Auns

Šodien izvēlēsies atrasties tuvāko draugu kompānijā un spēsi atrast līdzsvaru starp sava viedokļa paušanu un ieklausīšanos citos, kā arī starp iziešanu uz kompromisu un savu individuālo vēlmju realizēšanu. Būsi komunikabls un labprātāk ieņemsi kādas grupas locekļa, nevis līdera lomu.

 

 

Vērsis

Šī diena atnesīs tev vairākas karjeras iespējas. Dibināsi jaunus kontaktus un iepazīsies ar daudz un dažādiem cilvēkiem. Iespējams, kļūsi nedaudz brīvāks uzskatos un savu ierasti praktisko pieeju noliksi malā. Ieteicams atrast līdzsvaru starp ļaušanos straumei un iniciatīvas uzņemšanos. 

 

 

Dvīņi

Šodien būsi dažādu ideju piepildīts un centīsies atrast veidu, kur un kā tās realizēt. Centies paraudzīties uz lietām plašāk, lai gūtu dziļāku izpratni par apkārt notiekošo. Tas palīdzēs arī tev pašam definēt savus uzskatus un viedokli.  

 

 

Vēzis

Šodien ieteicams fokusēties uz attiecībām ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Centies atrast balansu starp savu un partnera vajadzību apmierināšanu. Enerģija jūsu starpā būs pozitīva un, iespējams, vienosieties par kopīgiem plāniem, kuri palīdzēs stiprināt savstarpējo saikni, kā arī ieliks spēcīgus pamatus kopīgajai nākotnei.

 

 

Lauva

Šodien tiksi nedaudz izsviests ārpus savas komforta zonas. Būsi spiests padomāt ne vien par savām, bet arī apkārtējo cilvēku vajadzībām, noliekot nedaudz malā pats savējās. Spēsi izbaudīt vienlīdzību un saskaņu attiecībās ar savu partneri, ja vien atteiksies uz brīdi no ierastās līdera lomas.

 

 

Jaunava

Tev priekšā ir visai ikdienišķa diena, kurā fokusēsies uz darbu un dažādiem ar mājsaimniecību saistītiem jautājumiem. Iespējams, prātā iešausies pāris jaunas idejas saistībā ar to, kā organizēt savu dzīvi un darbu tā, lai spētu efektīvāk izmantot tik dārgo laiku. Neaizmirsti pēc labi padarītā darba ļauties arī nelielai jautrībai un izklaidēm.

 

 

Svari

Šodien būsi komunikablā un romantiskā noskaņojumā. Ja esi otrās pusītes meklējumos, var gadīties, ka tieši šajā dienā viņu sastapsi. Gan attiecībās ar draugiem, gan ar mīļoto cilvēku valdīs harmonija. Ļausiet citiem būt pašiem sev un vajadzības gadījumā spēsiet gan sev, gan citiem ļaut pabūt viņu privātajā telpā.

 

 

Skorpions

Šodien vēlēsies atpūsties, palikt mājās un izbaudīt pats savu kompāniju. Piemērota diena sevis piepildīšanai ar jaunu, radošu enerģiju. Atrodi veidu, kā izpaust savas sajūtas un iztēli. Tavas emocijas ir tava degviela, tādēļ ir nepieciešams rast ar tām saikni, lai uzlādētu savas „baterijas”.

 

 

Strēlnieks

Šajā dienā tavu uzmanību piesaistīs dažādi praktiski un detalizēti jautājumi, kas tevi var nedaudz izsist no līdzsvara, ņemot vērā, ka mīli raudzīties uz lietām plašāk. Lai nu kā, ja spēsi apvienot gan savas spēcīgās prāta spējas, gan radošo domāšanu, darbs ritēs uz priekšu raiti un bez aizķeršanās.

 

 

Mežāzis

Šodien būsi noraizējies par un ap materiālo drošību. Fokusēsies uz darbu un iespējamajām finanšu investīcijām. Ieteicams likt lietā savas zināšanas, lai rastu veidu, kā palielināt savus ienākumus. Centies neiet tradicionālo ceļu un neizmantot tradicionālos paņēmienus. Domā ārpus rāmja.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi plānu un cerību pilns attiecībā pret savu nākotni. Vēlēsies izlauzties no ikdienas un nodoties kam pavisam jaunam un aizraujošam. Nelem par labu pārmaiņām tikai ķeksīša pēc – pārdomā soli, ko grasies spert, ja vēlies izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem. Domā radoši par to, ko vēlies sasniegt un soli pa solim dodies pretī saviem mērķiem.  

 

 

Zivis

Tev priekšā ir visai klusa un rāma diena, lai arī iekšēji būsi enerģijas pilns. Piemērota diena tam, lai atgādinātu sev, ka ik viens no mums ir saistīts ar kādu lielāku, varenāku spēku. Kamēr vien neļausies apkārtējiem sevi izsist no sliedēm, būsi spējīgs atrast piemērotāko dziedināšanas metodi gan sev, gan apkārtējiem.  

 

Lai jauka tev diena!

Iepriekšējais rakstsPēc Zolitūdes traģēdijas dzīvu atrada pēdējo… Kasieris Mārtiņš joprojām strādā “Maximā” – VIDEO
Nākamais rakstsHoroskops ceturtdienai, 23. novembrim