Šī diena, visticamāk, tiks pavadīta monotoni un pavisam vienkārši. Lai kā arī nebūtu, pārliecinies, lai nebūtu tā, ka arī priekšniecībai izskatās, ka tu tikai slinko. Vakarā velti laiku sev un savām vēlmēm.

 

 

Auns

Šodien nevajadzētu kalt lielus nākotnes plānus. Nedomā par to, kāds būsi tu, kādas tavas attiecības pēc dažiem gadiem, tā vietā labāk pievērsies tagadnei un šī brīža vajadzībām. Ja vēlies tomēr runāt ar partneri, vienkārši noskaidro, ko viņš domā, kādas ir viņa sajūtas un varēsiet kopā darīt kaut ko, lai uzlabotu savas attiecības šobrīd.

 

 

Vērsis

Šodien var gadīties, ka aktīvi piedalīsies kāda cilvēka liktenī. Tas attiecas uz personu, kura nav ne tavs radinieks, ne tuvs draugs. Iespējams, tu vienkārši trāpīsies ceļā vai arī būsi vienīgais, kurš saprot šīs personas problēmu. Maz ticams, ka tev būs laiks pievērsties personīgajām problēmām, jo būsi aizņemts ar visu šo. Šis cilvēks būs tev ārkārtīgi pateicīgs un solīs savu palīdzību nākotnē.

 

 

Dvīņi

Šodien ieteicams izvairīties no jebkā, kas var izraisīt pārāk lielas emocijas. Iespējams, jau no paša rīta jutīsies neomā, jo būsi, tā teikt, izkāpis no gultas ar kreiso kāju. Lai nepasliktinātu savas sajūtas un vēlmi izgāzt savas dusmas, izvairies no visa, kas tev nepatīk. Īsāk sakot – cik iespējams, paliec pats ar sevi, neiesaistot apkārtējos.

 

 

Vēzis

Šodien, iespējams, iegūsi ko ļoti noderīgu ikdienas dzīvei. Tu spēsi apdomīgi apiet visus potenciālos konfliktus ar smaidu un pareizajiem vārdiem. Tavs smaids atbruņos teju jebkuru agresīvi noskaņoto. Tiesa, vakarā iespējami saspīlējumi romantiskajās attiecībās, tāpēc saglabā savu enerģiju un centies savas sakrātās emocijas nepārgāzt pār partnera galvu.

 

 

Lauva

Šodien nav ieteicams strīdēties ar citiem cilvēkiem. Komunikācijā, kur nāksies par kaut ko cīnīties, varam tās nosaukt arī par verbālajām cīņām – tu noteikti zaudēsi, jo nespēsi atrast nevienu pietiekami spēcīgu argumentu, lai pārspētu pretinieku. Daudz labāk uzreiz izvairīties no šādām situācijām un, ja iespējams, piekrītot, rodot kompromisu.

 

 

Jaunava

Šodien savu uzkrāto enerģiju spēsi saglabāt, darot mierīgus darbus un lieki nestresojot. Tu veiksmīgi pabeigsi iesākto darbu un vakarā, atgriežoties mājās, varēsi atrisināt arī problēmas, kas radušās ģimenē. neaizmirsti, ka nogurums – tā ir normāla parādība un nedari sev pāri, uzņemoties nevajadzīgo. Apstājies tiklīdz sajūti nogurumu. Šajā mirkli maini ātrumu un atkāpies, dodot priekšroku atpūtai.

 

 

Svari

Šodien, iespējams, nāksies satraukties par kādu ļoti sarežģītu jautājumu, kas saistīts ar tavu nākotni. Iespējams, tevi pārņems kāds kārdinājums kardināli mainīt kaut ko savā personīgajā dzīvē vai karjerā, kas varētu būt saistīts ar pārcelšanos uz kādu tālāku vietu. Būs grūtības rast konkrētas atbildes uz jautājumiem par to, kas būtu labāks konkrētajā situācijā.  

 

 

Skorpions

Šo dienu tu pavadīsi, galvenokārt, veicot ierastās ikdienas darbības. Iespējams, nāksies pārlūkot daudz dažādu dokumentu, lai rastu atbildi uz kādu jautājumu, lai kādas darbības neradītu nepatikšanas. Tiklīdz atradīsi vajadzīgo, varēsi aizmirst visus negatīvismus. Nevajadzētu risināt jautājumus, kas tev ir sāpīgi, piemēram, attiecību jomā. Vakaru pavadi romantiskā noskaņā, ja iespējams.

 

 

Strēlnieks

Šodien spēsi izrādīt savu gudrību un izvēlēties pareizo taktiku, komunicējot ar cilvēkiem, it īpaši – savu pretinieku. Šī persona būs pārsteigta par to, kā tu spēj runāt, kādas tev ir idejas, tāpēc vēlāk varēsiet darboties saskaņā ar jauno stratēģiju. Kad pretinieks būs zaudējis savu modrību, tu varēsi saņemt sev vajadzīgās atbildes. Tavai stratēģijai būs vēlamais rezultāts un sākotnēji nepatīkamais dialogs kļūs produktīvs.

 

 

Mežāzis

Šodien tevi saistīs romantika. Arī tu pats būsi kā spēcīgs magnēts, kurš pievelk cilvēkus. Ja tev pašlaik nav attiecību, šodien šajā jomā var daudz kas mainīties. Nevilcinies, lai uzsāktu jaunas attiecības, ja jūties drošs par savu izvēli. Nereti šāda steiga var būt riskanta, taču, visticamāk, tu šoreiz nesaskatīsi nekādus zemūdens akmeņus.

 

 

Ūdensvīrs

Kopumā tu būsi apmierināts ar šo dienu. Tev būs iespēja veikt daudzus uzdevumus, padarīt nepieciešamo. Vakarā tev vēl pietiks spēka, lai sakārtotu nepieciešamās vietas mājās un ļautos arī sevis palutināšanai ar kādu uzmundrinošu literatūru. Šī diena dos tev iepriecinošu izpratni par to, ka tava dzīve ir lielā mērā nostabilizējusies. Pirms došanās pie miera pasaki paldies liktenim, kurš tev ir devis šādu emocionāli visai vienkāršu periodu.

 

 

Zivis

Šodien citiem tevi būs grūti par kaut ko pārliecināt, jo it visā, ko tev kāds teiks, tu spēsi saskatīt tumšo pusi. Iespējams, šādā veidā tu liksi kādam paraudzīties uz savu dzīvi teju citām acīm un saprast, ka viņa dzīvē viss nav tik gludi, kā iepriekš šis cilvēks domājis. Padomā par to, ko un kā teikt, lai pēc tam nebūtu jājūtas vainīgam šo cilvēka pārdomu dēļ.

 

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsRecepte: top pelēkie zirņi ar bekonu “Sudden Lights” gaumē
Nākamais rakstsAr brīdinājumu šorīt klajā nāk “Latvijas valsts ceļi”