Neticami, bet tūdaļ jau klāt rudens un pirmais tā mēnesis ir septembris! Ceram, ka esi izbaudījis vasaru un uzkrājis spēkus turpmākajam periodam. Lai veiksmīgas mācību gaitas un jaunais darba cēliens! Baudīsim rudens pirmo mēnesi pilniem malkiem!

 

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes var attīstīties romantiskas attiecības ar kādu personu no ārvalstīm. Daudzas sarunas un darbības var būt saistītas ar gaidāmu saderināšanos, kāzām vai kopdzīves uzsākšanu. Zvaigznes iezīmē, ka pēkšņi tevi līdz asarām var novest cilvēks, kurš ir dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Septembrī laba ziņa var būt saistīta ar papildu materiālajiem līdzekļiem vai tava ģimenes budžeta palielināšanos. Iespējams, ka šomēnes uzzināsi par kāda sava tuvinieka vai drauga gaidāmajām kāzām. Ļoti ticams, ka atklāsi par kāda sev tuva cilvēka  veselības problēmām. Septembrī vari kļūt par liecinieku kāda sava drauga vai radinieka emocionālam vai garīgam sabrukumam, visticamāk, šī persona ir kļuvusi par zādzības vai neveiksmes upuri. Šomēnes vari atsvešināties vai pārtraukt saikni  ar kādu kolēģi. Tev būs iespēja uzņemties jaunus profesionālos izaicinājumus, doties ceļojumā vai attīstīt romantiskas attiecības. Var nākties palīdzēt kādam draugam risināt nopietnas profesionālas problēmas. Tās var ietvert iespējamu atlaišanu no darba vai nespēju atrast piemērotu darbavietu. Planētu stāvoklis brīdina, ka septembrī iespējamas ķibeles, kas saistītas ar nelaimes gadījumu, ievainojumu vai kaitējumu, ko var piedzīvot bērns, mazbērns vai jauneklis no tavu tuvāko cilvēku vides. Kāda bērna kļūda un/vai muļķīga rīcība var izraisīt paniku vai spriedzi. Zvaigznes paredz, ka šomēnes ģimenes apstākļu dēļ apsvērsi ceļošanas iespējas. Iespējams, ka ar kādu no tuviniekiem sastapsies pēc ilgstošāka atsvešināšanās perioda. Daudzi Auni septembrī tiksies ar radiniekiem no tālienes, kuri var ierasties apciemot tevi vai atgriezīsies dzimtenē pēc ilgākas prombūtnes.

 

 

 

versis_versis_versisVērsis

Šis ir mēnesis, kad tev būs jātērē daudz naudas bērniem, mazbērniem, ģimenei, labdarībai vai ar materiālajiem līdzekļiem jāpalīdz kādam, kurš tev ir svarīgs. Iespējams, ka iesaistīsies kādās kopīgās finansiālās darbībās ar kādu no tuviniekiem. Septembrī daudzi šī zvaigznāja pārstāvji varēs priecāties papildus peļņas dēļ. Kaut, iespējams, pirms laika esi zaudējis daudz naudas, šomēnes tev būs iespēja daudz ko atgūt un veikt kādu nozīmīgu pirkumu. Zvaigznes brīdina, lai turi prom no ziņkārīgo acīm savus personīgos e-pastus vai ziņas. Tas jādara, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un neērtām situācijām. Vari sagaidīt svarīgu notikumu, kas saistīts ar zēnu vai jaunekli, kurš dzimis Lauvas, Strēlnieka vai Auna zīmē. Sliktas ziņas var ietvert kādu incidentu, kurā iesaistīts kāds vīrietis. Šo notikumu attīstība var ļoti personīgi ietekmēt tevi. Šajā mēnesī var attīstīties negaidītas, jaunas iepazīšanās un kontakti. Iespējams, ka tavā apkaimē sāks dzīvot jaunas personas. Septembrī iespējami dažādi pārsteigumi no taviem tuvākajiem un tālākajiem draugiem. Ļoti iespējams, ka šomēnes apsvērsi pieeju kādai nepatīkamai sarunai, kas būs nepieciešama un neatliekama. Tomēr notikumi un situācija var attīstīsies tā, ka šī komunikācija tomēr var izrādīties lieka. Planētas norāda, ja kāds tuvojas tev ar asu un agresīvu sarunu, nesteidzies tūdaļ atbildēt. Dod sev laiku, lai padomātu visu. Rūpīgi izanalizē šīs personas sacīto, jo šie vārdi var slēpt svarīgu patiesību vai informāciju. Septembrī vari iegūt papildus ienākumus no algota darba vai biznesa darījuma. Visticamāk, tieši šomēnes aizsāksies izmaiņas vai priekšlikums par tām norisēm tavā darbā, kas var nest būtiskus pārkārtojumus. Būs iespēja papildus vai nepilna laika darbiem šajā mēnesī.

 

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Septembrī daudzi šajā zvaigznājā dzimušie dosies svarīgā ceļojumā. Tas atnesīs veiksmi, neatkarīgi vai tas būs saistīts ar darbu, izglītību, biznesa tikšanos vai ko citu. Kādam tas pavērs iespēju mainīt dzīvesvietu. Zvaigznes paredz, ka šajā mēnesī tev būs prieks par zvanu vai tikšanos ar kādu vīrieti, kurš, iespējams, ir tavs draugs, kolēģis, kaimiņš vai tāls radinieks. Šomēnes neprecētiem vīriešiem virs 35 gadu vecuma zvaigznes paredz īpašus panākumus, kas, visticamāk, būs pateicoties jauniem personiskajiem, profesionālajiem vai romantiskajiem kontaktiem. Nepatīkams notikums var būt saistīts ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmē. Ļoti ticams, ka tev būs problēmas ar šo personu. Zvaigznes paredz, ka mēneša sākumā tev nāksies iesaistīties dažādās lietās, kas saistītas ar īpašumu vai kādu amatu. Var nākties maksāt nodokļus, apdrošināšanu, nomas maksu vai jāparakstīt dažādus dokumentus, kas saistīti ar tavu vai radinieku īpašumu. Planētas norāda, ka septembris būs labvēlīgs mēnesis īpašuma iegādei. Tomēr tajā iespējamas veselības problēmas. Tāpat zvaigznes uzver, ka gados jauniem Dvīņiem nevajadzētu būt pārsteidzīgiem un egoistiskiem savās mīlestības lietās. Nav nepieciešams nevajadzīgi apgrūtināt attiecības. Septembrī gaidāmi svarīgi notikumi, kas saistīti ar bērna dzimšanu, kristībām, dzimšanas un/vai vārda dienu, kā arī jebkuru citu nozīmīgu notikumu. Šomēnes tev vairākkārtīgi nāksies pulcēties kopā ar draugiem un radiem.

 

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Septembris būs spēcīgs mēnesis izglītībai vai karjerai sievietēm līdz 35 gadu vecumam. Vari saņemt ziņu par jaunu ģimenes mājokli vai laulībām. Personīgās brīvdienas var būt saistītas ar tēvu, vectēvu, onkuli vai kādu citu vīrieti no tavas ģimenes. Negaidīts diskomforts var likt tev aizdomāties par to, ko ir nepieciešams mainīt tavā dzīves veidā – veicot izmaiņas uzturā, fiziskajās aktivitātēs vai nolemt doties brīvdienās. Septembrī gandrīz visi šajā zvaigznājā dzimušie dosies īsākā vai garākā izbraucienā. Mērķis tam var būt atpūta, tūrisms, izklaide, kas, visticamāk, tiks apvienots ar kaut ko noderīgu un tev ļoti svarīgu. Zvaigznes norāda, ka šomēnes var nākties kārtot darījumus, kas saistīti ar īpašumu un tā pārbaudi vai rīkoties ar kādiem nozīmīgiem dokumentiem. Planētas uzsver, ka ir svarīgi zināt iepriekš, ka septembris nav īpaši labvēlīgs laiks konfliktu risināšanai un konfrontācijām. Ja ļausies tiem, visticamāk, neuzvarēsi un pieredzēsi vilšanos, emocionālo izsīkumu un citas nepatīkamas nianses. Šādas situācijas visbiežāk pavadīs asaras un dziļš sarūgtinājums. Tomēr šomēnes sagaidāmi priekpilni jaunumi un notikumi, kas saistīti ar bērnu kurš dzimis Zivs, Skorpiona vai Vēža zīmē. Septembrī vari plānot nozīmīgas tikšanās, īpašu rīcību no savas puses, kas saistīta ar grūtniecības vēlmi vai bērnu. Profesionālajā aspektā tavā ceļā var parādīties kāda jauna sieviete, kura radīs iespēju attīstībai un progresam, labākiem rezultātiem karjerā un sen nepieciešamām izmaiņām tajā.

 

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Zvaigznes brīdina, ka problēmas, kas tevi piemeklēja augustā – turpināsies arī šomēnes, taču viss pamazām virzīsies uz labvēlīgu iznākumu. Veiksme būs tava sabiedrotā risinot apgrūtinošas lietas. Šomēnes pastāvēs iespēja iegūt naudu vai kādu citu labumu no sievietes, kura dzimusi Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē, kā arī, no personas, kura ir vecāka par 35 gadiem. Turpretī naudas summa, ko iegūsi no kāda cilvēka, kurš ir dzimis Lauvas zīmē,būs maza, bet sniegs spēcīgas un unikālas emocijas. Visticamāk, pavadīsi daļu septembra laika visai nelietderīgi. Var nākties atšķetināt kādu intrigu, viltu vai neveiklu darbību, ko radījusi persona, ar kuru tu nedzīvo kopā. Ļoti tcams, ka kāds pagātnes gadījums, kas reiz tevi ir satraucis, šobrīd uzvirmos no jauna un pieprasīs daudzas atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kas patiesi emocionāli ļoti nomocīs tevi. Planētas norāda, ka šī mēneša laikā svarīgākais ir rast apliecinājumu, ka ir iespējams gūt panākumus finansiālajos jautājumos. Ir piemērots laiks nozīmīgiem maksājumiem, kas arī var radīt vislielākās bažas par materiālajiem līdzekļiem, ko tev var nākties aizņemties vai aizdot. Iespējams, saņemsi naudu no vīrieša, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Tāpat ar šīs personas palīdzību vari attīstīt  veiksmīgu sadarbību. Sagaidāma romantiska tikšanās ar personu, kura nav vecāka par 35 gadiem, kas var būt sākums jaunām un progresīvām attiecībām.

 

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Septembrī šī zvaigznāja pārstāvji var cerēt uz panākumiem darbā vai uzņēmējdarbībā, it īpaši, ja tu ražo kaut ko vai piedāvā kādus pakalpojumus. Iespējami kādi priekšlikumi, kas var būt saistīti ar biznesa norišu pagarināšanu, papildus vai pastāvīgu apņemšanos vai jauniem klientiem. Ļoti ticams, ka tev tiks piedāvāts jauns vai papildus darbs. Negaidīta, slikta ziņa vai notikums septembrī var būt saistīts ar kādu personu no tavas ģimenes. Tā var būt informācija par kādu radinieku. Ir iespējams, ka būs saistība, attiecības ar personu, kura dzimusi Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Tev var rasties sajūta, ka kāds mēģina apmānīt tevi vai arī vari pieķert kādu, kurš mēģinās nozagt vai veikt kaut ko pretlikumīgu, kas būs vērsts pret tevi vai tavu personīgo, radošo bagātību. Konflikts būs neizbēgams, un tas, iespējams, turpināsies vēl krietnu laiku. Zvaigznes norāda, ka tu būsi apmierināts par labvēlīgu veselības problēmu attīstību kādam no saviem tuviniekiem. Būs iespēja pabeigt kādu nepatīkamu situāciju, nolīdzināt problēmu. Ļoti ticams, ka tomēr šomēnes piedzīvosi kādu likstu ar bērnu vai jaunieti no tavas ģimenes. Tās risinājums nebūs atkarīgs no tevis. Tomēr tas pamatīgi skars tevi kādā noteiktā veidā, veicot korekcijas ikdienas dzīvē un nākotnes plānos. Septembrī šī zvaigznāja pārstāvji var pieredzēt interesantu, svarīgu vai ļoti emocionālu notikumu, kas saistīts ar vīrieti no tavas ģimenes, kas, visticamāk, dzīvo tālu projām. Daudzi šajā mēnesī dosies ceļojumā, lai beidzot satiktos ar kādu vai no jauna atjaunotu saikni. Zvaigznes norāda, ka septembris ir īpaši labvēlīgs laiks ceļošanai vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem – ģimenes vai romantisku iemeslu nolūkā.

 

 

 

svari_svari_svariSvari

Septembris būs labvēlīgs laiks jaunām meitenēm, lai atrisinātu savas personiskās vai profesionālās problēmas. Galvenokārt likstām, kas ir saistītas ar nesenām delikātām attiecībām ar radiniekiem, draugiem, kolēģiem vai kādu citu personu. Vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var rasties pārpratumi vai krāpšanas gadījumi. Planētas norāda, ka tu šomēnes, visticamāk, uz kaut ko liksi nereālas cerības, bet tas nevainagosies panākumiem. Tas noteikti izraisīs radikālas izmaiņas tavos personiskajos vai profesionālajos kontaktos. Dēla, mazdēla vai kāda cita tava ģimenes locekļa izglītības un karjeras jautājumi būs nopietna tēma sarunām mājās. Var nākties aktīvi iesaistīties ar to saistītos – konkrētos pasākumus, tikšanās vai materiālos izdevumos. Planētas norāda, ka šomēnes līdz 35 gadu veciem – šī zvaigznāja vīriešiem, sagaidāms jauna darba piedāvājums vai nozīmīgs notikums ģimenes dzīvē. Šomēnes tevi sagaida tikšanās ar draugiem, kur vari iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Šajā mēnesī tev būs nepieciešamība veikt pakalpojumu citām personām, visticamāk, pēc kāda drauga pieprasījuma vai kādas citas personas lūguma pēc palīdzības. Septembrī vari aizsākt kādu apmācību vai gatavošanos nozīmīgam notikumam, kas sagaidāms gada beigās. Priekpilnas ziņas šajā mēnesī sasniegs tavu mājokli no tālienes. Negaidīta cilvēkdrāma mudinās pārdomāt lietas, kas notiek tavā dzīvē katru dienu, īpaši tās, kas vienmēr notiek tad, kad neesi tam sagatavojies. Šis notikums var pieprasīt veikt atsevišķus pasākumus, kas var provocēt uz sarunu ar taviem radiniekiem par dažiem svarīgiem jautājumiem.

 

 

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Septembris var pārsteigt ar pacietības vai iecietības trūkumu attiecībā uz citu cilvēku darbībām, kuri faktiski kļūdīsies, mēģinot palīdzēt konkrētā situācijā. Tavā mīlas dzīvē šis mēnesis ir sarūpējis interesantus momentus, kas atstās neaizmirstamas atmiņas tavā dzīvē. Tie Skorpioni, kuri nav precējušies, visticamāk, šajā mēnesī piedzīvos jaunu mīlas dēku. Kāda par 35 gadiem vecāka vīrieša iejaukšanās tavā ģimenes dzīvē šajā mēnesī, nesīs interesantas un negaidītas pārdomas par tavām attiecībām. Šīs personas rīcības efekts – saruna, palīdzība vai priekšlikums – visspilgtāk izpaudīsies tuvākajā nākotnē. Septembrī sagaidāma interesanta attīstība personiskās vai profesionālās attiecībās ar kādu sievieti. Vari gūt panākumus darbā vai saiknē, kas ir saistīta ar kādu dāmu. Pārsteigums var rasties tavā darbā, kas saistīts ar kāda procesa vai procedūras atlikšanu. Kavēšanās var radīt grūtības ar kādu iepriekšēju solījumu. Neatkarīgi no tā, kāda būs šī problēma, tā skars tevi ļoti emocionāli. Planētas norāda, ka kāds no šī zvaigznāja pārstāvjiem  var pēkšņi pārcelties uz citu mājvietu vai pamest savas mājas, lai dotos uz ārvalstīm. To var sekmēt negaidīti, nepatīkami notikumi vai izmaiņas personīgajos plānos.

 

 

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Septembrī pastāvēs liela deva veiksmes, kad risināsi problēmas vai nepatikšanas, kas saistītas ar cilvēkiem, kuri ir nostājušies pret tavu dzīves veidu, pret tavām idejām vai darba stilu. Vari saņemt negaidītu labumu no nepatīkamas situācijas, ko kāds būs tev apzināti radījis. Neplānotas situācijas septembrī var rasties jauniem vīriešiem. Tās tiks saistītas ar bērnu un prasīs nopietnas pārdomas un saprātīgu risinājumu meklēšanu. Nesteidzies izbaudīt labas ziņas vai panākumus. Planētas norāda, ka tajā pašā laikā rēķinies, ka tev apkārt esošie cilvēki atļaus pieļaut kļūdas. Tomēr, visticamāk, kāds, kuru tu nepazīsti pārāk labi, ātri izmantos to savā labā. Var attīstīties kontakti ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir finansiālas attiecības. Šīs personas var pieprasīt tavu naudu vai palīdzību. Zvaigznes norāda, ka tu šajā mēnesī vari saņemt jaunu darba piedāvājumu vai algas paaugstinājumu, bet kāda iemesla dēļ, iespējams, to nevarēsi pieņemt. Planētu stāvoklis iezīmē, ka gados jaunām, šajā zvaigznājā dzimušajām sievietēm var attīstīties veselības problēmas, kas var būt saistītas ar hronisku vai ģimenē iedzimtu slimību. Tev septembrī iespējamas vairākas problēmas, kas nebūt nenāks par labu, jo tās var turpināt kaut kādā veidā  ietekmēt tavu nākotni. Jauna draudzība var attīstīties ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Tā var radīt pozitīvu ietekmi uz tavu dzīvi.

 

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Tavi pamata izdevumi un ieņēmumi šajā mēnesī var būt saistīti ar bērniem, mazbērniem vai kādu jaunu ģimenes locekli vai profesionālo vidi. Ļoti svarīga būs lielu ieguldījumu plānošana, kas saistīta ar bērnu. Planētu stāvoklis norāda, ka tev vajadzētu viedi apsvērt profesionālu saistību pārtraukšanu un sākt saņemt papildu ienākumus no tām norisēm, kas tev ir īpaši saistošas. Dažos gadījumos tavām šī mēneša darbībām būs finansiāls raksturs, kas saistīts ar mantojumu, apgādnieka zaudējuma pensiju, nomu vai kādu citu būtisku lietu. Tiem šī zvaigznāja pārstāvji, kuriem ir romantiskas attiecības ar kādu no tālienes, drīz var piedzīvot vilšanos vai delikātu jautājumu, kad gaismā var nākt kāda slēpta informācija. Pārsteigums, kas tev nepatīk vai nebūs tavu interešu lokā,  visticamāk,  būs saistīts ar kādu jaunekli. Jauni šī zvaigznāja vīrieši var vilties kādās saistībās, solījumā vai darbībā, kas iepriekš tika uzskatīts par drošu. Veiksmīga attīstība tiesas procesā var būt saistīta ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem. Zvaigznes iezīmē, ka tu šomēnes centīsies veikt labvēlīgas pārmaiņas personīgajā vai profesionālajā plānā, ko vēlēsies realizēt jaunā gada sākumā. Tev ir visas iespējas gūt panākumus, bet ir jāapzinās, ka bez veiksmes šomēnes būs nepieciešamas ļoti aktīvas, mērķtiecīgas darbības. Nepatikšanas un grūtības attīstīsies šī zvaigznāja sieviešu dzīvē, kuru darījumi saistīti ar citām dāmām, muļķīgām kļūdām, neapdomīgiem komentāriem un citām līdzīgām niansēm.

 

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Septembrī tev var būt nepieciešams veikt darbības, kas saistītas ar īpašumu, kas šobrīd netiek izmantots. Visticamāk, domāsi par cilvēkiem vai notikumiem, kas notiek tālu prom no tevis, taču, kas tev zināmā mērā ir svarīgi. Zvaigznes sola, ka septembris tev solās būt emocionāli uzlādējošs mēnesis. Tevi gaida paskaidrojoša saruna, atvainošanās no kāda, ar kuru tev ir intīmas attiecības. Tomēr šī saruna var izrādīties kaut kas diezgan sarežģīts, kas sekmēs pamatīgu vilšanos un cerību izzušanu. Nepatīkami mirkļi šī mēneša laikā būs saistīti ar negaidītu vai sarežģītu finansiālo jautājumu. Ir iespējamas neparedzētas izmaksas vai maksājumi, kas iepriekš nebija iekļauti tavā šī mēneša budžetā. Zvaigznes mudina septembrī izvairīties no dažādām spekulācijām un riskantām darbībām, kā arī iniciatīvām, kas saistītas ar naudu. Neielaidies šādās darbībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši uguns stihijā: Strēlniekiem, Auniem un Lauvām. Draugi piesaistīs tavu uzmanību ap situāciju, kurā iesaistīta grūtniecība vai bērns. Ļoti ticams, ka šo cilvēku mērķis būs sava veida manipulācija vai alkas provocēt rīcību, kas pati par sevi nebūt nav nepieciešama. Zvaigznes norāda, ka septembrī iespējamas ziņas, kas saistītas ar kļūdainu grūtniecību, adopciju vai līdzīgām niansēm. Neskatoties uz negatīvo brīdi, ko zvaigznes tavam zvaigznājam paredz finansu jomā, spēsi saskatīt pozitīvu gaismu tajā. Tas nāks ar ziņu par sagaidāmu ienākumu pieaugumu tuvākajā nākotnē vai jaunām, papildu saistībām, kas nesīs materiālos uzlabojumus. Ir īstais brīdis, kad atbrīvot savu mājokli vai personīgo garderobi no nevajadzīgiem, liekiem priekšmetiem un aprīkojuma. Laiks atsvaidzināt kā savas personīgās emocijas, tā vēsmas tavā apkārtējā vidē.  Labāko ziņu vēstnesis septembrī būs persona, kura dzimusi Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē.

 

 

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Septembrī problēmas var rasties kādā nelielā niansē, kas pamazām apaugs kā sniega bumba, papildinoties ar citām problēmām vai lietām, kas tev ir svarīgas un nozīmīgas. Ļoti ticams, ka šīs problēmas piemeklēs mājās, nevis ārpus tām. Tie, kuri ir procesā, lai atrisinātu dzīvojamās platības vai īpašuma problēmas, septembrī var piedzīvot grūtības. Vari tikt iesaistīts saskarsmē ar sievieti, kura dzimusi Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Tā ir dāma vai meitene, kura tevi apciemos vai tev pašam nāksies dosies pie šīs personas. Zvaigznes norāda, ka šajā mēnesī konflikts var rasties starp tevi un kādu vecāku cilvēku. Būs diezgan grūti komunicēt arī ar kādu varas iestāžu darbiniekiem, bet tas nebūs neiespējami. Planētas norāda, ka šomēnes var rasties pamats greizsirdībai,  kas var kļūt par pamatīgu testu jūsu attiecībām. Draugi, kaimiņi vai kolēģi, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē var uzaicināt tevi uz saderināšanās ballīti, kāzām vai kādu citu lielu ģimenes kopā sanākšanu. Ja tev ir bērns vai mazbērns, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivs zīmē, mēģini vairāk izzināt viņa personīgās dzīves nianses un intereses. Tāpat centies noskaidrot tās lietas, kas līdz šim ir palikušas apslēptas no tevis. Zvaigznes uzsver, ka septembris ir īstais laiks, kad apzināties, ka nevērība pret taviem vistuvākajiem – agrāk vai vēlāk vainagosies ar problēmām. Šajā mēnesī vari uzzināt arī par negaidītu vai nevēlamu grūtniecību. Ziņas var sasniegt tevi arī par kādu apņemšanos, tiesāšanos vai citiem svarīgiem aspektiem. Var nākties risināt mantojuma vai īpašumtiesību jautājumus ar radiniekiem vai kādām citām personām. Planētu stāvoklis iezīmē, ka septembrī tev ir jābūt īpaši piesardzīgam, ja pašlaik esi iesaistīts kādā tiesvedībā.

 

Lai veiksmīgs un pozitīvām emocijām piepildīts septembris!

Sabiedrība

Vidējā ātruma kontroles posmi sagādājuši nepatikšanas virknei šoferīšu – VIDEO

  Latvijā patlaban darbojas astoņi vidējā ātruma mērīšanas posmi. Kopš brīža, kad tie uzstādīti, fiksēti vairāk...

Policijas reidā vislielākais sods busiņa šoferim – VIDEO

  Šonedēļ Valsts policija pievērš pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai. Bijuši vairāki starpgadījumi, toskait bēgšanas mēģinājumi. LTV...

Kas jāzina par elektrības sadales tarifu samazinājumu mājsaimniecībām?

21. septembrī Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavotos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja...

Noderēs jebkura informācija! Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas aicina aplūkot attēlos redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā...

Ar negaidītu paziņojumu klajā nāk skrejriteņu operators “Bolt”

  Atzīmējot Starptautisko dienu bez auto, kas ik gadu norisinās 22. septembrī Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros,...

“Vīram uzrakstīju SMS – šī diena ir klāt!” – krasi mainās salaspilietes dzīve

Tradīcija atnes lielu veiksmi. Veiksme uzsmaidījusi 49 gadus jaunajai Sandrai no Salaspils, kura strādā celtniecības nozarē. Laimestu 10...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavas horoskopa zīmes laimīgākās dienas, datumi, stundas, saderība…

  Tu noteikti zini savu horoskopu, iespējams, interesējies par to, kas gaidāms nākamajā dienā, nedēļā, mēnesī...
suns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
mērkaķis

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šī nav laba diena, lai uzsāktu ilgtermiņa saistības. Vislabāk šodien strādāt ar lietām, kas sniedz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem ir pilnīgi jauna informācija par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Kaut arī darba nedēļas pirmajā pusē palaikam lija, dienās saglabājās silts laiks, daudzviet termometra stabiņam...

Izskan pārsteidzoša vēsts par laiku septembra pēdējā nedēļā

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" nācis klajā ar pārsteidzošu vēsti par laiku nākamnedēļ. "Nākamās nedēļas vidū...

Pat +22…+27 grādi! Sinoptiķis pastāsta, kuras būs siltākās nākamās nedēļas dienas

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" stāsta par šonedēļ gaidāmo - siltums būs patiesi iespaidīgs, īpaši...