Auns

Šodien visādā ziņā būsi spiests atkāpties un paiet maliņā. Protams, ka Tevī tas radīs neizpratni, sašutumu un pat dusmas, jo iesi radis vienmēr būt līderos, iet uz priekšu un “badīties”. Tomēr šodien centies atpūsties un uzkrāt spēkus. Mūžīgā iešana kā tankam liks Tev justies iztukšotam. Šādā veidā Tu atkal būsi spēka pārpilns, lai vajadzīgajā brīdī mestos jaunos izaicinājumos.

 

 

Vērsis

Šodien pret apkārtējiem – saviem mīļajiem, vērsis būs ļoti jūtīgs un emocionāls, un tas, ierasti tuvu pie zemes esošajam vērsim radīs vieglu diskomfortu. Fokusējies uz lietām, kas Tevi pašu iepriecina un rada Tevī labsajūtu. Varbūt pastaiga mežā, pie dabas, varbūt pagatavot draugiem lielisku maltīti? Tev taču tas lieliski izdodas!

 

 

Dvīņi

Visai ticams, ka šodien Dvīnis būs stipri ieracies karjeras un darba jautājumos, taču sajutīsies apmulsis, jo šodienas spēcīgās emocionālās enerģijas neļaus Tev koncentrēties. Centies saplūst vienā veselumā ar savu intuīciju – tā Tev nospraudīs pareizos mērķus, lai lietderīgi tērētu savu enerģiju.

 

 

Vēzis

Mēness fāzes diktēs Vēža noskaņojumu, dodot tam vitalitāti, enerģiju un iedvesmu. Lai arī Vēža miesa varbūt atradīsies tālu prom no mājas, sirds liks domāt vien par saviem mīļajiem un to aprūpi. Kurš gan cits, ja ne Vēzis parūpēsies. Neaizmirsti arī par sevi!

 

 

Lauva

Lauvas spilgtā vēlme augt kā individuālai personībai šodien ies pretrunā ar mēness emocionālo spiedienu uz rūpēm par saviem dārgajiem. Centies uzzināt, ko citi par Tevi domā – tas būs daudz objektīvāks viedoklis par Lauvas pašas raušanos uz visām pusēm, lai visiem izpatiktu.

 

 

Jaunava

Jaunavas līdzcilvēki radīs apstākļus, kas Jaunavas emocijās veidos mulsumu. Šodien esi vieglprātīgāks! Neraugoties uz Jaunavas vēlmi būt pār visu kontrolē, šodienas intuīcijai būs lielāks spēks. Cieni savas jūtas – tas var būt ļoti dziedējoši un atsvaidzinoši.

 

 

Svari

Šodien svariem sevi jātur līdzsvarā. Vienos svaru kausos jānoliek savas vajadzības, otrā – mīļo līdzcilvēku. Ja vien enerģija un spēki atļauj – plūsti dienas ritmā viegli, neuztraucoties par vēlākām problēmām – Tās tāpat nekur nepazudīs. Sargā imūnsistēmu!

 

 

Skorpions

Šodien skorpions būs pats harizmas iemiesojums – burtiski spēs lasīt apkārtējo cilvēku domas un jūtas. Otrā pusīte kusīs Tavā kompānijā, priecājoties par apburošajām sapratnes spējām. Skorpions šodien dzeloni ir nolaidis un tas ir labi. Tavas empātijas spējas citus apburs.

 

 

Strēlnieks

Pienākums sauks strēlniekus pie ģimenes. Jutīsies pārguris un iztukšots. Centies izprast ģimenes locekļu jūtas, nesteidzies, ieklausies. Paturi prātā, ka kādam sev tuvam cilvēkam Tu, iespējams, esi kā paraugs, kuram neapzināti sekot gan miesā gan garā.

 

 

Mežāzis

Mežāža šodienas lielākais trumpis būs asa un precīza spēja koncentrēties uz smalkām detaļām un stingru disciplīnu, kas, pie tam, nesīs augļus. Nebaidies jautāt citiem pēc padoma vai pieredzes apmaiņas – tādā veidā ieguvējs būsi Tu pats, jo būsi pabijis cita ādā. Tas palīdzēs pilnveidot sevi gan karjeras jautājumos gan viedumā.

 

 

Ūdensvīrs

Šodienas milzīgā emocionālā enerģija Ūdensvīrā radīs vieglu paniku. Īpaši tiem, kuri ikdienā paraduši slēpt savas jūtas. Emocionālās drošības jēdziens varētu būt pārāk mulsinošs kādam tik racionālam cilvēkam kā Tu. Ūdensvīrs, tuvojoties jebkāda veida emociju izpausmēm, jutīsies kā ieslodzītais.

 

 

Zivis

Ļoti ticams, ka šo dienu pavadīsi mājās, lai palīdzētu mājiniekiem vienam otru labāk izprasti. Būsi kā iztrūkstošais ķēdes elements jebkurā strīdus situācijā. Intuīcija jūtīgāka kā suņa deguns. Iespējama radoša mūza.

 

 

Jauku dienu!
 

Iepriekšējais rakstsHoroskops šī gada DECEMBRIM
Nākamais rakstsUzņēmēja slepkavība Rēzeknē – konflikts sācies vēl pirms šaušanas stāvvietā – VIDEO