Šodien nevērtē cilvēkus pēc apģērba. Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks, kad pat slikti ģērbta persona var kļūt par tavu mazo svētku brīnumu. Izrādi cieņu ikvienam, kurš gadās tavā ceļā. Tava cieņpilnā attieksme dos pārsteidzošus rezultātus. Neaizmirsti savus tuviniekus!

 

Auns

Tavs entuziasms šodien būs apburošs. Ja vēlies ko pabeigt līdz gada beigām, pieliec visas pūles un piesaisti palīgus – tas noteikti izdosies! Tiesa, nekāda ilgā atpūta tevi negaida, jo jau pēc svētkiem tev darbā tiks uzticēts kāds svarīgs uzdevums.

 

Vērsis

Tev šodien ieteicama vingrošana, joga vai kārtīga pastaiga svaigā gaisā. Tas palīdzēs izvēdināt galvu un mobilizēt ķermeni nākošās nedēļas darba dienām. Darbā drīzumā iespējami notikumi, kas var palīdzēt tavai karjerai. Lai nepieļautu kļūdas, velti tiem maksimālu uzmanību.

 

Dvīņi

Ja darbā bieži saņem uzslavas, mājās tas ne vienmēr tā notiek. Panāc, lai tuvinieki un otra pusīte arī novērtē to, cik ļoti centies svētku gatavošanas darbos. Vislabākās dāvanas ir paša rokām gatavots, bet tev tas divreiz nav jāsaka.

 

Vēzis

Uzklausi padomu, ko tev dod draugs ar lielāku dzīves pieredzi. Tomēr vispirms tev šī informācija jātransformē veidā, kādā to vislabāk vari izmantot tu. Kad redzēsi pozitīvu pavērsienu, neaizmirsti pateikties draugam par padomu. Viņš jutīsies glaimots un turpinās tevi atbalstīt.

 

Lauva

Šodien nekādā gadījumā neuzņemies starpnieka lomu, mēģinot atrisināt kāda cita problēmas. Viņš nenovērtēs tavus centienus. Tā vietā labāk savu brīvo laiku velti rūpēm par sevi un tuviniekiem, ieved kārtību savā mīlas dzīvē.

 

Jaunava

Šī diena dos jums daudz prieka. Rūpes par dāvanām radiem un draugiem iztērēto naudu kliedēs šodienas labās ziņas finanšu jomā. Arī pats saņemsi jauku dāvanu, ko vēl ilgi nespēsi aizmirst.

 

Svari

Šodien nedaudz mainīsi uzvedības modeli, jo tā vietā, lai būtu draugs visiem, mēģināsi tomēr izsijāt pāris uzticamākos kompanjonus. Atbrīvosies daudz brīva laika, kuru veltīt sev. Šī diena lieliski parādīs, ka laiks ir liela vērtība un to nevajag izšķiest.

 

Skorpions

Skorpioni šodien rīkosies gudri jebkurā situācijā. Ja tevi kāds aizvainojis, dodies pie viņa ar jauku smaidu un patērzē. Pats redzēsi, kā cilvēks brīnumaini pārvērtīsies. Pēc svētkiem mēģini biežāk smaidīt arī darbā. Ne velti saka, ka smaids izglābs pasauli.

 

Strēlnieks

Šodien Strēlniekam vairāk jāturas iekštelpās, mazāk ārā. Tavs ķermenis var izrādīties nespējīgs pretoties ārā valdošajiem laika apstākļiem. Sargā veselību! Ja tomēr jādodas ārā, lūko, lai kājas siltumā un kakls kārtīgi pasargāts no aukstuma. Kopumā diena paies pozitīvā gaisotnē.

 

Mežāzis

Laiku šodien pavadīsi ļoti produktīvi. Kāds, iespējams tava ģimene, sagādās neaizmirstamu pārsteigumu, kura tapšanā ieguldīts ne mazums pūļu un laika. Tu jutīsies ļoti pateicīgs.

 

Ūdensvīrs

Šodien dzirdēsi daudz komplimentu par savu izskatu – pūles ar nelielu svar zaudēšanu izrādīsies tā vērtas. Turklāt daži teiks, ka izskaties daudz jaunāks/-a. Tu šīs pūles turpināsi arī Jaunajā gadā, nostiprinot iegūto rezultātu.

 

Zivis

Viss, ko šodien iecerēsi, teicami izdosies. Tava otra pusīte iegādājusies jaunus svētku dekorus, kuri tev pārāk nepatīk, tomēr šoreiz labāk paklusē. Beigu beigās nāksies atzīt, ka māja izrotāta unikāli skaisti!

 

Mierpilnus Pirmos Ziemassvētkus!

 

Iepriekšējais raksts6 atgādinājumi, kā svētkos no kaitējuma pasargāt plaušas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. decembris