Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl zvaigznes sola 22. februārim? Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

auns-mil-horAuns

Bailes, ko iedvesīs zvaigžņu stāvoklis, tikai paspilgtinās Auniem raksturīgo drosmi un entuziasmu. Tu būsi piesardzīgāks kā ierasti, līdz ar to rīkosies apdomīgāk, nepieļausi tik daudz kļūdu un būsi pasargāts no lielām neveiksmēm vai konfliktiem. Ja esi no tiem, kurš ik dienu domā pirms dara, šajā dienā nedrošības sajūta var apstādināt gan tavus vārdus, gan darbus pilnībā.

 

versis-mil-horVērsis

Bailes Vēršus daudz neietekmēs. Tu esi pārliecināts par sevi, mīli rutīnu un reti kad izrādi vēlmi ieviest tajā kādas jaunas izmaiņas. Iespējams, šodien būsi nedaudz paranoisks, taču tas sevišķi neiespaidos ne tavu darbu, ne dzīves ritmu.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņiem priekšā visai smaga diena. Tā kā esi komunikabls un aktīvi iesaisties sarunās ar apkārtējiem, šodien tev var nākties risināt arī savstarpējo attiecību problēmas, kuru pamatā būs vilšanās, neuzticība utt. Tomēr atceries, ka vienmēr izvēle ir tavās rokās – pavadīt dienu kā plānots, rēķinoties ar iespējamajām negācijām vai ieslēgties četrās sienās, prom no citiem.  

 

vezis-mil-horVēzis

Bailes ir Vēžu lielākais bieds, tādēļ šodien vairāk kā jebkad jutīsi vajadzību pēc savas personīgās telpas. Lai arī pretoties šiem impulsiem būs diezgan sarežģīti, esi uzmanīgs, lai tie netraucētu tavu ikdienas pienākumu veikšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Lauvām nedrošība izpaudīsies kā šaubas par sevi un savu izskatu. Katram individuāli vajadzētu izvērtēt un veikt izvēli, vai šo dienu pavadīt saskarsmē ar citiem vai tomēr noslēgtībā. Rūpīgi pārdomā, kurā situācijā jutīsies drošāk un pašpārliecinātāk.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavas šodien lauzīs galvu par savu veselību un/vai savu nākotni. Tev raksturīgās apdomības un darba tikuma pamatā slēpjas rūpes par savu nākotni un šodien tās izjutīsi īpaši spēcīgi. Klausi savai sirdsbalsij un velti laiku notikumu plānošanai, lai izvairītos no kādām potenciālām likstām.

 

svari-mil-horSvari

Svariem nenāksies šodien saskarties ar īpaši lieliem konfliktiem, jo apkārtējie vairāk pievērsīsies paši sev un savam darbam. Tiesa gan, var nākties nogludināt lielākus vai mazākus strīdus, kurus uzsāks kādi spēcīgāku zīmju pārstāvji. Lai arī nejutīsies tik pārliecināts kā ierasti, paļaujies uz sevi, savām domām un viedokli.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioni šodien būs sevišķi bīstami. Zvaigžņu stāvoklis liks justies nedroši, kā rezultātā vēlēsies aizsargāties. Aizstāvi sevi, ja nepieciešams, taču nepārvērt to uzbrukumā pret citiem. Daļa tavu rīcību uztvers neitrāli, taču daļu vari pamatīgi aizvainot.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu atrast iespēju pavadīt vairāk laika prom no cilvēkiem un vietām, kas liek justies nervozi. Lai gan tu esi diezgan mierīgs un nosvērts, tu neesi imūns pret zvaigžņu stāvokli un tas var rezultēties stresa pilnā dienā. Par laimi, tu būsi spējīgs ātri garīgi un fiziski atkopties pēc šīs dienas, lai rītdienu atkal uzsāktu spēka pilns.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāži šodien būs īpaši noraizējušies par savu darbu un pozīcijām. Darba jautājumos ieteicams griezties pie saviem zinošajiem kolēģiem, kuri tev var palīdzēt ar kādu labu padomu, savukārt šaubas par savu pozīciju vienkārši izmet ārā no galvas – tām nav pamatojuma.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien apkārt valdošās bailes izmantos savā labā, lai sasniegtu kādus personīgos mērķus. Pirms tam gan ieteicams apdomāt, vai tiešām šis ir veids, kā vēlies gūt panākumus, kā arī kāda varētu būt apkārtējo pretreakcija uz tavu rīcību.

 

zivis-mil-horZivis

Zivju zīmē dzimušos bailes iespaidos divtik spēcīgi. Pirmkārt, ietekmēsies no Mēness, otrkārt, no apkārtējo emocijām, kuras atspoguļosies arī tevī. Centies šo dienu pavadīt soli pa solim un neuzņemies sarežģītus uzdevumus, lai samazinātu risku uz dažādām likstām.

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsŠī ir pēdējā ziema, kad drīkst braukt ar vissezonas riepām
Nākamais rakstsAtklāts viens no apdrošinātāju rūpīgāk glabātajiem noslēpumiem – kā aprēķina OCTA cenu