Veids, kādā planētas ir izvietojušās šodien, padara 2. jūniju par labvēlīgu dienu tava rakstura pozitīvo nianšu uzlabošanai. Šīs dienas laikā tu vari iegūt jaunus draugus vai doties uz romantisku randiņu, kas var aizsākt uzticības pilnas, skaistas attiecības.

 

auns-mil-horAuns

Šī ir brīnišķīga diena jaunradei! 2. jūnijs ir piemērots arī jebkādām intelektuālajām darbībām. Tajā pašā laikā tev vajadzētu vairīties no koncentrēšanās uz nenozīmīgiem jautājumiem, veicot sistemātisku, rūpīgu pieeju visam, ko šodien darīsi. Šis ir arī labs laiks saskarsmei ar dzīvesbiedru vai kādu tev tuvu draugu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir diena, kad Vērša personiskie centieni būs saglabāt un pavairot tās priekšrocības, kas dod labus rezultātus. Tomēr zvaigznes iezīmē, ka tev nevajadzētu aizrauties ar sasniegtajiem panākumiem, lepni nenolaid rokas, bet turpini rīkoties. Tu vari iegūt daudz, bet tikai to, ko patiešām būsi pelnījis –  pārējais var būt tikai tavas iztēles auglis.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Ja tev ir apnikušas neveiksmes vai dažādas likstas, kas nospiež tevi uz ceļiem, īpaši nespējot paveikt kādus svarīgus pienākumus, šī diena – 2. jūnijs būs burtiski balzams tavai dvēselei. Šodien tev var rasties lieliskas atpūtas iespējas, kādas radošas aktivitātes. Vari pavadīt laiku kopā ar saviem bērniem vai citiem tev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena būs brīnišķīgs laiks, lai sajustu un izbaudītu harmoniju tavā ģimenes dzīvē vai mēģinātu to atjaunot. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari saņemt atbalstu, līdzjūtību un izpratni ne tikai parastos mājsaimniecības jautājumos, bet arī tēmās, kas iezīmē kādu vēlamu atbildi tavā darbības plānā.

 

 

lauva-mil-horLauva
Šī ir lieliska diena laulāto un mīļoto cilvēku kontaktu stiprināšanai un draudzīgiem paziņojumiem par līdztiesības pamatiem. Zvaigznes iezīmē un atgādina, ka draugi tevi mīl un ir gatavi palīdzēt neatkarīgi no tavas materiālās situācijas, reputācijas vai sociālā statusa. Tomēr ļoti liels cilvēku skaits var censties izmantot arī tavu labo gribu un maigo sirdi, esi piesardzīgs!  Neļauj iedzīvoties labumos, pašiem neko nedarot.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Kādi labvēlīgi notikumi var aizēnot Jaunavas raizes par finansu problēmām. Tavs darbs vai profesionālās iemaņas var sākt sniegt kādu saredzamu, sataustāmu labumu. Zvaigznes iezīmē, ka tava alga var palielināties saistībā ar to, ka tavs priekšnieks vai klients izjūt pret tevi vienkāršu, cilvēcisku patiku, novērtējot tavu devumu kvalitatīvam darbam, informatīvajam vai citāda veida nesavtīgam atbalstam.

 

 

svari-mil-horSvari

Šis ir veiksmīgs periods tiem, kuri studē, uzsāk kādu notikumu saistībā ar zinību sfēru, pēcdiploma izglītību, publikācijām, ārvalstu kontaktu izveidošanu vai tālu ceļojumu. Bet zvaigznes vēlas tevi brīdināt: katra izcila iespēja iepriekšminētajās sfērās tiks saistīta arī ar kādu noteiktu ierobežojumu. Vienkārši rēķinies ar to, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un kliedējot ilūzijas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes iezīmē, ka Skorpionam jāpasteidzas izveidot labas attiecības ar kolēģiem un darba vidē iesaistītajām personām, realizējot to ar jebkādiem šobrīd pieejamiem līdzekļiem. Tas pats attiecas uz taviem laulības un partnerattiecību sakariem. Šodien tavu mijiedarbību ar cilvēkiem lielā mērā ietekmēs mīlestība, labestība, pieklājība, takta izjūta un laba gaume.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šajā laika periodā vari stiprināt saikni ar draugiem vai nodibināt jaunas attiecības ar kādu interesantu personu. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari radīt ārkārtīgi pozitīvu iespaidu uz cilvēkiem ap sevi, parādot, ka tev var uzticēties, ka spēj novērtēt līdera viedokli, pat apbrīnojot viņa spējas.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien, 2. jūnijā zvaigznes tev teju sola ideālus apstākļus jebkuram darbam, kas saistīts ar tavu estētisko principu realizēšanu, kā arī informācijas apmaiņu un biznesa sarunu veikšanu. Tu vari veikt ievērojamu progresu, lai veicinātu literāro, skatuvisko vai jebkādu citu radošo projektu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja Ūdensvīrs vēlas palikt uzticīgs savas personīgās dzīves principiem, tev vajadzētu sava mīļotā cilvēka intereses šodien padarīt par savu prioritāti. Zvaigznes brīdina, lai šī mērķa realizēšanai nepielieto seksuālo attiecību pusi, koncentrējies vien uz savas otrās pusītes domām un vēlmēm. Fiziskais stimuls tikai pasliktinās tavas bažas un raizes, radot vēl saspringtāku atmosfēru.

 

 

zivis-mil-horZivis

Kopējā atmosfēra tavā ģimenes dzīvē šajā dienā var ievērojami uzlaboties. Pat, ja nesen esat piedzīvojuši cīņu viens ar savu otru vai kādu vecāku personu, šodien šīs domstarpības būs vien principa jautājums, jo, ja tu vēlēsies visu nogludināt un atrisināt, šodien tev zvaigznes piedāvās šādu iespēju. Lai dzīvo sirsnība!

 

Lai skaista diena!

Sabiedrība

Vidējā ātruma kontroles posmi sagādājuši nepatikšanas virknei šoferīšu – VIDEO

  Latvijā patlaban darbojas astoņi vidējā ātruma mērīšanas posmi. Kopš brīža, kad tie uzstādīti, fiksēti vairāk...

Policijas reidā vislielākais sods busiņa šoferim – VIDEO

  Šonedēļ Valsts policija pievērš pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai. Bijuši vairāki starpgadījumi, toskait bēgšanas mēģinājumi. LTV...

Kas jāzina par elektrības sadales tarifu samazinājumu mājsaimniecībām?

21. septembrī Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavotos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja...

Noderēs jebkura informācija! Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas aicina aplūkot attēlos redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā...

Ar negaidītu paziņojumu klajā nāk skrejriteņu operators “Bolt”

  Atzīmējot Starptautisko dienu bez auto, kas ik gadu norisinās 22. septembrī Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros,...

“Vīram uzrakstīju SMS – šī diena ir klāt!” – krasi mainās salaspilietes dzīve

Tradīcija atnes lielu veiksmi. Veiksme uzsmaidījusi 49 gadus jaunajai Sandrai no Salaspils, kura strādā celtniecības nozarē. Laimestu 10...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavas horoskopa zīmes laimīgākās dienas, datumi, stundas, saderība…

  Tu noteikti zini savu horoskopu, iespējams, interesējies par to, kas gaidāms nākamajā dienā, nedēļā, mēnesī...
suns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
mērkaķis

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šī nav laba diena, lai uzsāktu ilgtermiņa saistības. Vislabāk šodien strādāt ar lietām, kas sniedz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem ir pilnīgi jauna informācija par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Kaut arī darba nedēļas pirmajā pusē palaikam lija, dienās saglabājās silts laiks, daudzviet termometra stabiņam...

Izskan pārsteidzoša vēsts par laiku septembra pēdējā nedēļā

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" nācis klajā ar pārsteidzošu vēsti par laiku nākamnedēļ. "Nākamās nedēļas vidū...

Pat +22…+27 grādi! Sinoptiķis pastāsta, kuras būs siltākās nākamās nedēļas dienas

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" stāsta par šonedēļ gaidāmo - siltums būs patiesi iespaidīgs, īpaši...