Jauna nedēļa klāt, palūkosim, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās sola katram no mums šīm septiņām dienām! 

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, gatavojies negaidītiem un neplānotiem notikumiem romantiskajā dzīvē. Dažādas lietas var tevi mulsināt, radīt satraukumu un kalpot par pamatu telefonsarunai ar mīļoto cilvēku. Neinterpretē notikumus pa savam un nesteidz izdarīt kādus spriedumus, pirms neesi pilnībā uzklausījis otrās pusītes viedokli. Labvēlīgs finanšu jautājumu risināšanai, parādu nomaksai, bankas dokumentu sakārtošanai. Daudzi varēs priecāties par saņemto naudu savā bankas kontā. Nedēļas gaitā kādam savam plānam vai idejai ar roku atmetīs viens no taviem tuviniekiem vai ģimenes locekļiem. Šādi rīkoties viņu provocēs tikšanās un sarunas ar dažādiem cilvēkiem, kuras noritēja pagājušajā nedēļā. Pievērs uzmanību saviem sapņiem. Ja iespējams, pieraksti tos savā personīgajā dienasgrāmatā. Tie var būt saistīti ar kādu aktuālu problēmu vai situāciju tavās mājās. Gaidāma telefona saruna vai e-pasts, uz kuru ļoti asi reaģēsi. Liela daļa priecāsies par kādu veikto pirkumu, gūto atpazīstamību vai saņemto dāvanu.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ negaidīti tev nāksies mainīt visus savus plānus un tikšanās. Lielākoties notiekošais būs saistīts ar kādu apjomīgu darbu un nepiemērotiem apstākļiem tā veikšanai. Dosies uz kādu pasākumu, kā arī biežāk sazināsies ar tuviniekiem, kuri nedzīvo kopā ar tevi, lai apspriest viņu dzīves jaunumus. Nedēļas gaitā uzzināsi par kāda bērniņa nākšanu pasaulē. Iespējams, tas noticis tālu prom no tevis un kāda cilvēka ģimenē, ar kuru pēdējā laikā esi zaudējis kontaktu. Ieteicams būt piesardzīgākam, lai pasargātu sevi no jebkāda veida manipulācijām, zādzībām un ļaunprātībām. Dažkārt paša pieļautā kļūda var novest pie nepatīkamām sekām. Emocionālā ziņā var nākties piedzīvot vilšanos vai pazaudēt kādu draudzību. Jebkurā gadījumā tas būs jau iepriekš paredzams un nekas negaidīts. Netērē savu laiku, turoties pie kāda vai kaut kā, kas sen vairs nepieder tev vai, kura dēļ esi veltīgi pazaudējis daudz laiku. Jo drīzāk spēsi atsākt doties uz priekšu, jo ātrāk saule uzspīdēs arī tavā dzīvē. Piedzīvosi interesantu drāmu, kura saistīta ar sievietēm tavā ģimenē. Vairāku sieviešu parādīšanās tavos sapņos nebūs nejaušība. Mīlas dzīvē izvairies no greizsirdības, it īpaši, ja tā tiek provocēta no draugu puses. Jebkura iejaukšanās no malas var radīt kaitējumu. Ieklausies tikai un vienīgi pats savā sirdī.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ vari gatavoties dažādiem notikumiem, kuri saistīti ar vīriešiem no ģimenes loka. Tie pavisam noteikti būs svarīgi un īpaši. Gaidāmas arī svinības par godu bērna piedzimšanai vai kāda drauga, tuvinieka dzimšanas dienai. Finanšu jomā tavas senās saistības un raizes aizvien paliks neatrisinātas. Iespējams, palīdzēt var risinājuma meklēšana citā virzienā vai griešanās pēc palīdzības pie pavisam citiem cilvēkiem. Ja kritiski paraudzīsies uz notiekošo, skaidri spēsi ieraudzīt un izlabot paša pieļautās kļūdas. Profesionālajā jomā tiksies ar jauniem cilvēkiem – jauniem kolēģiem, klientiem, pacientiem u.tml. Viņi prasīs lielu daļu tavas uzmanības, citādāku attieksmi un izturēšanos. Dod sev laiku, lai iepazītu šos cilvēkus un neizdari pārsteidzīgus secinājumus. Tikšanās un sanākšanas, lai kādi arī būtu to iemesli, būs emocionālas un neaizmirstamas. Dažās no tām tevi pārsteigt var ilgi nesatiktu cilvēku sastapšana. Ņemsi dalību ģimenei nozīmīgos notikumos un atradīsi laiku arī ikdienas darba rutīnai. Sievietēm pēc ilgāka darba un sarežģījumu pilna posma beidzot uzsmaidīs veiksme.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ nāksies pagarlaikoties, taču tā būs arī iespēja atpūsties un atgūties no nesenā fiziskā un emocionālā stresa. Daudzi dosies tikties ar draugiem vai tuviniekiem saistībā ar svinībām par godu kādam jaunietim vai bērnam. Lielu lomu tavā dzīvē spēlēs sarunas ar tuvu un tālu dzīvojošiem cilvēkiem. To laikā, ar viņu palīdzību, spēsi definēt savu nākotnes rīcību un plānus. Runāsiet par dažādiem dokumentiem, īpašumiem, apciemojumiem utt. Pastāv liela iespēja, ka dosies kādā izbraukumā, kuram iepriekš ilgstoši gatavojies. Kopumā tavi ceļojumu plāni un komunikācija ar cilvēkiem no tālienes būs visādā ziņā tev labvēlīga. Tevi pārsteigs jaunumi par kāda zināma cilvēka veselības problēmām. Raizes un stress šajā nedēļā būs saistīts ar kādu svarīgu līgumu vai dokumentu. Ja piedzīvo jebkāda veida kavēšanos – zini, ka šoreiz nekas nav atkarīgs no tevis un ļauj visam noritēt savu gaitu. Nedēļas beigās, iespējams, būsi viens no daudzajiem, kurš uzaicinās viesus uz mājām vai pats dosies apciemot savus draugus, tuviniekus, kaimiņus tāpat vien, bez īpaša iemesla. Romantiskajā dzīvē zvaigznes būs sevišķi labvēlīgas pret Vēža zīmē dzimušajiem vīriešiem.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, izmanto šo nedēļu, lai sakārtotu finansiālās saistības ar sev pazīstamiem cilvēkiem: radiem, draugiem, kaimiņiem u.c. Šī nedēļa tev būs visādā ziņā labvēlīga, tādēļ izmanto tās sniegtās vibrācijas sev nozīmīgu uzdevumu un plānu veikšanā. Tevi sagaidīs arī kāds ar bērniem saistīts pienākums pret draugiem vai kaimiņiem. Iespējams, tiksi uzaicināts uz šī bērna svinībām vai būs nepieciešams telefoniski ar viņu pārrunāt ko svarīgu. Tuvāko dienu laikā nopietnas problēmas gaidāmas kādas tavas draudzenes vai radinieces dzīvē. Iespējams, tās saistītas ar veselības stāvokli, kurš pasliktinājies. Negaidīti vai mulsinoši notikumi kāda vīrieša dzīvē kalpos par pamatu arī neparedzamiem notikumiem tavā un tavas ģimenes ikdienā. Daļai beidzot izdosies nopietnas, ar darbu saistītas problēmas.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šī nedēļa tev atnesīs interesantus un noderīgus jaunumus finanšu jomā. Tevi patīkami pārsteigs ziņas par kādu saderināšanos, kāzām vai grūtniecības iestāšanos. Par garlaicību sūdzēties nevarēsi – būs lērums uzdevumu un pienākumu, ar kuriem tik galā. Daudzi dosies tev palīgā – neaizmirsti viņu cēlo žestu vēlāk. Jebkurš uzmanības apliecinājums no tavas puses šiem cilvēkiem būs īpaši nozīmīgs. Saņemsi ienākumus no darba, biznesa vai kāda publiska, labdarības pasākuma. Lielai daļai nāksies risināt finansiāla rakstura jautājumus, sadarbojoties ar banku vai citu finanšu iestādi. Šo septiņu dienu laikā gaidāms kāds nozīmīgs notikums, tikšanās vai apciemojums. Par iemeslu priekam kalpos dažādi ar naudu vai cita veida labumu saistīti notikumi, kuros iesaistīts būs arī kāds no taviem tuviniekiem. Ja kaut ko no šajā nedēļā plānotā neizdosies realizēt, tad zini, ka tur vainojama būs tikai un vienīgi birokrātija. Esi pacietīgs – viss notiks tā, kā tam jānotiek. Nedēļas vidū saņemsi pārsteidzošu telefona zvanu vai vēstuli no tālienes.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ nāksies pieņemt kādu sarežģītu lēmumu. No tā būs atkarīgas tavas iespējas realizēt pārmaiņas savā dzīvē. Zvaigznes tev palīdzēs nodibināt un attīstīt jaunus biznesa vai profesionālos kontaktus. Nepalaid garām šīs iespējas! Neļauj sev nobīties no visa jaunā! Nedēļas gaitā ieteicams pievērst uzmanību komunikācijai un ieteikumiem, kurus saņemsi no tālienē dzīvojošiem cilvēkiem. Iespējams, saņemsi ielūgumu uz kādu kultūras pasākumu. Daudzi Svaru zīmes pārstāvji atgriezīsies pie kādas senas idejas vai vēlmes privātajā vai profesionālajā dzīvē, kuras attīstīšanai šobrīd ir daudz labvēlīgāks laiks. Uzsāksi finansiāla rakstura sarunas vai attiecības ar kādu no saviem draugiem. Nedēļas gaitā vari pieņemt spontānu lēmumu kaut ko iegādāties vai pārot. Labvēlīgs laiks tiem, kuri strādā ražošanas vai nekustamo īpašumu jomā. Iespējams, centīsies ieviest jaunas vēsmas savā dzīvesvietā ar jaunu mēbeļu, ierīču vai interjera priekšmetu palīdzību. Vari uzaicināt ciemos arī viesus – tāpat, bez īpaša iemesla.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, šonedēļ piedzīvosi negaidītus un neplānotus notikumus saistībā ar saviem tuviniekiem, lielākoties vīriešiem. Tie būs saistīti ar viņu personīgo dzīvi (mīlestību, laulībām, darbu) un arī tu kaut kādā veidā tiksi ierauts šo notikumu virpulī, kuri var izrādīties liktenīgi. Nedēļas gaitā dosies uz tikšanos vai nodosies sarunām ar kādu sievieti no ģimenes loka. Apmeklēsi kādu nozīmīgu pasākumu, kurš rīkots par godu tavam draugam vai kaimiņam. Zvaigznes ir parūpējušās arī par pāris patīkamiem pārsteigumiem. Lielākoties tie būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem, ienākumiem. Dažiem pavērsies iespēja uzsākt sarunas par algas pielikumu. Labvēlīgs laiks profesionālajā dzīvē pārdošanas jomā strādājošajiem. Iepazīsies ar daudz, dažādiem, interesantiem cilvēkiem. Sekosi līdzi notikumu attīstībai un pārmaiņām sava bērna vai mazbērna dzīvē. Ja esi iesaistīts tiesu darbos vai cita veida juridisko jautājumu risināšanā, vari būt drošs, ka viss atrisināsies tev par labu. Īpaši interesanta izvērtīsies romantiskā dzīve. Ja esi sirdī brīvs, nekavējies doties aizraujošos otrās pusītes meklējumos!

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ nāksies tikt galā ar vairākiem steidzamiem uzdevumiem, kuri saistīti ar cilvēkiem no tavas ģimenes vai radu loka. Daudzi apsvērs iespēju šajā nedēļā doties kādā ilglaicīgā ceļojumā, līdz ar to neizbēgami būs ar to saistīti papildus izdevumi. Iespējams, saņemsi naudu no citas pilsētas vai valsts. Tāpat iespējami finanšu darījumi ar cilvēkiem un uzņēmumiem no tuvienes un tālienes. Daži pavadīs divas vai vairāk dienas ārpus mājas, lai apmeklētu kādu pasākumu citā pilsētā. Skumjas un satraukumu raisīs kāds bērns vai jaunietis. Lielai daļai pavērsies iespējas attīstīt kādu savu profesionālo vai biznesa ideju. Sapņos vari redzēt cilvēkus no savas ģimenes vai draugu loka, kuri jau devušies aizsaulē. Neatstāj to bez ievērības – tie sniegs tev noderīgu informāciju vai zīmi par kādu tuvojošos notikumu. Labvēlīgs laiks kāzu un citu ģimenisku svētku svinēšanai un plānošanai.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, tevi iepriecinās jaunumi no tālienes, kuri saistīti ar bērnu vai jaunieti. Labvēlīgs laiks ceļošanai, ceļojumu plānošanai un komunikācijai ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Gaidāms kāds svarīgs notikums saistībā ar bērnu vai jaunieti, kurš kalpos par pamatu ģimenes kopā sanākšanai. Noritēs arī svarīgas sarunas, diskusijas un prezentācijas saistībā ar darbu vai biznesu. Nedēļas gaitā vari saņemt lūgumu sniegt kādu pakalpojumu, kura veikšanai tev ir nepieciešamās zināšanas un pieredze. Zvaigznes sola tikšanos ar kādas institūcijas vai organizācijas pārstāvi publiskā vietā vai mājās. Negaidītas veselības problēmas var samazināt tavu spēju strādāt un atņemt enerģiju, kā rezultātā nespēsi pienācīgi tikt galā ar visiem saviem pienākumiem. Stress ikdienas dzīvē var atstāt ievērojamas sekas uz tavu fizisko, mentālo un emocionālo veselību, tādēļ katru dienu atrodi laiku arī pienācīgai atpūtai. Vīriešiem pavērsies iespēja gūt papildus ienākumus.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ gaidāma pozitīva notikumu attīstība finanšu jomā. Iespējams, saņemsi naudu pateicoties kādam dokumentam vai līgumam, kurš nodrošinās tev lielākus ienākumus arī nākotnē. Pieņemsi lēmumu uz laiku atlikt kādu ieplānoto tikšanos vai sanākšanu. Tas izraisīs lērumu negaidītu notikumu to cilvēku dzīvē, ar kuriem tev bija šie kopīgie plāni. Jebkāda veida informācija, kuru dzirdēsi šajā nedēļā un, kura var šķist bezgala savāda, realitātē var izrādīties pavisam citāda, tādēļ esi rezervēts, taču pārbaudi šo informāciju, lai neko nepalaistu garām. Gaidāma kāda negaidīta tikšanās vai apciemojums, pateicoties kram uzzināsi nozīmīgus jaunumus. Tie var būt saistīti ar nupat norisinājušos notikumu vai tādu, kas plānots tuvāko dienu laikā. Par pārsteigumiem šajā nedēļā parūpēsies kāda sieviete. Labvēlīgs laiks romantiskiem randiņiem.

 

 

Zivis

Ja esi Zivju zīmes pārstāvis, šonedēļ gaidāmas vairākas svarīgas sarunas mājās, ar tuviniekiem. Lielākoties tās būs saistītas ar kāda ģimenes locekļa izglītību, darbu vai biznesu. Tev nāksies pieņemt dažādus nozīmīgus lēmumus. Šī nedēļa var atnest jebkāda veida pārmaiņas tavā vai tuvinieku ģimenē. Gaidāms ielūgums vai telefona zvans saistībā ar tuvojošos tikšanos, apciemojumu vai izbraucienu. Daudz domāsi par saviem nerealizētajiem plāniem un idejām. Daži no tiem var noritēt kā plānots, kamēr citos būs nepieciešams veikt nelielas izmaiņas un likt lietā milzu pacietību. Mieru neliks spriedze un pārpratumi tev pazīstamu cilvēku personīgajās attiecībās. Mēģināsi dot viņiem kādu padomu, nomierināt vai dot cerību, ka viss būs kārtībā. Saņemsi pozitīvus jaunumus saistībā ar kāda paziņas veselības problēmu atrisināšanos. Tāpat, iespējams, beidzot veselība sāks uzlaboties kādam ilgstoši sasirgušas tuviniekam. Uzmanīgi vēro notiekošo darbā. Drīzumā gaidāms visai dinamisks, pārmaiņu un inovāciju pilns laiks profesionālajā dzīvē.

 

 

Lielisku nedēļu!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....