Labvēlīgais planētu stāvoklis padarīs 21.martu par visai veiksmīgu dienu. Sapņi un vēlmes var piepildīties, īpaši, ja pieliksi zināmas pūles, nevis sēdēsi un gaidīsi, kad veiksme pieklauvēs pie pašām namdurvīm. Tavs horoskops ceturtdienai, 21. martam

 

 

auns-mil-horAuns

Laba diena, lai norunātu dažādas neformālas tikšanās, īpaši ar cilvēkiem, kuri jums šķiet gluži kā dvēseles radinieki. Gaidāmas dāvanas un pārsteigumi.

 

 

versis-mil-horVērsis

Nosakot sev neierastākus mērķus, ilgi gaidītie domubiedri parādīsies ātri vien. Šodien būs krietni vieglāk nākt klajā ar savu ideju, atrast kopīgu valodu ar priekšniecību vai iegūt kolēģu uzticību.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Īstais brīdis doties ārpus savas komforta zonas. Vairāk veiksies tiem, kuri izvēlēsies netradicionālus ceļus. Internets pēkšņi var izrādīties nenovērtējams palīgs pat tiem, kuri līdz šim bija skeptiski.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Diemžēl, bet labākais brīdis, lai rīkotos aktīvi un izlēmīgi, ir nokavēts. Tomēr 21.marts sola daudz citu iespēju. Jo tev ir vairāk draugu un neparastākas izklaides, jo lielāka iespēja panākumiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tavā karjerā aizvien lielāku nozīmi gūst smags darbs, centība, precizitāte un zināšanas. Bez tām virzība augšup vairs nebūs iespējama.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Brīnišķīgs laiks, lai dalītos idejās un nedēļas nogalē piedzīvotajā ar mājiniekiem, foršiem kolēģiem un draugiem. Ja esi dzimis augustā, tava radošā izpausme nepaliks bez ievērības.

 

 

svari-mil-horSvari

Diena sola arī atpūtu un brīvo laiku sev. Pārsteidzoši sekmēsies mīlestībā – ņem visu, ko tā sniegs. Dienas beigās gaidāms kāds priecīgs notikums.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Noskaņojumu viegli uzlabot ar sev veltītu brīdi, draugu vai vecāku apciemojumu. Tavi draugi, tavs zelts – par to šodien tu kārtējo reizi pārliecināsies.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tev radīsies lieliska iespēja nokļūt visu uzmanības centrā. Iespējams, dzīve pēdējo reizi šogad dos kādu lielu dāvanu vai iespēju, bet līdz nākamajai būs jāgaida krietns laiciņš.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Svarīgs posms Mežāža dzīvē – koncentrējies uz ilgtermiņa plānu un saistību realizāciju. Nebūt nebūs grūti atkāpties no ierastās rutīnas un darba grafikiem, ja vien to vēlēsies.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tavas personīgās iespējas realizēt mērķus krasi uzlabosies. Draugu vidū tu jau esi ieredzēts un populārs, bet šī diena būs īpaša. Jebkurš pasākums vai sākts darbs kļūs par veiksmes stāstu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tava interese par labdarību un mākslu kļūs spēcīgāka. Fantāzija strādās tieši tad, kad nepieciešams visvairāk. Savā darbā tu varēsi justies pat ļoti brīdi, jo kritērijs ir tikai viens – lai viss tiktu izdarīts.

 

 

Lielisku dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsOtrdienas vakarā kāda latviete kļuvusi krietni turīgāka
Nākamais rakstsCeturtdiena nesusi traģiskas vēstis