Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūlijs

Auns

Šodien izjutīsi nelielas skumjas. Atcerēsies, cik daudz laimes un prieka tev sniedza bijušais partneris, kuru tu pats izvēlējies atraidīt. Vēl nav par vēlu atgriest šo saikni, taču tikai un vienīgi tad, ja rīkosies nekavējoties. Vislabāk būs, ja ieplānosi viņu apciemot vakarā, pēc darba. Tiklīdz viņš atvērs durvis, pastāsti viņam, cik daudz viņš tev nozīmē.

 

 

Vērsis

Šodien nāksies parūpēties par kādu draugu – kolēģi. Šis bezrūpīgais darbonis atkal pieļaus būtisku kļūdu savā darbā un tavs priekšnieks  izteiks vēlmi viņu atlaist no darba. Tu darīsi visu, kas tavos spēkos, lai tavs draugs nezaudētu savu darbu. Tavi pūliņi atmaksāsies un diena noslēgsies uz pozitīvas nots. Vakarā gan priekpilnās emocijas nedaudz aizēnos nesaskaņas ar kādu no kaimiņiem, taču šis konflikts visai ātri tiks atrisināts.

 

 

Dvīņi

Šodien atteiksies no ierastā piektdienas vakara scenārija. Dienas noslēgumā nolemsi, ka tā vietā, lai dotos uz bāru vai kafejnīcu, labprātāk paliksi mājās un palasīsi kādu grāmatu. Tā būs grāmata, kuru tev ieteica kāds no pieredzējušākajiem kolēģiem. Tev patiesi patiks šis romāns, līdz ar to neizlaidīsi to no rokām līdz pusnaktij vai pat ilgāk.  

 

 

Vēzis

Šodien centīsies atrast veidu, kā sakomunicēt ar kādu kafejnīcā vai draugu ballītē sastaptu personu. Viss būtu daudz vienkāršāk, ja tu palūgtu kādam no jūsu kopīgajiem draugiem padalīties ar kontaktinformāciju, taču tā vietā tu nolemsi rīkoties pats. Galu galā, tu atradīsi konkrētā cilvēka profilu sociālajos tīklos, kur, tev par nožēlu, būs rakstīts, ka viņš ir precējies.

 

 

Lauva

Šīs dienas galvenais uzdevums būs iegādāties kādu mājsaimniecībai noderīgu lietu. Lai arī tas būs šķietams sīkums, tā iegādei veltīsi vairākas stundas. Par laimi, ieguldītais laiks atmaksāsies un būsi apmierināts ar veikto pirkumu. Nu varēsi beidzot pievērsties citām aktivitātēm, piemēram, lasīšanai, muzeja vai kino apmeklējumam.

 

 

Jaunava

Šodien saņemsi vairākus nepatīkamus jaunumus. Izrādīsies, ka cilvēks, kurš solīja tev atdot kādu senu parādu, tomēr nevarēs to izdarīt. Nākamās nepatīkamās ziņas saņemsi no kāda tuva ģimenes locekļa. Viņš informēs, ka nevarēs tevi apciemot nedēļas nogalē kāda ārkārtas gadījuma dēļ. Diemžēl vai par laimi, atceļoties šim apciemojumam tev vairs nebūs nepieciešama arī aizdotā naudas summa.

 

 

Svari

Šodien centīsies atrast iedvesmu. Nemeklē to sev apkārt, labāk dodies uz kādu mākslas izstādi vai muzeju (pastāv liela iespēja, ka tur satiksi arī kādu pievilcīgu cilvēku). Starp citu, iespējams, šodien iepazīsies ar jaunu, talantīgu mākslinieku, kurš unikālā veidā glezno kanvas. Viņa radošums kļūs par tavu ilgi meklēto iedvesmas avotu.

 

 

Skorpions

Šīs dienas galvenais notikums būs kāda attāla tuvinieka apciemojums. Viņš pasniegs tev kādu jauku dāvanu, kura gan tev šķitīs ne visai lietderīga. Ieteicams gan šo vilšanos paturēt pie sevis un izrādi pateicību par saņemto. Vēlāk pārbaudi šīs dāvanas vērtību internetā – var gadīties, ka ārēji nesimpātiskā lieta patiesībā ir ļoti vērtīga.

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams nelidināties pa mākoņiem, atrodoties darbā. Tava pārlieku lielā sapņainība palielina risku palaist garām iespēju iegūt paaugstinājumu darbā. Lai to nepalaistu garām, gan profesionālā, gan emocionālā ziņā tev jābūt ierindā. Kad redzi, ka tavs priekšnieks sarāj kādu no taviem kolēģiem, nekavējoties dodies pie viņa un izrādi iniciatīvu visu vērst par labu.

 

 

Mežāzis

Tevi šodien aizraus kāds jauns, populārs sarunu temats. Tiklīdz pamanīsi to interneta dzīlēs, nolemsi ievākt iespējami daudz informācijas, lai uzzinātu vairāk. Nedaudz vēlāk, savas idejas un viedokli prezentēsi plašākai sabiedrībai. Diemžēl, ne visi būs gatavi tās uzklausīt, tomēr, lai arī draugi un tuvinieki izturēsies ne visai pozitīvi, tu iegūsi popularitāti sev svešu interneta lietotāju vidū.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi cieņā apkārtējo vidū. Ik viens piedalīsies sacensībās par tavu uzmanību, izsakot tev dažādus komplimentus. Lai arī šis pavisam noteikti nebija un nav tavs mērķis, šo situāciju pavisam noteikti vari izmantot savā labā. Iespējams, kāds no taviem pielūdzējiem tev šķitīs gana pievilcīgs, lai ar viņu iepazītos tuvāk.

 

 

Zivis

Šodien veiksmīgi radīsi risinājumu kādai sarežģītai problēmai. Cilvēks, kuru vari saukt par savu antipātiju, to pat nenojautīs, savukārt tev šodien lieliski izdosies citus maldināt. Lai nu kā, nepieļauj, lai meli kļūst par normu tavā ikdienā. Vakarā, kad uzsāksi dialogu ar savu laulāto draugu, esi atklāts un godīgs it visā. Pretējā gadījumā var nākties mocīties sirdsapziņas pārmetumos.

 

Lai jauka diena!

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūlijs

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVai ticēsi, ka viņām ir pāri par 50? Kāds ir noslēpums?
Nākamais rakstsJūlija horoskops veiksmīgam mēnesim visām zīmēm