Šī var izrādīties neveiksmīga diena, ja tava rīcība būs pārāk strauja vai nepārdomāta. Pirmajā dienas pusē daudzas tavas darbības ietekmēs emocijas un attieksme, kas var novest pie tā, ka galu galā kaut ko nāksies nožēlot. Tomēr arī otrajā tās daļā nav sagaidāmas būtiskas izmaiņas.

 

auns-mil-horAuns

Visas dienas garumā tu vari būt pārmērīgu emociju, ilūziju un veltīgu, pāragru cerību iespaidā. Zvaigznes iezīmē, ka vēl viens posms tavā dzīvē tuvojas beigām, atliek vien secināt, ka šajā laikā esi paveicis patiešām daudz. Tomēr nebūsi brīvs no pilnīgi visām ilūzijām. Tāpat planētas neiesaka kavēties pagātnes kļūdās, dodies uz priekšu!

 

 

versis-mil-horVērsis

Risks, ka no rīta būsi nonācis strupceļā, ir diezgan augsts. Ir vēlams veikt tālejošus plānus un izstrādāt jaunas koncepcijas, lai arī cik perspektīva un daudzsološa tev neliktos šī brīža situācija. Zvaigznes atgādina – jo tuvāk būs tava dzimšanas diena, jo negatīvāku ietekmi uz izvēlēto ceļu, personīgo un profesionālo reputāciju tas atstās.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Visas dienas garumā tu vari apspriest tēmas, kas tev interesē teorētiskā, abstraktā vai ideālistiskā plānā. Zvaigznes norāda, ka šodien kāda visai neticama fantāzija var izrādīties lietderīga. Tomēr tev nevajadzētu sasteigt savu ideju vai kolektīvo plānu īstenošanu, uzskatot tās par neatņemamām un neatkārtojamām iecerēm, jo īpaši, ja runa būs par biznesa jautājumiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Esi uzmanīgs, lai nerīkotos fanātisku vai reliģisku uzskatu ietekmē, kā arī akli netiecoties pēc dažādām progresīvām idejām. Tev vajadzētu izvairīties sadarboties arī ar tiem, kuru rīcību šodien ietekmēs līdzīgs domāšanas modelis.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka šī ir ārkārtīgi slikta diena diskusijām starppersonu attiecībās ar partneriem, draugiem vai tuviniekiem. Būs īpaši grūti atšķirt kas ir pareizi, kas ne, jo katra no šīm nostājām, visticamāk, pieprasīs zināmus upurus.

 

 
jaunava-mil-horJaunava

Šodien ir ļoti ieteicams rūpēties par savu veselību. Nelieto alkoholu, nomierinošus vai nezināmus medikamentozos līdzekļus. Tomēr šajā dienā nav vēlams sākt arī ilgstošu ārstniecības kursu vai jebkādu nopietnu  procesu savas karjeras attīstībā.

 

svari-mil-horSvari

Šodien ir vienlīdz svarīgi kontrolēt savas emocijas, intelektuālo sfēru un sociālo mijiedarbību. Neaizmirsti, ka pārāk riskanti izklaidējoši elementi var izraisīt veselības problēmas. Ja pavadīsi savu brīvo laiku, baudot alkoholiskos dzērienus vai dzenoties pēc citām aizraujošām izpriecām, neesi pārsteigts, ja vakarā tev būs nepieciešamība pēc medicīniskās palīdzības.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Spītība un pārlieka uzstājība nav īpašības, kas veicinās mieru un harmoniju tavā ģimenē. Esi īpaši uzmanīgs tiecoties uz saviem personīgajiem mērķiem, ja esi dzimis novembra vidū. Mēģinājumi izzināt nesaprotamo, atriebties kādam lai kompensētu zaudēto laiku, neizbēgami novedīs pie konflikta vai konfrontācijas, kam nebūs rezultāta.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavas attiecības ar vistuvākajiem draugiem, radiem un ģimenes locekļiem šodien nevarēs uzskatīt par atklātām un stabilām. Mēģini atturēties no pārliekas ziņkārības. Tieši tas var palīdzēt izvairīties no kādas situācijas, kas sāpīgā veidā var tikt vērsta pret citiem.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, lai šodien neņem  pārāk tuvu pie sirds strīdus un neveiksmes. Tiem nebūs būtiskas ietekmes uz tavu labsajūtu. Dienas beigās varēsi ātri atrast skaidrojumu citu personu rīcībai. Iespējams, tas būs mirklis, kad saskatīsi visai saprātīgu attaisnojumu arī pats savām kļūdām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Konfrontāciju risks ar taviem ienaidniekiem, konkurentiem un pat partneriem – būs visai augsts dienas laikā. Visticamāk, nāksies secināt, ka ir grūti pārvaldīt savas emocijas. Vari būt vērsts uz vienu konkrētu tēmu, šādā veidā kaitējot vispārējai savu domu objektivitātei.

 

zivis-mil-horZivis

Ja kāds neparasts noslēpums vai darījums ir tavas šīs dienas viens no plāniem, centies nesasteigt tā īstenošanu. Ļauj savām domām būt lēnprātīgām un sajūtām piezemētām. Zvaigznes norāda, lai šodien labāk nepaļaujies uz citiem cilvēkiem. Visticamāk, arī pats sev nevarēsi pārlieku uzticēties. Pat tavi labākie draugi šodien nespēs sniegt mieru un izpalīdzīgo plecu. Šīs dienas notikumi paši par sevi var izrādīties neprognozējami.

 

Lai diena izdodas!

Sabiedrība

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...