Pirmais pavasara vēstnesis ir klāt. Lai gan šobrīd aukstais laiks vēl neļauj īsti domāt par to, ka pavasaris tuvojas, tomēr mēneša nosaukums par to liecina visai skaidri. Jau pavisam drīz – skanīgākas putnu dziesmas, dīgstošie asni un plaukstošie pumpuri… Bet pagaidām – nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tās sola šim mēnesim tieši tev!

 

Auns

Šomēnes var nākties doties ceļojumā, lai apmeklētu draugus vai ģimenes locekļus, kuri dzīvo citviet. Var gadīties, ka tu atteiksi kādam, kurš vēlēsies ciemoties pie tevis. Visi šie notikumi būs daļa no izmaiņām, kas šobrīd notiek tavā dzīvē. Iespējams, šobrīd redzi tikai notikumu negatīvo pusi, taču tie noteikti attīstīsies tev labvēlīgā virzienā. Šobrīd tu droši vien neredzi nekādas īpašās izmaiņas, bet tās būs manāmas tuvākajos mēnešos. Iespējama nepatīkamu ziņu saņemšana no kāda radinieka vai drauga. Šajā mēnesī var būt finansiālas attiecības vai naudas saņemšana no personas, kura dzīvo citā pilsētā. Iespējams, būsi iesaistīts līguma vai dokumenta sagatavošanā kopā ar šādu personu. Šajā laikā esi uzmanīgs savā darbavietā. Nav labākais laiks, lai paļautos uz savām emocijām, jo īpaši saistībā ar kolēģiem, klientiem vai partneriem. Gaidāma saruna ar kādu, kam būs liela vēlme dalīties savās idejās un plānos. Viņam būs nepieciešama tava palīdzība vai viedoklis. Neizvairies un nebaidies no saviem komentāriem, jo lieta būs nopietna un prasīs lielākas pārdomas un spriedumus. Mīlestības jomā lietas šomēnes būs sarežģītas un lielākajā daļā gadījumu problēmas radīsies emocionalitātes dēļ. Ja vēl šobrīd raugies pagātnē uz kādām bijušajām attiecībām, zini, ka pagātne neatgriezīsies. Ticamāk, ka tu atradīsi vien slēptas lietas un faktus, kas no jauna tevi sāpinās. Ir pienācis laiks paraudzīties nākotnē un, ja tev nav partnera, ir laiks meklēt jaunu sākumu. Iespējama papildus naudas saņemšana, un, ja tev ir savs bizness, būs iespējas palielināt savu peļņu.

 

 

Vērsis

Martā tev būs iespēja gūt nozīmīgus panākumus. Tev tiks nodrošināta nepieciešamā aizsardzība un veiksme, kad tev tā patiešām būs vajadzīga. Tomēr ir jāuzmanās no neuzmanīgiem komentāriem, sarežģītas komunikācija ar citiem un no konfliktiem. Šādas darbības no tavas puses nopietni pārbaudīs tev svarīgas attiecības ar radiniekiem, draugiem, kolēģiem un citiem cilvēkiem. Martā tev būs jāpievērš lielāka uzmanība tiem, kuri piedalīsies dažādu notikumu risināšanā, jo īpaši, ja esi iesaistīts tiesas prāvas procesā. Nāksies daudz strādāt un censties pēc iespējas mierīgi pārvarēt stresa situācijas, ka esi atbildīgs par precēm, cilvēkiem vai dažādām svarīgām lietām. Daudziem Vēršiem var nākties uz pāris dienām atstāt savas mājas, tas, visticamāk, būs brīvdienās. Iespējams, radīsies nesaskaņas ar vīrieti, kas radīs dusmas. Iespējamas arī problēmas ar radinieku vai draugu. Tas varētu būt saistīts ar viņa īpašuma tiesībām vai mājsaimniecības, tehnikas vai automašīnas problēmām. Pienācis laiks, lai tu atrisinātu savas finansiālās attiecības ar citiem cilvēkiem, galvenokārt – sievietēm. Iespējama naudas saņemšana no konkrētas personas, valsts iestādes vai bankas. Daudzi Vērši varētu sajusties mazliet vientuļi neatkarīgi no tā vai dzīvo vienatnē vai ar kādu kopā. Marts būs piemērots laiks ceļojumiem, un gandrīz viss notiks saskaņā ar taviem plāniem un cerībām. Būs tikšanās, kas saistīta ar patīkamām emocijām. Daudzi Vērši varēs baudīt bonusu vai kādu citu labumu – peļņu, kas saistīta ar labi paveiktu darbu vai cita veida panākumus.  

 

 

Dvīņi

Martā būs vairāk dažādu sabiedrisku pasākumu, sapulču un tikšanos. Iespējams, būs jāapmeklē kāds pasākums, kas tiks rīkots par godu cilvēkam no tava ģimenes loka. Šomēnes būs daudz lielākas cerības, ka tava nekustamā īpašuma projekts vai lietas, kas saistītas ar pašreizējo dzīvojamo platību, attīstīsies. Tu spēsi būt pacietīgāks, vēlēsies vērot un gaidīt notikumu attīstību. Iespējams, uz laiku nāksies šķirties no draugiem un radiem, jo nāksies doties kaut kur citur. Šomēnes var gadīties arī notikumi, kas tev būs skumji, taču tie tev vēlreiz parādīs un atgādinās, ka pēc negaisa vienmēr ir saule. Šis būs labs laiks, lai atjaunotu saspringtas attiecības un atrisinātu problēmas, kas tevi nospiež jau kādu laiku. Iespējams, par sevi atgādinās kāda sena draudzība, to veicinās kāda tikšanās vai neparedzēts notikums. Būs sapņi, kas saistīti ar cilvēkiem no pagātnes, kas liks tev domāt par to, ko tie cenšas tev pavēstīt. Daudziem Dvīņiem martā iespējams ar darbu saistīts brauciens ar konkrētiem mērķiem un pienākumiem. Iespējamas jaunas attiecības profesionālajā jomā ar personu no citas pilsētas vai valsts. Iespējams, nāksies apmeklēt pasākumu, ko organizēs sieviete no tava draugu vai radu loka. Jaunākajām Dvīņu sievietēm martā var būt interesanti notikumi romantiskajā jomā un/vai jauna romantiskā iepazīšanās.

 

 

Vēzis

Šis mēnesis solās tev būt visai grūts un atbildīgs laiks. Būs svarīgi pasākumi, kas liks pieņemt sarežģītus lēmumus. Tev būs problēmas, ko vajadzēs nopietni un plānoti risināt. Jebkura kļūda vai bezdarbība var tev daudz izmaksāt. Jo disciplinētāks tu būsi savās darbībās, jo labāk spēsi izvairīties no nepatikšanām. Šomēnes būs arī liela varbūtība, ka tu varētu nonākt pretrunā ar kādu vai, ka kāds izdarīs nepatīkamus pārmetumus vai apsūdzības. Iespējamas nepatīkama rakstura finansiālās saistības. Lai gan martā ir varbūtība laimēt vai saņemt baudu, ir arī pazīmes par zaudējuma vai neveiksmes varbūtību. Šis mēnesis tevi iepriecinās ar ziņām, kas saistītas ar grūtniecību un/vai bērniņa nākšanu pasaulē. Šajā mēnesī varēsi profesionāli pilnveidoties, gūstot panākumus izglītības vai karjeras jomā. Tu varēsi parādīt savas neatklātās spējas vai iegūt drosmi prezentēt savu projektu vai ideju. Daudziem Vēžiem šomēnes būs nauda, ko iztērēt lielākam ieguldījumam vai pirkumam. Iespējams, saņemsi dividendes, īres maksu vai tamlīdzīgi. iespējams patīkams pārsteigums, kas būs saistīts ar cilvēkiem no tālienes – vai nu viņi apciemos tevi, vai ciemos dosies tu.

 

 

Lauva

Iespējama dažādu problēmu un nepatikšanu attīstība tev labvēlīgā virzienā. Pat, ja tev ir kādas pagaidu grūtības vai raizes, viss solās atrisināties salīdzinoši ātri un nesāpīgi. Tev nāksies pieņemt kādu svarīgu finansiālu lēmumu, kas liks vairāk padomāt ne tikai par sevi, bet arī par citiem cilvēkiem un dažādiem apstākļiem. Iespējams, nāksies pieņemt arī kādu sarežģītu lēmumu, kas lielā mērā būs atkarīgs no citiem cilvēkiem un apstākļiem. Iespējami notikumi, kas būs saistīti ar radinieku vai draugu, kurš dosies nozīmīgā ceļojumā vai atzīmēs svarīgu notikumu. Tu varētu plānot veidot svarīgu dokumentu vai līgumu, lai tuvāko mēnešu laikā varētu likt pamatus turpmākai attīstībai. Martā iespējamas arī dažas nevēlamas reformas vai stresa situācijas. To iemesli un sekas var atšķirties. Neatkarīgi no tā vai šie notikumi tevi ietekmēs spēcīgi vai ne, visticamāk, tie ļaus tev attīstīties. Šomēnes tu būsi kādas sievietes, kura šobrīd piedzīvo sarežģītus mirkļus, atbalsts, padomdevējs vai uzklausītājs. Marts būs labvēlīgs mēnesis ceļošanai jaunākajiem Lauvu vīriešiem, kā arī pasākumiem ģimenes lokā un romantiskām attiecībām.

 

 

Jaunava

Šomēnes kopumā tu būsi ļoti enerģisks un iedvesmots uz dažādiem darbiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta mājsaimniecības vai īpašuma jautājumiem un interesēm. Tu vari veikt reformas savās mājās, īpašu uzmanību pievēršot tam, kas tev pieder. Daudzas Jaunavas pavadīs vairāk laika, strādājot ārpus savas mājas. Neatlaid darba grožus pat tad, kad tev šķiet, ka viss ir ļoti droši. Dzīve centīsies piespēlēt tev kādu gudru mācību, ko varēsi iegūt tikai ar šādu dzīves pieredzi. Var būt svarīgs notikums, kurā iesaistīts tēvs, brālis, vectēvs vai cits vīriešu dzimuma radinieks. Iespējami patīkami un veiksmīgi notikumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Šomēnes mīlestība var parādīt savu skaistumu. Protams, šī pieredze būs atkarīga no dažādiem apstākļiem, taču marts būs lielisks laiks romantikai, piedzīvojumiem un jaunām iepazīšanām. Var gadīties, ka veiksmīgi attīstīsies kāds finanšu dokuments, kas tevi saista ar radinieku vai mīļoto. Spriedze var rasties attiecībās ar bērnu vai citu jaunāku radinieku. Tam par iemeslu varētu kļūt kāds konflikts, pārpratums vai domstarpības dažādos dzīves jautājumos. Skumjas, depresija vai neskaidrības mirkļi parādīsies, ja tu jutīsi, ka apkārtējos cilvēkos ir neuzticība, saziņas trūkums vai pārlieku lielas aizdomas. Šis psiholoģiskais slogs var ietekmēt tavu finansiālo stāvokli.

 

 

Svari

Šomēnes tev būs iespējams radīt prieku gan mājās, gan ģimenē. Tu sapratīsi, ka tava laime un miers ir tevis paša rokās. Viss šobrīd būs atkarīgs no tā, kādus lēmumus tu pieņemsi, un kādas izmaiņas izdarīsi. Tavas finanšu lietas attīstīsies, visticamāk, tev vēlamā virzienā. Būs piemērots brīdis, lai sakārtotu savas saistības dažādās jomās, jo īpaši to, kas saistīts ar finanšu dokumentiem vai līgumiem. Varēsi sekot līdzi jau uzsāktu projektu, kuros ieguldīti līdzekļi, attīstībai.šomēnes pārsteigumu sagādās notikumi kāda tava drauga dzīvē. Ir iespējams, ka tavā dzīvē parādīsies kāds jauns draugs, kolēģis, priekšnieks vai tamlīdzīgi. šis mēnesis būs neparedzams ceļojumu plānu izteiksmē. Esi piesardzīgs, ja jāsēžas pie automašīnas stūres gan vietā, kur tu dzīvo, gan ārpus tās. Kopumā šis būs visai neparedzams mēnesis, kas var nozīmēt arī dažādus negadījumus, kas, visticamāk, saistīti ar transportu. Iespējama atšķirtība no zēna vai vīrieša, kuram uz kādu laiku nāksies doties uz citu pilsētu vai pat valsti, visticamāk, saistībā ar darbu vai atpūtu. Uzmanību vajadzēs pievērst kādas tuvas sievietes veselībai. Viņai, iespējams, būs nepieciešama ārstēšana, medicīniskā pārbaude vai kāda veida rehabilitācija. Šī mēneša vidū esošie notikumi noteiks visa atlikušā gada virzienu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šomēnes ir lielas iespējas, ka nokļūsi neparedzētās situācijās un piedzīvosi nepatīkamus, nomācošus notikumus saistībā ar darbu vai biznesu. Šis būs ļoti aizņemts, atbildīgs un psiholoģiski diezgan smags laiks, pildot savus profesionālos pienākumus. Dažādas izmaiņas ir iespējamas. Šajā mēnesī kāds svarīgs vai ļoti emocionāls notikums būs saistīts ar bērnu, visticamāk, meiteni. Vajadzētu tikt skaidrībā ar savām jūtām mīlas jomā, jo jebkuras ilūzijas, kas raidītas nepareizā virzienā, šobrīd būs tikai lieka laika izšķiešana. Iespēja mīlestības uzplaukšanai, bet tikai gadījumā, ja tā ir reāla. Pretējā gadījumā gaidāma neveiksme. Šomēnes grūtības var rasties komunikācijā ar cilvēkiem, kuri nav tavi ģimenes locekļi. Iespējams, viņi būs saistīti ar tevi darba jomā vai arī tie būs, piemēram, dažādu iestāžu darbinieki, banku pārstāvji utt. Iespējams, būs tikšanās vai apmeklējums nepatīkama gadījuma dēļ. Marts var izvērsties tev ļoti labvēlīgs, taču tas būs atkarīgs no tavām cerībām, domām, darbiem un no tā, ko esi pelnījis ar saviem darbiem un vārdiem. Jo reālāks un praktiskāks būs tavs skatījums uz dzīvi, jo vairāk spēsi gūt panākumus. Būs pārsteigumi, kas, iespējams, parādīs, ka visām labajām lietām dzīvē ir sava iespēja tikt attīstītām. Iespējami saspīlējumi, kas saistīti ar naudu, ko gaidi no kādas personas, ne no iestādes. Skorpionu sievietēm šis būs labvēlīgs mēnesis bērna ieņemšanai vai dzemdībām.

 

 

Strēlnieks

Šomēnes varēsi atbrīvoties no negatīvās ietekmes, ja tāda ir tev kaut kur apkārt. Ir pienācis laiks, kad tev vajadzētu saprast, ka ir cilvēki, kuri drīzāk rada problēmas, kavē tavu attīstību, nevis iedvesmo un palīdz, tāpēc no tādiem vajadzētu atbrīvoties. Viņiem nav vietas tavā dzīvē. Ja esi bijis intrigu vai melu upuris, tev vajadzētu izprast, kas bijis to cēlonis un avots. Esi piesardzīgs saistība ar savām mājsaimniecības lietām, neesi paviršs un nevīžīgs. Ja tu šobrīd esi remonta vai būvniecības procesā, neuzspied cilvēkiem tikai savu taisnību, jo tas var ietekmēt darba gaitu nelabvēlīgā veidā. Labāk lūdz profesionāļa palīdzību. martā iespējami pasākumi, kas tiks rīkoti par godu tavam bērnam vai bērnam no tuvāko radu loka. Labs laiks bērna ieņemšanai, dzemdībām, adopcijai vai citiem ar bērniem saistītiem līdzīgiem pasākumiem. Šomēnes solās būt labākas finanšu iespējas vai labāks redzējums par savu finansiālo stāvokli tuvāko mēnešu laikā. Marts drīzāk solās palielināt tavus ienākumus, nevis otrādi. Šomēnes, iespējams, tu organizēsi vai iesaistīsies kāda pasākuma organizēšanā, kas tiks rīkots par godu kādai sievietei no tava radu loka. Galvenais, lai tu visu darītu no sirds, nevis piespiedu kārtā. Šomēnes liela uzmanība varētu tikt pievērsta finanšu dokumentiem, tāpēc pārliecinies, ka tev viss ar tiem ir kārtībā.

 

 

Mežāzis

Šis solās būt diezgan spraigs mēnesis, kas tev diezgan ievērojami laupīs spēju būt pacietīgam. Viegli veidosies dažādi strīdi un konflikti, savukārt salīgšanas process būs grūts un ilgs, reizēm pat teju neiespējams. Izpēti savas emocijas, ambīcijas un vēlmes jau mēneša sākumā. Neizvairies no svarīgiem plāniem, saistībām un attiecībām. Marta būs svarīga tikšanās, saruna vai cita emocionāla pieredze, kas saistīta ar meiteni vai sievieti, kura, visticamāk, ir tava radiniece. Vislabāk realizēsies tavas cerības, kas tiks izstrādātas pēc iepriekš izveidota plāna un būs saistītas ar vīriešiem. Visā visumā marts būs lielisks laiks, lai sazinātos ar vīriešiem, strādātu ar viņiem un iesaistītos lietās, kas ar viņiem saistītas. Šomēnes nāksies saskarties arī ar neizpildītiem solījumiem vai neapmaksātiem rēķiniem, kas iepriekšējos mēnešos tikuši noraidīti vai vienkārši neizpildīti. Būs vairāk darba ar dokumentiem, veidlapām, līgumiem un visu veidu dokumentu noformēšanu. Iespējams, saņemsi uzaicinājumu uz pasākumu, kas notiks nākamā gada laikā. Pārsteigums var rasties ar neplānotu ceļojumu, kas varētu būt saistīts ar darbu, biznesu, karjeras iespējām. Marts būs labs laiks darbam, kas saistīts ar transportu, loģistiku, tūrismu un komunikāciju. Varēsi stabilizēt arī savas mīlestības attiecības. Mežāžu vīrieši šomēnes varēs īpaši daudz padarīt, bet tikai tad, ja paļausies uz zinošiem un spēcīgiem cilvēkiem – šis nav piemērotākais laiks solo iznācieniem. Jaunākajām Mežāžu sievietēm būs jāpieņem svarīgi lēmumi un izmaiņas, kas siaistītas ar dzīvesvietu.

 

 

Ūdensvīrs

Būs svarīgi notikumi, kas saistīti ar zēnu vai jaunu vīrieti no tava radinieku loka. Būs dažādas emocionālas pieredzes kopā ar jūsu ģimenes locekļiem, galvenokārt, vīriešiem/ marts būs labs mēnesis, lai pabeigtu iesāktos darbus. Lai gan daži no tiem būs iesākušies lēni, pat, iespējams, ar lielām grūtībām, tagad būs īstais laiks, lai tos veiksmīgi beigtu. Būs dažādi pārsteigumi, kas kaut kādā mērā būs saistīti ar tavu pagātni, ar jau pieredzētiem notikumiem un cilvēkiem, ar kuriem jau reiz tev ir bijušas kopīgas darīšanas. Neveiksmīgs šis mēnesis būs peļņai,  visticamāk, regulārajai darba peļņai. Nekoncentrē savu uzmanību uz to, bet gan pievērsies tam, lai kvalitatīvi veiktu savus pienākumus. Uzņēmējiem var nākties veikt lielākus ieguldījumus, kas nozīmē, ka zināmā mērā tiks ierobežots personīgais budžets. Iespējamas nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Tevi varētu pārsteigt neparedzēta iespēja, jauns sākums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Marts būs labs mēnesis ceļošanai kopā ar ģimeni, pasākumiem radinieku lokā. Labs laiks, lai pārceltos uz dzīvi citā pilsētā. Jaunām Ūdensvīru sievietēm šomēnes jābūt piesardzīgām un jāizvairās no dažādiem riskiem sabiedriskās vietās un sazinoties ar svešiem cilvēkiem. Jaunajiem Ūdensvīru vīriešiem būs neplānotas tikšanās, negaidīti ieteikumi, attīstība jaunā virzienā utt.

 

 

Zivis

Šomēnes, iespējams, tu izjauksi kādas sievietes plānus, kura mēģinās tev uzspiest savas idejas par dzīvi. Pat konflikts ar viņu neļaus viņai pieņemt, ka tev ir sava dzīve un pašam savs viedoklis. Kopumā tas varētu būt visai grūts uzdevums. Iespējama saspringta situācija saistībā ar kādas informācijas vai dokumenta aizkavēšanos. Iespējams, nāksies darba jautājumos saskarties ar personu, kura nepavisam nebūs ieinteresēta palīdzēt. Šomēnes prieku var radīt tikšanās ar sev tuviem cilvēkiem, piemēram, sen neredzētiem draugiem, tomēr esi piesardzīgs un neuzticies visiem. Mājas un mīlas dzīvē viss solās iet roku rokā. Ja arī gadīsies kādas nesaskaņas, tās būs iespējams ātri un vienkārši atrisināt. Finansiālajā jomā lietas būs diezgan stabilas, ja vien tu nepieķersies dažādām nereālām cerībām. Iespējama neliela naudas aizkavēšanās vai citas summas saņemšana, taču arī to būs iespējams nokārtot. Daudzām Zivīm martā vajadzēs vairāk parūpēties par savu veselību – stiprināt imunitāti, doties pie zobārsta, veikt kosmētiskās procedūras un tamlīdzīgi. šomēnes, cik iespējams, centies izvairīties no stresa un bažām. Zivju sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs grūti pieņemt lēmumus.

 

 

Lai šis pavasara vēstnesis – marts tev brīnišķīgu mirkļu piepildīts!

Iepriekšējais rakstsKādus vitamīnus lietot spēku atjaunošanai pēc ziemas
Nākamais rakstsŽurnāliste atklāj šokējošas nelegālās tirdzniecības aizkulises