Auns

Šodien izdzīvosi Pelnrušķītes cienīgu stāstu. Strādāsi pie kāda apjomīga projekta un nezaudēsi cerību, ka kuru katru brīdi parādīsies krustmāmiņa feja, piedāvājot, ja ne gluži ķirbi pārvērst par karieti, tad kādu prestižu pozīciju gan, pateicoties kurai varētu justies kā princis vai princese. Diemžēl, brīnums šoreiz nenotiks, taču priekšniecība neatstās bez ievērības to, ko esi paveicis. Pastāv niecīga iespēja, ka nedaudz vēlāk tomēr tavs sapnis ar paaugstinājumu kļūs par realitāti.

 

 

Vērsis

Šajā dienā ieteicams nebūtu pārāk atklātam, izpaužot savas personīgās sajūtas. Tava aizkustinošā atzīšanās mīlestībā it nemaz netiks novērtēta no šīs otras personas puses. Viņš vai viņa būs pārņemts ar sevi un problēmām savā profesionālajā dzīvē. Atliec šo intīmo sarunu uz vēlāku, piemērotāku laiku, taču līdz tam pievērsies sev nozīmīgu projektu pabeigšanai.

 

 

Dvīņi

Šodien spēsi pabeigt visu, ko pats būsi iesācis, turklāt tev to viegli izdosies panākt patstāvīgi, bez citu cilvēku palīdzības. Būsi enerģijas pilns un tavs produktivitātes līmenis būs teju debesīs. Vakarpusē,kad būsi noguris no šīs aizņemtās dienas, ieteicams pievērsties patīkamām, taču noderīgām aktivitātēm, piemēram, sportam mājās vai trenažieru zālē.

 

 

Vēzis

Šodien sasniegsi ievērojamus panākumus biznesa attiecībās. Tu apbursi biznesa partnerus gan ar savu profesionalitāti, gan harizmu. Noķerot šo veiksmes vilni profesionālajā dzīvē, būsi noskaņots pievērsties arī personīgajai dzīvei. Iespējams, beidzot uzdrošināsies atzīties savās jūtās kādai simpātijai. Lai nu kā, šis cilvēks, ļoti iespējams, tev atbildēs, ka viņam nepieciešams laiks, lai vispirms izšķirtos no pašreizējā partnera.  

 

 

Lauva

Šodien vēlēsies padarīt savu darba vietu par nedaudz mājīgāku un komfortablāku vietu. Tas nav mazsvarīgi un tava produktivitāte tikai augs, ja jutīsies labi vietā, kurā ik dienas pavadi tik daudz laika. Pēc darba nodosies sava izskata sakārtošanai un nepilnību novēršanai, nododot sevi profesionāļu rokās.

 

 

Jaunava

Šodien tevi pamatīgi aizkaitinās saruna ar kādu savādu personu. Vispirms, viņš sāks sekot tev sociālajos tīklos, nedaudz vēlāk jau gūs informāciju par tavu faktisko dzīvesvietu un nekautrēsies arī tevi apciemot tavās mājās. Cenšoties atbrīvoties no šī uzmācīgā cilvēka, tu aizmirsīsi jebkādus noteikumus un ētikas normas. Viņš vai viņa gluži vienkārši nesapratīs pieklājīgu atteikumu, kas nozīmē, ka, ja vēlies, lai šī persona liek tev mieru, nāksies pielietot drastiskas metodes.

 

 

Svari

Šodien kļūsi par kādas modernas iestādes vai uzņēmuma patstāvīgo apmeklētāju. Lai arī atradīsi tur daudz jaunus draugus, viņi visi būs kaut kādā ziņā nožēlojami. Pajautā sev, ko tu vari iegūt no komunikācijas ar šādiem cilvēkiem? Ja tavs mērķis ir paaugstināt sociālo statusu un iegūt spēcīgus atbalstītājus, tad atceries, ka šo mērķi nesasniegsi, atrodoties šajā vietā un starp šiem cilvēkiem.

 

 

Skorpions

Šodien tev veiksmīgi izdosies tikt galā ar savām emocijām, kuru dēļ bieži vien iekļūsti nepatīkamās situācijās. Spēsi nomierināties un atrisināt radušos konfliktu mierīgā ceļā. Tiesa gan, šis iznākums tev radīs zināmas neērtības. Jutīsies tā, it kā būtu pats sevi nodevis, aizmirstot par lepnumu un pašpārliecinātību, kā rezultātā var turpināties iekšējais konflikts pašam ar sevi.

 

 

Strēlnieks

Šodien uzzināsi kāda svešinieka noslēpumu. Dosi solījumu, ka tu šo noslēpumu glabāsi un nekad neviens par to neuzzinās. Lai arī turēsi doto solījumu, tas nepavisam nebūs viegli, tādēļ savā dzīvē ieviesīsi jaunu noteikumu pats priekš sevis – nekad nebāz savu degunu svešās darīšanās, neuzdod pārāk daudz jautājumu un priekšroku dod absolūti neitrālām sarunām.

 

 

Mežāzis

Šodien gūsi iespēju būtiski uzlabot savu reputāciju profesionālajā jomā. Lai nepalaistu garām šo iespēju, nebaidies uzņemties ļoti sarežģītus un laikietilpīgus projektus – tie lieliski parādīs, uz ko esi spējīgs. Neļaujies traucēkļiem un fokusējies uz darāmo darbu. Ja sekosi šiem noteikumiem, vari būt drošs, ka jau pavisam drīz pavērsies durvis uz tavu spožo profesionālo nākotni.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams atlikt dažādu ārēju problēmu risināšanu un pievērsties sevis, savu domu sakārtošanai. Tu spēsi tālāk virzīties uz priekšu tikai tad, ja būsi pilnībā atrisinājis esošās problēmas. Tava dzīve kļūs daudz vieglāka, ja dalīsies savās sajūtās ar kādu, kuram vari pilnībā uzticēties. Labvēlīgs laiks otrās pusītes meklējumiem.

 

 

Zivis

Šodien atklāsi jaunu veikalu, kurā iespējams iegādāties visu nepieciešamo gaidāmajiem svētkiem. Vēlēsies iegūt savā īpašumā visu un uzreiz, taču, lai pasargātu sevi no pārlieku lieliem izdevumiem, no daudz kā nolemsi tomēr atteikties. Vēl viena uzvara pašam pār sevi būs saistīta ar atteikumu atsākt attiecības ar bijušo mīļoto. Viņš vai viņa aizkustinoši lūgs otro iespēju, taču tava nostāja būs nelokāma.

 

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsKas tad nu? Dažas dienas pirms “X Faktora” fināla kopā redzētas visas trīs favorītes! – FOTO
Nākamais rakstsStacijas laukumā Rīgā manīts žurku bars – VIDEO