Svētki ir sākušies, un šī nedēļa ir pavisam īpaša – tā gan sāksies, gan beigsies uz svētku nots. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās vēsta tieši tev!

 

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, tev, iespējams, nāksies šonedēļ parūpēties par kāda tuvinieka veselību. Var rasties stresa situācijas saistībā ar sievieti, ar kuru pēdējā laikā nav bijušas visai labas attiecības. Šī solās būt arī finansiāli izdevīga nedēļa, un tu spēsi realizēt ar naudu saistītus plānus vai cerības. Nepatīkamas problēmas var rasties neuzmanības veidota negaidījuma vai starpgadījuma dēļ. Arī tiem, kuri svētku brīvdienās strādā, ir iespējami patīkami pārsteigumi un emocijas vai nelielas izklaides. Gada pēdējās dienās iespējamas ziņas vai ieteikumi, kas saistīti ar dažādiem svētku pārsteigumiem. Nedēļas laikā var rastties spriedze vai strīds attiecībās ar bērnu vai mazbērnu, kurš nedzīvo ar tevi kopā. Konfliktes, iespējams, radīsies nevis ar viņu, bet viņa dēļ. Aunu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, nedrīkst atstāt novārtā jebkāda veida veselības traucējumus.

 

 

Vērsis

Šonedēļ Vērši būs diezgan neprognozējami, visticamāk, pateicoties dažādiem negaidītiem, mainīgiem plānim un jaunumiem. Iespējams, daudz pozitīvu emociju tev sniegs kādas jaunas draudzības attīstība vai senākas draudzības atjaunošana. Lieliska nedēļa, lai pavadītu laiku kopā ar saviem tuviniekiem. Piemēros laiks ģimeniskiem pasākumiem, kā arī jaunas ģimenes dibināšanai, piemēram, laulībām. Gaidāmas arī dažādas izmaksas, taču tās neradīs tev lielus satraukumus. Šonedēļ tevi saistīs kāds būtisks notikums ar cilvēku, kurš dzimus Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Jaunākie Vēršu zīmes pārstāvji savos plānos veiks dažādas izmaiņas kā nedēļas laikā, tā nogalē.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ satraukumu var radīt dažādi ar ceļojumiem saistīti plāni un pasākumi, kas saistīti ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Tev šis solās būt izdevīgs ceļojumu laiks, taču lielākā daļa vienkārši pēc savas iniciatīvas labāk izvēlēsies palikt savā vidē. Šonedēļ nedod sev liekas cerības uz naudas saņemšanu. Šo septiņu dienu laikā vari sagaidīt un piedzīvot patīkamas emocijas savās mājās – to iemesli nebūs tikai svētki. Dažiem Dvīņiem šī nedēļa var sniegt ārkārtīgi lieliskas priekšrocības. Tu satiksies ar dažādiem cilvēkiem, kuri sniegs tev noderīgu un interesantu informāciju. Gada pēdējās dienās var nākties strādāt ar ļoti nozīmīgiem dokumentiem. Iespējams, pozitīvas emocijas tev radīs arī cerības, ko alksti piepildīt nākamajā gadā.

 

 

Vēzis

Šī nedēļa, iespējams, tev būs visai nemierīga un saspringta. Būs gan labas, gan sliktas ziņas, notikumi mainīsies. Ne vienmēr viss būs saistīts tieši ar tevi, iespējams, vienkārši sekosi notikumiem televizorā vai internetā. Gaidāmas tikšanās, sarunas un ieteikumi, kas saistīti ar draugiem. Iespējama tikšanās ar draugu, kurš ieradies no citas pilsēta svai valsts, lai pavadītu svētkus tavā tuvumā. Var gadīties, ka iegūsi balvu vai dāvanu, kas tev būs īpaši noderīga. Vēža zīmes pārstāvjiem, kuri šonedēļ sastapsies ar kādām veselības problēmām, ārstēšanas process var ieilgt vai arī būs nepieciešama hospitalizācija. Šī nedēļa neveicinās uzņēmējdarbību.

 

 

Lauva

Šajā nedēļā daudzi notikumi būs saistīti ar tev tuvu sievieti vai kādu svarīgu notikumu tavā dzīvē – dzimšanas dienu, gadadadienu u.tml. Labs laiks, lai oficiāli nostiprinātu savas attiecības, tā teikt, pārvestu tās nākamajā etapā. Šonedēļ solās būt daudz pozitīvu emociju un pieredze, kas saistīta ar bērnu. Dažas Lauvas izdos vai saņems naudu, kas saistīta ar bērnu. Šonedēļ izvairies no spriedzes attiecībās ar vīriešiem, kuri nedzīvo ar tevi kopā. Mīlas dzīvē notikumi var likt tev sajusties emocionāli nestabilam. Tu varēsi izjust ļoi spēcīgas emocijas vai pat nāksies iesaistīties nepatīkamos konfliktos, vai piedzīvot vilšanos. Lielā mērā tas viss būs atkarīgs no tevis paša un tavām vēlmēm, cerībām. Lauvu sievietēm šis solās būt īpaši labs laiks ģimenes sarīkojumiem, saistību izpildei ar radiniekiem un citiem līdzīgiem uzdevumiem. Lauvu vīrieši, kuri vecāki par 35 gadiem, būs visai saspringti, jo, neraugoties uz viņu pašu solījumiem, nepiepildīsies kādas saistības vai plāni.

 

 

Jaunava

Šonedēļ satraukumu var radīt brauciens, kas saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, beidzot saņemsi naudu ko jau sen gaidi. Var nākties iztērēties, iegādājoties mājsaimniecīnas priekšmetus. Iepējams, saņemsi svarīgu finanšu dokumentu vai priekšlikumu. Var nākties diskutēt par kādu ļoti nopietnu jautājumu. Uzmanties ar to, ko, kā un kam saki. Pirms rīkojies, noteikti rūpīgi parbaudi informāciju, lai nenāktos sastapties ar meliem un/vai intrigām. Pārsteigumu var sagādāt jaunumi, kas saistīti ar zēnu vai jeunu vīrieti. Jaunavu sievietes, kuras šonedēļ gatavojas doties ceļojumā, var saskarties ar dažādām grūtībām, nepatikšanām, kavēšanos un līdzīgām lietām. Jauni Juanavu vīrieši saņems negaidītus uzaicinājumus vai ieteikumus. Tu būsi pārsteigts par ziņām, ko saņemsi par saviem radiniekiem, draugiem vai paziņām.

 

 

Svari

Šī nedēļa tev var radīt spēcīgu emocionālo pieredzi. Tev var rasties vilšanās saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Daudziem Svariem gaidāmi jaunumi vai saruna ar kādu jaunu vīrieti. Šonedēļ iespējama sajūsma par ziņām, ko saņemsi saistīvā ar sev zināmiem cilvēkiem. Šo septiņu dienu laikā tu varēsi iegādāties dāvanu ar vai to saņemt no meitenes vai jaunas sievietes. Šonedēļ paredzēta tikšanās vai svētki par godu kādai meitenei. Jauni Svari vīrieši varētu sagaidīt priekšlikumu, dokumentu, ielīgumu vai citu svarīgu informāciju. Jaungada svinības var kļūt par noteicošo faktoru 2022. gada sākumam. Jaunām Svaru sievietēm var paveikties loterijā vai citā veiksmes spēlē.

 

 

Skorpions

Šī nedēļa tev sagādās pieredzī mīlestības jomā, sniedzot iespēju baudīt romantiskās attiecības. Būs jaunas iepazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes, ar kuriem arī 2022. gadā tevi saistīs interesanti notikumi. Iespējams, tevi apciemos kāds vīrietis. Šī gada pēdējās dienās tevi varētu pārsteigt noslēpumi, tenkas vai intrigas, kas saistītas ar cilvēkiem, kuri dzīvo tavā mājā vai arī ar tevis paša ģimenes locekļiem. Esi uzmanīgs ar tehniku un sadzīves tehniku tavās mājās. Domājot par ģimenes problēmām un nepatikšanām, maz ticams, ka šonedēļ spēsi rast risinājumu. Labāk dod sev laiku, lai izbaudītu brīvdienas. Skorpionu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var Jaungada brīvdienās doties ceļojumā, kas saistīts ar iepriekšējām saistībām ar radiniekiem vai draugiem.

 

 

Strēlnieks

Šī gada pēdējā nedēļā tu noteikti saņemsi pozitīvas emocijas un varēis izbaudīt svētkus. Tu izbaudīsi uzmanības apliecinājumus, saņemsi jaukas ziņas, kas var būt tieši vai netieši saistīts ar tevi. Tavas rūpes neizzudīs pavisam, taču strādāt atkal varēsi atsākt nākamā gada sākumā, pašlaik izbaudi svētku laiku. Šonedēļ sagaidāmas finansiāla rakstura darbības. Esi uzmanīgs savā rīcībā, lai izvairītos no pārmērīgiem izdevumiem par lietām, kas tev patiesībā nemaz nav vajadzīgas. Darbā šī nedēļa būs vieglāka un patīkamāka jo īpaši Strēlnieku sievietēm. Ja tev šajās dienās paredzēta kāda tikšanās profesionālajā jomā, neļaujies sevi apmuļķot, kā arī neiesaisties konfliktos vai jebkāda veida spriedzē. Šonedēļ var nākties izdot naudu bērna vai mazbērna veselības dēļ, taču situācija būs viegli risināma un nesole nekādas komplikācijas.

 

 

Mežāzis

Var rasties rūpes par kādu cilvēku. Kopumā lietas attīstīsies konstruktīvā virzienā, ja vien tu neuzsāksi nevajadzīgas situācijas vai nepadosies slinkumam, depresijai. Tev tiks dota iespēja, ko nevajadzētu palaist garām. Iespējams, šīs nedēļas laikā tevi teju apdullinās kādas meitenes vai jaunas sievietes lēmums. Šonedēļ vari sagaidīt dāvanu vai ndudu no vīrieša. Jaunām Mežāžu sievietēm šī solās būt spēcīga un veiksmīga nedēļa, lai palīdzētu atrisināt kādu problēmu vai vilšanās dēļ radušos situāciju. Mežāžu vīriešiem virs 35 gadu vecuma šī būs nedēļa, ko varēs atcerēties ar kādu īpašu pirkumu vai ienākumiem. Šī būs svarīga nedēļa jaunu Mežāžu meiteņu profesionālajā attīstībā vai uzņēmējdarbībā. Tu saņemsi svarīgu informāciju vai ieteikumus, kas saistīti ar darbu.

 

 

Ūdensvīrs

Šī nedēļa tevi psiholoģiski un emocionāli  var apgrūtināt ar nepatīkamām situācijām vai konfliktiem saistībā ar kādu sievieti. Ja tu vari izvairīties no šīs situācijas, kaut vai rodot sarežģītu kompromisu, tas būs vislabākais tieši tev. Gaidāmi dažādi pārsteigumi saistībā ar draugiem un paziņām. Negaidītas ziņas var radūt jaunas iespējas tev 2022. gadam. Šonedēļ saņemsi labas ziņas saistībā ar finansēm. Tu vari gūt nelielu peļņu, ko jau sen biji gaidījis. Šonedēļ tev jākoncentrējas vispirms uz pozitīvajām lietām un jāsagaida Jaunas gaids ar optimismu un ticību labākajām lietām. Ignorē visu negatīvo ap sevi (vismaz uz laiku). Ūdensvīru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs ļoti emocionālas, taču tas var radīt liekus sarežģījumus.

 

 

Zivis

Šonedēļ tev būs daudz saistību un uzdevumu ģimenē. būs grūti atrast laiku atpūtai un sev pašam. Daudzas Zivis centīsies paļauties uz lietām, ka tās risināsies bez piepūles. Nedēļas laikā var rasties izmaiņas plānos, kas saistīti ar bērniem vai viesiem, kurus gaidi savās mājās. Neļauj bērniem spēlēties vai izmangtot tehniku, kā lietošanā viņiem nav iemaņu vai, kas nav piemērotas viņu vecumam. Tavā mīlas dzīvē nesolās būt lieli pārsteigumi, tāpēc ļauj lietām attīstīties dabiski. Nedod sev liekas cerības un nelūdz solījumus, bet priecājies par to, kas tev ir. Interesanta attīstība var būt lietš ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts.

 

 

Lai tev skaista un jauku mirkļu piepildīta gada pēdējā nedēļa!

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....