Ko zvaigznes mums sola 18. februārī? Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

auns-mil-horAuns

Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas straujās dabas dēļ. Atceries, ka cilvēki, kuri izsaka kritiku tev un taviem darbiem, ir patiesi ieinteresēti sniegt noderīgu padomu un rupjš kritikas noraidījums var izskatīties kā necieņa. Esi savaldīgs un nemeties pie rīkles tiem, kuru viedoklis nesaskan ar tavējo.

 

 

versis-mil-horVērsis

Esi uzmanīgs, lai uz sev veltītu konstruktīvu kritiku vai ieteikumu neatbildētu pārlieku negatīvi. Tas gan nenozīmē, ka viss, ko dzirdēsi, būs vērā ņemams, taču vispirms noklausies, izvērtē un atsijā to, kas varētu būt tev noderīgs.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņi šodien būs interesantā pozīcijā. Tava sociālā personība visai bieži sastopas ar dažādiem sarežģījumiem, taču komunikācijas spējas ir tās, kas tev šādās situācijās palīdz nezaudēt kontroli un noturēt tevi grožos. Neļauj cilvēkiem izmantot savu labo sirdi savtīgos nolūkos, taču neesi arī pārlieku noslēgts un agresīvs.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem vajadzētu uzmanīgi izvērtēt kā rīkoties dažādās mājas situācijās. Tu esi spēcīgs un vari norīt gan dusmas, gan aizvainojumu no tavas ģimenes un tuvāko draugu puses, taču nav noslēpums, ka tieši vistuvākie cilvēki ir tie, kuru pāridarījumi spēj visvairāk sāpināt. Centies būt savaldīgs un neļauj emocijām ņemt virsroku, lai izvairītos no situācijas saasinājuma.

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvām ir svarīgs savs publiskais tēls, tās ir īpaši jūtīgas pret jebkuru apvainojumu. Visticamāk, vairāk tevi aizvainos nevis tieši acīs pateikti vārdi, bet tas, ka kāds tev uz konkrētu situāciju vai jautājumu paliks atbildi parādā. Paturi prātā, ka daži cilvēki gluži vienkārši ir klusāki un nav tik atklāti. Būtu muļķīgi uzsākt strīdu ar, piemēram, Jaunavas vai Vērša zīmē dzimušu cilvēku tik tādēļ vien, ka viņš ir introverts.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavām, pateicoties savai noslēgtajai  un elastīgajai personībai, šodien nepatikšanas nedraud. Tu nemēdz klaji oponēt citu izteiktajiem viedokļiem vai aizvainot citus ar dzēlīgām piezīmēm. Iespējams, kāds uz nerviem uzkāps tev pašam – vai nu iztraucējot tevi brīdī, kad esi īpaši aizņemts vai vēloties pamācīt tevi jautājumos, kuros uzskati, ka pats esi eksperts.

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem, iespējams, nāksies piestrādāt par miera nesējiem dažādu jautājumu risināšanā, kur iesaistītajām pusēm krasi atšķirsies viedokļi. Centies neiejaukties pārāk daudz, lai pats sev nesagādātu liekas problēmas. Saglabā vēsu prātu un objektivitāti, uz aizvainojumiem atbildi ieturēti un pieklājīgi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioni šodien būs īpaši bīstami, tādēļ ieteicams izvairīties no jebkādām situācijām, kuras varētu pārvērsties konfliktā. Šajā dienā tu būsi tendēts uzpūst problēmu no nekā, kā rezultātā uz līdzenas vietas var sākties vesela virkne strīdu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki šodien varētu saņemt vairākas iespējas izbeigt kādus ieilgušus konfliktus. Tu mīli ātri rast risinājumu dažādām situācijām, tai skaitā domstarpībām. Līdz ar to,  izmanto šo dienu, lai pieliktu tām punktu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu esi visai noslēgts cilvēks un tas tevi šodien pasargās no dažādām nepatikšanām. Tomēr esi uzmanīgs, jo apkārt valdīs spriedze un kāds cits var būt ne tik miermīlīgi noskaņots, tādēļ teorētiski pastāv iespēja lielākam vai mazākam konfliktam. Esi patiess pret sevi un citiem, tad nekas tevi nespēs izsist no sliedēm.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tu mīli iesaistīties argumentos un debatēs, līdz ar to – šodien no problēmām neizsprukt. Apkārtējo emociju ietekmē visur valdīs spriedze, kuras rezultātā pastāv liela iespēja, ka arī tu nekavēsi laiku sēžot malā un metīsies cīņas ringā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivīm, pateicoties savai spējai pielāgoties apkārtējai videi un cilvēkiem, šodien īpašas problēmas nedraud. Lai gan tu sev izteiktus pārmetumus māki laist gar ausīm, fakts, ka liela daļa cilvēku tevi redz kā ne visai uzticamu personu, ar ne visai lielu atbildības sajūtu, kas tevi varētu aizskart.

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

Lielisku dienu! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsMagone aizsvilstas – vēstuļdraugs Andris viņu nodēvē par laucinieci!
Nākamais rakstsLiene Ušakova piedzīvojusi šausminošu randiņu ar ārzemnieku