente. Sievietēm virs 35 gadu vecuma pastāv iespēja saņemt papildus ienākumus darbā vai caur kādu institūciju. Piedzīvosi šķiršanos no cilvēka, kurš dosies ceļojumā uz ilgāku laiku, uzsāks darba gaitas vai pārvāksies uz dzīvi citā pilsētā vai valstī. Iespējams, ka šis draugs vai tuvinieks būs spiests aizbraukt arī citu apstākļu dēļ. Šomēnes gaidāmi neparedzēti un iepriecinoši papildinājumi ģimenes budžetā. Vari piedzīvot negaidītus notikumus saistībā ar kāzām vai saderināšaos. Sevišķu uzmanību ieteicams pievērst gan savai, gan savu tuvinieku veselībai, kura var sašķobīties visnepiemērotākajā laikā. Lai arī kāda būtu konkrētā problēma, neatstāj to bez ievērības. Jūlijs būs labvēlīgs laiks svarīgu personīgu un profesionālu attiecību harmonizēšanai ar kādu vīrieti. Iespējams, saņemsi palīdzību un atbalstu no viņa sarežģītas problēmas risināšanā.

 

versisVērsis

Jūlijā Vērša zīmē dzimušajiem gaidāmas iepriekš neparedzētas finansiāla rakstura attiecības ar ne pārāk pazīstamiem vai nesen iepazītiem cilvēkiem. Tevi spēs iepriecināt šķietami nenozīmīgs un mazs finansiāls ieguldījums. Tāpat priecāsies par finansiāliem panākumiem un sasniegumiem laulātā drauga vai partnera dzīvē. Mēneša gaitā iespējams saņemt atpakaļ kādam citam aizdoto naudu. Centies saglabāt reālu skatu uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Neļaujies ilūzijām un cerībām, kuras nav reāli izpildāmas. Atsevišķos gadījumos tas var nozīmēt atteikšanos no kaut kā. Jūlijā gaidāmi vairāki patīkami pārsteigumi un tev labvēlīgas situācijas darbā. Iespējami paaugstinājumi, jauni pienākumi, jauns darbs, dalība jaunā projektā, jaunas specializācijas apgūšana. Sievietēm nāksies vairāk pievērsties ar nekustamo īpašumu un mājsaimniecību saistītu problēmu risināšanai. Sarežģījumi Vērša zīmē dzimušo vīriešu dzīvē var izraisīt dažādus nopietnus konfliktus. Tava pacietība attiecībā pret cilvēkiem un institūcijām būs sasniegusi savu mēru.

 

dviniDvīņi

Jūlijā nozīmīga loma tavā dzīvē un attiecībās ar citiem būs kādai sievietei. Gaidāmie ienākumi var neatbilst to cerētajam apmēram, kā rezultātā var izcelties nesaskaņas un konflikti. Var nākties piedzīvot vilšanos dēļ pārāk lielām un nereālām cerībām. Patīkamas emocijas raisīs kāds ar ģimenes vai tuvinieku lokā esošu zēnu vai jaunieti saistīts notikums. Jūlijs var ieviest pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē. Atsevišķos jautājumos paļausies uz kādu sievieti, pateicoties kurai visu izdosies veiksmīgi atrisināt. Ieteicams izvairīties no tieslietu un juridisko jautājumu risināšanas. Ja iespējams, atliec šo procesu uz vēlāku laiku. Daļa Dvīņu rūpīgi savā redzes lokā turēs kādu ar ģimeni saistītu personu, kura rīkosies bezkaunīgi. Tu būsi lietas kursā par šī cilvēka teiktajiem meliem un liekulību, taču dažādu iemeslu dēļ nerīkosies, lai to apstādinātu. Sievietēm izdosies nodibināt jaunu draudzību ar visai sarežģītas dabas vīrieti. Veiksme stāvēs klāt sievietēm virs 35 gadu vecuma. Vīrieši var saņemt iepriecinošas un ilgi gaidītas ziņas vai piedāvājumu.

 

vezisVēzis

Jūlijā Vēža zīmē dzimušajiem gaidāms kāds svarīgs notikums bērna, mazbērna dzīvē vai cita veida pārmaiņas. Ievērojamas pārmaiņas šajā mēnesī var notikt arī saistībā ar tieslietām. Tās var būt saistītas ar kādu ģimenes lokā esošu bērnu vai jaunieti. Var parādīties nepieciešamība vairāk parūpēties par kādu tuvinieku, kuru skārušas veselības problēmas. Visticamāk, tas ir kāds no tālāk dzīvojošiem radiem. Diemžēl, tas kalpos par pamatu arī dažādām emocionāla rakstura problēmām. Būs jātiek galā ar vairākiem pienākumiem attiecībā pret māju un mājsaimniecību. Tie var būt nelieli remontdarbi, pārkārtošanas vai citu izmaiņu, uzlabojumu veikšana. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu sakārtošanai. Ar lielu aizrautību un interesi sekosi līdzi kāda tuvinieka vai drauga nozīmīgajam izbraucienam vai ceļojumam. Privātajā vai profesionālajā dzīvē var izveidoties saspringtas attiecības ar kādu cilvēku, kurš dzīvo citviet. Ļoti iespējams, ka iemesls tam būs šīs personas nekonkrētība. Pastāv risks tikt apkrāptam un zaudēt nelielu naudas summu. Esi piesardzīgs un raugi, kam un kādēļ dod naudu, lai izvairītos no nevajadzīgām nepatikšanām. Neskatoties uz iepriekš minēto, vari piedzīvot arī negaidītu veiksmi finanšu jomā.

 

lauvaLauva

Jūlijā Lauvas zīmē dzimušie baudīs gaidītus vai negaidītus ienākumus, kuri nāks no kāda vīrieša: tuvinieka, priekšnieka, biznesa partnera u.c. Spēsi sakārtot dažādus finanšu dokumentus sev par labu. Gados jauniem pāriem šis mēnesis attiecībās atnesīs īpašas emocijas un harmoniju. Tiem, kuri šobrīd sirdī brīvi, var parādīties vēlme doties dažādos mīlas piedzīvojumos un ļauties flirtam. Gaidāmas vairākas īpaši nozīmīgas tikšanās. Uz noteiktu laiku paniku ģimenē var izraisīt kāda tuvinieka pēkšņās veselības problēmas vai citi sarežģījumi privātajā vai profesionālajā dzīvē. Ja problēmas būs saistītas ar veselību, tās var skart kādu grūtnieci vai mazuli. Hospitalizācija nebūs nepieciešama, taču kārtīga atpūta un veseļošanās mājās gan. Neizdosies izvairīties no kāda jau ilgu laiku brieduša konflikta. Iespējams, tieši tu to uzsāksi. Šī būs iespēja pateikt to, ko jau sen vēlējies. Diemžēl, pēc tam tavu dvēseli pārņems visai negatīvas emocijas. Drīzumā izdosies veiksmīgi sakārtot un nokārtot kādu nozīmīgu juridisko dokumentu. Finansiāli veiksmīgs mēnesis Lauvas zīmē dzimušiem vīriešiem. Tiesa gan, lieli pārsteigumi šajā jomā nav gaidāmi un, cik būsi nopelnījis, tik arī saņemsi.

 

jaunavaJaunava

Informācija vai piedāvājums, ko saņemsi šajā mēnesī, liks tev nopietni pārdomāt kādu lēmumu. Attiecies pret to nopietni un atbildīgi, nerīkojies impulsīvi. Pateicoties kādai tuvai sievietei – mammai, vecmammai, māsai – baudīsi kādu materiālu guvumu, atzinību vai dāvanas. Labvēlīgs laiks remontdarbiem, uzlabojumiem un pārmaiņām mājās un citos tev piederošos īpašumos. No citviet dzīvojoša cilvēka vari saņemt ideju vai piedāvājumu strādāt no mājām, izveidot biznesu mājās. Pārliecinies, lai tavi ģimenes locekļi neiesaistās īsos mīlas piedzīvojumos tikai garlaicības vai intereses pēc. Saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tie var būt saistīti ar viņas veselības problēmām un nevēlēšanos sekot ārsta norādītajām ārstniecības metodēm.  Problēmas ģimenē var ieilgt un šajā mēnesī tām risinājumu neizdosies atrast. Gluži otrādi, situācija var kļūt vēl sarežģītāka un grūtāk risināma. Jaunavas zīmē dzimušās sievietes varēs baudīt veiksmi, atpazīstamību vai kādu gaidītu pirkumu. Interesantus notikumus mīlas dzīvē zvaigznes sola neprecētajiem vīriešiem, kuri jau pārkāpuši 35 gadu slieksnim.

 

svariSvari

Jūlijs būs mēnesis, kurā gūt skaidrību par romantiskajām attiecībām vai aizraušanos ar kādu, kurš dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Var gadīties, ka jauna pazīšanās liek tev vēlreiz atgriesties atmiņās un izvērtēt kādu senu, nelaimīgu mīlestību. Saņemsi vairākus ielūgumus uz kopā sanākšanām ģimenes un draugu lokā. Tev būs jāizvēlās – kur, kad, ar ko uz tām doties. Tevi var pārsteigt ar kāzām vai saderināšanos saistīti jaunumi. Jutīsies pacilāts, pateicoties kādas ģimenes vai draugu lokā esošas personas rīcībai. Ņemsi dalību nozīmīgā pasākumā, kurš notiks par godu tuvam radiniekam vai draugam – vīrietim. Esi piesardzīgs, rakstot e-pastus un pārbaudi saņēmēju pirms nosūtīšanas. Neliela kļūme var ievest tevi visai nepatīkamā situācijā. Strādājošie Svari varēs lepoties ar labiem ienākumiem. Saņemsi gan plānoto naudas summu, gan kādu citu papildinājumu ģimenes budžetā. Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem Jūlijs būs ne pārāk labvēlīgs profesionālajā jomā. Tev var nākties vairākkārt iziet no savas komforta zonas, kā arī strādāt virsstundas. Var izcelties neparasta un neparedzama situācija, kura ieviesīs izmaiņas līdzšinējā darba grafikā. Sievietēm būs jātiek galā ar dažādām mājsaimniecības problēmām. Lielākoties to iemesls būs citu cilvēku ļaunprātība, kļūdas vai neizpildītās vienošanās un solījumi.

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šomēnes var nākties iejaukties un pārtraukt kādas personas ļaunprātīgo rīcību un komentārus, kuri vērsti pret tuviem un svarīgiem cilvēkiem. Vilšanos un skumjas var sagādāt nepatīkami jaunumi par kādu zēnu vai jaunu vīrieti. Saņemsi vairākus ielūgumu uz tikšanos vai kopā sanākšanu, kuras laikā notiks dažādu svarīgu dokumentu un informācijas apmaiņa. Tāpat arī saņemsi piedāvājumu uzņemties papildus saistības un pienākumus, no kuriem vari gūt kādu labumu. Spriedzi mājās un ģimenē var izraisīt noslēpumu un slepenu darbību atklāšana. Ar šaubām un aizdomām raudzīsies uz atsevišķiem cilvēkiem, kuri tavās acīs ir zaudējuši uzticību. Tevi var nokaitināt kāda dokumenta, vienošanās, naudas saņemšanas ieilgušais process. Finansiālā ziņā jūlijs būs ne pārāk stabils, tādēļ esi piesardzīgs, plānojot izdevumus, lai izvairītos no dažādām problēmām un zaudējumiem. Būs nepieciešams iegādāties dāvanu meitenei vai jaunai sievietei. Saņemsi iepriecinošus vai nozīmīgus jaunumus saistībā ar kādu bērnu. Skorpiona zīmē dzimušās sievietes baudīs sasniegumus privātajā dzīvē un pelnītu atpūtu mājās.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem jūlijs solās būt ļoti interesants mēnesis. Gaidāma interesanta notikumu attīstība kādas gados jaunas sievietes, piemēram, meitas, māsas vai brāļa meitas, mazmeitas vai vedeklas dzīvē. Priecāsies līdz ar viņu par gūtajiem panākumiem, apbalvojumu vai materiālu ieguvumu. Daži gūs negaidītu peļņu. Strēlnieka zīmē dzimušie bērni un jaunieši būs pozitīvu emociju uzlādēti, pateicoties brīvdienām un svinībām. Mājās un ģimenē gaidāms kāds svarīgs notikums saistībā ar tuvinieku, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Daži dalīsies priekā ar ģimenes locekļiem par saderināšanos, kāzām vai bērniņa piedzimšanu. Daudz emociju raisīs ceļošana, tikšanās ar tālu dzīvojošiem cilvēkiem vai atvadīšanās no kāda, kurš grasās doties ceļojumā. Lai arī kāds konkrēti būtu šis notikums, tā būs daļa no lielākām pārmaiņām vai to iesākums. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai, sevišķi, ja tie saistīti ar nekustamo īpašumu. Tavas cerības attiecībā uz kādu finansiāla rakstura jautājumu, kurš saistīts ar kādu sievieti, tiks attaisnotas. Problēmas profesionālajā vidē vai kaimiņu lokā izdosies atrisināt abpusēji izdevīgi un veiksmīgi. Esi atvērts kolēģu, priekšniecības un kaimiņu izteiktajiem piedāvājumiem. Finansiāli veiksmīgs mēnesis Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem jūlijs būs visai grūts mēnesis dēļ kāda negaidīta notikuma tuvinieka vai drauga dzīvē. Notiekošais var raisīt tevī skumjas, vilšanos un citas līdzīgas emocijas. Mēneša laikā norisināsies vairākas interesantas sarunas un notikumi saistībā ar kāda ģimenes lokā esoša zēna vai jaunieša izglītību un karjeru. Iespējama neparedzēta finanšu dokumentu vai maksājumu kavēšanās. Liksi veltas cerības uz kādu vai kaut ko, kuras neattaisnosies un nenesīs nekādu labumu. Viss notiks tā, kā tam jānotiek un, aizveroties vienām durvīm, atvērsies citas un pavērsies jaunas, vēl labākas iespējas. Jūlijā var saasināties kāda radu lokā esoša vīrieša veselības problēmas, ar kurām viņš saskaras jau ilgstoši un, kurām laiku pa laikam nepieciešama pamatīgāka ārstēšanās. Saņemsi jaunumus vai telefona zvanu no cilvēka, kurš tevi nokaitinās un izprovocēs būt visai skarbam un asam savos vārdos. Centies turēt mēli aiz zobiem un atceries, ka pateiktos vārdus atpakaļ paņemt nevarēsi.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem attiecības ar draugiem var attīstīties visai interesantā un negaidītā gultnē, paverot jaunas iespējas, atnesot veiksmi, spēju realizēt plānus un gūstot cita veida labumus. Iespējams izveidot jaunu draudzību ar cilvēku no citas valsts vai pilsētas, kurš spēlēs lielu lomu tavā dzīvē nākotnē. Finansiāli stabils mēnesis. Vari gūt ienākumus, pateicoties darbam saistībā ar bērniem vai jauniešiem. Ar sarežģījumiem nāksies saskarties tiem, kuri iesaistīti juridisko jautājumu risināšanā ar cilvēku ārpus tuvinieku loka. Ieteicams izvairīties no šo problēmu saasināšanās, jo rezultāts, diemžēl, nebūs tev labvēlīgs. Apsvērsi iespēju atbrīvot sevi no dažādām vienošanām un pienākumiem, kuri ietver sevī finansiālus izdevumus. Esi piesardzīgs, ļaujot ārvalstu institūciju pārstāvjiem iesaistīties ar taviem īpašumiem, finansēm un dokumentiem saistītu jautājumu risināšanā. Var nākties apmeklēt ārstu vai saņemt īslaicīgu ārstēšanos slimnīcā. Tas nāks tev tikai par labu un palīdzēs nostabilizēt veselības stāvokli. Dažkārt vēlēsies izolēties no apkārtējās sabiedrības, ieslēgties mājās un ļauties asarām dažādu personīgu pārdzīvojumu dēļ. Viskritiskākajā brīdī saņemsi palīdzīgu roku un vērtīgu ieteikumu no kāda citviet dzīvojoša cilvēka. Negaidītus ienākumus un papildus peļņu šajā mēnesī var gaidīt gados jaunie Ūdensvīra zīmes pārstāvji.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmes pārstāvjiem jūlijs atnesīs labklājību ģimenē un veiksmi finanšu jomā. Atsevišķos gadījumos tā var būt saistīta ar tālienē dzīvojošu cilvēku, piemēram, profesionāli pieredzējušu un sociāli aktīvu tuvinieku. Neķer pārāk pie sirds dažādus konfliktus, lai arī cik dusmīgs un aizkaitināts tu justos pret kādu. Aiz šķietami labestīgās ārienes var būt ļoti ļaunprātīgs cilvēks. Visticamāk, tas būs kāds, kuru tu ne pārāk labi pazīsti vai sastapsi tikai šomēnes. Jūlijs būs emocionāli piesātināts un nestabils mēnesis. Būsi viegli aizvainojams, ātri kļūsi depresīvs un nedrošs, kā arī būsi tendēts interpretēt citu cilvēku rīcību absolūti nepareizi. Var gadīties piedzīvot krāpšanu, liekulību un maldus. Lai nu kā, mīlestība tev palīdzēs atgūt jaunu elpu savai dzīvei. Saņemsi lūgumu, komplimentu, solījumu vai ieteikumu. Dažkārt nāksies pieņemt lēmumus, kuri ietekmēs ne tikai tevi, bet arī pārējos ģimenes locekļus. Tavs vai kāda tuvinieka veselības stāvoklis var prasīt sevišķu uzmanību, terapiju un ārstēšanos. Iespējams, dosies apciemot kādu tuvinieku vai draugu, kurš atrodas slimnīcā. Izvairies no dārgu un vērtīgu lietu aizdošanas un izīrēšanas.

 

Lai tev lielisks jūlijs!

Iepriekšējais rakstsYana Bruk atklāj patiesību par šķiršanos no Dāvida
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs