Auns

Šodien ieteicams cienīt apkārtējo vēlmi pabūt vienatnē, tādēļ kopīgos ģimenes projektus atliec uz nedaudz vēlāku, labvēlīgāku laiku, kad visi tuvinieki varēs atrast laiku, lai sanāktu kopā. Šobrīd parūpējies par sevi un, jo īpaši par savu veselību. Ja tava ikdiena ir tālu no pieturēšanās pie veselīga dzīvesveida principiem, sāc meklēt veidu, kā ieviest veselīgas pārmaiņas savā dzīvē.

 

 

Vērsis

Šodien izprovocēsi vairākus konfliktus attiecībās ar tuviniekiem. Tavs noskaņojums desmit ballu skalā būs zemāks par nulli, līdz ar to savu neapmierinātību un negācijas izlādēsi uz kādu no līdzcilvēkiem. Šī diena visādā ziņā būs visai eksplozīva, jo vairums tavu tuvo un mīļo nevēlēsies toleranti atbildēt uz taviem vārdiem un rīcību. Viss, ko tev atliek darīt – jau no agra rīta sāc savaldīt sevi un savas emocijas. Kad jūties mierpilns, tad vari uzsākt komunikāciju ar citiem. 

 

 

Dvīņi

Tu šo dienu pavadīsi, dodoties aizraujošā ceļojumā uz vietām, ar kurām saistās tavas bērnības atmiņas. Šis izbrauciens var raisīt tevī nelielas skumjas un nostaļģiju. Taču, dienas otrajā pusē, tā jau būs pagaisusi, pateicoties kādam patīkamam notikumam vai negaidīti sastaptai personai, piemēram, bijušajam skolas biedram. Būsi pārsteigts, cik ļoti viņš vai viņa mainījies gadu gaitā. Šī tikšanās tevi mudinās vairāk censties, lai gūtu panākumus tieši finanšu jomā.

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušie šodien nonāks kādā sarežģītā situācijā. Jebkurā brīdī tavs esošais partneris var satikties ar tavu bijušo, parunāties un izveidot draudzīgas attiecības. Neviens no viņiem nejautās tavu viedokli notiekošajā. Izjūtot sagurumu un aizkaitinājumu, būsi īgns, līdz ar to viss rezultēsies pamatīgā konfliktā gan ar esošo, gan bijušo partneri, kura laikā visai skaļi parādīsi savu neapmierinātību par izveidojušos draudzību viņu starpā.

 

 

Lauva

Šodien, diemžēl, nebūsi pasargāts no neveiksmēm. Lielākā daļa no tām tevi piemeklēs attiecībās ar ģimenes locekļiem. Daudziem neizdosies vienoties ar savu partneri par gaidāmo brīvdienu plāniem vai iepirkumu sarakstu veikalā. Lai gan strīds būs par sīkumiem, tas pamatīgi noskaņos visu šo dienu. Līdz pat vēlam vakaram gaisotne būs saspringta un vēlēsies pabūt viens.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šodien ieteicams izvairīties no konfliktsituācijām gan mājās, gan ārpus tām. Pastāv liels risks nokļūt liela skandāla epicentrā, kurš izcelsies dēļ tevis izteiktajām provokatīvajām piezīmēm. Turi sevi grožos pat tad, kad šķiet, ka tūlīt uzsprāgsi no neapmierinātības. Jo mierīgāk spēsi pavadīt šo dienu, jo labāk tavam prātam un ķermenim, kuram stress pavisam noteikti nenāks par labu.

 

 

Svari

Šodien daudz darbosies pie dažādu, svarīgu dokumentu sakārtošanas. Iespējams, tev ir nepieciešams piereģistrēt savu jauno automašīnu vai noslēgt kādu līgumu saistībā ar nekustamo īpašumu. Birokrātija tevi pamatīgi nogurdinās un vakarā spēsi tikai sapņot par neaizmirstamām brīvdienām un ceļojumiem. Par laimi, tavs partneris, ļoti iespējams, jau ir sācis plānot ko aizraujošu priekš tevis, tādēļ gatavojies patīkamiem pārsteigumiem.

 

 

Skorpions

Šodien jutīsies pilnībā relaksēti un komfortabli. Tu ar savu otro pusīti pavadīsiet lielāko dienas daļu divatā un tikai vakarā apsvērsiet iespēju savā mājīgajā pasaulē ielaist vēl kādu cilvēku. Virtuāla pabūšana draugu lokā pozitīvi uzlādēs tavas emocijas un viņa jautrie stāsti un joki garantēs smieklu piepildītu vakaru.

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams izvairīties citu cilvēku iesaistīšanas savos dienas plānos. Pastāv risks, ka tavi tuvinieki un draugi nebūs sajūsmā par konkrēto projektu, kas arī tev liks sākt sevi šaustīt. Ja esi pārdomājis katru sīkāko detaļu šim projektam, tam nav nepieciešams tavu tuvinieku apstiprinājums. Tam nepieciešams uzsākt darboties, lai to varētu īstenot. Kad tava ideja pierādīsies kā veiksmīga, viss šis skepticisms liksies pavisam mazsvarīgs.

 

 

Mežāzis

Šo dienu nāksies pavadīt, darot dažādus mājas darbus. Vēl jo vairāk, būs nepieciešams parūpēties par perfektu kārtību ne tikai savās, bet arī kāda tuvinieka mājās. Šī persona pamodinās tevi agri no rīta, lai pateiktu, ka veselības problēmu dēļ nevar pat izkāpt laukā no gultas. Tu steigsies palīgā un darīsi visu, lai būtu drošs, ka tavs tuvinieks jūtas labi un var veseļoties. Lai gan jutīsies noguris, būsi priecīgs, ka esi spējis palīdzēt.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien nonāksi kāda mīlas trijstūra centrā. Tevi ar uzmanības apliecinājumiem apbērs kāds pielūdzējs, kurš patiesībā jau atrodas attiecībās. Lai kā tu censtos no sava apbrīnotāja atbrīvoties, visi tavi pūliņi cietīs neveiksmi. Viņš tevi atstās vienu tikai tad, kad viņa partneris uzsāks skaļu skandālu par šo sava veida neuzticību.

 

 

Zivis

Šodien nāksies pacīnīties ar savu pārmērīgo apetīti finanšu jomā. Ejot iepirkties, maksimāli domāsi, kā ietaupīt un neatļausies nopirkt neko citu, kā tikai preces un produktus, kas patiešām ir vajadzīgi. Ja šādi turpināsi, pastāv iespēja, ka līdz Jaunajam gadam spēsi gan nokārtot visas savas parādsaistības, gan sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, gan atlikt nelielu naudas summu arī izklaidei.

 

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsLiepājnieks tiek pie lepna auto – taču ir nianse!
Nākamais rakstsKonfliktā Rīgā “Audi” šoferis izrādās pilnīgs psihs – palīgā steidzas likumsargi – VIDEO