Šī diena būs spilgtiem iespaidiem un spēcīgām emocijām bagāta. Rīta stundas atklās vienmuļību, bet otrajā dienas daļā piedzīvosi emocionālus kāpumus un kritumus. Pat, ja tu esi visai aukstasinīga un spēcīga personība, šodiena var šķist, ka kas tāds pat tev ir grūti izturams.

 

auns-mil-horAuns
Aunam šodien vajadzētu parādīt un pielietot savas praktiskās iemaņas. Kontrolē visu, taču neaizmirsti par uzticēšanos un paļaušanos uz citiem. Zvaigznes norāda, lai iemācies ierobežot savu vēlmi pēc greznības. Nepērc kaut ko dārgu un patiesībā nevajadzīgu, neieguldi materiālos līdzekļus ekskluzīvos projektos. Apdomā iespēju nekad nesaistīties kopīgos projektos ar cilvēkiem, kuru pieklājības normas tu krietni apšaubi.

 

 

versis-mil-horVērsis

Pareizā stratēģija šodien nodrošinās tev panākumus, Vērsi! Pārāk spītīgie un stūrgalvīgie šī zvaigznāja pārstāvji riskē pamatīgi ieskriet ar galvu sienā. Tevi sagaida dažādi pārpratumi, kā arī profesionālo un personisko kontaktu trūkums. Raugi, lai tava rīcība ir elastīga. Kad dzenies pakaļ saviem mērķiem, pārliecinies, ka pietiekami novērtē pretinieku principus un uzskatus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien Dvīņu uzmanība tiks pievērsta jautājumiem, kas saistīti ar uzkrājumiem, finansu drošību un uzņēmējdarbības konfidencialitāti. Pārliecinies, ka daļu savas nopelnītās naudas pietaupi pamatvajadzībām, pat tad, ja šobrīd šķietami tevi nav piemeklējušas jebkādas finansiālas grūtības. Domā par nākotni!
 

 

vezis-mil-horVēzis

Uzticamība, visticamāk, būs tavs šīsdienas galvenais kritērijs, Vēzi. Šai īpašībai būs ļoti liela nozīme personiskajās attiecības un biznesa mijiedarbībā. Esi tālredzīgs. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ieteicama ļoti piesardzīga pieeja visam, kas saistīts ar mantojumu, banku darījumiem, ilgtermiņa ieguldījumiem un rūpēm par bērniem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šajā zvaigznājā dzimušajiem, īpaši tiem, kuri ir vadītāji vai ģimenes galvas, šodien nāksies uzņemties papildus pienākumus. Iespējams, tevi atstās vienu un tieši šī iemesla dēļ būs jāpieņem nozīmīgi stratēģiski lēmumu bez jebkādas palīdzības. Nebaidies no grūtībām, tu lieliski tiksi galā ar šo uzdevumu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, ka Jaunavai šodien vajadzētu izmantot savas zināšanas un sakarus, protams – neaizmirstot par profesionalitāti. Tajā pašā laikā, nepaļaujies vien uz savām spējām. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie gūs labumu no tā, ja lūgs padomu un paļausies uz kādu ietekmīgu cilvēku vai savu pastāvīgo partneri.

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka šodien vislabākais, ko vari darīt – pamazām un lēnām virzīties uz priekšu, nevis sasteigt visu. Ja šajā dienā nodrošināsi sliktas investīcijas, rīkosies nepareizi ar savu mantu vai pieļausi kādu kļūdu personīgajā dzīvē, neslīksti skumjās, tā vietā izanalizē radušos situāciju. Ja nonāksi neērtā brīdī, tev var palīdzēt kāda netieša problēmu risinoša metode.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpions šodien var vienlaicīgi gan atgrūst no sevis cilvēkus, gan tajā laikā piesaistīt tos. Kautrība, pārmērīga paškritika un spītība var izrādīties tavi šīs dienas galvenie trūkumi. Tās ir  īpašības, kas ir īpaši nevēlamas daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvēm.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Zvaigznes norāda, ka Strēlniekam līdz pat vakaram ir jābūt disciplinētam, tāpēc labāk ievēro stingru dienas režīma plānu. Tas ir īpaši svarīgi, ja tu veic rutīnas darbus, kas prasa fokusēšanos, uzmanību un sistemātisku pieeju. Šodien tu vari neatrast brīvu laiku pienācīgām pusdienām, tāpēc pārliecinies, ka pirms doties projām no mājām, līdzi paņem kaut ko iekožamu.

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāža iedzimtais reālisms šodien sasniegs kulminācijas punktu. Tieši šī iemesla dēļ tu vari būt visai sarkastiski noskaņots aplūkojot savu mīlestības dzīvi, radošumu, kā arī finansiālās un profesionālās perspektīvas. Neieslīgsti pesimisma dziļumos, bet pārliecinies, ka savlaicīgi atceries, ka tavs rīcības arsenāls ir pilns ar diezgan pārliecinošiem veidiem, kā kļūt veiksmīgam.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīram šodien nāksies cīnīties ar savām domām par neveiksmēm. Strādā pie saviem patiesajiem trūkumiem un neizliecies, ka tie neeksistē. Zvaigznes norāda, ka šodien tu vari justies bikls par savu izskatu, finansu spējām, profesionalitāti, ģimenes labklājību un daudziem citiem jautājumiem. Tev var rasties zināmas materiālas grūtības vai problēmas ar veselību.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tevi nespēs aizkavēt nekādi tabu, lai gan šaubas par savu rīcību noteikti kādu brīdi piezagsies. Tu visu spēsi paveikt lieliski, pat tās lietas, par kurām citi šaubījās vai tas maz ir tavos spēkos. Esi piesardzīgs un konsekvents savos izteikumos. Izmanto  prātu, intuīciju un pieredzi. Zvaigznes brīdina, lai neko nedari bez pamatotas analīzes. Tev var būt nepieciešams kāda gudra cilvēka padoms vai piekļuve informācijai no kādas īpašas grāmatas vai mājas lapas.

 

 

Lai jums veiksmīga diena!

Iepriekšējais rakstsLiepājā ceturtdien darba laikā nogalināts tramvaja vadītājs
Nākamais rakstsLiepājnieku ģimenes dzīve pēc milzu laimesta sagriežas kājām gaisā