Šī diena būs piemērota darbībām, kas saistītas ar analīzi un aprēķiniem. Tomēr nebūs tik vienkārši aizmirst par nesen piedzīvoto atpūtu un ar visām četrām uzreiz mesties darbos. Mēģini saprast to, ka tās nebija pēdējās brīvdienas, tādas būs vēl! Neslinko, tas var radīt negatīvas sekas!

 

 

Auns

Šī diena palīdzēs tev saprast patiesību par kādu sev tuvu cilvēku. Tu būsi pārsteigts par to, ka kāds tik tuvs cilvēks var izplatīt tādas baumas tev aiz muguras. Runājot ar šo cilvēku klātienē, sapratīsi, ka viņa rīcība balstās uz skaudību. Iespējams, tavas dusmas, kas būs radušās sākumā, pārvērtīsies žēlumā, taču esi uzmanīgs – šādi cilvēki nemainās!

 

 

Vērsis

Iespējams, nāksies uzņemties papildu pienākumus darbā. Iespējams, tev vajadzēs lūgt kāda cilvēka palīdzību, kāda, kam ir vairāk pieredzes tajā, kas tev tagad būs jādara. Kamēr šis cilvēks tev palīdzēs, varēsi pabeigt savas iesāktās lietas. Var gadīties, ka beigu beigās, līdz ar visu šo situāciju, palīdzību nebūsi saņēmis tikai tu, bet arī otrs cilvēks.

 

 

Dvīņi

Šodien viegli un bez piepūles varēsi piepildīt kādu no savām vēlmēm. Iespējams, beidzot varēsi uzsākt romantiskas attiecības ar savu ilgtermiņa simpātiju. Un būsi ļoti pārsteigts, kad atklāsi, ka šī persona patiesībā ir sapņojusi tieši par to pašu. Lai gan tagad jūs būsiet kopā, pasargājiet tevi no apkārt esošās skaudības!

 

 

Vēzis

Šodien Vēzis nebūs spējīgs  ne uz ko, kas saistīts ar loģiku un precīziem aprēķiniem. Tu sapņosi, tāpēc neiesaistīsies pat banālākajos un vienkāršākajos projektos. Iespējams, šādās reizēs tev vajadzētu lūgt drauga vai kolēģa palīdzību. Iespējams, izveidosies ļoti labs, produktīvs tandēms, kas spējīgs uz ļoti daudz ko.

 

 

Lauva

Šodien varēsi īstenot zināmu domu un darbību brīvību. Iespējams, tieši šodien varēsi pateikt kādam to, ko jau sen esi vēlējies, bet nekad neesi varējis uz to saņemties. Iespējams, sākotnēji tas šķitīs ļoti labi, taču vēlāk var gadīties, ka šis cilvēks tev liks saprast, ka nākamreiz tomēr vajadzētu vairāk padomāt to, kam, ko un kā tu pasaki!

 

 

Jaunava

Šodien būsi neticami ierobežots. Iespējams, tevi satrieks kāda ziņa, piemēram, ka bijušais partneris plāno apprecēties ar savu jauno otro pusīti. Tu spēsi saglabāt vienaldzības masku uz savas sejas līdz pat vakaram, līdz mirklim, kad būsi vienatnē. Kad paliksi viens pats, bez draugu un paziņu viedokļiem, tavas emocijas izlauzīsies uz āru. Taču tev jāiemācās, kā pārvarēt šo situāciju.

 

 

Svari

Šodien tu centīsies kontrolēt kādu jaunu vīrieti. Lai palielinātu savu varu un ietekmi, sāksi pievērst uzmanību ikvienam mazākajam sīkumam, viņa trūkumam. Lai nu kā, tomēr padomā par to, kā izturies pret cilvēkiem, pat pret tiem, kuri, iespējams, ir daudz zemāka statusa nekā tu. Var gadīties, ka beigās tiksi aizvainots, taču dvēselē sapratīsi, ka cilvēks šādā veidā licis tev pārdomāt ko ļoti svarīgu.

 

 

Skorpions

Šodien lietderīgi būs veikt kādu ilgtermiņa plānošanu. Ja tu atradīsi veidus, kā nākotnē palielināt savus ienākumus, tas ietaupīs daudz sāpīgu mirkļu un aiztaupīs nepatikšanu. Ir tikai viens nosacījums: tiklīdz tu nāksi klajā ar vairāk vai mazāk precīzu plānu, tev vajadzētu sākt rīkoties nekavējoties. Šis plāns pārvērsties par nevajadzīgu papīra lapu, ja atliksi tā izpildi uz vēlāku laiku, noslinkojot vai paļaujoties uz dažādiem nesaprotamiem apstākļiem.

 

 

Strēlnieks

Šodien tu būsi ļoti nesavākts un no tā visvairāk cietīs tavs partneris. Tev ir jāiemācās kontrolēt savas garastāvokļa svārstības. Neaizmirsti par pašsavaldību un pievērs uzmanību mīļotā cilvēka jūtām. Iemācies, atrodi veidu, kas palīdzēs tev apstāties mirklī, kad pārlieku iekarsti, pretējā gadījumā tu nonāksi neapskaužamās situācijās.

 

 

Mežāzis

Šodien ieteicams savas vēlmes izteikt piesardzīgi un klusi. Pat, ja tu esi nolēmis meklēt kādas personas palīdzību, tas nenozīmē, ka tu vari iebrāzties pie šī cilvēka un teju pavēlēt viņam sev palīdzēt, nekļūsti augstprātīgs. Padomā par citu cilvēku jūtām un centies iejusties dažādās situācijās, personāžos. Pavadi vakaru, mēģinot saprast dažas no savām emocionālajām problēmām.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien veiksmīgāk varēsi iesaistīties kādā sportiskā aktivitātē. Taču tas neatbrīvos tevi no problēmām, kas varētu rasties tavas emocionālās reakcijas dēļ. Padomā par to, kā tu liec justies apkārtējiem cilvēkiem. Visas atbildīgās lietas un lēmumu pieņemšanu labāk atliec uz vēlāku laiku, šodien neko nevajadzētu sasteigt.

 

 

Zivis

Zivis pašaizliedzīgi mēģinās atrisināt dažus svarīgus ģimenes jautājumus. Iespējams, pārāk uzstājīgi tu centīsies panākt to, lai visi dara to, ko tu vēlies. Visticamāk, ģimene nevēlēsies turpināt strīdēties un piekāpsies tavam pieprasījumam. Rezultātā situācija tiks atrisināta, taču rezultāts nebūs no labākajiem. Tev jāiemācās iet uz kompromisu.

 

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsVadītāja reakcija Rīgā izglābj dzīvību – bet ir nianse… – VIDEO
Nākamais rakstsAtjauno komponista Raimonda Paula tradīciju Rīgas pilī – VIDEO