Auns

Šodien ieteicams pārskatīt savu ēšanas plānu. Izvērtē, vai šī brīža ēdienkarte nodrošina tavu organismu ar visām tām nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem. Atceries, ka ziemas sezonā tavam ķermenim nepieciešams vairāk enerģijas, lai spētu veikt normālu siltuma apmaiņu. Tas nozīmē tikai vienu: ja vēlies uzsākt kādu diētu, tad izvēlies tādu, kura ietver sevī uzturvielām bagātus produktus.

 

 

Vērsis

Šodien apkārt notiekošais šķitīs miglā tīts. Staigāsi kā pa mākoņiem, kas ievērojami traucēs sasniegt produktīvus rezultātus darbā. Ja nepieciešams strādāt pie kāda sarežģīta projekta vai laikietilpīgiem uzdevumiem, vienkārši ņem un savāc sevi rokās! Tev pavisam noteikti nebūs vēlēšanās savas neizdarības dēļ pavadīt svētkus strādājot. Dienas gaitā ar milzu atbildību nāksies risināt arī vairākus jautājumus privātajā dzīvē.  

 

 

Dvīņi

Šodien ieteicams būt izmanīgam un izvairīties no jebkādiem finansiāla rakstura piedzīvojumiem. Pastāv liels risks gūt zaudējumus vai pilnīgu bankrotu. Lai no tā izvairītos, skeptiski izvērtē jebkuru saņemto piedāvājumu, vēl jo vairāk, ja to izteicis kāds no taviem tuviniekiem. Dari visu, kas nepieciešams, lai tu un tavi līdzcilvēki nepieņemtu neapdomīgus un pārsteidzīgus lēmumus.  

 

 

Vēzis

Šodien ieteicams izvairīties no jebkādām finansiāla rakstura diskusijām ar tuviniekiem. Šādas sarunas var pamatīgi iedragāt mājās valdošo mieru un harmoniju. Ieteicams pievērsties dažādu nesen radušos konfliktu atrisināšanai. Lai to izdarītu, noorganizē svinīgas vakariņas visiem tuviniekiem. Tuvojošos svētku radītā atmosfēra lieliski palīdzēs ceļā uz salabšanu.  

 

 

Lauva

Šodien būsi aizņemts ar kādas darba problēmas risināšanu. Iespējams, pazudīs kāds svarīgs dokuments vai atgadīsies kāds cits negadījums. Tas uz laiku tevi izsitīs no sliedēm, taču visai ātri spēsi atgūties no sākotnējā, nepatīkamā šoka. Par spīti tam, problēmai risinājumu radīs kāds no taviem kolēģiem, ar kuru esi visai saspīlētās attiecībās.

 

 

Jaunava

Šo dienu pavadīsi, maldoties nevajadzīgās ilūzijās. Kamēr centīsies sevi pārliecināt par to, ka viss ir kārtībā, zaudēsi laiku, ko varēji veltīt reālu mērķu sasniegšanai. Tver mirkli, mazāk domā un vairāk dari. Ja nenokavēsi iespēju pieteikt savu kandidatūru darbam pie kāda sarežģīta, taču daudzsološa projekta, pastāv liela iespēja, ka Jauno gadu sagaidīsi jau pavisam citā, augstākā un labāk apmaksātā amatā.  

 

 

Svari

Šodien labprātīgi pārvērtīsies par marioneti kāda cilvēka rokās. Šī persona, kuru satiksi uzreiz pēc darba, tevi burtiski noburs, līdz ar to tu nespēsi pretoties viņa vai viņas šarmam. Ilgi nedomājot, piekritīsi sniegt savu palīdzību kādu privāto problēmu risināšanā, kuras izrādīsies krietni sarežģītākas, nekā sākotnēji tev šķita. Kad būsi visu atrisinājis, konkrētais cilvēks pazudīs nezināmā virzienā, sagādājot tev pamatīgu vilšanos.

 

 

Skorpions

Šodien metīsies apmierināt visas savas impulsīvās vēlmes. Lai gan tas nenovedīs ne pie kā briesmīga, tomēr der atcerēties, ka ik viena rīcība var sev līdzi nest visai nepatīkamas sekas. Tādēļ, ja nolem apēst kūku, kuras sastāvā ir ļoti daudz kaloriju, esi gatavs nākamajā rītā uz svariem ieraudzīt ne visai komplimentējošus ciparus.  Un, ja ļausies šķietami nevainīgam flirtam, esot attiecībās, nebrīnies, ja kāds par notikušo informēs tavu partneri.

 

 

Strēlnieks

Šodien pilnīgi un galīgi nebūsi komandas spēlētājs. Tu allaž dod priekšroku patstāvīgai biznesa jautājumu risināšanai, lai vēlāk arī viens pats varētu baudīt uzvaras laurus. Uzvara būs divu soļu attālumā no tevis, taču, diemžēl, nespēsi sajust tās saldo garšu tik drīz, kā cerēts. Kāda sarežģīta situācija prasīs kolēģu atbalstu un tikai tavā ziņā ir pieņemt lēmumu, kā rīkoties šajā situācijā.

 

 

Mežāzis

Šodien uz kādu laiku nāksies aizmirst par to, kā ir atrasties savā komforta zonā. Nāksies aizstāt kādu kolēģi, kā rezultātā stress būs neizbēgams. Pamatīgu satraukumu sagādās darbs pie šī cilvēka datora, taču, jo vairāk darbosies, jo veiksmīgāk izdosies apgūt nepieciešamās prasmes konkrētajam darbam. Galu galā gan jutīsies ļoti noguris, tādēļ ieteicams vakaru pavadīt laiski guļot dīvānā.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi partnera meklējumos. Meklēsi kādu, kurš var tev sniegt palīdzību tavu ambiciozo projektu attīstīšanā. Pastāv liela iespēja, ka atradīsi meklēto, ja vien krietni paplašināsi savu redzesloku. Iespējams, par tavu sadarbības partneri kļūs tavs kaimiņš. Tas tikai kārtējo reizi pierādīs, ka ik viens cilvēks, kurš ir spēris savu kāju tavā dzīvē, spēlē lielu lomu tavu sapņu sasniegšanā.

 

 

Zivis

Šodien zemapziņā jutīsi kādas tuvojošās briesmas. Šī sajūta nenāks no cilvēkiem tev apkārt, bet gan dēļ kādas situācijas darbā. Ar aizdomām un bailēm raudzīsies uz nelielu konfliktu, kas izcēlies starp tevi un priekšniecību, baidoties zaudēt darbu. Protams, nekas tāds nenotiks, kas nozīmē, ka tava intuīcija šoreiz tevi būs maldinājusi. Jau pavisam drīz visi būs aizmirsuši par nepatīkamo starpgadījumu un viss atgriezīsies ierastajās sliedēs.

 

 

Lai viss izdodas!

Iepriekšējais rakstsŠorīt Rīgā bez pēdām pazudusī jauna meitene ir atrasta
Nākamais rakstsUkrainietes aicina daugavpiliešus neticēt viltus ziņām un runāt latviešu valodā