Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt tālāk un skaidrāk nekā ierasts. Tas radīs vēl lielākas iespējas spēt pieņemt pareizos lēmumus. Pievērsies sev!

 

 

auns-mil-horAuns

Labvēlīga diena komunikācijai ar ārzemniekiem un citu kultūru pārstāvjiem. Universitātes apmeklējums vai sazināšanās ar saviem draugiem vai kolēģiem, kuri šobrīd mācās, var kļūt par ļoti nozīmīgu brīdi tavā dienā. Tas varētu radīt patīkamu, ērtu un labsirdīgu atmosfēru.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien panākumi iespējami lielākoties tādās jomās, kas saistītas ar īpašuma apsaimniekošanu, lieliem darījumiem un valūtas manipulācijām. Labus rezultātus būs iespējams sasniegt arī lietās, kas saistītas ar sadzīves projektiem un nekustamo īpašumu. Iespējams, spēsi panākt veiksmīgu komerciālu darījumu, saņemsi vajadzīgo aizdevumu vai gluži pretēji – tiksi vaļā no kāda parāda.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien vairāk viss griezīsies ap tavu partneri (runa varētu būt gan par romantisko, gan darba). Piedod viņam šo uzmanības centrā būšanu – neskaud! Centies priecāties līdzi ar viņu un izbaudīt to kā patiesu laimi. Iespējams, šī diena un situācija palīdzēs tev saprast atšķirības starp dažādām tavām vērtībām un paradumiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien atmosfēra darbā varētu līdzināties māju sajūtām. Izmanto šo niansi, lai palūkoties uz savu kolēģu izcelsmi, izglītību, sociālo statusu, raksturu un temperamentu. Tas ir labākais veids, kā tu varēsi saprast, kuri cilvēki tev varētu būt labi sabiedrotie, bet no kuriem labāk turēties atstatus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Brīnišķīgs laiks vidējas aktivitātes atpūtai. Met pie malas slinkumu un sēdēšanu vienā vietā – šobrīd tas varētu negatīvi ietekmēt tavu veselību. Tajā pašā laikā tev nevajadzētu ar aktivitātēm pārspīlēt tā, ka pārgursti un vēlāk neko citu vairs nespēj, un nevēlies darīt.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Piemērots mirklis, lai pievērstu pastiprinātu uzmanību saviem mājsaimniecības locekļiem – vecākiem, attālākiem radiniekiem ar mērķi izdarīt ko jauku viņu labā. Šodien vari pievērsties dažādiem darbiem savās mājās, lai padarītu vidi ap sevi vēl mājīgāku. Tas uzlabos gan tavas sajūtas, gan kopējo atmosfēru.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien veiksmīgi spēsi apvienot darbu un atpūtu. Ja nāksies sastapties ar ko sarežģīju, nebijuši, tu veikli spēsi tikt ar to galā, neraugoties uz grūtībām. Jebkurš īss izbrauciens, pastaiga vai ekskursija sola tev sarūpēt jaunu informāciju, komunikāciju ar patīkamiem sarunu biedriem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespējams, šodien tiks pamanīts un novērtēts tavs darbs. Turklāt, ticams ir variants, ka tu ne vien saņemsi mutiskas uzslavas, atbalstu un atzinību, bet arī materiālu atlīdzību, piemēram, algas pielikumu, dāsnu prēmiju vai varēsi uzsākt kādu veiksmīgu darījumu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu veiksmīgi spēsi iekarot cilvēkus ar savu šarmu. Esi patiess un pieklājīgs. Neaizmirsti par savu dabisko aktivitāti un liec to lietā. Izkustēties nekad nav par ļaunu. Iespējams, šodien uzsāksi kādu ilglaicīgāku sadarbību vai arī palīdzēsi kādam citam gūt uzvaru.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Laba diena, lai iesaistītos kādā, iespējams, pat slepenā biznesa darījumā. Jo īpaši, ja partneri ir no tālienes. Var gadīties, ka saņemsi negaidītu dāvanu vai lielisku palīdzību, piemēram, svarīgu atbalstu grūtā, neskaidrā situācijā. Finanšu problēmas var tikt atrisinātas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, lai to pavadītu kopā ar draugiem un domubiedriem. Šodien dažādas lietas norisināsies tādas, kas būs izdevīgas taviem īstermiņa mērķiem tuvākajā nākotnē. Ja tev draugi piedāvājas palīdzēt – rūpīgi apsver, vai tiešām šī ir situācija, kurā vērts viņus iesaistīt.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tu nespēsi sasniegt labus rezultātus bez pietiekamām prasmēm un zināšanām, kompromisa un diplomātiskas komunikācijas. Šodien ir liela iespēja iegūt svarīga, teiksim tā – pareizā cilvēka uzticību un simpātijas. Izvairies no pārlieku lielas vienveidības un centies kļūt aktīvāks savās izpausmēs.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsAtklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts