Zvaigznes sola enerģisku un dinamisku dienu visiem. Labvēlīga diena jaunu projektu uzsākšanai un ikdienišķo pienākumu pildīšanai. Velti laiku, lai izplānotu un sagatavotos turpmākajiem soļiem. Tev pietiks enerģijas padarīt lērumu darbu!

 

 

Auns

Šodien radošā darba procesā var uzplaiksnīt arī kāda mīlestības pilna dzirksts. Pilnībā nodosies dažādu piedzīvojumu meklēšanai un baudīšanai. Labvēlīgs laiks treniņiem vai ēst gatavošanas meistarklašu apmeklēšanai. Lai kādas arī būtu tavas intereses, šodien būsi īpaši iedvesmots tām pievērsties. Dari, dzīvo, mīli!

 

 

Vērsis

Šī diena būs labvēlīga dažādām radošām nodarbēm. Iespējams, prātā iešausies ideja par jaunu dizainu mājvietai vai saistībā ar projektu darbā. Var gadīties, ka kāds neatnāks uz plānoto tikšanos, kas raisīs tevī sašutumu. Centies neslēpt savas emocijas un mierīgā, racionālā manierē tās dari zināmas apkārtējiem.

 

 

Dvīņi

Tu allaž esi zinājis, kas ir tas, ko vēlies, taču šodien vari vairs nebūt tik pārliecināts. Ja pratīsi paraudzīties uz problēmu vai situāciju no vairākiem skatu punktiem, tavā acu priekšā pavērsies bezgalīgi daudz iespējas. Dari visu lēnām, apdomīgi, koncentrējies uz ilgtermiņa mērķiem. Tas palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus pat tad, ja izlemsi atteikties no kādas sākotnējās ieceres.

 

 

Vēzis

Šī diena būs dažādu pārpratumu pilna. Būsi ļoti emocionāls un visu ļoti ņemsi pie sirds pat tad, ja apkārtējo teiktais nebūs domāts kā pret tevi vērsta kritika. Ieklausies tajā, ko tavi mīļie, kolēģi vai priekšniecība vēlas pateikt. Dažas problēmas ir gluži vienkārši problēmas, kuras notiek un, pie kurām nav vainojams neviens, arī ne tu.  

 

 

Lauva

Apkārtējie bieži vien paļaujas uz tevi, jo tu allaž esi ļoti pārliecināts gan savos vārdos, gan rīcībā. Lai gan tev bieži vien ir taisnība, arī tev gadās kļūdīties. Centies būt atvērts pret dažādiem viedokļiem un skatu punktiem. Neiespringsti uz uzvaras gūšanu katrā argumentā!

 

 

Jaunava

Šodien ieraudzīsi jaunā gaismā pats sevi. Iespējams, atklāsi kādu apslēpto prasmi vai talantu. Varbūt gluži vienkārši būsi pārsteigts par spēju ātri rīkoties kādā konkrētā situācijā. Lai nu kā, ar to tavā dzīvē ienāks nelielas pārmaiņas. Izbaudi sajūtu, ko sniedz apziņa, ka tu aizvien spēj pats sevi pārsteigt.

 

 

Svari

Šodien vari izjust sevišķi tuvu saikni ar savu partneri. Abi spēsiet saprasties gan emocionālā, gan subliminālā līmenī. Ja šobrīd neesi attiecībās – perfekts laiks, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Neizdari spiedienu uz otru cilvēku vai situāciju kopumā. Klausi savai sirdij un ļaujies notikumu gaitai.  

 

 

 

Skorpions

Šodien ieteicams koncentrēties uz sevi. Pēdējā laikā esi gana daudz laika un enerģijas veltījis citu cilvēku problēmām, kā rezultātā ievedi savā dzīvē nevēlamu spriedzi. Neuzņemies apkārtējo problēmu risināšanu. Izbaudi savus sasniegumus un kal plānus nākotnei. Laime sākas tevī pašā!

 

 

Strēlnieks

Šodien jutīsies ļoti pārliecināts par sevi. Izmanto šo pašpārliecības pieplūdumu un atrodi iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem un nodbināt sev nozīmīgus kontaktus. Nekas tā neraisa romantisku interesi pār cilvēku kā pārliecība pār sevi. Atceries gan to sabalansēt kopā ar veselīgu devu cilvēcības un empātijas.

 

 

Mežāzis

Pēdējā laikā tu esi bijis pārāk skarbs pret sevi. Iespējams, biji spiests pieņemt pāris lēmumus, par kuru sekām esi visai sarūgtināts. Atceries, ka tu nekad nevarēsi uzņemties kontroli par visu, kas notiek. Glabā prātā pozitīvas domas un dodies tālāk uz priekšu! Ar laiku viss sakārtosies pa plauktiņiem!

 

 

Ūdensvīrs

Īpaši labvēlīga diena komunikācijā ar apkārtējiem. Īstais laiks uzsākt sarunas, kuras dažādu iemeslu dēļ iepriekš atliki. Spēsi lieliski darīt citiem zināmu savu viedokli, kā rezultātā, iespējams, paplašināsi pat savu domubiedru loku.  

 

 

 

Zivis

Šobrīd visai neskaidra situācija valda karjeras jomā. Iespējams, esi saņēmis kādu atsauci par padarīto darbu, kurai tu īsti nepiekrīti vai arī, lai cik smagi strādātu, tev neizdodas panākt tos rezultātus, kurus biji cerējis panākt. Pārvērtē savus mērķus un mācies no šīm situācijām. Šī būs vērtīga pieredze, kura palīdzēs tavai izaugsmei.

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsMaksims Galkins nāk klajā ar pārsteidzošu vēstījumu
Nākamais rakstsKurzemnieks pēkšņi tiek pie ļoti dārga auto