Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām! Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, kā arī – ko tas sola tieši tev? Lūk – tavs mēneša horoskops!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šopavasar Aunu meitenēm un jaunām sievietēm nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar privāto dzīvi vai izglītību. Aunu vīriešiem, kuri ir aptuveni pusmūža vecumā, būs iespēja beidzot izkļūt no strupceļa vai atrisināt šķietami bezcerīgas lietas. Tev būs panākumi plānos vai cerībās, kas saistīti ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Būs kāds svarīgs notikums, kas saistīts ar tavu bērnu vai bērnu no mīļotā cilvēka ģimenes. Saņemsi ziņas, kas būs saistītas ar tev tuvas jaunas sievietes grūtniecību vai meitenes piedzimšanu. Iespējams, saruna, kas tika atlikta janvārī vai februārī, šobrīd kļūs par pamatu kaut kam labam tavā dzīvē. Liktenis nereti sūta kādu konkrētu personu īstajā laikā un vietā. Iespējams, tu iesaistīsies interesantā virtuālā komunikācijā ar meiteni vai jaunu sievieti. Finansiālā ziņā var gadīties piedzīvot krīzi, paniku vai stresu, kas būs saistīts ar lielu naudas summu, kredītu, darba algu vai ko līdzīgu. Var gadīties nepatīkams zaudējums saistībā ar naudu. Marts solās būt labvēlīgs mēnesis braucieniem, jo īpaši Aunu sievietēm. Iespējama interesanta sadarbība vai citi notikumi saistībā ar sievieti no citas valsts. Var gadīties, ka kādas personas rīcības dēļ, radīsies problēmas tavā ģimenē. Var rasties problēmas ar īrniekiem vai kaimiņiem.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Marts sola iepriecināt Vēršu zēnus un jaunus vīriešus ar labu ziņu, kas būs saistīta ar naudu vai kādu finanšu dokumentu – stipendiju, algu, kredītu vai ko līdzīgu. Vecākām sievietēm var rasties nestabilitāte mīlestības jomā. Šomēnes salīdzinoši viegli spēsi atrisināt kādu iekšējo problēmu, jo tev būs spēcīgs atbalsts. Dažiem Vēršiem būs iespēja priecāties par materiālo veiksmi. Var nākties izjust pretsparu saistībā ar lēmumu, ko esi mainījis. Jaunus apstākļus tavā dzīvē var radīt iepriekš pieņemti nozīmīgi lēmumi. Jauni cilvēki parādīsies tavā darba vietā, klientu lokā vai citur. Kādai sievietei izrādīsies ļoti svarīga loma tava darba attīstībā vai izglītībā. Vēršu sievietes varēs izveidot interesantu draudzību darbavietā, kas balstīsies arī uz kopīgām interesēm ārpus darba. Iespējamas dažas veselības problēmas, kas radis tevī rūpes, draudot izprovocēt pat negatīvu attieksmi pret citiem. Esi īpaši uzmanīgs, lai veiktu preventīvos pasākumus, ja tevi vajā kādas hroniskas kaites. Martā būs iemesls kādai ģimenes un/vai kopā sanākšanai. Gaidi patīkamus mirkļus ar sev svarīgiem cilvēkiem. tev radīsies cerības attiecībā uz savu draudzību vai mīlas dēku. Var gadīties, ka gūsi pieredzi saistībā ar kāda dokumenta saņemšanas, pie kā daudz esi strādājis. Neatkarīgi no problēmas, tomēr tas vis nebūs saistīts ar zaudējumiem personīgi tev.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Labas ziņas, notikumi un emocijas būs saistībā ar cilvēkiem, kuri ir no citām pilsētām vai pat valstīm. Iespējama patīkama tikšanās ar sievieti no tālienes vai dāmu, kura beidzot atgriezīsies no ceļojuma vai ilgākas uzturēšanās aiz mūsu valsts robežām. Panākumi un/vai interesanti priekšlikumi, un citi notikumi no tālienes iepriecinās Dvīņu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem. Kāds nepatīkams notikums var ievērojami mainīt plānus 2021. gadā vai tavā dzīvē kopumā. Iespējami negaidīti pavērsieni. Darba vai biznesa pieredzē var nākties sajust spiedienu, taču ienākumi, peļņa uzlabosies. Gūsi enerģijas pieaugumu, it īpaši, ja esi pietiekami aktīvs. Šomēnes varēsi izbaudīt panākumus, pateicoties kādai personai, kura par tevi ļoti rūpējas un uztraucas. Mēneša beigās tu apzināsies, ka veiksme daudzkārt bija tava sabiedrotā. Vienā vai otrā veidā tu varēsi izdarīt dažādus liktenīgus lēmumus. Būs iespēja realizēt savas cerības un vēlmes. Būs kāds svarīgs notikums saistībā ar radinieku, kurš nedzīvo kopā ar tevi. Dvīņu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs iespēja nolīdzināt emocionālās nesaskaņas savās mājās.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes pārsteigumus tev var sagādāt ziņas, ierosinājumi vai dokumenti, uz ko iepriekš biji licis lielas cerības. Martā neprecētie Vēži varēs izveidot jaunu draudzību, romantiskas attiecības vai pat mesties jaunā mīlas dēkā. Tiem Vēžiem, kuriem ir attiecības vai, kuri ir precējušies – mieru dvēselē radīs saruna ar mīļoto cilvēku. Var gadīties nepatīkams incidents vai notikums tavā darbavietā, kas, iespējams, radīs trauksmi un stresu ne tikai tev, bet pat visai tavai komandai. Var gadīties, ka vairāk nāksies parūpēties par savu mīļoto cilvēku veselību, iespējams, pat kādu apciemot medicīnas iestādē. Šomēnes varēsi būt priecīgs par kādu ieguvumu mājās. Iespējams, radīsies dažādas izmaiņas tavos īpašumos. Saņemsi ielūgumu uz kādu pasākumu, svinībām, kur nāksies ierasties ar dāvanu. Šomēnes var gadīties kādas lietas veiksmīga iegāde. Iespējams, saņemsi negaidītu ielūgumu vai ierosinājumu, ko nāksies apsvērt rūpīgāk vai pat lūgt kāda speciālista padomu, pirms pieņemt galējo lēmumu vai sniegt atbildi. Vēžu vīriešiem var rasties nepatīkams konflikts ar citu vīrieti vai vīriešiem, kas būs grūti prognozējams. Diemžēl, pat mazākais piliens var radīt nekontrolētas emocijas, tāpēc pacenties vairāk savaldīties. Daži Vēži varētu uzskatīt, ka šis ir piemērotākais laiks dzīvesvietas maiņai.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Marts var sniegt iespēju rast izmaiņas darbā – jaunas saistības, klienti, cits amats, lielāka samaksa vai kas līdzīgs. Labvēlīgs mēnesis dažādiem pirkumiem un garantijām. Daudzas Lauvas var izlemt ceļot vai veikt nopietnus sagatavošanās darbus, lai dotos tālākā ceļā. Sarežģīts šis mēnesis varētu izveidoties saistībā ar svešiniekiem un ar viņiem saistītām finanšu attiecībām. Iespējams, atkal nozīmi iegūs kādas sarežģītas attiecības no pagātnes, kas radīs bažas. Tev būs nepieciešams rīkoties pēc principa – uzvari vai zaudē. Svarīga komunikācija būs ar zēnu vai jaunieti, iespējams, no tava ģimenes vai tuvāko draugu loka. Tev var rasties īpašas vēlmes, kas saistītas ar šo personu, taču maz ticams, ka tās šomēnes tiks īstenotas. Var nākties uz dienu vai pat vairākām atstāt savas mājas, lai dotos apciemot radus, draugus vai brauktu komandējumā. Uzmanies – pievērs uzmanību tam, kādus cilvēkus ielaid savās mājās, jo ne visi nāk ar labiem nodomiem. Negaidīts stress vai pat panika var rasties līdzi ar notikumu vai darbību, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, viņa piedzīvos dziļi spēcīgu drāmu personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Šomēnes saņemsi labu ziņu saistībā ar grūtniecību, bērna piedzimšanu vai citiem notikumiem, kas saistīti ar maziem bērniem. Ja šobrīd esi iesaistījies kādā tiesas procesā, ir gaidāmi panākumi. Problēmas laulībā, ko tev radījusi kāda sieviete, vairs neatstās nekādu iespaidu uz tevi. Tomēr neatsakies no kāda veida palīdzības vai atbalsta.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes nāksies atcerēties par kādu svarīgu notikumu saistībā ar vīrieti, kurš, iespējams, ir no tava ģimenes loka. Daudzām Jaunavām radīsies cerības saistībā ar mīlas vai intīmo dzīvo, un lielā mērā tās būs realizējamas – reizēm pietiks ar iemeslu, reizēm ar pacietību. Šomēnes tev būs savi plāni, kas saistīti ar izmaiņām mājās – interjeru, aprīkojumu, īpašuma tiesībām vai citām lietām. Iespējams, beidzot atrisināsi kādus pārpratumus saistībā ar cilvēkiem, ar kuriem kopā tu dzīvo vai strādā. Var gadīties, ka uzjundīs konflikts ar kādu radinieku, kas būs saistīts ar materiālajām interesēm un/vai vēlmēm. Sliktas ziņas var nākt klajā saistībā ar sievieti, kura dzīvo tālu projām no tevis, iespējams, kāds nepatīkams incidents ar viņu atgadīsies brauciena vai ceļojuma laikā. Šī mēneša laikā tev būs iespēja panākt sapratni, harmoniju un lielāku tuvību ar cilvēkiem savā draugu lokā vai profesionālajā vidē. Spēsi izveidot jaunas un draudzīgas pazīšanās. Saņemsi ziņas par svarīgiem notikumiem kādas meitenes vai jaunas sievietes dzīvē. Iespējami jaunumi, kas saistīti ar grūtniecību vai meitenītes piedzimšanu. Esi uzmanīgs, jo cilvēki var rīkoties pilnīgi pretēji tam, ko būsi cerējis vai gaidījis. Iespējama vecas idejas vai sapņa atdzimšana, un tagad tam būs labvēlīgi apstākļi. Šomēnes nāksies apmeklēt kādu radu pasākumu, kur varēsi uzņemt daudz jaunu un pozitīvu emociju.

 

 

svari_svari_svariSvari

Šomēnes varēsi padomāt par savu turpmāko rīcību vai lēmumiem, kas saistīti ar sievietēm. Jauniem Svaru vīriešiem martā būs svarīgas tikšanās, intervijas vai citas lietas, kas prasīs maksimālu koncentrēšanos. Tavā dzīvē ienāks kāds jauns cilvēks, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Var gadīties kāda nepatīkama tikšanās ar cilvēku no ģimenes vai tuvāko radinieku vidus. Iespējama vilšanās personīgajā vai biznesa komunikācijā. Šomēnes būs iespēja realizēt iepriekš nepiepildītas iespējas, atrast pazaudētu mantu, dokumentus vai atjaunot ko citu, kas pirms laika zudis. Saņemsi gudru padomu no personas savā draugu vai profesionālajā lokā. Grūtības radīsies saistībā ar ceļošanu vai naudu, kas būs saistīta ar cilvēkiem vai notikumiem no tālienes. Pievērs vairāk uzmanības dažādiem dokumentiem. Pievērs lielāku uzmanību arī komunikācijai ar ģimenes locekļiem, it īpaši – meitu, mazmeitu, māsu, mammu vai citu tuvu sievieti. Šomēnes centies izvairīties no finanšu attiecībām ar cilvēkiem no savas profesionālās darbības vai uzņēmējdarbības vides. Ja tomēr bez tā nevari iztikt, nodrošinies ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem. Tavas cerības, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti, visticamāk, tiks pamestas novārtā, radušos grūtību un šķēršļu dēļ.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Šomēnes varēsi gūt vairāk skaidrības kādā savas dzīves problēmā. Tu varēsi paveikt daudz lietu, taču pārliecinies, lai saglabātu savu godīgumu, godprātību un dari savu darbu ar lielu atbildības sajūtu. Iespējams, šomēnes  pārbaudījumus nāksies piedzīvot arī personiskās vai profesionālās attiecības, kurās iepriekš nav bijušas nekādas problēmas. Iemesls tam varētu būt dažādas vieglprātības vai pārlieku lielas emocijas, pārāk strauja reakcija vai greizsirdība. Domā par to, ko un kā saki saviem draugiem, radiem un kaimiņiem, jo īpaši, ja runa ir par tavu bērnu. Lai arī tev ir savas idejas, domas un novērojumi, sarunas var nebūt vieglas. Esi uzmanīgs visās finansiālajās attiecībās, saistībās un darbībās, jo īpaši pievērs uzmanību tam, lai viss notiktu godīgi. Labvēlīgs mēnesis, lai atrisinātu finanšu problēmas vai stabilizētu savu finansiālo situāciju. Šī mēneša laikā tu varēsi atjaunot savas pozīcijas darbā vai arī sapratīsi, ka tev šobrīd ir iespēja atteikties no sava iepriekšējā darba, lai uzsāktu ko vēl labāku. Būs pasākums ģimenes vai draugu lokā. Mēnesis, kad vari pieņemt ģimenē jaunu mājdzīvnieku. Iespējams, saņemsi naudu no sievietes.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Jauniem Strēlnieku vīriešiem marts solās būt īpaši intensīvs un dinamisks. Iespējams, ikdienas dzīvē ieviesīsies vairāk spriedzes un nāksies padarīt daudz vairāk darba. Tas liks tev apsvērt iespējas, kā gūt lielāku peļņu vai papildus ienākumus. Šomēnes lielākoties nāksies domāt par savām bažām un problēmām un censties tās atrisināt, lai nekļūtu lielākas un nopietnākas. Būs iespējams atrisināt daudz ko bez liekas naudas tērēšanas. Var rasties kāds nepatīkams pārsteigums, kas būs saistīts ar neskaidru vai pretrunīgu personīgo vai profesionālo attiecību attīstību. Iespējams, sajutīsi, ka citi nerīkojas visai godīgi dažādos jautājumos. Iespējama naudas saņemšana un finansiālas attiecības ar kādu vīrieti, kurš, visticamāk, ir no tava ģimenes loka. Vairāk par finansiālajām lietām nāksies domāt tiem Strēlniekiem (īpaši vīriešiem), kuru darbs ir saistīts ar cilvēkiem, iekārtām, armiju, policiju un jebkuru amatu drošības jomā. Šomēnes būs iespēja apspriest plānus par bērnu/mazbērnu talanta attīstīšanu, izglītību vai citas svarīgas lietas saistībā ar viņu. Iespējams, dažām Strēlnieku sievietēm grūtniecības dēļ nāksies ārstēties slimnīcā vai iziet kādu ārstēšanas kursu. Var gadīties, ka tevi sāpinās kāda ģimenes locekļa vai radinieka vārdi, rīcība. Tev nevajadzētu pieļaut to, ka šis cilvēks spēj tevi ietekmēt, jo ļoti ticams, ka šī persona rīkojas tieši šādā nolūkā.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Solās, ka būs pasākums vai pat vairāki, kur tiksies ar tuviem un tāliem radiniekiem. Iespējams, svinības būs arī tavās mājās. Nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, lai tiktu galā ar svarīgiem dokumentiem un kādiem svarīgiem pienākumiem, kas būs saistīti ar bērnu. Apspriedīsi vai gatavosies braucienam. Būs komunikācija ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Var nākties ceļot saistībā ar kāda īpašuma pārvaldīšanu, pirkšanu vai citu materiālo interešu risināšanu. Līdz ar to var nākties daudz komunicēt ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Mežāžu sievietes, iespējams tērēs naudu, tā teikt, par neko – par nevajadzīgām lietām, jo rīkosies emociju iespaidā. Esi uzmanīgs un mēģini pasargāt sevi no šādām darbībām. Radīsies problēmas mīlas frontē, taču tās solās būt pavisam īslaicīgas, ko būs izraisījušas neapdomīgas reakcijas, emocijas un jūtīgums. Būs iespējams piedzīvot ko īpašu savā mīlas dzīvē. Gūsi prieku no sarunas, ierosinājuma vai idejas, ko gūsi. Jauniem Mežāžu vīriešiem var nākties piedzīvot pārsteigumu saistībā ar bērnu. Iespējama negaidīta naudas saņemšana.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Dažiem Ūdensvīriem marts var sarūpēt pārsteigumus saistībā ar flirtu darbavietā vai jaunām romantiskām attiecībām. Iespējams arī negaidīts ceļojums, priekšlikums vai lēmums. Esi uzmanīgs, uzmanies no emocijām un rīcības, ko varētu izraisīt kāda sieviete no tava ģimenes vai tuvāko radinieku loka. Viņas naids pret tevi nav nekas jauns un nepārsteigs tevi, taču, ja neuzmanīsies, šoreiz viņai var izdoties tev kaitēt. Jaunām Ūdensvīru sievietēm būs iepazīšanās ar dažādiem cilvēkiem. labvēlīgs mēnesis problēmu risināšanai un citu lietu nokārtošanai, kas februārī, iespējams, likušas tev uztraukties. Varēsi atbrīvoties no dažādiem nepatikšanu radītiem slogiem. Raugi vien, lai nerīkojies lielos emociju uzplūdos. Spēsi intuitīvi sajust konfliktus, tāpēc labāk spēsi no tiem izvairīties. Nepakļaujies tam, ko citi tev cenšas uzspiest – visu rūpīgi apdomā. Iespējams, nepatīkamas lietas risināsies starp tevi un cilvēku, ar kuru tevi saista profesionālās darbības. Iespējamas negaidītas izmaiņa tavā darbā. Šis mēnesis nebūs piemērotākais laiks dažādu lielu lēmumu pieņemšanai. Radīsies jaunas un reālas cerības ienākumu palielināšanai, taču neuztver nopietni ikvienu mazāko solījumu vai informāciju.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Pārsteigumus šomēnes tev sagādās pusmūža vecuma cilvēks, kurš varētu būt tavs kolēģis, radinieks, kaimiņš, draugs vai tuvs cilvēks no kādas citas vides. Vairumā gadījumu marts radīs aizvien jaunas izdevības cerībām un priekam. Labas ziņas saņemsi par savu mājvietu un, iespējams, varēsi atrisināt kādas problēmas ar vīrieša palīdzību, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Varēsi arī rast laiku, lai beidzot ļautos nesteidzīgai romantikas baudīšanai. Iespējams, satiksi cilvēku, no kura ilgi esi bijis šķirts, iepazīsies ar kādu jaunu cilvēku vai vienkārši būt kopā ar savu mīļoto. Izbaudi šo laiku. Būs pasākums par godu meitenei vai jaunai sievietei. Būs tikšanās ar sievieti, kura sniegs tev svarīgu ziņu vai nozīmīgu priekšlikumu. Ja šobrīd esi iesaistījies kādā tiesas procesā vai darbojies ar lietām kādā juridiskā iestādē, netiek solīti viegli panākumi un ātri rezultāti – tev jāapbruņojas ar pacietību. Spriedzi tavā sajūtās radīs kāda zēna vai jaunieša no tava tuvāko radu loka veselības problēmas. Iespējams arī konflikts ar jaunieti, jo viņš centīsies iejaukties tavās personīgajās lietās un attiecībās. Tavām cerībām, kas saistītas ar ģimeni un notikumiem mājās vajadzētu risināties mierīgi un gludi – nepatīkamas vai dramatiskas izmaiņas šajā jomā nav gaidāmas.

 

Lai tev šis mēnesis nes tikai pozitīvas lietas un emocijas!

Sabiedrība

Latvijā to nezināja gandrīz neviens: Samanta Tīna uzveikusi ļaunu slimību

  Izdevums "Privātā dzīve" savā 13.-19. aprīļa numurā aplūko Lietuvas žurnāla "Stilius" publikāciju, kurā Samanta Tīna...

Parādās jauna versija par šausmīgo avāriju ar bojāgājušajiem uz Siguldas šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts par traģisko avāriju uz Siguldas (Vidzemes) šosejas, kur dažus kilometrus aiz Augšlīgatnes piektdienas...

Smaga avārija šorīt notikusi pie Varakļāniem – VIDEO

  Smaga divu spēkratu sadursme otrdien notikusi uz šosejas pie Varakļāniem, ziņo aculiecinieks vietnē "Sadursme". Redzams ,...

Pirmdien 537 jauni Covid-19 gadījumi, mirušo skaits pārsniedz 2000; slimnīcās 684

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 537 jauni...
NMPD

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl epidemiologiem nav labu ziņu

  Šobrīd Latvijā atkal vērojams saslimstības ar Covid-19 pieaugums, liecina pēdējie apkopotie dati par pagājušo nedēļu....
Foto:Flickr.com/Hunkaar/CC

Traģēdija pie Jelgavas: Atrasta arī otra mirusī

  6. aprīlī Tērvetes upē pie Jelgavas notika traģēdija: apgāzās laiva, kurā atradās divas sievietes –...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. aprīlis

  Lielākā iezīme, kas no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa šajā dienā būs jūtama un redzama, būs vēl...
Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. aprīlis

  Ieteicams dienu pavadīt, darot lietas, kas aizrauj un ieviest nelielu devu kaislības arī pavisam ikdienišķās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis

  Auns Šodien ar lepnumu demonstrēsi sava sūrā darba saldos augļus. Draugu un tuvinieku apskatei tiks atklāti...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 12. – 18. aprīlis

Uzzini, ko zvaigznes tev un taviem mīļajiem sola turpmākajām pavasara otrā mēneša dienām. Izbaudi no...
Foto:Flickr.com/Lilian Wong/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. aprīlis

  Atceries, ka dažreiz veiksmīgākais ceļš uz mieru un harmoniju ir gaužām vienkāršs – izvairīšanās no...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Auns Auna zīmē dzimušie šodien atgriezīsies ierastajā dienas ritmā un atgūs gan spēju tikt galā ar...

Mājai un Dārzam

No šodienas laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Ciklona ietekmē tuvākajās dienās vēl vietām gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš, bet, tam virzoties uz...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Tuvākajās dienās virs Latvijas vēl atradīsies auksta gaisa masa - naktīs gaisa temperatūra būs zem...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi vēl nesagaidīsim īstu pavasari

  Lieldienu brīvdienās laiks lielākoties bija vēss, lai gan ar dažiem pavasarīgākiem mirkļiem, bet pirmdien pat...