Šī diena kopumā var radīt risku ar iesaistīšanos kādā bīstamā piedzīvojumā. Centies nekļūt ne par viena marioneti un nezaudē savaldību, neuzticies nepārbaudītiem faktiem. Velti laiku arī sev un, ja iespējams, rodi laiku grāmatas lasīšanai.

 

 

Auns

Šodien tu ļoti nelabprāt atvērsi maku jebkura veida iepirkumiem. Visticamāk, iemesls tam būs tas, ka sapratīsi, ka Jaungada svinībām pārlieku esi iztērējies. Var gadīties, ka sapratīsi, ka tas tevi tā nomāc, ka nevēlēsies arī komunicēt ar apkārt esošajiem cilvēkiem. Ja nevēlies – neiesaisties sarunās, taču neaizvaino nevienu ar rupjiem atteikumiem.

 

 

Vērsis

Šodien, iespējams, vairāk laika nāksies pavadot palīdzot kādam. Ļoti iespējams, ka tas būs saistīts ar darbu uzņēmumā vai ģimenes biznesu. Var gadīties, ka sapratīsi, ka patiesībā tiec izmantots, jo kādam vienkārši negribas kaut ko darīt. Pārnākot mājās, vakarā tu vēlēsies aizmirst par dienas notikumiem, ļaujoties kādam iecienītam relaksācijas procesam.

 

 

Dvīņi

Pievērs uzmanību savām finansēm, jo var gadīties, ka, ja pēdējā laikā esi pārāk izšķērdīgi dzīvojis, var rasties nepatikšanas. Pārstāj staigāt pa veikaliem un izvēlēties sev dažādas lietas. Naudai ir tieksme šādu iepirkumu laikā kust vēl ātrāk kā pērnajam sniegam. Ja šodien tērēsies, pēc laika var nākties nožēlot  šīs naudas nelietderīgo izmantošanu, tādējādi zaudējot arī prieku par iegādāto lietu.

 

 

Vēzis

Šodien, iespējams, nolemsi mainīt savu dzīvesveidu. Tu apspriedīsies ar mīļoto un varēsiet kopā pieņemt svarīgus lēmumus ģimenes labā. Šajā situācijā liela nozīme un teikšana būs tavam partnerim. Iespējams, ka vakarā tomēr kļūs skaidrs, ka ir ļoti grūti būt “ģimenes galvai”. Labāk ir rīkoties visiem kopā, vienam otru atbalstot.

 

 

Lauva

Šodien tu centīsies pierādīt savu pārākumu pār citiem. Tu vēlēsies, lai tevi pamana, tāpēc pucēsies pat tad, ja dienu paredzēts pavadīt mājās. Ja tev kaut kur jādodas, visticamāk, tu pamanīsi kādu cilvēku, kurš piesaistīs tavu uzmanību ar savu iekšējo pasauli un uzskatiem. Lai arī kā tu censtos tikt pamanīts, netēlo to, kas neesi. Pretējā gadījumā tev nebūs izredžu iekarot šīs personas simpātijas.

 

 

Jaunava

Šo dienu varēsi pavadīt pārdomās par daudzām lietām. Ir pienācis laiks izveidot detalizētāku plānu par visu, ko vēlies šajā gadā paveikt, jo daudzas no šīm lietām var izrādīties ļoti mainīgas. Vakarpusē vajadzētu aizmirst par nopietniem jautājumiem, pavadot to mierīgā gaisotnē ar saviem mīļajiem. Pievērsies kādam no saviem hobijiem.

 

 

Svari

Šodien ieteicams atteikties no jebkāda veida aktivitātēm. Labākais šodien – pievērsties nesteidzīgai atpūtai un pavadīt laiku mājās kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Vakarā varat paspēlēt kādas galda spēles, lai visi gūtu prieku. Iespējams, spēlēs iekarsīsiet tā, ka beigsiet maratonu vien pavisam vēlā naktī.

 

 

Skorpions

Šodien tev nevajadzētu pārāk daudz prasību uzstādīt citiem cilvēkiem. Šai taktikai beigu beigās būs pavisam pretējs efekts, jo tavi pretinieki izrādīsies stiprāki, jo uzskatīs, ka viņiem tevi nav jāklausa. Tā vietā, lai tu darbotos kā tirāns, labāk demonstrē savas diplomātijas spējas. Pielieto savas psiholoģiskās zināšanas sarežģītās sarunās, un rezultāts būs pavisam cits.

 

 

Strēlnieks

Šodien nav vietas saspringumam! Plāno šo dienu, domājot tikai par sevi, nevis par to, ko vēlas apkārtējie. Ja nevēlies apmeklēt vai rīkot kārtējo pasākumu, nebaidies izteikt savu nostāju. Rūpējies par savu ķermeni un dari visu, lai atpūstos. Dodies pastaigā vai apmeklē peldbaseinu.

 

 

Mežāzis

Šodien ir liela iespēja saņemt kādu jauku pārsteigumu. Var gadīties, ka tevi apciemos kāds cilvēks, kura ierašanos pavisam nebiji gaidījis. Esi atvērts un izbaudi laiku, ko varat pavadīt kopā, nedalot uzmanību ne ar ko citu. Diena beigsies uz pavisam pozitīvas nots un varēsi saviem radiniekiem un draugiem atstāstīt jaukos mirkļus, ko piedzīvoji.

 

 

Ūdensvīrs

Iespējams, šodien tev būs pārāk daudz uzmanības no apkārtējiem cilvēkiem. Šķietami it viss tevi sajūsminās un izdosies viss, kam vien pievērsīsies. Lai arī kā, tomēr pat savā labākajā garastāvoklī nevajadzētu apsolīt nereālas lietas nevienam. Ja tevi kas patiesi interesē, pievērsies tam un mēģini uzzināt, iemācīties ko jaunu.

 

 

Zivis

Šodien pievērs vairāk uzmanības sev mīļam cilvēkam – aprunājies, ja iespējams, samīļo, uzklausi, iedvesmo. Dari visu, lai iepriecinātu šo personu un, ja viņam radušās greizsirdīgas pārpilnas aizdomas, dari visu iespējamo, lai tās likvidētu. Viņa greizsirdība izzudīs, tiklīdz vēlreiz parādīsi, ka citi tevi neinteresē. Tam par godu, vakarā pievērsieties romantikai.

 

 

Veiksmi!

Iepriekšējais rakstsKādēļ jaunajos Rīgas elektrobusos lej arī dīzeļdegvielu?
Nākamais rakstsSestdiena diemžēl sākusies ar traģiskām ziņām