Klāt pavasara pēdējais, košākais mēnesis – maijs! Pirms baudi ziedu smaržu un saules siltos glāstus, ielūkojies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās paredzējušas tieši TEV!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Cilvēki ap tevi šomēnes var būt ļoti kaitinoši. Zvaigznes iezīmē, ka tavas attiecības ar kolēģiem, profesionālajiem partneriem, draugiem, bērniem un partneri attīstīsies vislabākajā veidā. Taču tavi kaimiņi, attāli ģimenes locekļi un/vai vietējās kopienas locekļi šomēnes var censties pārbaudīt tavas pacietības robežas. Iespējami ķīviņi, kas saistīti ar reliģiskiem, politiskiem vai izglītības un kultūras jautājumiem. Zvaigznes iezīmē, ka tu pēc savas būtības esi gudrs cilvēks, taču viss notiekošais liks apjaust, ka tevi ieskauj vieni vienīgi pašpārliecināti pamuļķi vai apzināsies, ka viņi atsakās ieklausīties tavās idejās, kas, visticamāk, atšķiras no viņu ierastajiem uzskatiem. Tu esi lielisks komunikators, taču, iespējams, tev sagādā grūtības līdz galam pasniegt savu viedokli citiem. Strādā pie tā!

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Neptūns tavā zvaigznājā aktīvi regulēs sociālo mijiedarbību, tostarp komunikāciju tiešsaistē. Kad kaut kas šomēnes nenotiks tā kā tu vēlies, viss šķitīs slikti! Tieši šī planēta var radīt, stimulēt disfunkciju, melus, noslēpumus, garīgās veselības problēmas, birokrātiskas nesaskaņas un citas likstas. Šomēnes daudzas planētas pārvietosies caur tavu personīgās labklājības un pašnovērtējuma sektoru, cenšoties svētīt ikvienu šo tavas dzīves jomu. Tomēr Neptūna ietekme dažkārt būs spēcīgāka un daudzās no šīm sfērām var rasties plaisa, īpaši tavā finansiālajā un sociālajā jomā. Tā var būt kaut neliela, bet ķibele. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tas var būt arī kaut kas ļoti nozīmīgs, piemēram, finansu nesaskaņas darba vidē, domstarpības starp draugiem un mīļoto cilvēku. Labā ziņa ir tajā, ka tās būs tikai īstermiņa problēmas, tomēr raugi, lai sekas nesaglabājas un netraucē tavu dzīvi ilgstoši.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pēdējā mēneša laikā, tu, visticamāk, pavadīji daudz laika sevis meklējumos, dvēseles nianšu izzināšanā vai profesionālā ceļa pārlūkošanā, analizējot to, ko tu patiešām vēlies šajā dzīvē. Šajā mēnesī tu, visticamāk, vēlēsies atzīmēt, kas tad īsti no tā visa ir realizējies. Neptūns tavā zvaigznājā aizvien radīs un vairos neskaidrību, maldus, disfunkciju, noslēpumus, pamatīgi sajaucot gaisu kā tavā personīgajā, tā profesionālajā dzīvē. Tavi mēģinājumi piemērot loģiku var pamatīgi izgāzties. Zvaigznes iezīmē, ka tev jācenšas vairāk izmantot savu intuīciju, iztēli un ideālistiskās pieejas.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Tavs partneris vai kāds no konkurentiem beidzot sāks žēloties par tavu reputāciju, priekšnieku, vadības stilu, un/vai profesionālo ceļu. Un, iespējams, arī tu pats īsti nebūsi mierā ar šīm savas dzīves niansēm. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie ir noguruši no daudziem politiskajiem, reliģiskajiem, kultūras, juridiskajiem, izglītības un citu jomu tematiem. Zvaigznes iezīmē, ka pastāv liela varbūtība, ka darbā var attīstīties īstena drāma. Tu vari sajust nepieciešamību doties brīvdienas, lai atgūtu dvēselisko mieru un harmoniju.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Iepriekšējā mēneša laikā tu, visticamāk, juties visai sabiedrisks, brīvs no aizspriedumiem un visnotaļ – kā īstens komandas spēlētājs. Zvaigznes iezīmē, ka maijā tu joprojām vēlēsies iesaistīties dažādos procesos ap sevi, no sirds alksi, lai cilvēki tavā visciešākajā uzticības aplī – gūtu nepieredzētu prieku no dzīves. Dažkārt tu apjautīsi, ka komunikācija ar citiem nevedas tik viegli kā gribētos, tev būs grūti gūt prieku no notiekošā. Zvaigznes tevi mudina pavadīt vairāk laiku kopā ar saviem mīļajiem vai, ja izjūti vēlmi piedzīvot vientulību, neliedz sev šādu iespēju. Ļaujies saviem iecienītajiem hobijiem, tie uzlabos tavu omu. Planētu stāvoklis tavā zvaigznājā radīs zināmas šaubas finansiālajos vai romantiskajos uzticības jautājumos. Noteikti nepielāgojies citu viedoklim, ja tavas domas ir pretējas! Iespējams, ka daudz kas šajā pavasara pēdējā mēnesī nenotiks tā kā tu vēlējies, tomēr turpini ievērot savu plānu un nenovirzies no uzsāktā ceļa pretī konkrētajam mērķim.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Tu šomēnes, visticamāk, būsi diezgan koncentrējies uz savu profesionālo dzīvi, bet tavs mīļotais cilvēks par to nebūs pārlieku laimīgs. Neptūna ietekmē, vari kļūt visai izklaidīgs, tāpat vari apzināties, ka tavā ikdienā parādās negodīgas, disfunkcionālas, lētticības pilnas, noslēpumainas vai kādas citas traucējošas nianses. Kāds, iespējams, centīsies aptraipīt tavu labo vārdu vai alks samulsināt tevi. Neraugoties uz to, ka tu darīsi lielisku darbu, neļaujies provokācijām un paliec uzticīgs saviem ētiskajiem principiem.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Jautājumi, kas saistīti ar valodas barjeru, darbinieku fanātismu, komunikāciju ar cilvēkiem, kuri dzīvo ārpus valsts teritorijas, ar darbu saistītiem ceļojumiem, pilnvarām un juridiskiem pakalpojumiem, izglītības vai kādu zināšanu trūkumu var izraisīt nesaskaņas, kavējot tavu produktivitāti. Iespējams, aktīvi metīsies cīņā par saviem uzskatiem un pārliecībām. Šis būs īstermiņa dinamisks sprints, kas tev palīdzēs apjaust notikumus tavā dzīvē, sakārtojot domas par nepieciešamo nākotnē. Iespējams, atskārtīsi, ka tavs priekšnieks vai kāds augsta līmeņa klients, nozīmīgas iestādes darbinieks vai kāda cita autoritatīva persona pievērsīs uzmanību tam, cik veiksmīgi spēj tikt galā ar saviem pienākumiem, cik produktīvs komandas darbinieks tu esi. Šomēnes zvaigznes tev piedāvās lieliskas iespējas palielināt savu cieņu citu acīs, taču esi gatavs arī kādai drāmai!

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tu un tavs mīļotais cilvēks, iespējams, apspriedīsiet neuzticības un uzticēšanās jautājumus vai pārrunāsiet un apjautīsiet, ka jums pēdējā laikā ir atšķirīgas seksuālās vajadzības. Kopīgas finanses var radīt ne mazums strīdu un domstarpību, novirzot jūsu uzmanību no kopīgu mirkļu baudīšanas. Ir ļoti iespējams, ka starp jums radīsies domstarpības, kas saistītas ar bērniem vai mājdzīvniekiem. Ja tu strādā izklaides industrijā, visticamāk, tavi ienākumi samazināsies, piedzīvosi grūtus laikus un nāksies pielikt milzu pūles, lai realizētu jaunas idejas, smeltos iedvesmu problēmu pārvarēšanai. Labā ziņa ir tā, ka tev izdosies visu pārvarēt, realizēsi visas ieceres un arī priekšniecība novērtēs tavas pūles kopīgo likstu pārvarēšanā.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes iezīmē, ka tavs partneris vai kāds konkurents padarīs tavu ikdienu šomēnes pavisam stresainu. Šīs personas būs dusmīgas un pretenziju pilnas pret tevi, atstājot īpašu ietekmi uz tavu mājas vai privāto dzīvi, neļaujies tam! Iespējams, savā ziņā piekritīsi kādam viņu apgalvojumam vai ieskicētajai domai, taču tas, visticamāk, nebūt nemazinās emocionālo spriedzi. Zvaigznes norāda, lai neaizmirsti par diplomātiju, ētiskajām nostādnēm un tam, lai neļautos lētām provokācijām. Lai gan šis mēnesis iezīmē dažādas grūtības, zini un tici, ka viss tiks atrisināts un turpmākie notikumi ienesīs tavā dzīvē daudz vairāk saules gaismas. Šajā emocionāli saspringtajā laikā neaizmirsti par savu otru pusīti, to, ka jūsu attiecībām ir daudz lielāka vērtība nekā, iespējams, domāji. Ļaujaties jautrībai un patīkamiem brīžiem divvientulībā.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Visticamāk, pēdējā laikā tu daudz strādā un centies ievērot termiņus, taču tāpat nespēj ar visu tikt galā, tevi uztrauc jautājumi, kas saistīti ar izpildāmo darbu kavējumiem. Cīņa ar šīm problēmām un mēģinājums iegūt vairāk laika visa paveikšanai, visticamāk, mudinās vēlēties visos procesos iesaistīt arī kolēģus vai mīļoto cilvēku, kas nevis uzlabos situāciju, bet var radīt plaisu jūsu attiecībās. Kādai no šīm personām var šķist, ka tava vienīgā vēlme ir savu pienākumu uzgrūšana viņu pleciem. Izskaidro savus patiesos nolūkos, lai izvairītos no šāda pārpratuma. Zvaigznes tāpat iesaka neapslāpēt savas patiesās vēlmes, nepielāgot tās citiem. Tu taču skaidri zini, ko un kā vēlies! Tā arī rīkojies!

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs 

Līdzīgi kā lielākajai daļai cilvēku, tev patīk labi pavadīt laiku. Taču šomēnes tavs finansiālais stāvoklis radīs pretrunas un ķīviņus mīlas dzīvē, domstarpības ar vecākiem, kā arī nemitīgu sevis šaustīšanu, ko ziedot, lai realizētu kādu ieceri! Zvaigznes iezīmē, ka tev ir jāiemācās būt pieticīgākam un jāatrod vienkāršs veids, kā mīļotajam cilvēkam izteikt savas jūtas, kā citādākā veidā pateikt trīs maģiskos vārdus – es tevi mīlu! Kā arī – liec lietā visu savu radošo pusi un iztēli, lai izdomātu veidus kā izklaidēties, labi pavadīt laiku, taču bez pārmērīgiem naudas tēriņiem. Labā ziņa ir tajā, ka tev izdosies atrast vieglākos veidus, lai atgūtu panākumus finansiālajā un profesionālajā jomā.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Tev ir bijis laiks, lai novērtētu savu mājokļa stāvokli, pārlūkotu attiecības ar apkārtējiem, izvērtētu nianses privātajā dzīvē, kā arī pārvērtētu attiecības ar vecākiem. Iespējams, ka tieši šomēnes nolemsi, ka lietas, kas jau ir savu laiku nokalpojušas, ko saēdis laika zobs ir pienācis laiks izmest. Kā arī, ka ir īstais brīdis atbrīvoties no postošām attiecībām, tādām, kas tev sagādā vienas vienīgas galvassāpes, jo tieši tu esi tas, kurš velta visu savu laiku un pūles – attiecību uzturēšanai, kamēr otra puse vien iznieko tavu laiku un nav pietiekami lojāla. Dari to viegli un nepiespiesti, jo tikai tā tu spēsi sakārtot savu ikdienu tā, lai viss tajā notiek maksimāli harmoniski. Mēneša otrajā pusē tava dzīve kļūs aizvien jautrāka un interesantāka. Taču tam būs arī savas ēnas puses, proti, iespējams, nebūs viegli turpināt koncentrēties uz saviem finanšu mērķiem.

 

 

Lai jums lielisks pavasara pēdējais mēnesis!

Sabiedrība

Meža masīvā uziets bezvēsts pazudušais Alvis

  Policisti 25. maijā veiksmīgi atrada bezvēsts prombūtnē bijušo Alvi Zīdermani meža masīvā. Vīrietis nogādāts ārstniecības...

Kivičs: visa Latvija zina, ka esmu metējs

  Viesošanās pie Magones Andrim Kivičam izvēršas pārbaudījumu un humora pilna – kartupeļu stādīšanas talkas laikā...

Pilsētnieka Kiviča jautājums laucinieci Magoni sasmīdina līdz asarām

  Ierodoties Magones sētā, Andris Kivičs neslēpj, ka ir tipisks pilsētnieks un lauku dzīvi nav baudījis....

Olgas kopīgā iepirkšanās ar meitām izvēršas murgā

  Olga ar meitām ieradusies kleitu salonā, lai izvēlētos pašu efektīgāko tērpu meitu jubilejas ballītei. Cerētais...

Gatavojoties ballītei, rīdziniece pavisam negaidītā veidā tiek pie iespaidīgas naudas summas

  Gatavojoties ballītei, 47 gadīga sieviete no Rīgas iegādājās momentloterijas biļetes Rimi Latvia tirdzniecības vietā Kr. Valdemāra ielā 112, un...

Parādās jaunas ziņas par estrādes leģendām – grupu “Eolika”

  Latviešu estrādes leģenda – grupa “Eolika” 1. jūnijā 19:30 atklās vasaras koncertsezonu K. K. fon...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi savu vecāku mājās. No tuviniekiem saņemtais morālais atbalsts un vērtīgie ieteikumi būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...