Planētu mijiedarbība šodien var nest daudz jauku pārsteigumu. Iespējama dāvanu un labu ziņu saņemšana. Lieliska diena visa jaunā apgūšanai vai iegādei par labu cenu. Var izvērsties labvēlīgi pavērsieni attiecībās. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

 

auns-mil-horAuns

Šodien nevajadzētu paļauties uz citiem cilvēkiem, jo viņu noskaņojums būs diezgan mainīgs, tāpēc iespējami arī nejauki atteikumi. Taviem tuviniekiem (vecākiem un ģimenes locekļiem), kā arī attālākiem paziņām (biznesa partneriem, darbabiedriem u.c.) būs raksturīga emociju neprognozējamība, tādēļ uzmanīgi.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien Vērši droši var pieņemt lielus lēmumus. Pēc iespējas centies izvairīties no jebkādiem konfliktiem, jo īpaši ar mīļoto cilvēku – neuztiep savas kaprīzes. Padomā arī par nākotni, mēģini intuitīvi sajust to, kas jūsu nākotnē gaidāms kopīgs, ko vēlies kopā ar šo cilvēku piedzīvot, izjust un atklāt.

 

dvini-mil-horDvīņi

Pat ja vadība šodien sagādās tev negaidītus pārsteigumus, visticamāk, kopumā diena būs visai jauka. Iespējams, pat varēsi sagaidīt algas pielikumu vai arī tev nāksies aizvietot kādu ļoti nozīmīgu cilvēku, var gadīties, pat vadītāju. Tas nozīmē – pozitīva tendence arī materiālajā ziņā.

 

vezis-mil-horVēzis

Kopumā šī diena solās būt tev visai pozitīvās noskaņās. Tieši tas varētu palīdzēt tev pieņemt apstākļus tādus, kādi tie ir, jo tie spēs iedvesmot un dot jaunas cerības jo īpaši radošajā sfērā. Tajā pašā laikā tavi pašreizējie plāni un uzdevumi varētu zināmā mērā tikt apgrūtināti.

 

lauva-mil-horLauva

Tavs garastāvoklis šodien var kļūt ļoti mainīgs un nepastāvīgs, taču uzmanies, jo nevajadzīga izrādīšanās var iegriezt krietnu robu tavā finansiālajā situācijā. Arī tava partnera (romantiskajā vai profesionālajā jomā) garastāvoklis var būt neprognozējams, savukārt tas nāks tev tikai par labu, solot palielināt iespējas kādu plānu realizēšanā.

 

jaunava-mil-horJaunava

Var nākties šodien sastapties ar neprognozējamību, neuzticību, emocionālu netaktiskumu un finansiālu haosu. Atceries, ka reizēm nepieciešams naudu ieguldīt arī lielākām lietām, lai vēlāk gūtu lielāku labumu tieši sev. Nekad neaizmirsti teicienu – santīmu nekrāsi, pie lata netiksi, jeb kā mūsdienās pareizāk – centu nekrāsi, pie eiro netiksi.

 

svari-mil-horSvari

Svari šodien nedrīkst pieņemt neatgriezeniskus lēmumus un akli sekot noteikumiem pat tad, ja tie ir rakstīti viņiem. Iespējamas negaidītas izmaiņas tavā sadzīvē, plānos, noskaņojumā un vēlmēs.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Laiks, lai brīvi radoši izpaustos, piedalītos dažādos pasākumos, pavadītu dienu ar draugiem, bērniem un citiem tuviniekiem. Daudz enerģijas prasošas aktivitātes kā sports un piedzīvojumu braucieni šodien tev nebūs pirmajā vietā.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Visus ģimenes jautājumus, tostarp dažādas problēmas, tev šodien izdosies atrisināt visai vienkārši. Var atklāties kāds negaidīts noslēpums. Nenovērtējamu palīdzību var sniegt draugs vai partneris.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Iespējama sastapšanās ar visai negaidītiem apstākļiem. Tev izdosies nomierināt visus sakarsušos prātus ar piemēriem no savas dzīves. Esi dabisks un seko nospraustajiem mērķiem pat tad, ja dažreiz šķiet, ka tie vairs nav tavi.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neseko citu padomiem un ieteikumiem, kad runa ir par tavām jūtām, vērtībām un vēlmēm. Ja akli sekosi citu teiktajam, tava dzīve kļūs par citu cilvēku eksperimentu – izdzīvosi vai izgāzīsies? Kad runa ir par naudas tērēšanu, lai tevi pirmām kārtām vada paša vajadzības.

 

zivis-mil-horZivis

Ražīga diena visās jomās, iespējami jauni atklājumi un zināšanu papildināšana. Īpašu nozīmi var gūt tavi kontakti ārvalstīs. Velti laiku tuviniekiem, īpaši tad, ja pēdējā laikā tas sanācis visai reti.

 

 Lielisku dienu! 

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsMedus – veselīgs produkts vai tomēr našķis?
Nākamais rakstsGrūtības iemigt? Veselīga miega bioloģiskais pulkstenis – melatonīns