Auns

Šodien nebūsi noskaņots iesaistīties sarunās un vairāk vēlēsies koncentrēties gan uz savu, gan potenciālo biznesa partneru rīcību. Tā rezultātā tu par sabiedroto izvēlēsies vienu cilvēku, kurš piedāvās vienu no visizdevīgākajiem sadarbības scenārijiem, kā arī spēs pierādīt, ka jūsu kopdarbs patiešām atmaksāsies. Tiklīdz būsi atrisinājis šo jautājumu, atkal atgriezīsies gan vēlme, gan laiks kādai sarunai ar jauno partneri.

 

 

Vērsis

Šodien visu dienu cīnīsies ar citu cilvēku problēmām. Veiksi labojumus pašreizējā projektā, kur vairākas paviršības kļūdas pieļāvuši tavi darba kolēģi. Savukārt vakarpusē vērsīsi par labu to, ko sastrādājis partneris. Galu galā nāksies pāris skarbus vārdus pateikt gan meistaram, kurš nav pienācīgi salabojis konkrēto lietu vai ierīci, kā arī partnerim, kurš lieku reizi nav pārbaudījis, vai pēc meistara darba viss tiešām ir lietošanas kārtībā.  

 

 

Dvīņi

Šodien nonāksi verbālā kontaktā ar kādu personu, kurai piemīt visai šaurs redzējums. Būsi pārsteigts, cik zems ir šī cilvēka izglītības un zināšanu līmenis. Protams, tu atteiksies ar viņu sadarboties, taču viņš vai viņa no savas vēlmes strādāt kopā ar tevi tik viegli neatkāpsies un mēģinās par katru cenu tevi pārliecināt par savu taisnību.

 

 

Vēzis

Tev šodien nāksies pieņemt vairākus sarežģītus lēmumus. Būsi spiests dot steidzamu atbildi savam potenciālajam darba devējam, taču pirms tam vajadzēs atbildēt pašam sev uz jautājumu par to, vai esi gatavs atteikties no pašreizējā darba un amata. Kamēr domāsi, kāda neparedzēta situācija pašreizējā darba vietā palīdzēs gūt skaidrību par pareizo lēmumu.

 

 

Lauva

Pastāv liels risks, ka šodien darbā uzņemsies neadekvāti lielu pienākumu nastu uz saviem pleciem. Darīsi daudz un patiešām visu plānoto arī spēsi izdarīt, taču uzreiz pēc tam jutīsies pavisam savārdzis un iztukšots. Ja laikus neliksies gultā, vari iedzīvoties pamatīgās veselības problēmās. Lai no tā izvairītos, atliec mazsvarīgākos darba uzdevumus uz vēlāku laiku.

 

 

Jaunava

Šajā dienā uzsāksi darbu pie daudziem jauniem projektiem. Spēsi paveikt visu un pabūt visur, ja vien netērēsi savu dārgo laiku sērfošanai internetā vai bezgalīgi garām sarunām ar tuviniekiem.Šīs lietas var pagaidīt, kamēr pabeigsi lielo cīniņu par savas karjeras nākotni. Darbā apstākļi var sakārtoties tā, ka vari iegūt kādu visai prestižu paaugstinājumu, ja vien spēsi ievērot augstāk minētās rekomendācijas.  

 

 

Svari

Šodien nolemsi ieņemt neitrālu pozīciju kādu nesaskaņu laikā darba vietā. Neviena no konfliktā iesaistītajām pusēm nesapratīs un neatbalstīs tavu lēmumu. Vēl jo vairāk, viņi abi var apvienoties un kopā nostāties pret tevi pašu. Protams, būs grūti tikt galā ar tik lielu spiedienu no šo cilvēku puses, taču tev tas izdosies. Lai nu kā, pēc šī starpgadījuma komunikācijā ar konkrētajiem kolēģiem būsi atturīgāks un piesardzīgāks.  

 

 

Skorpions

Šodien nāksies risināt kādu ar tuvinieka veselības problēmām saistītu jautājumu. Pastāv liela iespēja, ka dēļ notiekošā būsi spiests uz laiku kavēt darbu. Lai gan vakarpusē problēmai jau būs rasts risinājums, tā būs atstājusi pamatīgu iespaidu uz tavu nervu sistēmu. Jutīsies morāli iztukšots un atvieglojumu gūsi vien tad, ja atradīsi iespēju pabūt pilnīgi citā vidē un cilvēku kompānijā.

 

 

Strēlnieks

Šodien spēsi parādīt savus dabas dotos talantus. Ņemsi dalību kādā virtuālā viktorīnā, kuras rezultāti apstiprinās, ka esi viszinošākais mūzikā, mākslā vai literatūrā. Tavas zināšanas un personība atstās pozitīvu iespaidu uz kādu cilvēku, kurš tev šķiet simpātisks. Protams, ir pāragri runāt par iespējamām attiecībām, ņemot vērā, ka viņu vairāk aizraus tavs intelekts un nekas cits.

 

 

Mežāzis

Šodien fokusēsies uz neeksistējošu problēmu risināšanu. Kamēr uzvedīsies kā drāmas karaliene un redzēsi visu tikai melnās krāsās, kāds cits pagūs izmantot brīdi, kad uzsmaidīs veiksme. Tā vietā lai sevi kritizētu par katru sīkumu, rūpīgi izanalizē situāciju un notiekošo sev apkārt. Palūkojies dziļāk tajā, kas notiek un tu sapratīsi, kad un kā rīkoties.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien vairāk laika pavadīsi savā darbā. Būsi ne visai pozitīvā noskaņojumā un, lai gan nekādu ļaunumu tas nenodarīs, panākumus profesionālajā jomā iegūt būs teju neiespējami. Knapi sagaidījis darba beigas, tu steigsies mājup, lai kristu mīļotā cilvēka apskāvienos. Tur tevi sagaidīs ne tikai neaizmirstams vakars, bet arī kaislību pilna nakts, kura liks aizmirst par visām nebūšanām.

 

 

Zivis

Šodien ieteicams pievērst vairāk uzmanības transporta līdzeklim, kuru izmanto ikdienā. Pastāv risks, ka kāda bezatbildīga persona izlems šķērsot ceļu tam nepiemērotā vietā un laikā, ignorējot luksoforā degošās gaismas un, izraisot negadījumu. Esi vērīgs attiecībā pret visu, kas notiek apkārt vai, ja iespējams, izvairies no sēšanās pie stūres kā tādas.

 

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsKā izklaidēties interneta vidē?
Nākamais rakstsHoroskops otrdienai, 5. decembrim