Ceram, ka arī tavās mājās solās būt mierpilnas un krāsainas Lieldienas! Nāc, aplūko, kāda nākamā nedēļa solās būt tieši tev! Tavs horoskops lieliskai nedēļai: 1.-7. aprīlis

 

Auns

Daži no taviem pēdējā brīža lēmumiem varētu pārsteigt apkārtējos. Mainīsies attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, taču tev par to nevajadzētu pārlieku daudz uztraukties. Izturies piesardzīgi pret savām finansēm. Pašlaik tavā personībā veidojas izmaiņas, jaunas prioritātes. Šonedēļ būtu vērtīgi atrast kādu lietu, nodarbi, kas spēj nomierināt un relaksēt. Mēģini uzlabot komunikācijas prasmes, lai nākotnē padarītu attiecības aizraujošākas un veselīgākas.

 

 

Vērsis

Šonedēļ, iespējams, būs kāda iespēja rast ļoti noderīgus radošus risinājumus dažādām lietām. Izmanto savas prasmes un zināšanas. Ja izvēlēsies darīt to, kas tev patīk un padodas, tas materializēsies. Jebkura informācija, ko tu saņemsi, spēs sniegt tev negaidītas iespējas. Izjutīsi laimi, apmierinātību un mieru. Ja esi lūdzis kāda palīdzību, iespējama aizkavēšanās. Mēģini atpūsties, cik vien iespējams.

 

 

Dvīņi

Apkārtējie dažādi reaģēs uz tavām darbībām. Tu būsi spēcīgs šonedēļ, tāpēc vari mēģināt jaunas lietas, pievērsties, piemēram, jaunam hobijam. Ja tev interesē dejas, sameklē iespēju to praktizēt – ir lieliskas iespējas to darīt online. Var gadīties kāda visnotaļ interesanta virtuālā sapulce. Nelielas neveiksmes radošajā darba procesā varētu tevi pamatīgi kaitināt. Gadīsies daži pārpratumi, taču tos vajadzētu risināt saprātīgi pozitīvā veidā.

 

 

Vēzis

Ir pienācis laiks, lai tu uzņemtos vadību. Mēģini saprast, kas tev šobrīd nesīs lielāku peļņu, kas vairāk patiks un būs izdevīgāks – uzticies sev un rīkojies. Ja te ir apnicis pašreizējais darbs, palūkojies apkārt un saproti, ko gribi mainīt. Tiklīdz atradīsi to, ko patiesi vēlies darīt, jutīsi, ka tava dzīve kļūs piepildītāka. Šonedēļ nevajadzētu bieži doties ārpus mājas. Mēģini stiprināt savu un savu mīļo cilvēku imunitāti. Mēģini izvairīties no slimošanas, ēdot vitamīnus un dzīvojot aktīvi. Ja tev ir bērni – pievērs viņiem vairāk uzmanības nekā pēdējā laikā.

 

 

Lauva

Šonedēļ tavs enerģijas līmenis būs liels, tāpēc varēsi pabeigt visu, kas iesākts, pabeigt to, kam līdz šim pietrūcis spēka. Neuzbāzies nevienam ar savu palīdzību, bet centies saskatīt tos, kuriem patiesi tā ir nepieciešama. Reizēm ir labi, ka cilvēki pieļauj paši savas kļūdas, jo no tām vislabāk iespējams mācīties. Svarīgi, lai šonedēļ tu būtu gatavs uz kompromisiem. Mēģini atrast līdzsvaru starp personīgo un ģimenes dzīvi. Pievērs lielāku uzmanību saviem tuviniekiem. Uzvedies dabiski, neko nepārspīlējot!

 

 

Jaunava

Atceries, ka nereti vislabākais līdzeklis ir kompromiss. Partnerattiecībās šobrīd ir ļoti svarīgi strādāt pie kopējās harmonijas, pie saticības attiecībās. Esi iecietīgs pret citu kļūdām, jo arī tu ne vienmēr visu izdari perfekti. Šī nedēļa ir laiks, kad visiem spēkiem vajadzētu censties izvairīties no strīdiem. Pievērsies saviem tuvajiem cilvēkiem, it īpaši partnerim, lai vairotu mīlestību jūsu attiecībās.

 

 

Svari

Centies saglabāt attiecības starp tevi un mīļoto svaigas un gaisīgas. Neļauj nekam ietekmēt jūsu attiecības, neatstāj vietu un laiku nekādām nesaskaņām. Būtu labi ieviest ko jaunu darbā vai mājas vidē. Šonedēļ, iespējams, spēsi izveidot dažādus lieliskus darījumus. Pavadi laiku ar ģimeni, ar cilvēkiem, ar kuriem dzīvo kopā un tici – viņi spēj tevi novērtēt. Ja tev pietrūkst sabiedrības – sazinies ar cilvēkiem video čatā. Uzmani savas finanses, kā arī atceries – ir jāizprot savs ķermenis, vismaz jācenšas to iemācīties.

 

Skorpions

Šonedēļ ļoti svarīgi būs censties būt reālam un mēģināt saredzēt visu tā, kā tas ir patiesībā. Kamēr citi runās un domās, kā atrisināt problēmas, tev jau būs skaidras gan iespējas, gan nepieciešamās rīcības to likvidēšanai. Tava spēja ātri rīkoties un pieņemt lēmumus tiks augstu novērtēta – dari visu, ko vari izdarīt sava darba labā. Dari to, kas tev jādara un pārbaudi visu divkārt. Dažās tavas dzīves jomās solās būt daudz izmaiņu.

 

 

Strēlnieks

Tev šonedēļ vajadzētu būt noderīgam, bet ne valdonīgam. Apkārtējiem cilvēkiem būs nepieciešama tava uzmanība un atbalsts, taču tas nebūt nenozīmē, ka tava dzīve ir mazsvarīga, kā arī, ka tev jāpārkāpj robežas un jādodas katram palīgā – daudz varēsi panākt sarunu ceļā – sazvanieties. Steiga būs tieši tas, ko šonedēļ vajadzētu izskaust no savas ikdienas. Iespējams, kāds izrādīs savas kaprīzes, jo nebūs saņēmis no tevis tik daudz uzmanības, cik vēlējies, mēģini iziet uz kompromisiem. Piedomā par savu finansiālo stāvokli, šonedēļ, iespējams, vairāk nekā parasti nāksies padomāt par to, kur un kā tu tērē naudu. Attiecībās ar mīļoto vajadzētu atdoties beznosacījumu mīlestībai – laimei. Ja ir kādas problēmas jūsu attiecībās, risiniet tās abi kopā.

 

 

Mežāzis

Mēģini atrast sevī jūtīgumu, empātiju un izpratni. Nebaidies dot un dalīties. Piemērots laiks, lai tu varētu atpūsties. Šonedēļ ir iespēja savas vēlmes un vajadzības izvirzīt kā prioritāti un neatsaki apkārtējo padomiem. Piemērots laiks dvēseles meklējumiem. Mācies ieklausīties, tas varētu būt labs solis uz priekšu. Neaizmirsti to, ka ikviens kļūdās, tāpēc neizturies skarbi pret cilvēku kļūdām – tas viss ir dabiski.

 

 

Ūdensvīrs

Ne vienmēr citam dodot tu kļūsi nabagāks – tieši pretēji. Šai idejai pastāvīgi ir jābūt tavā galvā un sirdī. Mēģini būt atvērts dažādiem piedāvājumiem, jauniem centieniem. Izskatās, ka šonedēļ nonāksi arī kādas “vētras” epicentrā, tāpēc neatsaki nevienam savu palīdzību, kā arī nebaidies to lūgt apkārtējiem. Iespējams, tev būs pamatīgs apjukums šonedēļ, taču nerodi to par iemeslu, lai citi tevi sāktu izmantot. Grūtības vienmēr prasa lielākus resursus, taču neaizmirsti par atpūtu un jautrību – nedzīvo savās raizēs vien!

 

 

Zivis

Negaidi pārlieku daudz no mīļotā, tā vietā labāk centies piekopt savu spēju cienīt viņu. Neaizmirsti, ka cilvēki nespēj lasīt tavas domas, tāpēc ir svarīgs tas, ko tu pasaki. Ja ir kādas problēmas, nebaidies tās apspriest. Neļauj vēlmēm un iespējām traucēt tavai realitātei. Ir pienācis laiks, lai tu uzsāktu komunikāciju, kas jau ilgāku laiku ir tikai tavos plānos, šobrīd ir labs laiks, lai to darītu virtuāli. Tava veselība ir nenovērtējama, tādēļ neaizmirsti parūpēties arī par sevi!

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa, lai izdodas viss iecerētais!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKas šosezon aktuāls? 5 apģērbi šim pavasarim
Nākamais rakstsTumši mākoņi savilkušies pār aviobūves gigantu “Boeing”