Auns

Lielāko daļu dienas izjutīsi zināmu nestabilitāti un neskaidrību par notiekošo savā dzīvē. Nespēsi koncentrēt savu uzmanību uz tālāku virzību. Velti laiku savu nākamo projektu un mērķu plānošanai. Ievāc sev nepieciešamo informāciju, pārbaudi to līdz mazākajai detaļai un sakārto visu pa plauktiņiem. Dienai ritot, stabilitāte atgriezīsies un beidzot varēsi ķerties klāt pie darba.

 

 

Vērsis

Piemērota diena laika pavadīšanai kopā ar draugiem un citiem mīļiem cilvēkiem. Ļaujieties straumei un izbaudiet viens otra kompāniju. Īpaši spēcīga būs tava iztēle, tāpat kā prasme un spēja mākslinieciski izpausties. Iespējams, vēlēsies pievērsties mūzikai, mākslai vai citiem neverbāliem medijiem. Tas palīdzēs tev definēt un izprast savas sajūtas.

 

 

Dvīņi

Šodien problēmas sagādās komunikācija ar apkārtējiem. Atrast pareizos vārdus būs krietni grūtāk, nekā ierasts. Tā vietā, lai kristu izmisumā, vispirms paanalizē savas idejas un to, kā labāk tās prezentēt citiem. Pateicoties nelielai plānošanai un disciplīnai tavas komunikācijas prasmes var kļūt spēcīgākas kā jebkad.

 

 

Vēzis

Šodien būsi īpaši jūtīgs attiecībā pret apkārtējo cilvēku emocijām, tādēļ jau laikus noliec zināmas robežas ap sevi, lai nekļūtu pārlieku emocionāls.  Piemērota diena iztēles darbināšanai. Dalīšanās emocijās ar apkārtējiem palīdzēs tev atrast to cēloni un jēgu, tādējādi arī paraudzīties plašāk uz to, kas notiek tev apkārt.

 

 

Lauva

Ja šobrīd centies pabeigt kādu radošu projektu, šī ir piemērota diena, lai saņemtos un to izdarītu. Spēsi definēt savas idejas, kā arī tās realizēt. Izmanto savas dziļākās, slēptākās emocijas kā degvielu savam prātam un ķermenim. To izlikšana darbā pasargās tevi no nevajadzīgas drāmas.

 

 

Jaunava

Planētu stāvokļa rezultātā būsi īpaši disciplinēts un koncentrējies uz darbu. Lai nu kā, tas var padarīt spēcīgāku arī tavu vēlmi vienmēr un visur visu izdarīt perfekti, tādēļ centies nebūt pārlieku kritisks pret sevi vai citiem.

 

 

Svari

Šī diena iesāksies tāpat kā visas pārējās, taču, tai ritot, piedzīvosi ne mazums pārsteigumu. Pieķeršanās un jūtas starp tevi un tavu partneri būs īpaši spēcīgas, līdz ar to centīsieties maksimāli daudz apmierināt viens otra vajadzības. Piemērota diena pabūšanai divatā, kaut vai uz dīvāna, skatoties televizoru.

 

 

Skorpions

Šodien būsi romantiski noskaņots un tev piemitīs īpašs šarms, kas pievilinās apkārtējo uzmanību. Lieliska diena, lai dotos ārpus mājas un tiktos ar citiem cilvēkiem. Atskārtīsi, cik ļoti visus saista tava spēja saprast viņus un viņu vajadzības. Gaisā virmos teju maģiska atmosfēra!

 

 

Strēlnieks

Vienalga, vai šo dienu veltīsi pienākumu pildīšanai vai izklaidei, tavs viedoklis un uzskati tiks pamatīgi pārbaudīti. Nāksies definēt konkrētāk savu vīziju par nākotni, kā arī sastādīt plānu tās realizācijai. Nepaļaujies uz to, ka visi un it visur tevi sapratīs no pusvārda. Pārdomā un atgādini sev, kas ir tas, kam tu tici un kādēļ.

 

 

Mežāzis

Šodien komunikācija ar apkārtējiem ritēs pārsteidzoši raiti un tev lieliski izdosies atrast pareizos vārdus katrā situācijā. Apkārtējie labprāt atbildes uz taviem skaidrajiem un rūpīgi strukturētajiem argumentiem. Lieliska diena biznesa darījumiem, taču ieteicams rūpīgi izlasīt visus līguma noteikumus pirms sava paraksta uzlikšanas.

 

 

Ūdensvīrs

 Šodien būsi jaunu, aizraujošu ideju pārpildīts un lieliski spēsi atrast līdzsvaru starp iedvesmojošu sapņu sapņošanu un to pārvēršanu reālos mērķos, kuru jēgu un nozīmi viegli sapratīs arī apkārtējie. Konkrēto plānu detalizēta izvērtēšana un sastādīšana pavisam noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

 

 

Zivis

Lieliska diena, lai veidotu saikni ar savu intuīciju un dziedinošo spēku, taču neļauj sev pazaudēties tajā. Tā vietā izmanto šīs dienas enerģiju, lai definētu savus mērķus. Atliec malā iztēli un ļauj pieredzei tevi vadīt cauri šai dienai.

 

 

Jauku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsLems, vai celt apsūdzību noslepkavotās Justīnes vecākiem – VIDEO
Nākamais rakstsHoroskops otrdienai, 28. novembrim