Pavasara pirmais mēnesis ir klāt! Uzzini, ko tas paredzējis tieši tev.

 

auns_auns_aunsAuns

Planētu stāvoklis, visticamāk, ļaus pamanīt kādu personīgo trūkumu, ko gan būs viegli novērst. Tā var būt kāda niecīga, taču visai nomācoša nianse, kas tevi satraukusi jau ilgāku laiku. Planētas iezīmē, ka pavasara pirmais mēnesis ir īstais brīdis, kad visai viegli izveidot jaunus, labus ieradumus. Planētas palīdzēs iemirdzēties, no jauna aktualizēties mīlestības jautājumiem, kā arī saskanīgākām attiecībām visās partnerībās tavā dzīvē. Romantika mīsies ar maigumu, atnesot šomēnes daudz patīkamu brīžu. Zvaigznes mudina ļauties it visam notiekošajam,  pieņemot mīļotā cilvēka vēlmi palutināt tevi ar kādām pārmaiņām. Tev martā ir jābūt  gatavam sākt kaut ko jaunu, iespējams, beidzot ļaujoties kam tādam, kas jau ilgu laiku bija tavā prātā ziemas periodā. Ja rīkojies, pārliecinies, ka dari to labi!

 

 

 

 

versis_versis_versisVērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tava sociālā dzīve solās būt īpaši aktīva laika posmā, kad daudzviet pasaulē atzīmēs sieviešu dienu – 8. martā! Esi uzmanīgs, lai šajā mēnesī nepalaistu garām kādas nozīmīgas norises, neesi nolaidīgs pret saviem pienākumiem un, ja ir nepieciešams, esi gatavs ziedot, ko vairāk par savu laiku un enerģiju. Šis būs īstais brīdis, kad no tavas puses var būt nepieciešami vairāki upuri, visticamāk, lielākā daļa no tiem nebūs nemaz tik viegli un maznozīmīgi. Šomēnes vari piedzīvot izteiktu tendenci, ka cilvēki vēlas būt kopā ar tevi. Pilnmēness stiprinās apņemšanos labāk rūpēties par sevi, vairāk un kvalitatīvāk atpūsties un pievērst uzmanību arī saviem sapņiem. Tomēr marta beigās ir iespējams piedzīvot kāda pagātnes notikuma ēnu, kas var atvērt kādu vecu brūci vai no jauna likt iegremdēties saldsērīgās atmiņās. Planētu stāvoklis mudina nezaudēt drosmi un saredzēt arī šajā situācijā skaistumu un viedumu.

 

 

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka šomēnes teju visu acis varētu būt pievērstas tavai profesionālajai darbībai. Nesteidzies, dari visu to labāko, centies mācīties no visa un visiem, kas šajās marta dienās būs tavā ceļā. Ja tu atkārtoti pieļauj kādu nelielu kļūdu savos spriedumos, nestreb karstu, apdomā to un izdari nepieciešamos secinājumus. Ļoti iespējams, ka, lai to labotu ir nepieciešama kāda pavisam viegla, bez īpašas piepūles nepieciešama izmaiņa, ko tu jau labi zini. Draugi var vēlēties no tevis lielāku ieguldījumu kādos procesos vai personīgo attiecību attīstībā. Pilnmēness piedāvās dažas radošas diskusijas un jautrus brīžus kopā ar vistuvākajiem. Tomēr esi piesardzīgs, lai šīs norises neliek rīkoties pretēji tavai sirdij. Planētu savienība marta nobeigumā var mudināt visai mežonīgiem, trakiem notikumiem un shēmām. Zvaigžņu stāvoklis iesaka ļauties kam neierastam, nedaudz izkāpjot ārpus savas ierastās komforta zonas.

 

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka marta vidus būs īpaši labvēlīgs laiks tam, lai izpētītu jaunas, aizraujošas norises un attīstītu idejas. Pasaule ir daudz lielāka, nekā tu iedomājies, tāpēc šis nav īstais laiks, lai ļautu kautrībai ierobežot sevi šajā aizraujošajā ceļojumā.  Satiec iepriekš sev nezināmus cilvēkus un izmēģini jaunas lietas, piemēram, apmeklē kādu eksotisku restorānu. Pilnmēness visus starmešus pievērsīs tavam darbam. Raugi, lai savus pienākumus paveic labi, realizē idejas un meklē inovatīvus risinājumus, ja ir nepieciešamas efektīvākas darbības, zvaigznes norāda, ka tu spēsi sasniegt labus panākumus teju it visā. Tomēr kaut kas mājas dzīvē var padarīt tavu sirdi grūtsirdīgāku, esi gatavs zināmiem asumiem. Planētu stāvoklis marta beigās nodrošinās visai labvēlīgus brīžus sapņainai romantikai.  Tas var prasīt zināmu piepūli, bet maigs pieskāriens izkausēs viscietāko ledu.

 

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Ap sieviešu dienu – 8. martu – tu vari rast lielisku risinājumu kāda cita problēmai, lai gan, visticamāk, lai nonāktu līdz šim gala rezultātam, tas tev prasīs un sagādās zināmas galvassāpes. Nezaudē drosmi, veiksme šomēnes visnotaļ ir tavā jūsu pusē! Esi dāsns, ja kāds jautā pēc palīdzības, taču noteikti brīvprātīgi nesteidzies palīgā ikvienam izmisīgajam saucienam. Tomēr tavs enerģijas līmenis šomēnes būs visai augsts, būsi gatavs teju uz visu. Draugi vai ģimenes locekļi var nelabprāt atrasties tavā pusē, taču spēsiet panākt nepieciešamos kompromisus, ja vien to patiesi vēlēsies abas iesaistītās puses. Planētu savienība marta beigās ļaus tev ar pārējiem saprasties daudz vieglāk, palīdzot nolīdzināt un aizvērt arī kādu spītīgu plaisu, kas pirms laika radusies starp tevi un tev kādu ļoti nozīmīgu cilvēku.

 

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šis periods var nodrošināt, ka tu citu acīs izskatīsies teju nevainojami. Esi pacietīgs, ļaujies bezrūpīgais spēlei, jo šis ir veids kā iegūt dažas vērtīgas mācības attiecību jautājumos. Planētas stimulēs tādas situācijas rašanos, ka tev var nākties atbildēt par kāda cita cilvēka rīcību. Planētu stāvoklis iezīmē, ja tev šajā mēnesī uzdod konkrētus jautājumus, necenties izvairīties no atbildes, pat, ja tu nevēlies sniegt sev zināmo informāciju, apdomājies un esi diplomātisks. Tu vari darīt to, kas ir nepieciešams, bez matu plēšanas sev no galvas un galu galā saņemt vairāk nekā verbālu pateicību par paveikto. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tava stūrgalvība var izsist no vēlamā rīcības plāna pavasara pirmā mēneša nogalē. Tomēr viss drīz vien atkal nokārtosies.

 

 

 

svari_svari_svariSvari

Planētu stāvoklis iezīmē, ja šajā mēnesī sajūti vēlmi parūpēties par  teju visiem uzreiz, vispirms sāc pats ar sevi! Ļoti iespējams, ka iepriekš šis jautājums ir radījis tev zināmas grūtības, taču ir īstais brīdis palūkoties apkārt un jau savlaicīgi pamanīt brīdinājuma zīmes. Esi šomēnes labs pret sevi. Pilnmēness var mudināt cilvēkus uzlabot tavu garastāvokli, palīdzot izkļūt no visai saspringtas, noslēpumainas čaulas. Tomēr, ja tavā dzīvē šobrīd ir parādījusies jauna mīlestības dzirksts, tai skaitā uz dzīvi kopumā, nebrīnies,  bet baudi to, jo galu galā klāt ir pavasaris, un mīlestība ir gaisā! Centies visu uztvert viegli un ļauj dinamiskam garam pieskarties savai sirdij. Taču saldsērīgas vai visai sāpīgas atmiņas var ietekmēt tevi marta beigās, no jauna iecērtot savus nagus tavā emocionālajā pasaulē. Ja tev ir svarīgi šie pagātnes mirkļi, glabā un lolo tos!

 

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Jautrība un nebēdnīgas spēles var parādīties tavā dzīvē, tomēr neaizraujies, jo, ja pārāk koncentrēsies uz bezrūpību, tas var radīt zināmas problēmas vēlāk. Tomēr ne viss ir tik gludi, jo dažus senus ieradumus īpaši, ja tie sagādā pozitīvus brīžus, var būt grūti pārtraukt vai atmest pavisam. Tas gan nebūt nenozīmē, ka tev sevi ir par visu jānosoda, ievēro vien mērenību. Planētas atgādinās, ka ir cilvēki, kuri rūpējas par tevi. Iespējams, tu nealksi pilnībā atklāties kādam, taču teju ikvienam ir nepieciešams kāds patiess draugs, kurš no sirds raizējas par viņu. Ļauj kādam tev īpašs cilvēkam parūpēties par sevi, esi labs pret sevi arī pats! Planētu stāvoklis norāda, ka tev šis intensīvais periods beigsies ar izdošanos. Atceries, ka, jo cītīgāk strādāsi, jo vairāk spēsi paveikt.

 

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Planētu savienība marta sākumā nodrošinās, ka būs grūti uzsākt ko produktīvu un nopietnu. Raugi, lai citi respektē un ciena tevi. Zvaigznes atjaunos tavu interesi par mājas dzīvi un tās vides uzlabošanu. Ja līdz šim novilcināji jebkādas iekšējas izmaiņas šajā sfērā, ir īstais brīdis, kad ķerties tam klāt! Šis ir īstais laiks, kad doties laukā no savas ligzdiņas un baudīt kopā būšanu ar cilvēkiem. Planētas norāda, ka tev nav jādara kaut kas īpašs, lai iepriecinātu citus, taču tev, iespējams, tas izdosies visai dabiski, sagādājot īpašu prieku kā savai, tā mīļotā cilvēka sirdij. Planētu stāvoklis šomēnes mudina izteikt priekšlikumus un izvēlēties darboties ar to, kas tev sagādā visvairāk prieka. Tavi draugi, visticamāk, šajā mēnesī centīsies tev izpatikt.

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Zvaigznes marta pirmajā periodā nodrošinās tev visai kompleksu, aizņemtu, taču ar jautrību  piepildītu mēnesī. Tuvāki un tālāki draugi var censties sazināties ar tevi. Tie tavi paziņas un sabiedrotie, kuri atrodas tālu projām, var teju bombardēt tevi ar ziņojumiem, taču tu, visticamāk, vislabprātāk šomēnes vēlēsies pavadīt savu laiku tuvāk mājām. Esi taktisks un pretojies kārdinājums ļauties kādai visai muļķīgai jautrībai, kas vēlāk varētu izraisīt nesaskaņas ar taviem vistuvākajiem cilvēkiem. Mājas dzīvē šajā laikā var dominēt tavas domas un uzskati. Planētas norāda, ka ir īstais brīdis jaunu rutīnu ieviešanai vai savas garderobes pārkārtošanai. Neļauj dažādām visai dzelžainām prasībām tavā darba vidē traucēt panākt zināmu brīvības devu tavā ikdienas kārtībā. Zvaigznes mudina apzināties un justies labi par to, ko dari pašlaik.

 

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Planētu pozīcija tavā zvaigznājā marta pirmajās dienās, mudinās būt gatavam visai aizņemtam pavasarim! Zvaigznes kā milzīgs burvis atnesīs veiksmi naudas jautājumos. Kāds visai spontāni, visticamāk, teiks tev priekšā,  kas ir nepieciešams, lai tā notiktu. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajālaikā tev ir jācenšas domāt lielas lietas, iespējams, šis ir īstais brīdis, kad plānot ceļojumu.  Vēlies izmēģināt jaunu tehniku darbā vai mācību jautājumos? Rīkojies! Zvaigznes iezīmē, ka pat mazāka mēroga eksperimenti, taču, ja tiem būs skaidra vīzija, nodrošinās lieliskus panākumus un apziņu, ka tavi nodomi ir piedzīvojuši nākamo  attīstības posmu.

 

 

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Planētu savienība kļūs pamanāmāka un izjūtamāka marta pirmajās dienās, kad nevainīgas fantāzijas neatnesīs neko citu kā vien bezcerīgas idejas.  Partneris vai mīļotais cilvēks pateiks tos burvju vārdus, kas palīdzēs dziedēt vecās brūces vai atrisinās kādu senāku problēmu. Planētu stāvoklis norāda, ka tev šomēnes ir jācenšas neatkārtot sākotnējās kļūdas atkal un atkal, šis būs viens no priekšnosacījumiem, lai spētu justies labāk. Šis ir īstais brīdis, lai ņemtu finanses savās rokās! Materiālā dzīves puse šomēnes izskatīsies visai labi, kā arī garīgās tavas dzīves nianses piedzīvos pozitīvu uzplaukumu.  Zvaigznes uzsver, lai rūpīgi plāno savus izdevumus, tas tev palīdzēs turēt roku uz pulsa līdz pat pavasara pirmā mēneša pēdējai dienai. Esi pārliecinātāks par sevi, ja meklē atbildi uz kādu jautājumu vai sastopi savā ceļā jebkāda veida birokrātiju.

 

Lai lielisks turpmākais mēnesis!

 

Sabiedrība

pixabay.com

Valsts pārvaldes darbiniece tikusi pie prātam nepatverama laimesta

  Trešdien, 5. maijā, internetā www.latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete kādai 39 gadus vecai sievietei, kas strādā valsts pārvaldē, atnesa 150...

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Ar svarīgu informāciju klajā nācis tirgotājs “Maxima”

  Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, “Maxima Latvija”, kā lielākais...

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....