Ko zvaigznes tev sola 8. aprīlim, uzzināsi savā veiksmīgās dienas horoskopā! Tavs horoskops pirmdienai, 8. aprīlim

Auns

Šodien atklāsi sevi kā ļoti talantīgu kādā jomā. Tiksi pieaicināts palīgā kādam tuvam draugam, un piekritīsi viņam palīdzēt. Pamazām tavas idejas pāraugs lielās un kļūsi atbildīgs par visu notiekošo. Rezultātā izveidosiet īstu meistardarbu.

 

 

Vērsis

Šī diena diez vai pēcāk paliks tavā atmiņā. Būsi garlaikots, bet vismaz sagaidījis siltas pavasara dienas. Pietaupi naudu, neizšķied nevajadzīgos sīkumos.

 

 

Dvīņi

Šodien nespēsi saprast pats sevi un savas domas. Domāsi par kādu cilvēku, kuru agrāk redzēji vien kā labu draugu vai paziņu. Paraugoties dziļāk sevī, nevarēsi noliegt to, ka šis cilvēks tev šķiet pievilcīgs. Tev būs jāizlemj, kā rīkoties tālāk. Ja saproti, ka nespēsi no šīm jūtām aizbēgt, atklāj viņam tās pēc iespējas drīzāk.

 

 

Vēzis

Šodien pieprasīsi visu savas otrās pusītes uzmanību. Tev būs svarīgi saprast, ka tavs partneris tevi joprojām mīl tāpat, kā tad, kad nesen bijāt sākuši tikties. Iespējams, lai saprastu to, tev nevajadzēs ne dārgas dāvanas, ne randiņus zem zvaigžņotas debess, ne ziedu pušķus, ne komplimentus. Tavs mīļotais izvēlēsies īstos vārdus īstajā vietā, kurus izdzirdot sapratīsi, ka jūsu starpā aizvien valda īsta kaisle un mīlestība.

 

 

Lauva

Šodien nespēsi izbaudīt klusumu savās mājās. Tuvinieki būs aizņemti ar vienu vai otru aktivitāti, kā rezultātā būs gana skaļi. Rezultātā, tā vietā, lai strādātu pie kāda steidzama projekta, dosies uz kādu mierīgāku un klusāku vietu. Iespējams, paķersi līdzi arī savu datoru, lai varētu darīt plānoto.

 

 

Jaunava

Šodien atteiksies atzīt sava mīļotā cilvēka teikto vārdu patiesumu. Apspriežot svarīgus ģimenes jautājumus, uzsāksiet konfliktu dēļ diametrāli pretējiem viedokļiem. Tavs partneris argumentēti paskaidros, kādēļ viņa viedoklis šajā situācijā ir pareizais. Lai arī ar prātu viņam piekritīsi, emocionāli joprojām nepiekāpīgi turēsies pie sava teiktā.

 

 

Svari

Šodien nolemsi radikāli mainīt kaut ko savā dzīvoklī vai mājā. Domājot par to, ko varētu pārveidot un kā, neaizmirsti pakonsultēties arī ar savu partneri. Neaizmirsti, ka ne visi tevis izdomātie eksperimenti viņam būs pieņemami. 

 

 

Skorpions

Šodien ķersies klāt dažādu uzdevumu veikšanai, kuri nevar tikt atlikti uz vēlāku laiku. Daži no tiem var būt sevišķi sarežģīti vai nogurdinoši, taču tie būs svarīgi ne tikai tev, bet arī cilvēkam, kuram būs nepieciešams palīdzēt. Pārkāp pāri savam slinkumam un dari to, kas darāms. Ja nepieciešams, iesaisti darbos arī savu mīļoto cilvēku vai bērnus.

 

 

Strēlnieks

Šodien varēsi ļauties pilnvērtīgai atpūtai, taču tikai daļēji. Lielāko dienas daļu braukāsi pa pilsētas ielām, lai atrastu īpašu, ļoti kārotu dāvanu savam mīļotajam. Kad būsi to atradis, varēsi baudīt lielisku laiku. Tava otrā pusīte būs pateicīga par taviem pūliņiem viņu iepriecināt un šo dienu noslēgsiet divatā baudot viens otra kompāniju.

 

 

Mežāzis

Šodien atklāsi citiem savus ambiciozos plānus. Dalīsies tajos ar cilvēkiem, kuri ne vienu reizi vien tev palīdzējuši karjeras izaugsmē.  Nu, uzklausot tavus sapņus, viņi piedāvās atkal izmantot viņu sniegtos pakalpojumus. Bet nē, šoreiz tev vajadzētu atteikties no šī piedāvājuma. Tev nav nepieciešams, lai kāds bruģētu tavu ceļu uz spožu nākotni tavā vietā. Kamēr vien nedarīsi visu pats, nespēsi gūt arī personīgas uzvaras, ar kurām apmierināt savas ambīcijas.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams doties piknikā kādā mierīgā, klusā vietā. Neaicini citus uz šo pasākumu, izmanto šo iespēju, lai pavadītu laiku kopā ar savu otro pusīti vai cilvēku, ar kuru sapņo uzsākt attiecības. Otrajā gadījumā pastāv iespēja, ka svaigais gaiss, dabas skati un putnu dziesmas burtiski savīs jūs abus kopā, kā rezultātā nolemsiet kļūt par pāri.

 

 

Zivis

Šodien nespēsi atturēties no visai nežēlīgu piezīmju izteikšanas par kādu konkrētu cilvēku. Visticamāk, tas ir tuvinieks, kurš ar savu rīcību izraisa tevī nepatiku. Kārtējo reizi viņš pamanīsies pakutināt tavus nervus kādā svarīgā ģimenes pasākumā. Ja vēlies izvairīties no konflikta, tad jau iepriekš atrodi spēcīgu attaisnojumu, kādēļ nevar ierasties uz pasākumu vai arī pasākuma gaitā turies no viņa iespējami tālāk.

 

 

Jauku dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNetrafarētais policijas auto lielā ātruma vājā motociklistu – VIDEO
Nākamais rakstsSkumji noslēdzas “taksista” piedzīvojumi Krāslavas pusē