Šī būs iespēju pilna diena. Emocijas arī šodien sitīs augstu vilni un no tā nespēs izvairīties pat nosvērtākie, praktiskākie cilvēki. Neraugoties uz to, ka emocionālā gaisotne var radīt zināmas neērtības, centies izbaudīt šo dienu. Šis nav tas laiks, kad laiski sēdēt un relaksēties, tādēļ celies, ej un  īsteno savus sapņus!

 

 

Auns

Šodien katru tava ķermeņa šūniņu būs pārņēmis radošais gars.  Ļaujies aizrautībai, ko jutīsi un liec to lietā, darot lietas, kas tev patīk kopā ar cilvēkiem, kurus mīli. Tādejādi tu uzkrāsi jautras, iedvesmojošas atmiņas. Tava entuziasma pilnā enerģija var izrādīties visai lipīga!

 

 

 

Vērsis

Vērši šodien varēs baudīt nupat kā atgūto mieru un harmoniju mājās. Planētu ietekme pār tevi būs zudusi, līdzi sev paņemot dažādus netīkamus konfliktus un citas nebūšanas. Varēsi atviegloti uzelpot un pārdomāt, ko esi iemācījies no piedzīvotā. Nekas nenotiek tāpat vien!

 

 

 

Dvīņi

Komunikācija ar draugiem pēdējā laikā, iespējams, nevedas tik labi kā gribētos. Šodien enerģija šajā jomā atjaunosies, līdz ar to vari cerēt uz attiecību uzlabošanos. Esi atvērts jaunu cilvēku iepazīšanai. Labvēlīgs laiks jaunu hobiju uzsākšanai.  

 

 

 

Vēzis

Vēžiem var nākties saskarties ar zināmiem sarežģījumiem komunikācijas jomā. Lai cik ļoti tu censtos, tev neizdosies atrast pareizos vārdus katrā situācijā. Ja iespējams, atliec svarīgākās sarunas uz mēneša beigām un šobrīd par sarunu tematiem izvēlies ikdienišķas lietas.  

 

 

 

Lauva

Šodien būsi atguvis nedaudz pazaudēto mieru un pašpārliecību. Dažkārt mēs esam savi lielākie kritiķi un tu atskārtīsi, ka pārējā pasaule neizdara uz tevi tik lielu spiedienu kā tu pats. Atceries, ka pirmais solis ceļā uz laimi ir sakārtot pašam sevi.

 

 

Jaunava

Šodien esi piesardzīgs attiecībā pret viltus glaimiem. Ik viens vēlas dzirdēt labus vārdus par sevi, taču ne vienmēr aiz tiem stāv cilvēks ar labiem nodomiem. Tev parasti veiksmīgi izdodas lasīt cilvēkus, tādēļ droši vari paļauties uz savu iekšējo sajūtu. Uzklausi, kas konkrētajai personai ir sakāms, taču saglabā vērību.

 

 

 

Svari

Šodien tiksi rauts uz visām pusēm. Tu būsi vajadzīgs gan ģimenē, gan darbā, gan draugu lokā. Izvēlies rūpīgi, kam veltīt savu laiku un enerģiju. Cenšoties būt visur un ar visiem – ieguvējs nebūsi ne tu, ne citi cilvēki.  

 

 

 

Skorpions

Karjeras jomā viss ritēs kā pa sviestu. Zvaigžņu ietekmē diena būs piesātināta ar patīkamu un draudzīgu enerģiju. Beidzot gūsi atzinību par projektu, pie kura smagi strādāji. Daži šajā dienā var piedzīvot arī jaukus pārsteigumus romantiskajā dzīvē.

 

 

Strēlnieks

Uzmanības centrā būs ģimenes un mājas dzīve. Apdomāsi iespēju ieviest pārmaiņas kādā no tām. Iespējams, lemsi par labu, piemēram, dzīvesvietas maiņai vai ģimenes pieaugumam. Zvaigžņu ietekmē pieaugs tava intuīcija. Uzticies tai.

 

 

 

Mežāzis

Mežāžiem šodien nāksies pacīnīties ar tendenci darīt sev dažāda veida kaitējumu. Ja jūti vēlmi pārtraukt piekopt veselīgu uzturu vai treniņu rutīnu, centies būt stiprāks par šo mirkļa vājumu. Iespējams, tev pietiks vienkārši ar pāris dienām, kurās samazināsi līdzšinējo slodzi vai palutināsi sevi ar kārumu, lai enerģijas pilns varētu turpināt iesākto.

 

 

 

Ūdensvīrs

Perfekta diena, lai pievērstos savas dzīvesvietas vai darba vietas interjera iekārtošanai. Padari vidi, kurā ik dienu uzturies, skaistu un iedvesmojošāku. Zvaigznes tevi piepildīs ar radošu enerģiju, izmanto to un dodies, piemēram, nelielā iepirkšanās tūrē. Vari būt drošs, ka šodien veiktajos pirkumos nebūsi vīlies!

 

 

Zivis

Vai tu jau kādu laiku raugies aizdomīgi uz kādu cilvēku? Draugu vai mīļoto un situāciju kopumā? Pastāv liela iespēja, ka tavas aizdomas apstiprināsies, taču, neskatoties uz to, šis nav īstais laiks uzsākt par to sarunu, tādēļ padomu sniegšanu un jautājumus atliec uz mēneša otro pusi.

 

Iepriekšējais rakstsIzdzirdot palīgā saucienus, ventspilniece steidz pie kaimiņienes – tur paveras negaidīts skats
Nākamais rakstsŠausminoša avārija nofilmēta Daugavpilī – VIDEO