Auns

Šodien saskarsies ar sarežģījumiem attiecībās ar kādu ļoti tuvu cilvēku. Centies izvairīties no konfrontācijām un konfliktiem. Tā vietā skaidri un gaiši definē savas vajadzības un dari zināmu partnerim, ka no viņa sagaidi to pašu. Atrodiet abpusēji pieņemamu kompromisu, kurš ļauj katram no jums saglabāt savu individualitāti.

 

 

Vērsis

Pozitīva diena attiecību jautājumos. Ja esi jau atradis savu partneri, šodien jutīsieties īpaši tuvi un vienoti, tādēļ izbaudi šo saikni starp jums. Ja esi sirdī brīvs, apkārtējos šajā dienā pievilinās tavs jutekliskums, līdz ar to ieteicams izvēlēties kādu sev tuvu nodarbi un, kas lai zin, iespējams šodien sastapsi potenciālo partneri.

 

 

Dvīņi

Piemērota diena rutīnveida uzdevumu pildīšanai, lai arī šī pavisam noteikti nav no tavām mīļākajām nodarbēm. Pieaugs tavas koncentrēšanās spējas, tādēļ izmanto iespēju un liec tās lietā. Ieteicams atrast laiku jogai vai citām fiziskām aktivitātēm, ar kuru palīdzību atgūt līdzsvaru gan prātā, gan ķermenī.

 

 

Vēzis

Šodien būsi pozitīvi noskaņots un metīsies izbaudīt komunikāciju ar saviem mīļajiem, kā arī ar nupat kā iepazītiem cilvēkiem. Ja esi sirdī brīvs, šī ir piemērota diena otrās pusītes meklējumiem. Apkārtējos uzrunās tavs jūtīgums un iztēle. Izvēle šajā dienā ir tavās rokās – palikt savā komforta zonā vai iziet ārpus no tās, lai nodibinātu jaunus, nozīmīgus kontaktus.

 

 

Lauva

Šajā dienā būšana mājās sniegs vairāk ieguvumu, nekā tu varētu sagaidīt. Pavadi šo dienu, analizējot savas dziļākās emocijas un ļaujies radošu ideju lidojumam, kurš lieti noderēs ilgtermiņa projektu un mērķu sasniegšanā. Uzdrošinies latiņu pacelt augstāk, iedvesmojies un rīkojies!

 

 

Jaunava

Šodien uzņemsi apgriezienus un skriesi kā vāvere ritenī. Būsi fokusēts uz dažādu plānu realizēšanu. Tava iekšējā uguns degs ar milzu liesmu – izmanto to nākotnes plānošanai un organizēšanai. Daļu uzmanības nāksies veltīt arī studijām, darbam, kā arī attiecībām ar tuvākajiem draugiem un radiem.  

 

 

Svari

Šodien spēsi atrast radošo līdzsvaru starp apkārtējo vajadzību apmierināšanu, kā arī darbu pie individuālajiem projektiem un mērķiem. Komunikācijā būsi skaidrs un tiešs, vienlaikus gatavs vajadzības gadījumā meklēt kompromisu, nepazaudējot līdera garu. Tev priekšā ir ļoti produktīva diena!

 

 

Skorpions

Šodien būsi komunikablāks, nekā ierasts. Spēsi izbaudīt komunikāciju ar apkārtējiem, sevišķi tiem, kurus vari saukt par saviem dvēseles radiniekiem. Pastāv iespēja izveidoties arī dziļākai, nozīmīgākai saikne ar kādu īpašu cilvēku, kuru piesaista tava harisma un personība. Centies netēlot detektīvu un neuzsāc tūlītēju zemūdens akmeņu meklēšanu – ļaujies notikumiem.

 

 

Strēlnieks

Labvēlīga diena sava spirituālā ceļa apsvēršanai, izvērtēšanai, vienalga, kurai no tradīcijām vai reliģijām esi izvēlējies sekot. Tava pārliecība par to, kas ir dzīves jēga, pletīsies plašumā un palīdzēs saprast ceļu, kurš ejams, lai sasniegtu savus mērķus. Sāc gatavoties nākamajam dzīves piedzīvojumam!

 

 

Mežāzis

Šī diena atnesīs vairākas iespējas tavai ilgi gaidītajai transformācijai un izaugsmei. Atskārtīsi, ka pāris dzīves mērķi laika gaitā ir mainījušies. Iespējams, tavās acīs ir samazinājusies vērtība materiālām lietām un nu koncentrējies uz ko nozīmīgāku. Stāšanās pretī savām bailēm un tikšana tām pāri atjaunos tavu iekšējo spēku.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien par katru cenu vēlēsies palikt savā komforta zonā, it īpaši karjeras jomā, bet šī ir izcili piemērota diena, lai uzņemtos risku un ļautu sev uzmirdzēt. Parādi pasaulei, kas ir tas, pie kā esi strādājis visu šo laiku un, kādēļ tas ir nozīmīgs un uzmanības vērts! Jo vairāk darīsi, jo vairāk gūsi jaunas iespējas sevi attīstīt un pilnveidot, kas, savukārt, tevi var aizvest uz pavisam jauna, liktenīga dzīves ceļa.

 

 

Zivis

Šodien maldīsies filozofiskās pārdomās un spirituālos meklējumos. Centies to nepārvērst par bezmērķīgu nodarbi, tā vietā paraugies dziļākā līmenī uz sevi un visu, kas tev apkārt. Atbrīvojies no pagātnes ilūzijām un ļauj savām acīm ieraudzīt patiesību. Tas palīdzēs gūt jaunas, radošas idejas.

 

 

Brīnišķīgu dienu!

Sabiedrība

Variantu nav – jauniešus iesauks dienestā. Kurus – to noteiks loterijā!

  Interese par Valsts aizsardzības dienestu mazinās, un trešajam iesaukumam brīvprātīgi pieteikušies pārāk maz iespējamo iesaucamo....

Lai sveces liesma neatstāj bez iedzīves

  Bez uzraudzības atstātas sveces ik gadu Latvijā izraisa vairākus desmitus ugunsgrēku. Aizpērn sveces bijušas par...

Glābēji šorīt nākuši klajā ar svarīgu norādi!

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29. novembra plkst. 6.30 līdz 30. novembra plkst. 6.30, Valsts...

Mazgadīgi noziedznieki Rīgā nozog nomas auto – viss beidzas ar smagu avāriju Valmieras pusē

  Šī gada 24. novembrī Valsts policija aizturēja trīs nepilngadīgas personas, kuras Rīgā bija nozagušas nomas...

Ļoti nopietni brīdina autovadītājus: šovakar un rīt no rīta braukšanas apstākļi būs īpaši sarežģīti!

  Atbilstoši meteorologu prognozēm, šovakar visā valsts teritorijā stipri snigs, līdz ar ko ceļi būs sniegti,...

Šausmu lietas gaismā nākušas Pededzē: Sabrauc velosipēdistu, bet līķi noslēpj

Šī gada 13. oktobrī ap pulksten 13.40  Pededzē notika ceļu satiksmes negadījums, kur automašīnas vadītājs...

Horoskopi un Testi

Nedēļas horoskops novembra beigām un decembra sākumam

  Šajā nedēļā mēs pavadīsim novembri un sveicināsim ziemas pirmo mēnesi - decembri. Tas nekas, ka...

HOROSKOPS 2023. gada DECEMBRIM

  Ziemīgais mēnesis - decembris - tepat aiz stūra, vai tas būs sniegoti balts? Kamēr gaidām...

Horoskops ceturtdienai, 30. novembrim

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...

TESTS PĀRIEM: Cik labi tu pazīsti savu partneri?

Palūdz savu partneri un aizpildiet pāru testu. Cik daudz jūs zināt viens par otru? Vai...

Tavs nedēļas horoskops 27. novembrim – 3. decembrim

  Šajā nedēļā mēs pavadīsim novembri un sveicināsim ziemas pirmo mēnesi - decembri. Tas nekas, ka...

Mājai un Dārzam

Nokrišņiem pakāpeniski mitējoties, laiks kļūs sausāks un vietām aukstāks

Novembra pēdējās dienas bija nokrišņiem bagātas, vējainas un aukstas. Latvijas šodienas sniega sega ir biezākā...

Kad varētu kļūt siltāks? Stāsta sinoptiķis Bricis!

Viens no aukstākajiem novembriem pēdējo 16 gadu laikā; salam un sniegam galu vēl īsti neredz;...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdien gaidāmo laiku. 30.11.2023. dienā turpinās snigt,...