Novembris nozīmē, ka vēl pavisam nedaudz un atkal sāksim kaut ko no jauna – jaunu gadu, ar jaunām domām un sapņiem. Bet līdz tam… Nāc, palūkojies, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, kā arī – ko tās sola šomēnes tieši tev!

 

 

auns_auns_aunsAuns

Šis varētu būt ļoti sarežģīts jautājums saistībā ar kādu tiesas prāvu, jo īpaši, ja ir runa par finansiālajām saistībām, uzturlīdzekļu maksāšanu vai tamlīdzīgi. Vajadzētu rūpīgāk kontrolēt savas finanšu lietas, maksājumus un saistības, neiekuļoties lielākās izmaksās, pirms esi izpildījis jau esošos pienākumus. Negaidīta ziņa tevi ne tikai pārsteigs, bet būs arī par iemeslu ātrai rīcībai, lēmumam, izmaiņām. Dažiem Auniem novembris var nākt ar jaunu darba piedāvājumu, iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, darbu ar līgumiem un līdzīgām lietām. Šomēnes var rasties nesaprašanās arī kādā sarunā vai svarīga jautājuma apspriešanā ar valsts pārvaldes vai bankas darbinieku. Šajā laikā iespējams arī brauciens saistībā ar mīlas dzīvi vai kādu cilvēku tavā ģimenē. Sievietēm Auniem šis laiks būs īpaši svarīgs, lai aizstāvētu savas tiesības un iegūtu tās lietas, kas tev tikušas apsolītas bet vēl līdz šim brīdim nav nodotas tavā rīcībā. Iespējama ģimenes pulcēšanās, kas saistīta ar personīgām svinībām vai kāzām. Ļoti cieša komunikācija var raisīties ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, kuriem ir īpaša nozīme tavā dzīvē.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Sievietēm Vēršiem šomēnes var nākties izjust dažādas vilšanās, galvenokārt materiālās, kas kaut kādā veidā varētu būt saistītas ar dažādām mantām, īpašumu un citām līdzīgām lietām, kas varētu uz laiku radīt tavā dzīvē negatīvu ietekmi. Šomēnes var norisināties dažādas tikšanās un pasākumi, kas būs saistīti ar īpašiem notikumiem. Varēsi iepazīt jaunus cilvēkus. Kāda jauna paziņa varētu radīt emocionālo spriedzi tevī, kamēr vien labāk neiepazīsi šo cilvēku. Iespējams, saņemsi kādu dokumentu no tālienes, kas vairumā gadījumu vēstīs par labvēlīgām izmaiņām tavās mājās un/vai ģimenē. Ģimenē kādam var rasties biznesa problēmas, kas radīs neierasti nepatīkamu situāciju. Atceries – ar konfliktiem problēmas nav iespējams atrisināt, tāpēc centies savu enerģiju novirzīt citur, ne strīdos. Kontrolē savas emocijas! Iespējams, tev būs bažas par kādu situāciju, kas turpināsies vēl no iepriekšējā mēneša, taču ā solās attīstīties pilnīgi pretējā un labvēlīgā virzienā. Jo īpaši labi viss izdosies, ja pieiesi šai lietai ar pacietību. Visu, kas tev oktobrī nav izdevies oktobrī, šomēnes būs iespēja sākt no jauna un īstenot lietas kā savā personīgajā dzīvē, tā karjerā.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Šodien iespējamas raizes, pat trauksmes izjūta, kas saistīta ar kādu svarīgu ziņu vai priekšlikuma gaidīšanu. Tajā būs ielikta visa tava enerģija, sapņi un cerības. Nāksies lielu uzmanību pievērst arī dažādu pienākumu izpildīšanai, tev vajadzēs brīžam būt ļoti pacietīgam. Iespējamas nesaskaņas, pat nepatikšanas, kas būs saistītas ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem, jo viņa būs rīkojusies pretēji tavām vēlmēm. Lai gan, iespējams, viņai būs bijuši vislabākie nodomi, tomēr tu nespēsi reaģēt tā, jo tevi pārņems diskomforta sajūta par to, ka tu šķietami nespēj kontrolēt sev svarīgas lietas. Iespējams, tavā dzīvē, ģimenē ienāks kāds jauns cilvēks. Var gadīties, ka tevi pārsteigs ziņas par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šomēnes būs tikšanās ar jaunu sievieti, kas sniegs tev pozitīvas emocijas un uzlabos noskaņojumu, radot cerības, ka tavā dzīvē notiks kas patiesi labs. Var rasties konflikts ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem, jo viņš mēģinās uzspiest tev savu redzējumu par tavu laimi un iespēju gūt panākumus darbā. Atceries, ka katram ir tiesības uz savu viedokli, bet ne to uzspiest. Pozitīvi notikumi varētu risināties saistībā ar dēlu vai mazdēlu un viņa mācībām. Kādam kolēģim, iespējams, būs nepieciešama tava palīdzība.

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Novembris kopumā solās sniegt pārsvarā pozitīvas emocijas, kas saistītas ar dažādiem braucieniem un cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētās vai valstīs. Iespējams, sagaidīsi labu veiksmi un panākumus uzņēmumos, darbībās, kas saistītas ar ceļojumiem vai arī iesaistīsies projektos līdzi ar cilvēkiem no tālienes. Tik pat labi runa var būt par romantiskām attiecībām, kas izveidosies ar kādu no tālienes. Iespējama naudas saņemšana no citas valsts. Iespējams, nāksies padomāt par kādām vecām attiecībām, kas liks tev būt ļoti uzmanīgam un piesardzīgam. Iespējams, vajadzēs padomāt kā labāk nosargāt savu intelektuālo īpašumu, jo var gadīties, ka kāds to vēlēsies izmantot savtīgos nolūkos. Projekts vai iniciatīva, kas norisinājusies pirms kāda laika, varētu tagad priecēt ar labvēlīgu iznākumu. Iespējams, tavam mīļotajam cilvēkam radīsies veselības problēmas, kā rezultātā vajadzēs konsultēties ar ārstu un novērot viņa veselības stāvokli, iespējams, būs pat nepieciešama ārstēšanās slimnīcā vai citā specializētā iestādē. Var rasties stresa situācijas darbā. Iespējams, problemātiska būs arī tava finansiālā situācija saistībā ar ikdienas vajadzībām. Var gadīties, ka saņemsi algas paaugstinājumu. Iespējams, novembri vēlāk atcerēsies, kā mēnesi, kad negaidīti ieguvi jauku paziņu.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šomēnes varēsi veiksmīgi realizēt nepabeigtos plānus un saistības. Iespējams, saņemsi naudu, par ko jau teju biji zaudējis cerības. Iespējams, saņemsi sliktas ziņas no tālienes, kas varētu būt saistītas ar sievieti. Var gadīties arī, ka no tālienes atgriezīsies kāds tev tuvs radinieks vai draugs. Šis mēnesis arī solās būt labvēlīgs laiks, lai tu nokārtotu finanšu problēmas un attiecības jo īpaši ar cilvēkiem savā ģimenē. Ar viņiem tu varēsi kopīgi būvēt lielas lietas, tikai jāpievērš uzmanība, lai no paša sākuma jūsu starpā valda pilnīga atklātība. Tev būs iespēja gūt lielāku skaidrību savā mīlas dzīvē, jo īpaši, ja pēdējā  laikā tajā īpaši nevedās. Tagad uz visām lietām tu varēsi palūkoties mierīgi un apdomīgi, bez tām emocijām, kas valdīja iepriekš un bez tendences uz konfliktu veidošanu. Tu būsi gatavs kompromisam un/vai piedošanai. Tev būs svarīga atbalsta loma kāda cilvēka dzīvē tavā profesionālajā dzīvē vai biznesa jomā, jo īpaši, ja būs runa par pieredzi un/vai izglītību. Lauvu vīrieši priecāsies par saviem personīgajiem panākumiem karjerā un varēs dalīties priekā ar saviem mīļajiem. Var rasties negaidītas intrigas vai baumas saistībā ar personu no tavas ģimenes vai tuvāko radu, draugu loka, kas sākumā varētu šķist mulsinošas, līdz sapratīsi, ka tas ir “uzbrukums” no kāda ar konkrētu mērķi.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes var risināties dažādi jaunumi un notikumi, kas saistīti ar bērniem un pusaudžiem no tuvienes un no tālienes, kuri ir daļa no tava ģimenes vai draugu loka. Dzimšanas diena vai mazuļa nākšana pasaulē varētu likt pievērst lielāku uzmanību un iegādāties dāvanas. Dažas Jaunavu sievietes būs pārsteigtas, saņemot ziņas par grūtniecību vai par gaidāmām kāzām. Iespējams, kādas sievietes, kura ir vecāka par 35 gadiem, dzīvē radīsies sarežģījumi un tu jutīsi teju nepieciešamību viņai palīdzēt. Šomēnes darbā vai biznesā var gadīties situācijas, kad zaudēsi kontroli pār svarīgām lietām. Iespējams, tagad neizdosies rast labu risinājumu šīm lietām.. iespējams, Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, radīsies veselības problēmas. Nevajag par to pārlieku uztraukties, taču arī ne nodoties pašārstēšanās procesam – ja tevi kas uztrauc, labāk dodies pie ārsta, lai viņš tevi izmeklē. Būs svinības vai kāds notikums par godu kādam vīriešu kārtas radiniekam. Novembrī nāksies sastapties ar liekulīgi cilvēku, kurš dzīvo tev tuvumā. Iespējams, šis cilvēks rīkosies kāda cita ietekmē. Iespējamas finansiālas attiecības ar jaunekli. Neļauj grūtiem laikiem sevi iebiedēt, jo nāks arī jauna diena…

 

 

svari_svari_svariSvari

Novembrī, iespējams, saņemsi naudu, dažos gadījumos tas varētu būt saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš ir tavs ģimenes loceklis. Vīriešiem Svariem būs iespējams gūt papildu ienākumus no darba, īpašuma iznomāšanas, preces pārdošanas vai kāda cita līdzīga veida. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar tev labi zināma jaunekļa saderināšanos un/vai kāzām. Būs komunikācija ar seniem paziņām, kuri pašlaik ir tālienē, taču tev vajadzētu pārliecināties, ka informācija, ko sniedzat viens otram, ir precīza, jo pat mazākā kļūda varētu radīt pārpratumus. Pat zaudējumus. Novembrī, iespējams, vajadzēs daudz drosmes, lai pabeigtu kaut ko, kas saistīts ar tavām ambīcijām, nenoliedzami – būs vajadzīga arī veiksme un dažādas apstākļu sakritības. Kopumā šomēnes galvenā komunikācija tev norisināsies ar cilvēkiem no tuvākās apkārtnes. Šis mēnesis nebūs saistīts ar dažādiem braucieniem, izņemot tos, kas ir jau kļuvuši par tavu ikdienu. Iespējamas arī ziņas, saruna vai telefona zvans, kas sniegs tev lielas cerības uz ko ļoti svarīgu. Esi piesardzīgs komunikācijā ar mazpazīstamiem vai pavisam nepazīstamiem cilvēkiem, jo īpaši, ja ir jāparaksta līgums vai kāds cits dokuments. Kopumā novembris solās būt diezgan veiksmīgs tavos darbos un piepildīts ar dažādiem interesantiem notikumiem.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Novembris daudzos veidos var būt pavērsienu mēnesis tev. Iespējams, svarīgi notikumi norisināsies mīļotā vai kāda tuva cilvēka dzīvē, kas radīs nepieciešamību pēc straujām pārmaiņām, lēmumiem un nolūkiem. Svarīga loma tavā dzīvē šajā laikā būs cilvēkam, kurš dzīvo un strādā citā pilsētā vai valstī. Izvairies iesaistīties finansiālās attiecībās ar draugiem, šomēnes pastāv risks šāda iemesla dēļ zaudēt draudzību. Daudzi Skorpioni piedzīvos teju eiforiju vai spēcīgu emocionālu saviļņojumu. Esi uzmanīgs par to, ar ko un par ko tu runā, jo ne visi būs tik saprotoši un atbalstoši, kā tu būsi cerējis. Šomēnes būs vairāki svarīgi pasākumi un tikšanās, uz ko tev nāksies doties, iepriekš sarūpējot dāvanu. Iespējams, arī tev pašam vajadzēs uzņemt viesus. Tev būs tikšanās ar kādu personu, kurai būs īpašs piedāvājums vai priekšlikums. Var rasties negaidīts strīds vai nesaskaņas saistībā ar naudu. Var  būt grūtības ar īpašumtiesību pierādīšanu, tiesībām vai konkrētiem finanšu resursiem. Tev būs nepieciešams nopietnāk domāt par meitas, mazmeitas vai kādas citas jaunas sievietes (radinieces) nākotni. Iespējams, nāksies apspriest kādas lietas saistībā ar īpašumu vai vietu, ko tu pašlaik dēvē par mājām.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Šomēnes tu vari gaidīt patīkamus un emocionāli pozitīvus braucienus. Būs dažādi pasākumi, kas saistīti ar cilvēkiem, kuri dzīvo salīdzinoši tālu no tevis, bet ar kuriem pēdējā laikā izveidojušās ļoti spēcīgas, kopīgas saites. Gaidi tikšanos, apmeklējumu vai ceļojumu, kas saistīts ar personu, kura dzīvo citā valstī. Tev var kļūt lielāka slodze. Var gadīties, ka novembrī par sevi atgādinās kādas problēmas vai nepiepildītie solījumi. Būs labvēlīga attīstība dažādām lietām un darbībām, kas saistītas ar īpašumtiesībām un citām finanšu lietām, kas saistītas ar īpašuma pirkšanu, pārdošanu vai mantošanu. Panākumi darbā vai biznesā solās būt Strēlnieku sievietēm. Iespējams, ka būs jauns sākums, jauns amats, klients vai pasūtījums, var gadīties arī, ka iesaistīsies jauni biznesa partneri. Iespējams, saņemsi naudu no personas, kura līdz šim tev bija pilnīgi sveša. Tu apsvērsi veidus, kā arī pats vari nokārtot kādas ieilgušākas finansiāla rakstura attiecības. Šomēnes tu saņemsi informāciju vai kādu ierosinājumu, kas ļaus tev saprast, ka tev ir lieliska iespēja kādā jomā. Taču, iespējams, tu jutīsies emocionāli nesagatavots šādām izmaiņām savā dzīvē.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šis solās būt labs un produktīvs mēnesis tavā darbā, tev būs iespēja gūt dažādus sasniegumus, iesaistīties jaunos darījumos, veikt labākas vienošanās. Iespējams, pateicoties labām attiecībām ar kādu, tiksi pie iespējas kandidēt uz jaunu amatu. Mežāžu vīriešiem būs nepieciešams pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar māju vai citu īpašumu. Tas var ietvert arī konfliktus ar kādām amatpersonām, banku darbiniekiem vai citu iestāžu darbiniekiem. Nāksies precizēt dažādu lietu variācijas un atrisināt promlēmsituācijas ar saviem radiniekiem. Nevajadzētu paļauties tikai uz solījumiem. Iespējami arī kādi bojājumi tavās mākās, ko veiks kāds cits un pēcāk mēģinās to slēpt. Var gadīties, ka sapratīsi, ka tev apkārt ir daži cilvēki, kuri tevi izmanto, rīkojas negodīgi jeb manipulē ar tevi vai taviem mīļajiem. Šādi mirkļi tevi pārsteigs, iespējams, liekot pat justies neērti. Nepietiekamas koncentrēšanās, nolaidības vai neuzmanības dēļ iespējami dažādi zaudējumi. Tev vajadzētu padomāt par to, ko vēlies sasniegt nākotnē, tādējādi būs vieglāk gūt panākumus. Ja jūti, ka kaut ko nevari pagūt vai kaut kas tev nepadodas, atliec to uz nedaudz vēlāku laiku, jo saka taču, ka viss notiek tieši tad, kad tam ir jānotiek. Esi piesardzīgs sagatavojot, apspriežot vai parakstot dokumentus, kas attiecināmi uz naudu.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Šomēnes tev gaidāma tikšanās ar zēnu vai jaunekli. Viņš varētu būt tavs ģimenes loceklis, bet jūsu attiecības, visticamāk, vismaz līdz šim bijušas dažādas – tā teikt, kā pa kalniem un lejām. Lielas cerības uz šo mēnesi lolot nevajadzētu. Nē, nebūs tā, ka šis tev būs slikts laiks, vienkārši nebūs tā, ka viss būs atkarīgs tikai no tevis. Un, kad ir jāpaļaujas vēl uz kādu citu, ne tikai uz sevi, visādi var gadīties. Iespējams, radīsies kritika par tavu darbu un, visticamāk, tā radīsies tev pašam un tu mēģināsi savu ideju izklāstīt citiem. Situācija tomēr nebūs ilglaicīga, līdz ar to, tikai nedaudz, bet tev vajadzētu savaldīt savas emocijas un risinājumi radīsies. Labvēlīgs mēnesis braucieniem, jo īpaši, ja tie saistīti ar kā jauna uzsākšanu vai kaut kā uzlabošanu. Iespējama naudas iegūšana no kādas citas vietas. Šis solās būt īpašs mēnesis Ūdensvīru sievietēm, jo būs veiksme saistībā ar kādu pirkumu vai kaut kā pārdošanu. Daudzi novērtēs tavu uzmanību un rīcību un vēlāk viņiem būs iespēja atbildēt tādā pašā veidā. Īpašu uzmanību velti tam, lai izvairītos no konfliktiem. Izvairies no komunikācijas ar cilvēkiem, kuri nespēj savaldīt savas emocijas. Neiesaisties nekādās ļaunprātīgā darbībās, neatkarīgi no to mērķa. Jebkura šāda rīcība šobrīd kļūs par iemeslu neveiksmēm nākotnē. Būs svarīgs notikums, kas saistīts ar vīrieti no tava paziņu vai draugu loka. Iespējamas ziņas par zēna piedzimšanu.

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Šomēnes jo īpaši tām Zivīm, kurām nav attiecību, nāksies vairāk laika veltīt savai privātajai dzīvei. Šis būs labvēlīgs laiks, lai radītu jaunu vai nostiprinātu kādu draudzību, attiecības. Romantiskajā sfērā var norisināties dažādi interesanti gadījumi. Iespējami dažādi mīlestības apliecinājumi, varbūt pat no cilvēka, kurš dzīvo citā valstī. Tevi gaida sarunas un tikšanās, kas saistītas ar finansēm. Iespējams, būs jāveic daudz un dažādi maksājumi. Iespējamas arī sarunas par naudu ar cilvēkiem no tavas ģimenes, bet tādiem, ar kuriem kopā tu nedzīvo. Svarīgi notikumi risināsies arī tad, ja tavs bērns dzīvo tālienē, iespējams, tieši šomēnes viņš atgriezīsies mājās uz ilgāku laiku. Iespējama personīga rakstura sarakste ar jaunu meiteni vai sievieti. Iespējams, īpaši vajadzēs parūpēties par vietu, kur tu dzīvo vai pievērsties kādiem tirdzniecības vai biznesa jautājumiem. Novembrī negaidīti notikumi var risināties kādas tev zināmas vecāka gada gājuma personas dzīvē. Ap šo notikumu varētu virmot spēcīgas emocijas. Iespējams, šomēnes uzzināsi par kādas ģimenes laulības šķiršanu, kas varētu tevi pārsteigt.

 

 

Lai tev izdevies novembris!

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. novembris – 5. decembris

  Auns Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ uzmanību veltīsi savu solījumu izpildei attiecībā pret citiem, Auna,...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...