Planētu stāvoklis iesaka neplānot publiskus pasākumus dienas pirmajā pusē, jo šajā laikā tie var sagādāt tev negatīvas emocijas un pamatīgi samazināt enerģijas līmeni. Pat, ja galu galā būs sagaidāms kāds rezultāts, tas, visticamāk, būs daudz niecīgāks, nekā sagaidīji. Otrā dienas daļa ir labvēlīga, lai iepirktos.

 

 

auns-mil-horAuns

Panākumu atslēga šodien slēpsies tavā spējā vienoties un uzticīgi pildīt noteikumus kādā panāktā vienošanās procesā. Tas būs ļoti svarīgi dialogā ar biznesa partneriem, priekšniekiem, kolēģiem un konsultantiem. Šāda pieeja arī palīdzēs uzlabot attiecības ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

versis-mil-horVērsis

Disciplīna ikdienas kontaktos un profesionālajā darbībā kļūs daudz nepieciešamāka. Planētu stāvoklis norāda, ka šodien iespējamas krasas pārmaiņas kādos norādījumos, darba grafikā, biznesa kontaktos vai kādās medicīniskās indikācijās. Ja tu šodien dodies komandējumā, īpaši nodrošinies un pārbaudi, ka visi tavi dokumenti ir pilnīgā kārtībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kopumā šī diena solās tev būt diezgan veiksmīga. Tomēr no rīta, visticamāk, tev var būt grūti tam noticēt. Diena var sākties ar kādu sarežģītu biznesa uzdevumu, profesionālajiem argumentiem, ķildām ar bērnu vai kādu radinieku. Arī tavas mīlas attiecības var šķist, ka drīzumā vairs neizturēs un sabruks kā kāršu namiņš. Nestreb karstu, viss nav tik slikti, kā tev sākumā var šķist!

 

 

lauva-mil-horVēzis

Atmosfēra tavās mājās šajā dienā var kļūt aukstāka, saspringtāka un daudz oficiālāka. Ir pilnīgi iespējams, ka tieši tu būsi tas, kurš ieviesīs atsvešināšanās elementus, mēģinot aizstāvēt savus noteikumus vai sākot pretojoties partnera uzstādījumiem, kas apspiež tevi. Krasas izmaiņas ģimenē var sākties ar konfliktu, taču planētu stāvoklis norāda, ka no tā var veiksmīgi izbēgt, ja virzīsiet sarunu konstruktīvā gultnē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Palīdzi pats savai vispārējai veiksmi ar selektivitāti kontaktos, disciplīnu, izpratni par juridiskajiem jautājumiem, spēju saglabāt savus solījumus un ievērot principus, kas nosaka tavas partnerības. Sarunas un īsi izbraucieni šajā dienā var būt pilni ar dažādām nepatikšanām, jo īpaši, ja tas viss ir paredzēts agri no rīta.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Planētu stāvoklis norāda, ka tavām finansu lietām ir nepieciešama kontrole, pārmaiņas un varbūt pat krasa, fundamentāla transformācija. Ir pienācis laiks, lai atgādinātu pats sev tādas lietas kā taisnīgumu, tiesiskumu, disciplīnu un pienākumu izpildi. Zvaigznes uzsver, ka labāk savus ienākumi nokārtot tā, lai viss būtu oficiāli.

 

 

svari-mil-horSvari

Šajā dienā nepieciešamība pēc pašdisciplīnas kļūs daudz pamanāmāka. Spēcīgāka kļūs arī profesionālo jautājumu un oficiālo līgumu nozīmība. Planētu stāvoklis norāda, ka tavam prātam šajā dienā ir jābūt skaidram un jācenšas domāt praktiski. Visticamāk, šodien būs visai noderīgi, ja tev ir papildus zināšanas jurisprudencē un vadībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis norāda, ka partneri, draugi un priekšniecība var mēģināt šodien kontrolēt tevi, mēģinot ietekmēt tavas domas, lēmumus, kustības, sakarus, komunikācijas stilu, darba režīmu, kā arī pat izvēlēto ceļu kā iegūt dokumentus un izmantot informāciju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Plānojot savu nākotni, tev vajadzētu domāt par uzticamību un to, lai viss notiek likumīgi. Ja tev šobrīd ir aktuāls kāds līgums vai vienošanās, vajadzētu novērtēt, cik patiesībā īstenojams un realizējams tas ir. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev vajadzētu novērtēt partnera spēju sociāli pielāgoties, kā arī atzinīgi novērtēt šo cilvēku draudzīgumu,  gaumi, izglītību un sajūtu mērenību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena var izrādīties izšķiroša tavai profesijai, mērķim un aicinājumam, izvēlētajam dzīves virzienam, biznesa partnerībai, kā arī komunikācijas stilam ar taviem kolēģiem un priekšniecību. Personīgās saistības, neatkarīgi no tā vai tu pašlaik izej caur kritisku posmu vai viss ir kārtībā, iezīmēs nepieciešamību pēc izvērtējuma, analīzes vai pat zināmas reorganizācijas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien ir iespēja panākt vienošanos vai apspriest kopīgus plānus ar tiem, kurus tu respektē, piemēram, uzticamiem draugiem vai vienkārši ar kādu personu, kura tev patiesi patīk. Pārliecinies, lai tava uzticība nav akla un tu to sniedz cilvēkiem, kuri patiesi ir to pelnījuši.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes uzsver, ka šodien tev var nebūt visai viegli izveidot kontaktus ar citiem cilvēkiem. Bet tev tas  noteikti būs jādara, neskatoties uz formāliem šķēršļiem vai tikai bailēm no paļāvības trūkuma. Finansu, juridiskie un profesionālie aspekti tavās attiecībās būs tikai ieguvēji no tā, ja saņemsies un rīkosies!

 

 

Lielisku dienu, lai veicas it visā!

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....