Planētu stāvoklis iesaka neplānot publiskus pasākumus dienas pirmajā pusē, jo šajā laikā tie var sagādāt tev negatīvas emocijas un pamatīgi samazināt enerģijas līmeni. Pat, ja galu galā būs sagaidāms kāds rezultāts, tas, visticamāk, būs daudz niecīgāks, nekā sagaidīji. Otrā dienas daļa ir labvēlīga, lai iepirktos.

 

 

auns-mil-horAuns

Panākumu atslēga šodien slēpsies tavā spējā vienoties un uzticīgi pildīt noteikumus kādā panāktā vienošanās procesā. Tas būs ļoti svarīgi dialogā ar biznesa partneriem, priekšniekiem, kolēģiem un konsultantiem. Šāda pieeja arī palīdzēs uzlabot attiecības ar kādu tev tuvu cilvēku.

 

 

versis-mil-horVērsis

Disciplīna ikdienas kontaktos un profesionālajā darbībā kļūs daudz nepieciešamāka. Planētu stāvoklis norāda, ka šodien iespējamas krasas pārmaiņas kādos norādījumos, darba grafikā, biznesa kontaktos vai kādās medicīniskās indikācijās. Ja tu šodien dodies komandējumā, īpaši nodrošinies un pārbaudi, ka visi tavi dokumenti ir pilnīgā kārtībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kopumā šī diena solās tev būt diezgan veiksmīga. Tomēr no rīta, visticamāk, tev var būt grūti tam noticēt. Diena var sākties ar kādu sarežģītu biznesa uzdevumu, profesionālajiem argumentiem, ķildām ar bērnu vai kādu radinieku. Arī tavas mīlas attiecības var šķist, ka drīzumā vairs neizturēs un sabruks kā kāršu namiņš. Nestreb karstu, viss nav tik slikti, kā tev sākumā var šķist!

 

 

lauva-mil-horVēzis

Atmosfēra tavās mājās šajā dienā var kļūt aukstāka, saspringtāka un daudz oficiālāka. Ir pilnīgi iespējams, ka tieši tu būsi tas, kurš ieviesīs atsvešināšanās elementus, mēģinot aizstāvēt savus noteikumus vai sākot pretojoties partnera uzstādījumiem, kas apspiež tevi. Krasas izmaiņas ģimenē var sākties ar konfliktu, taču planētu stāvoklis norāda, ka no tā var veiksmīgi izbēgt, ja virzīsiet sarunu konstruktīvā gultnē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Palīdzi pats savai vispārējai veiksmi ar selektivitāti kontaktos, disciplīnu, izpratni par juridiskajiem jautājumiem, spēju saglabāt savus solījumus un ievērot principus, kas nosaka tavas partnerības. Sarunas un īsi izbraucieni šajā dienā var būt pilni ar dažādām nepatikšanām, jo īpaši, ja tas viss ir paredzēts agri no rīta.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Planētu stāvoklis norāda, ka tavām finansu lietām ir nepieciešama kontrole, pārmaiņas un varbūt pat krasa, fundamentāla transformācija. Ir pienācis laiks, lai atgādinātu pats sev tādas lietas kā taisnīgumu, tiesiskumu, disciplīnu un pienākumu izpildi. Zvaigznes uzsver, ka labāk savus ienākumi nokārtot tā, lai viss būtu oficiāli.

 

 

svari-mil-horSvari

Šajā dienā nepieciešamība pēc pašdisciplīnas kļūs daudz pamanāmāka. Spēcīgāka kļūs arī profesionālo jautājumu un oficiālo līgumu nozīmība. Planētu stāvoklis norāda, ka tavam prātam šajā dienā ir jābūt skaidram un jācenšas domāt praktiski. Visticamāk, šodien būs visai noderīgi, ja tev ir papildus zināšanas jurisprudencē un vadībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis norāda, ka partneri, draugi un priekšniecība var mēģināt šodien kontrolēt tevi, mēģinot ietekmēt tavas domas, lēmumus, kustības, sakarus, komunikācijas stilu, darba režīmu, kā arī pat izvēlēto ceļu kā iegūt dokumentus un izmantot informāciju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Plānojot savu nākotni, tev vajadzētu domāt par uzticamību un to, lai viss notiek likumīgi. Ja tev šobrīd ir aktuāls kāds līgums vai vienošanās, vajadzētu novērtēt, cik patiesībā īstenojams un realizējams tas ir. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev vajadzētu novērtēt partnera spēju sociāli pielāgoties, kā arī atzinīgi novērtēt šo cilvēku draudzīgumu,  gaumi, izglītību un sajūtu mērenību.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena var izrādīties izšķiroša tavai profesijai, mērķim un aicinājumam, izvēlētajam dzīves virzienam, biznesa partnerībai, kā arī komunikācijas stilam ar taviem kolēģiem un priekšniecību. Personīgās saistības, neatkarīgi no tā vai tu pašlaik izej caur kritisku posmu vai viss ir kārtībā, iezīmēs nepieciešamību pēc izvērtējuma, analīzes vai pat zināmas reorganizācijas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien ir iespēja panākt vienošanos vai apspriest kopīgus plānus ar tiem, kurus tu respektē, piemēram, uzticamiem draugiem vai vienkārši ar kādu personu, kura tev patiesi patīk. Pārliecinies, lai tava uzticība nav akla un tu to sniedz cilvēkiem, kuri patiesi ir to pelnījuši.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes uzsver, ka šodien tev var nebūt visai viegli izveidot kontaktus ar citiem cilvēkiem. Bet tev tas  noteikti būs jādara, neskatoties uz formāliem šķēršļiem vai tikai bailēm no paļāvības trūkuma. Finansu, juridiskie un profesionālie aspekti tavās attiecībās būs tikai ieguvēji no tā, ja saņemsies un rīkosies!

 

 

Lielisku dienu, lai veicas it visā!

Sabiedrība

Valmierietis piedzīvojis savu laimīgo stundu un piepildīs sapni

  Rudens izvērties īpaši veiksmīgs kādam valmierietim, kurš Simtgades loterijas biļetē atklājis 10 000 eiro. Laimīgā biļete iegādāta Narvesen, Liepājas ielā...

Iespaidīgi jaunumi visiem “Rimi” pircējiem

Atbalstot klientus, kuri ikdienā iepērkas Rimi veikalos, Rimi attīsta klientu lojalitātes programmu un līdz 31. decembrim visā Baltijā ievieš daudzpakāpju Mans Rimi uzkrājumu...

Prognozes šai nedēļai iepriecinošas, tomēr ne tikai

Arī tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laikapstākļi. Darba nedēļa iesāksies mierīga, taču jau otrdien vakarā pietuvosies...

Policisti izrādās viltīgāki pat par acīgiem mazpilsētas šoferīšiem

Satiksmes uzraudzībai no gaisa Valsts policija izmanto dronus arī pilsētās Vidzemē un Latgalē, un šis...

Glābēji aizvadījuši visai spraigas brīvdienas, vairāki izglābtie

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 15. septembra plkst. 6.30 līdz 18. septembra plkst. 6.30, Valsts...

Smagā četru auto avārijā netālu no Ventspils bojāgājušais un vairāki ievainotie

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 117 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 29 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 18.-24. septembris

  Jau zināms, ka šonedēļ daba mūs palutinās ar skaistu atvasaru un siltu laiku! Nāc, aplūko,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

Dienas pirmajā pusē kļūsi pašpārliecinātāks. Spēsi veiksmīgi atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar mājām, ģimeni...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Šī būs labvēlīga diena dažādām mākslas izpausmēm. Pat visparastākās dzīves situācijas spēsi uzlūkot daudz radošākā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Šī diena solās būt entuziasma un mīlestības pilna. Gaisā virmos pozitīva enerģija un komunikācija ar...

Mājai un Dārzam

Pat +22…+27 grādi! Sinoptiķis pastāsta, kuras būs siltākās nākamās nedēļas dienas

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" stāsta par šonedēļ gaidāmo - siltums būs patiesi iespaidīgs, īpaši...

Atkal kļūs siltāks, taču ir arī sliktas ziņas

Arī tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laikapstākļi. Darba nedēļa iesāksies mierīga, taču jau otrdien vakarā pietuvosies...

Sinoptiķiem ir jaunas zinās par turpmāko – prognoze 7 dienām!

Tuvākajās dienās un jaunnedēļ Latvijā gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Piektdiena un sestdiena būs lielākoties saulainas,...