auns-mil-horAuns

Auni šobrīd jutīsies ļoti piepildīti un pilnvērtīgi. Lai arī auna dabā ir pārdroša mešanās jebkurā uzbrukumā, zvaigznes aizlienēs tam arī apdomību un precizitāti. Zvaigznes sola lielus panākumus gan jaunos uzdevumos, gan arī jau iesākto darbu pabeigšanā.

 

versis-mil-hor

Vērsis

Vērši, kā ārkārtīgi pacietīgi smaga darba darītāji, spēj nenogurstoši cīnīties cauri uzdevumiem, kas ir ļoti smagi, tos ļoti nogurdina, vai arī prasa pacietību, lai lietas „izpīpētu”. Tās ir apskaužamas prasmes, tomēr šodien pacentieties apdomāt, vai darbus nav iespējams veikt efektīvāk vai, vismaz laiku izmantojiet, lai izkoptu savas prasmes tuvāk izcilībai.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņu pārstāvji, visticamāk, šodien nejutīs īpašu vēlmi socializēties un labprāt izmantos izdevību vairāk pieslēgties darbam vai arī vienkārši pabūt vienatnē. Neuztraucies, pateicoties zvaigžņu stāvoklim, arī līdzcilvēki būs diezgan intraverti, tāpēc atslābinies, uzliec skaļāk mūziku un domā vairāk par sevi.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem stipri ieteicams veidot jaunus eksperimentus ar ēdienu. Zvaigznes liks Tev rūpēties par veselību un diētu, un, tā kā pēc savas dabas vēzītis vairāk domā par mājas pavardu, tad nav labāka veida, kā šīs lietas apvienot.

 

lauva-mil-horLauva

Esiet mierīgi, Lauvas! Ir daudz strādāts, esiet pelnījuši atpūsties. Papļāpājiet ar Dvīņiem, Svariem vai Zivīm – tie šodien būs interesanti, saprotoši un mierīgi sarunbiedri.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavām šodien zvaigznes dāvās izcili asas koncentrēšanās un prāta spējas. Vienīgais padoms, ko dot Jaunavai – vienkārši „turiet latiņu” savās labajās gaitās un darbos, bet nepārstrādājieties. Jā, nudien, Jums pašiem šodien šķitīs, ka esiet nenogurdināmi, bet atcerieties, ka, lai arī prāts būs ass, fiziskā ķermeņa baterijas var arī izbeigties.

 

svari-mil-horSvari

Svarus visai spēcīgi ietekmēs zvaigznes, protams, pozitīvā ziņā. Tā dos mieru un prāta asumu, kas, savukārt, nozīmē, krietni mazāku risku iekulties jelkādās likstās, pie tam, spēsiet efektīgi noķert iekavētos darbus un pat pārspēt sev nospraustos mērķus. Nekritizējiet citus.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioni nejutīsies stipri apdraudēti un šodien būtu laba diena, lai nodotos kādai savai sirdslietai, hobijam. Tas lietderīgi izmantos jūsu enerģiju, kas citkārt varētu jūs lieki aizkaitināt.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Jūs šodien gaida ļoti produktīva diena. Strēlniekus parasti neuzskata par dziļi intelektuālu zīmi, dēļ mīlestības pret āra aktivitātēm, tomēr, kad esiet ieskrējies darbā, strādājiet ar lielu atdevi. Šodiena būs trīstik efektīva.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāzis tiešām jutīsies savā ādā, tomēr būs vairāk ieinteresēts darbā kā tādā, nevis koncentrēsies uz kādu konkrētu uzdevumu. Strādājiet cītīgi, esiet atvērts pret citiem. Labi padarīts darbs radīs gan gandarījumu sev, gan arī vislabāk pastāstīs citiem par tā darītāju.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīri ierasti kā visai runātīgi, jo ir sociāla zīme. Lai arī zvaigznes liks Jums kļūt nedaudz mazrunīgākiem, tā arī sniegs tikumu darboties ļoti racionāli un efektīvi. Nedaudz pamainot ierastos paradumus mērķu sasniegšanā, spēsiet šodien gāzt kalnus.

 

zivis-mil-hor

Zivis

Zivīm bieži problēmas sagādā nespēja ilgstoši koncentrēties vienai lietai, Taču šī dienam būs piemērota, lai darbotos racionāli – daliet darbus. Pildiet līdzīgus pienākumus no dažādiem darbiem un būsiet spējīgs viegli pārslēgties, saglabājot koncentrēšanās spējas un nezaudējot laiku.

 

Iepriekšējais rakstsMāmiņa no Talsiem bezmiega naktī tiek pie milzīgas naudas summas
Nākamais rakstsVIDEO: Aizturēti jaunie vīrieši, kuri šaudījās automazgātuvē pie “Riga Plaza”; atrastas narkotikas un ieroči