Auns

Šodien daudz laika pavadīsi ārpus mājas. Lielākoties darāmais darbs būs saistīts ar problēmu risināšanu kāda tuva radinieka dzīvē. Diemžēl, šajā dienā vēl nespēsi baudīt ilgi gaidīto atpūtu un dienas beigās būsi vēl vairāk noguris, nekā stresa pilnā darba dienā.

 

 

 

Vērsis

Šodien pilnībā nodosies romantikai. Kāds cilvēks, kurš jau sen sapņo par būšanu ar tevi kopā, liks tev aizmirst visas raizes un problēmas. Beidzot spēsi vienkārši baudīt mirkli, nedomājot ne par ko citu. Šis aizraujošais randiņš atstās uz tevi pamatīgu iespaidu un ar pavisam citu skatījumu lūkosies uz cilvēku, kurš šo visu priekš tevis noorganizēja. Sapratīsi, ka viņš ir tavs ideālais partneris un nebaidīsies spert šajās attiecībās nākamo soli.

 

 

 

Dvīņi

Šodien grūtības sagādās nozīmīgu dialogu uzsākšana un norise. Tam būs daudz un dažādi iemesli, kurus ietekmēt, diemžēl, nespēsi. Brīdī, kad grasīsies griezties pēc palīdzības pie kāda sev svarīga cilvēka, dialogā iesaistīsies trešā persona, kura visu uzmanību piesaistīs tikai un vienīgi sev. Tas tev var patikt, var nepatikt, taču no šādas notikumu gaitas izvairīties nebūs iespējams. Centies darījumu slēgšanu un nozīmīgas sarunas atlikt uz kādu piemērotāku laiku.

 

 

 

Vēzis

Šodien atradīsi priekš sevis kādu jaunu hobiju. Nodarboties ar šo hobiju un biznesu vienlaikus tevi pamudinās kāds no jau pieaugušajiem bērniem un tevi patiesi aizraus šis jauneklīgais trends. Tu aizmirsīsi par savu vecumu un metīsies mācīties visu, kas saistīts ar šo nodarbošanos. Dienas otrajā pusē tu atkal pārvērtīsies par nopietnāku un atbildīgāku personu, kura prioritāte numur viens ir labklājība.

 

 

 

Lauva

Šodien viegli lasīsi citu cilvēku noskaņojumu. Lieliski sapratīsi savu partneri, viņa jūtas un emocijas. Sapratīsi arī to, ka viņš nav gatavs runāt par nākotnes plāniem un šobrīd vēlas koncentrēties uz mazāk svarīgām aktivitātēm. Vakarpusē tevi apciemos kāds draugs, kurš būs acīmredzami depresīvā noskaņojumā. Lai liktu viņam justies kaut nedaudz labāk, dalīsies pāris jautros stāstos, kuri patiešām viņu uzmundrinās.
 

 

 

Jaunava

Šodien vēlēsies spodrināt savas attiecības tās, lai tās padarītu ideālas. Diemžēl, būsi pārāk neizlēmīgs un neprasmīgs, lai sasniegtu šo mērķi, taču, neraugoties uz to, partneris atzinīgi novērtēs tavu viņam veltīto uzmanību, kaut arī uztvers notiekošo kā kārtējo ārprāta vilni, kas drīz pāries. Kopumā tavi pūliņi netiks uztverti sevišķi nopietni, līdz ar to ievērojamas pārmaiņas romantiskajā dzīvē netiks panāktas.

 

 

 

Svari

Dienas beigās jutīsies manāmi noguris pēc visa piedzīvotā. Nāksies uzņemt daudz un dažādus ciemiņus – gan vecāka gada gājuma tuviniekus, gan bērnu draugus, gan pats savus pašreizējos vai senākos draugus. Ar visiem raisīsies viena saruna pēc otras. Lai arī tās būs interesantas, tās pamatīgi tevi nogurdinās.
 

 

 

 

Skorpions

Šodien Skorpioniem vajadzētu izvēlēties dažādas radošas aktivitātes. Pat, ja tev šķiet, ka radošas nodarbes nav priekš tevis, centies izmēģināt roku mākslā, literatūrā vai mūzikā. Nav nepieciešams dalīties šī eksperimenta rezultātos ar citiem – galvenais, lai tu pats gūsti pozitīvas emocijas. Iespējams, izvēlēsies konkrēto nodarbi iekļaut savā ikdienas rutīnā.

 

 

 

Strēlnieks

Šajā dienā nodosies savu individuālo un savtīgo interešu apmierināšanai. Iespējams, lai to panāktu, būs nepieciešams iesaistīties dialogā ar kādu cilvēku, kuram ir nozīmīga ietekme tavā karjerā, kā arī ar kādu pieredzes bagātu radinieku. Gaidīsi, lai viņš novērtē tavas rūpes, gādību un klusiņām cerēsi, ka viņš iekļaus tavu vārdu savā testamentā.

 

 

 

Mežāzis

Šo dienu pavadīsi, risinot problēmas, ar kurām saskārusies tava otrā pusīte. Visticamāk, tie būs dažādi sarežģījumi finanšu jomā, kuru dēļ ievērojami saruks ģimenes kopējais budžets. Protams, šī situācija atnāks negaidīti un sagādās negatīvas emocijas, taču tas nenozīmē, ka vari nostāties pretī savam dzīves partnerim. Ik vienam gadās pieļaut kļūdas. Centies būt saprotošs.
 

 

 

Ūdensvīrs

Šī diena atnesīs tev daudz patīkamus brīžus. Dosies uz kādu kultūras pasākumu, kurš tev šķitīs fascinējošs un sniegs spirituālu piepildījumu. Tev radīsies pastiprināta interese arī par kādu pasākuma laikā iepazītu vīrieti vai sievieti. Iepazīšanās nenoritēs tik ātri, kā gribētos un paies zināms laiks, līdz jūsu starpā uzplaiksnīs dzirkstele, tādēļ, ja tiešām esi ieinteresēts, nāksies krietni papūlēties.
 

 

 

Zivis

Šo dienu pavadīsi uz negatīvu emociju viļņa. Tās ar joni pieaugs pēc tam, kad saņemsi visai asu kritiku no savas otrās pusītes. Nepiedomājot pie saviem vārdiem, viņš vai viņa zaudēs kontroli un pateiks visu, kas uz mēles. Notiekošais tevi iedzīs depresīvā noskaņojumā, no kura, diemžēl, izkļūt nebūs vienkārši pat tad, ja saņemsi atvainošanos no sava partnera.

 

 

Lielisku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsTV ekrānos redzēto Rogovkas Margaritu vairs nav iespējams atpazīt!
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 4.-10. decembris