Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem – vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja ceļojums pašlaik ir ārpus tavām finansiālajām iespējām – neuztraucies – iespējams, ir vieta tavā pilsētā, kur neesi bijis?

 

 

Auns

Iespējams, šodien nāksies sastapties ar kādiem šķēršļiem, tādēļ darbi nevedīsies tik raiti kā iecerēts. Pretrunas starp vēlamo un iespējamo radīs uzbudinātību. Iespējams, nāksies cīnīties ar sliktu garastāvokli un veselības pasliktināšanos.

 

 

Vērsis

Klusa diena, kurā nav paredzētas nekādas lielas problēmas. Taču tev ir jārīkojas apzināti, nedrīksti speciāli veikt kādam kaitējumu, citādi planētas pagriezīsies pret tevi, nevis tevi aizsargās. Piesardzīgi izturies pret ģimenes locekļiem. Esi savaldīgs un pacietīgs, tas palīdzēs atrisināt dažādas svarīgas lietas.

 

 

Dvīņi

Šodien palielināsies aktivitāte jomās, kas saistītas ar dažādiem darījumiem. Iespējams, izjutīsi nepieciešamību uzlabot savu finansiālo stāvokli. Ja ņemsi grožus savās rokās, tas ievērojami spēs uzlabot tavas pozīcijas un paplašināt redzesloku. Šodien mēģini pret visiem izturēties ar sapratni un maigumu.

 

 

Vēzis

Iespējams, šodien sajutīsi, saņemsi sev tik ļoti nepieciešamo atbalstu un palīdzību. Dažiem Vēžiem tas pat var izraisīt eiforijas sajūtu, taču, iespējams, tādējādi nāksies saskarties ar maldināšanu. Koncentrējies uz bērniem vai citiem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams atbalsts.

 

 

Lauva

Mēģini atpūsties un atbrīvoties no iepriekšējās dienās uzkrātās spriedzes un noguruma. Esi uzmanīgs komunikācijā ar kolēģiem un ģimenes locekļiem, rūpīgi izvēlies to, ko tu viņiem saki. Ar neapdomīgu rīcību vai vārdiem tu varēsi ievainot kādu, izraisīt greizsirdību vai skaudību, kas rezultātā negatīvi ietekmēs tevi pašu. Rūpīgi visu apdomā un pieņem lēmumus nesteidzīgi.

 

 

Jaunava

Iespējams, ka saņemsi labas ziņas, kas spēs teju mainīt tavu pasauli. Iespējams, tev nāksies mainīt savu darba vai dzīves vietu. Iespējama arī partneru maiņa, taču tas nekādā gadījumā nebūs viegls process. Mēģini pārvarēt spriedzi, sakopot domas un reāli novērtēt situāciju. Nevajag  piespiedu kārtā iesaistīties kādos pasākumos.

 

 

Svari

Šodien  būs iespēja sekmīgi pabeigt iesākto. Iespējams, nāksies pacensties par attiecību uzlabošanu ar mīļoto. Atceries – ja kādu par kaut ko apsūdzi, vispirms sagatavo pietiekami daudz reālu pierādījumu. Iespējams, sajutīsi teju atbalstu no augšas, kas palīdzēs tev gūt lielāku pārliecību par nākotni. Neparasta pasaules uztvere vairos tavu optimistisko noskaņojumu.

 

 

Skorpions

Veiksmīga šī diena solās būt tiem Skorpioniem, kuriem ir skaidrs savs rīcības plāns, motivācija. Iespējams, gribēsi atrast kādu, ar kuru dalīties pieredzē un/vai apspriest savas problēmas. Zvaigznes gan brīdina, ka uzticoties nepareizajam cilvēkam, vari krietni vien vilties, tāpēc labāk nemeklē jaunas uzticības personas. Tev nevajadzētu būt pārlieku lētticīgam. Iespējamas negatīvas izmaiņas personīgajā dzīvē.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, iegrimsi saimnieciska rakstura darbos, kam paredzams gan kāpums, gan kritums. Neraugoties uz visām grūtībām un problēmām ir liela iespēja, ka tomēr gūsi panākumus. No jauna var uzbangot spēcīgas jūtas pret kādu. Tas noņems spriedzi, ievirzot tevi emocionālā gultnē – ļaujies romantikai!

 

 

Mežāzis

Lai gan darbos tu spēsi gūt panākumus, tu izjutīsi iekšēju spriedzi,  neapmierinātību ar sevi un apkārtējiem. Neziņa, nesaskaņas un nepatikšanu iztēlošanās neļaus tev atslābināties, atpūsties. Ieklausies savā iekšējā balsī un esi gatavs sliktākajam, tad tev nenāksies vilties.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ir lieliska iespēja labot dažādas kļūdas. Mēģini veidot pozitīvu attieksmi pret pasauli, pretējā gadījumā laika gaitā tava reakcija un sajūtas nebūs no patīkamākajām. Šodien, iespējams, parādīsies kāda veselības problēma, kurai neesi pievērsis pietiekami daudz uzmanības vai arī saaukstēšanās. Uzmanies un sargi sevi!

 

 

Zivis

Šodien laba augsne būs dažāda veida biznesa sarunām, līgumu parakstīšanai, darījumiem un braucieniem. Mēģini izmantot visas iespējas, lai gūtu panākumus. Tava veselība un darbspējas solās būt labā kondīcijā, neraugoties uz to, ka ievērojami palielināsies slodze.

 

 

Lai tev brīnišķīga un pozitīvu emociju piepildīta šī diena!

 

Iepriekšējais rakstsOficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro
Nākamais rakstsDiemžēl svētdienas rītā saņemtas ļoti skumjas vēstis