Auns

Šodien būs nepieciešams savu uzmanību vairāk veltīt mājām un ģimenei un tas pavisam noteikti nesaskanēs ar taviem šīs dienas plāniem. Centies to neuztvert kā mēģinājumu ierobežot savu brīvību, bet gan kā iespēju parādīt savu individualitāti un patieso dabu.

 

Vērsis

Pār tevi valdošā Venēra šodien pāries tev pretējā, Skorpiona, zīmē, atstājot tevi ēnas pusē. Tā ir iespēja palūkoties dziļāk sevī, atjaunot saikni ar saviem instinktiem un to, kas pašam patiesi nozīmīgs. Necenties atrast visam notiekošajam loģisku skaidrojumu. Paļaujies uz savām sajūtām un emocijām.

 

Dvīņi

Šodien vēlēsies atrisināt vairākus ar drošību saistītus jautājumus, kuri gan vairāk būs saistīti ar to, cik droši un brīvi jūties sajūtu līmenī, komunicējot ar apkārtējiem, nevis to, cik esi materiāli nodrošināts. Centies neignorēt apkārt notiekošo un tā vietā pievērs vairāk uzmanības cilvēkiem un notikumiem. Var gadīties, ka, gluži kā apslēptos dārgumus, atradīsi priekš sevis vērtīgas, jaunas zināšanas.  

 

Vēzis

Tavs noskaņojums šajā dienā būs krasi svārstīgs. Vienu brīdi būsi mierpilns un komunikabls, nākamajā pavisam neaizsargāts, līdz ar to vēlēsies sevi izolēt no apkārtējiem cilvēkiem. Tā kā mēness pāriešana tavā zīmē padarīs tevi īpaši jūtīgu, ieteicams vienkārši ļauties notikumu straumei. Velti savu enerģiju rūpēm par sevi un saviem mīļajiem.

 

Lauva

Šodien atskārtīsi, ka esi nedaudz atkāpies no prožektoru gaismas, kurā allaž mīli uzturēties. Ļauj savai ugunīgajai enerģijai iedvesmot citus un nekoncentrējies uz sava labuma gūšanu vienmēr un visur. Atbrīvojies no vēlmes kontrolēt notiekošo un izbaudi šo laiku, kad neesi uzmanības centrā, lai atjaunotu iztērēto enerģiju un iedvesmotos jauniem, radošiem projektiem.

 

Jaunava

Šodien, iespējams, vairāk nāksies strādāt komandā ar citiem, līdz ar to var gadīties, ka būsi aizkaitināts no apkārtējo šķietami vieglprātīgās attieksmes pret konkrēto projektu. Centies nebūt pārlieku kritisks un uzspiest savu viedokli, it īpaši, ja redzi, ka pārējie nav tik organizēti vai loģiski domājoši, kā tu. Iedarbini savu empātiju, lai spētu vairāk izprast citus.

 

Svari

Šodien uzmanības centrā atradīsies tava karjera, it īpaši, ja tavs darbs saistīts ar mākslu, modi vai finanšu jomu. Tavas ambīcijas nedaudz pamainīsies un instinktīvi sāksi doties citā virzienā. Ļaujies straumei un vienlaikus atrodi laiku pārdomām par to, kas ir tas, ko vēlies sasniegt un, kas piešķir vērtību tavam darbam.

 

Skorpions

Šodien būsi filozofiski noskaņots. Daudz domāsi par dzīves jēgu un savu vietu lielajā pasaulē. Ieklausies savā sirdsbalsī, lai saprastu, kas ir tas, kas piešķir tavai dzīvei jēgu un kā to varētu padarīt vēl jēgpilnāku. Labvēlīga diena finanšu jautājumu risināšanai, investīcijām un budžeta plānošanai.

 

Strēlnieks

Attiecībās ar tuviniekiem šodien piedzīvosi svārstīgu emociju jūru, sākot no pilnīgas atsvešinātības, līdz dusmām un visbeidzot harmonijai. Šajā dienā būtiski ir vienlīdz lielu uzmanību veltīt produktīvam darbam – tad arī veiksme būs tavā pusē, kā arī neignorē savas sajūtas. Romantiskajā dzīvē centies paraudzīties uz notiekošo no partnera skatu punkta – pat tad, ja jūsu viedokļi ir krasi atšķirīgi.

 

Mežāzis

Šodien uzmanības centrā būs tavas attiecības. Iespējams, jutīsies neērti, runājot par savām jūtām un sajūtām. Atceries, ka tava partnera nolūks nav atturēt tevi no savu mērķu sasniegšanas. Viņš gluži vienkārši grib pārliecināties par to, vai tas tiešām ir tas, kas tev vajadzīgs un to ir grūti saprast, ja savas emocijas vienmēr paturi pie sevis. Nozīmīgu lietu pārrunāšana jūsu attiecības tikai stiprinās.  

 

Ūdensvīrs

Šodien vēlēsies izlauzties no ikdienas rutīnas un ieviest pārmaiņas savā dzīvē. Sāc ar mazumiņu, piemēram, nedaudz pamainot darba rutīnu. Neatstāj bez ievērības savu veselību un, ja ir kas tāds, kas tevi satrauc, nekavējies ar pierakstu uz ārsta konsultāciju vai izmeklējumu, lai kliedētu bažas.

 

Zivis

Labvēlīga diena dziedinošam un radošam darbam – visam, kas palīdzēs izpaust tev tavu unikālo dabu. Ja līdz šim esi saskāries ar grūtībām ieviest ko jaunu, radošu un rotaļīgu savā dzīvē, šis ir piemērots laiks, lai saprastu, kas ir tam pamatā un, kā to mainīt. Pastāv iespēja arī kādam romantiskam pārsteigumam.

 

Lai lieliska diena!

Iepriekšējais rakstsKā izveidot sejas formai atbilstošas uzacis
Nākamais rakstsMagones negaidīta atzīšanās pamatīgi izbrīna draudzeni