Rīts un agra pēcpusdiena būs notikumiem bagāta, tomēr prasīs aktīvu rīcību. Zvaigznes sola, ka būsim enerģijas pilni un gatavi it visam!

Auns

auns-zalaja-apli-ieksa-1

Šodien tu instinktīvi ticēsi labākai iespējamai nākotnei. Tava pašreizējā dzīve var pozitīvi ietekmēt to, īpaši, ja tu veiksi apzinātus mēģinājumus, lai sekmētu turpmākos notikumus. Šodienas apstākļi būs labvēlīgi draudzīgām apspriedēm un jaunām satikšanām un, kas ir ļoti svarīgi, dos zaļo gaismu tavai personīgajai pašizteiksmei.

 

Vērsis

versis-zalaja-apli-ieksa-1
Zvaigznes mudina izvēlēties ceļu, kuru iepriekš neviens vēl nav mērojis. Neplāno neko, vienkārši izmaini, piemēram, to, kā tu parasti pavadi savu dienu un raugi, kas no tā ir sanācis. Šāds lēmums būs divtik noderīgs tiem šajā zīmē dzimušajiem, kuri parasti ir visai veiksmīgi un pieņem savu laimi kā pašsaprotamu.

 

Dvīņi

dvini-zalaja-apli-ieksa-1

Tavi stabilie sakari šodien radīs spēcīgu izrāvienu uz jaunu līmeni. Iespējams, uzlūkosi savu mīļoto cilvēku pavisam jaunā gaismā, no cita skatu leņķa. Tajā pašā laikā, jūsu attiecībās var attīstīties jaunas iespējas un arī slēpti slazdi. Jums var trūkt savstarpējas sapratnes.

 

Vēzis

vezis-zalaja-apli-ieksa-1

Šodien tev būs jārūpējas par neparedzētiem darbiem vai nāksies uzņemties jaunus pienākumus. Tu vari būt nesagatavota jaunu notikumu pavērsieniem. Ja kļūsi pārāk aizrāvusies ar šo situāciju, tavs ierastais ikdienas grafiks var apvērsties kājām gaisā. Zvaigznes iezīmē, ka šodien tu vari uzņemt viesus, vai atdarīt sava nama durvis jaunam mājdzīvniekam.

 

Lauva

lauva-zalaja-apli-ieksa-1

Šī būs spontānu notikumu diena. Jautrības uzliesmojumi, prieks un radoša iedvesma var dažkārt dot nepieciešamo stimulu, lai izkļūtu no melanholijas. Ja tavas iepriekšējās attiecības neizdevās, šobrīd jau vari justies atguvusies un sākt atkal izbaudīt saskarsmi ar kādu īpašu cilvēku tavā dzīvē.  

 

Jaunava

jaunava-zalaja-apli-1

Šodien tu lieliski spēsi izmantot kādas situācijas priekšrocības, piemēram, negaidīti iegūt jaunus draugus. Tava māja un labs kontakts ar ģimene būs brīnišķīgs veids un vieta, kā pielietot talantus un prasmes. Veikt pareizo izvēli šodien var izrādīties problemātiski. Kontakts ar mīļoto cilvēku var atstāt tevi neapmierinātu, jo, iespējams, starp jums būs meli, nenoteiktība un tev var rasties sajūta, ka starp jums ir nepareizi sadalīti pienākumi.

 

Svari

svari-zalaja-apli-ieksa-1

Zvaigznes skaidri iezīmē, ka tev šodien ir jāaizmirst Napoleonam līdzīgie plāni un ir jāpārslēdzas uz daudz neformālākam sajūtām. Ja esi cilvēks, kurš labprātāk laiku pavada mājās, centies šodien mainīt savu nostāju un kaut nedaudz izkļūt no savas komforta zonas. Šī ir brīnišķīga diena aktīvai mijiedarbībai un jaunu draugu iegūšanai.

 

Skorpions

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1

 

Šodien tavs liktenis nedos nekādas garantijas, bet atver durvis jauniem mērķiem un nebijušai pieredzei! Zvaigznes uzsver, ka praktizējot tradicionālo pieeju atpūtai un dzīvei kopumā, tu atņem sev pārāk daudz. Mēģini mainīt savu dzīves ceļu un skaties pāri savas ierastās eksistences robežām.

 

 

Strēlnieks

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1

Šodien zvaigžņu stāvoklis sola, ka tu kļūsi daudz pārdrošāka un piedzīvojumus alkstošāka. Vēlme dzīvot pilnvērtīgāku un modernāku dzīvi kļūs arvien spēcīgāka. Tajā pašā laikā pilnībā iespējama ir slepenība, noslēgtība un ilgošanās pēc intrigām. Tu varat justies vainīga par savu brīvības mīlestību.

 

Mežāzis

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1
Šī ir lieliska diena, lai tavā ikdienā notiktu pārmaiņas, tomēr šī mērķa sasniegšanā neliec pati sev sprunguļus riteņos. Aktīvi iesaisties! Nebūsi apmierināta ar acīmredzamo. Izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām un papildus alternatīvām, tas palīdzēs iekustināt sastāvējušos dzīves ūdeņus ap tevi.

 

Ūdensvīrs

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1

Nākotne var kļūt par brīnišķīgu orientieri. Zvaigznes norāda, ka tu šodien pat vari spert soli savā nākotnē. Šī ir lieliska diena, lai atgūtu ticību sev un saviem talantiem, būt starp cilvēkiem un socializētos ar kādu lojālu draugu, kam būs dziedinoša ietekme uz tevi.

 

Zivis

zivis-zalaja-apli-ieksa-1

Šodien tavam prātam un uzmanībai ir jābūt novērstai no ierastās ikdienas kārtības, tev jāļaujas radošiem eksperimentiem. Tu pamatīgi kļūdīsies, ja šajā dienā koncentrēsies uz kaut ko nopietnāku un pastāvīgāku. Apkārtējie var norādīt, ka tu peldies savās ilūzijās…

 

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...