Šī būs diezgan labvēlīga diena. Tomēr tās sākumu var nedaudz aizēnot kādas negatīvas emocijas, ko var izraisīt starppersonu komunikācija. Tas ir iemesls, kāpēc šodien ir labāk atturēties no grupas darbībām, kas var ietekmēt tavu emociju stīgas. Pārējā diena solās būt bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

 

auns-mil-horAuns

Tuvojoties vakaram, tev sava nopietnība un atbildība būs jāpierāda dažādās ģimenes lietās. Sadzīves nianses var būt cieši saistītas ar nepieciešamību rūpēties par savu veselību. Pārliecinies, ka tev ir pietiekami liels medikamentu krājumus –  pirmās palīdzības komplekts, īpaši, ja taviem vecākiem var būt nepieciešama sistemātiska vai papildus aprūpe. Šī ir piemērota diena, lai vestu savu četrkājaino draugu pie veterinārārsta.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tavu radinieku vai bērnu intereses var kļūt par absolūtu prioritāti. Jūtīgums, zemapziņas ieradumi un tieksme pēc sadzīviskā komforta, būs jāapvieno ar disciplīnu, atbildību un nopietnību. Jebkurš notikums šodien ir labi jāplāno un jāorganizē.

 

dvini-mil-horDvīņi

Neizlaid vadības grožus no savām rokām, kad runa būs par tavu uzvedību, kā arī kārtējiem izdevumiem un zemapziņas paradumiem. Jo vairāk disciplīnas un atbildības parādīsi, jo mazāk problēmu radīsies tavā mājsaimniecības dzīvē, profesionālajās lietās un ģimenes komunikācijā.

 

vezis-mil-horVēzis

Dažādu sfēru izmaiņas šodien tiks saistītas ar lielu jutīgumu. Šī ir laba diena mijiedarbībai ar taviem vecākiem un mājsaimniecības locekļiem. Tu vari uzlabot attiecības ar savu biznesa partneri, skolotāju, klientu vai regulāro konsultantu.

 

lauva-mil-horLauva

Ja esi dzimis jūlijā, laime un veiksme, ko šodien tev ir paredzējušas zvaigznes, pastiprinās visas pozitīvās norises. Tomēr tas nenozīmē, ka izmaiņas var panākt – pamirkšķinot vien ar acīm, nāksies krietni nopūlēties. Planētas uzsver, lai šodien izmanto savu veiksmi, jo tā neturpināsies ilgi. Neaizmirsti rūpēties par savu drošību un emocionālo stabilitāti.


jaunava-mil-horJaunava

Šodien tevi sagaida veiksme un panākumi, kas var palīdzēt atrisināt daudzas problēmas. Tomēr arī pašam būs jāveic pamatīgi ieguldījumi. Izmanto savu milzīgo pieredzi, neļauj enerģijai virzīties tukšgaitā un apslāpē slinkumu. Tāpat neesi nolaidīgs pret nozīmīgiem darījumiem, īpaši tiem, kas ietver nodokļu jautājumus. Zvaigznes mudina, lai nepielieto netradicionālas problēmu risināšanas metodes.

 

svari-mil-horSvari 

Līdz pat vēlam vakaram tev būs iespēja sistemātiski īstenot savus plānus un atrisināt profesionālās un ģimenes problēmas normālā darba režīmā. Šis ir labs brīdis sarunām ar priekšnieku vai taviem vecākiem. Piemērots moments darba sanāksmēm vai nozīmīgu administratīvu lēmumu īstenošanai.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Nav svarīgi, cik brīnišķīgi jaunie apvāršņi var likties, tev vajadzētu mēģināt saglabāt galvu uz pleciem un kontrolēt emocijas. Savaldība un sevis ierobežošana ir daudz noderīga, nekā emociju sprādziens un daudzi riskanti eksperimenti. Pirms nosaki jaunu mērķi, pārbaudi un pārliecinies, ka viss ir gatavs tā sasniegšanai.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien īstenojot noteiktas darbības, ievēro pieņemtās noteikumu sistēmas un pašreizējos tiesību aktus. Tāpat cieni to cilvēku viedokli, kuri ir vecāki par tevi. Zvaigznes norāda, ka šī nav diena, kad tu vari pieprasīt vairāk, lauzt noteikumus vai aizmirst par tradīcijām. Šajā dienā dzīve dos tev lielisku iespēju tālākai attīstībai. Nepalaid to garām!

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes sola tev savstarpējo sapratni ar cilvēkiem, bet tikai ar noteiktām un stingri novilktām robežām. Tev šajā dienā nevajadzētu paļauties uz plašu atpazīstamību, skaļiem solījumiem un veiksmes lauriem. Būs iespējams panākt vienošanās, kas tiks pamatotas uz normām un tradīcijām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Laimīgas izmaiņas tavā mājas dzīvē un partnerattiecībās būs tepat līdzās, taču tas nenozīmē, ka  būsi atbrīvots no savu regulāro pienākumu veikšanas. Pacietība, savaldība, apņēmība, laika pārvaldīšana un gatavība apslāpēt emocionālos ugunsgrēkus, būs vissvarīgākās īpašības, kas nepieciešamas šīs dienas darbību īstenošanai.

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes norāda, ka šodien būs grūti panākt pilnīgu neatkarību. Jūtas, saistības un ieradumi būs īpaši spēcīgi, bet atsevišķos gadījumos tie var izrādīties pamatīgs slogs. Vēlams īpaši atbildīgi pildīt un īstenot savus tiešos pienākumus, tai skaitā vecāku lomu.

 

Lai izdevusies šī nedēļas diena!

Sabiedrība

Liepājnieks tiek pie lepna auto – taču ir nianse!

  Pirmo reizi SuperBingo vēsturē Lielā laimes rata spēlē ir laimēta automašīna Cupra, un to ir laimējis liepājnieks Aivars...

Pret Majoru pludmales “varoņiem” sākta kriminālvajāšana

Šonedēļ Valsts policija pabeidza izmeklēšanu kriminālprocesā par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa un ja...

Burvīga vēsts no Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura, kā arī citiem

Jūsu vērtējumam nododam mūzikas projekta “Tev tuvumā” jaunāko studijas ierakstu "Ja Tu zinātu". Dziesmas autori...

Agresīva izklaide skumji beidzas kādam “Audi” vadītājam – VIDEO

  Šī gada 28. novembrī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas ap...

Latgalē nolaupa un pēc tam nogalina ar sevišķu cietsirdību

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Dienvidlatgales iecirkņa amatpersonas pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā saistībā ar 1988. gada...

Magones jaunais kavalieris pirmajā randiņā uzklausa smagu stāstu

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone devusies spontānā randiņā. Tomēr randiņa biedrs kļūst manāmi samulsis...

Horoskopi un Testi

Horoskops piektdienai, 1. decembrim

  Auns Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Auns Šodien vajadzēs atrisināt kādu atbildīgu jautājumu, kurš saistīts ar ļoti tuvu un mīļu cilvēku. Atceries...

Nedēļas horoskops novembra beigām un decembra sākumam

  Šajā nedēļā mēs pavadīsim novembri un sveicināsim ziemas pirmo mēnesi - decembri. Tas nekas, ka...

HOROSKOPS 2023. gada DECEMBRIM

  Ziemīgais mēnesis - decembris - tepat aiz stūra, vai tas būs sniegoti balts? Kamēr gaidām...

Horoskops ceturtdienai, 30. novembrim

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Auns Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies...

Mājai un Dārzam

Laika prognoze brīvdienām un nākamajai nedēļai

Novembra pēdējās dienas bija nokrišņiem bagātas, vējainas un aukstas. Latvijas šodienas sniega sega ir biezākā...

Nokrišņiem pakāpeniski mitējoties, laiks kļūs sausāks un vietām aukstāks

Novembra pēdējās dienas bija nokrišņiem bagātas, vējainas un aukstas. Latvijas šodienas sniega sega ir biezākā...

Kad varētu kļūt siltāks? Stāsta sinoptiķis Bricis!

Viens no aukstākajiem novembriem pēdējo 16 gadu laikā; salam un sniegam galu vēl īsti neredz;...