Auns

Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries , cik daudz viņš tavā labā darījis līdz šim un izvairies no nožēlas par saviem finanšu izdevumiem konkrētās personas medicīniskajai ārstēšanai. Sarežģījumi iespējami arī darbā un tie no tavas puses prasīs īpašu uzmanību un koncentrēšanos. Ja saņem lūgumu palikt darbā ilgāk, lai pabeigtu kādu steidzami nododamu projektu, neatsaki.

 

 

Vērsis

Šodien svarīgi būt tiešam un atklātam. Met pie malas iedomību un lepnību – tas palīdzēs veiksmīgi sastrādāties un sadarboties ar apkārtējiem. Pārstāj runāt tikai par un ap sevi un ieklausies tajā, ko citi tev saka. Ja konkrētā persona sarunas gaitā tev dalās ar informāciju par savām interesēm un hobijiem, centies pārvilināt viņa uzmanību uz tevis paša idejām, kā arī nebaidies pajautāt viņa palīdzību tev nozīmīgu plānu īstenošanā.

 

 

 

Dvīņi

Šodien atradīsies zināmā diskomfortā. Teju gaidīsi, ka kuru katru brīdi varētu piezvanīt priekšniecība ar draudiem tevi atlaist dēļ kādas nesen pieļautās kļūdas darbā. Par laimi, tavām bailēm nav pamata. Izteiktais rājiens būs niecīgs un tas iedvesmos tevi turpmāk strādāt ar divtik lielu atdevi. Dienas otrajā pusē bailes jau būs zudušas. Iespējams, tām pazust palīdzēs partnera sagādāta dāvana vai pārsteigums.

 

 

 

Vēzis

Vēžiem ieteicams šo dienu pavadīt uz mierīgākas nots, izvairoties no pārmērīga entuziasma darbā. Lielie pūliņi, ko šodien liksi lietā, maz ticams atmaksāsies tavā karjerā ilgtermiņā, kā arī paliks ārpus tavas priekšniecības uzmanības loka. Šobrīd šim cilvēkam svarīgāki ir notikumi viņa paša dzīvē. Taču, ja iespējams, piedāvā viņam savu palīdzību privāto jautājumu risināšanā.

 

 

 

Lauva

Šodien izveidosies spēcīga saikne ar kādu svešinieku. Šī abpusējā pievilkšanās, visticamāk, būs spirituālā, ne fiziskā līmenī un tās pamatā būs jūsu abu spilgtās personības. Situācija var pavērsties arī pavisam negaidīti, ja nemitēsieties viens otru apbērt ar komplimentiem. Ja esi sirdī brīvs, pastāv iespēja pat izveidoties kam romantiskam.

 

 

 

Jaunava

Šodien tev nāksies risināt vairākus steidzamus uzdevumus gan ģimenē, gan karjeras jomā. Lai spētu būt visur un paspēt visu, apsver iespēju daļu no tiem deleģēt kādam cilvēkam, kuram patiešām uzticies. Neaizmirsti pēcāk pateikt arī pienācīgu paldies. Vakarā centies doties pie miera ātrāk, nekā parasti, lai spētu veiksmīgi atjaunot zaudēto enerģiju un atbrīvotos no uzkrātās spriedzes.

 

 

 

Svari

Tu šodien būsi ļoti ambiciozi noskaņots. Kolēģi skeptiski raudzīsies uz taviem izmisīgajiem centieniem gūt paaugstinājumu darbā un nebaidīs tos arī tiesāt un kritizēt. Lai nu kā, daļa taisnības viņiem ir un tava uzvedība, ļoti iespējams, nudien nav pieņemama. Glaimi priekšniecības virzienā, it īpaši, ja tie ir daudz un nepamatoti, izraisīs nepatiku ne vien no darba biedru, bet arī augstāk stāvošo cilvēku puses.

 

 

 

 

Skorpions

Šodien ieteicams izvairīties no ķermeņa atdzišanas. Tavs ķermenis nebūs gatavs veiksmīgi funkcionēt zemas temperatūras apstākļos, kā rezultātā būsi viegli pakļauts dažādiem vīrusiem un saslimšanām. Ja spēsi to ievērot, diena noritēs veiksmīgi un, kamēr pats nemeklēsi kašķi, izvairīsies arī no konfliktiem. Turi grožos savas emocijas.

 

 

 

Strēlnieks

Strēlniekiem šodien piespiedu kārtā nāksies lielāko daļu dienas pavadīt ne visai tīkamas personas kompānijā. Aiz cieņas pret konkrēto cilvēku, viņa vecumu un pieredzi, pacietīgi klausīsies viņa bezgalīgi garajā monologā, vienlaikus skaitot minūtes līdz šīs neciešamās tikšanās beigām. Tavs taktiskums un pacietība atmaksāsies ar uzviju un šis cilvēks, kuram lieliski izdodas spēlēt uz taviem nerviem, pavērs apbrīnojamas iespējas karjeras attīstībai.

 

 

 

Mežāzis

Šodien ieteicams atturēties no jebkādu pārmaiņu ieviešanas savā ģimenē. Vēl jo vairāk tādas, kurām esi iedvesmojies, ciemojoties kāda paziņas mājās vai, skatoties televīzijas šovu. Tava dzīve pieder tikai un vienīgi tev, tādēļ nesalīdzi to ar citu cilvēku dzīvi. Pārstāj nogurdināt savu partneri un čīkstēt, gausties par to, ka nekas nav tā, kā vēlies.

 

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams pievērsties savu personīgo, radošo plānu īstenošanai. Pēcpusdienā saņemsi pamatīgu iedvesmas trieciendevu un būtu žēl, ja tu to tērētu kam citam, nevis sava unikālā meistardarba veidošanai. Tiklīdz tavs projekts ir gatavs, parādi to kādam tuvam draugam vai mīļotajam cilvēkam. Uzklausi viņa sniegtos ieteikumus un, ja nepieciešams, veic nelielas izmaiņas tajā, lai sasniegtu pilnību.

 

 

 

Zivis

Tu šajā dienā centīsies sakārtot savu romantisko dzīvi. Sapratīsi, ka vairs nevēlies turēt rokas stiepiena attāumā vairākus potenciālos partnerus un atliks vien izlemt, kurš no visiem ir tas īstais un vienīgais. Nāksies pieņemt vairākus sarežģītus lēmumus, taču ne visus no tiem realizēsi arī dzīvē.

 

 

Lielisku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsNokrišņiem pakāpeniski mitējoties, laiks kļūs sausāks un vietām aukstāks
Nākamais rakstsPiektdienas rītā saņemta ļoti skumja vēsts – kas tāds pēdējos gados nav dzirdēts!