Nupat jau esam sagaidījuši novembri! Šķiet, ka rudens šobrīd ļoti straujiem soļiem steidzina lapkriti, aicinot ziemu to nomainīt. Ielūkosimies, ko tev turpmākajām dienām sola zvaigznes!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, lai neļaujies tam, ka lēnais šīs nedēļas iesākums apmuļķo tevi. Tu rūgti maldīsies, domājot, ka šajās dienās tavā dzīvē nenotiks nekas ievērības cienīgs vai būtisks.  Tas viss būs, tikai nedaudz jānogaida! Tev ir vienkārši nepieciešams sakopot spēkus un sakārtot savu laiku tā, lai to visu spētu pieņemt un realizēt. Zvaigznes mudina, kamēr gaidi pamatīgus dzīves izaicinājumus un iespējas, centies sabalansēt savas finanses. Tāpat rūpīgi piestrādā pie tām niansēm, kurās vari ietaupīt laiku un naudu. Šajā nedēļā centies būt maksimāli produktīvs un praktisks. Nedēļas nogalē varēsi uzelpot brīvāk.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

 

Šajās dienās tev var sākt likties, ka kāds no tava apkārtējo cilvēku loka cenšas izmantot tavu labestību. Tāpat var šķist, ka šī persona mēģina gudri noslēpt kaut ko no tavām acīm. Nav svarīgi, kur norisināsies šie notikumi –  tavās mājās vai darbā – drīz vien sāks izpausties tava ķildīgā rakstura puse! Aizkaitinājums sasniegs tādu līmeni, ka būsi gatavs eksplodēt. Tomēr, lai gan šādām tavām emocijās, iespējams, ir pamats, centies nesabojāt attiecības ar līdzcilvēkiem. Tu taču esi tik smagi strādājis, lai to visu iegūtu. Centies ar vēsu prātu apsvērt radušos situāciju. Drīz vien tev var šķist, ka esat atpakaļ uz izlīguma ceļa.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmāko dienu laikā sāks uzlaboties tavs materiālais stāvoklis. Ja būsi apņēmības pilns lietot savus naudas līdzekļus pēc skaidri noteikta plāna, finansiālā stabilitāte, ko esi vēlējies tik ilgi, drīz būs tev rokās! Tomēr zvaigžņu stāvoklis uzsver, ka šonedēļ tev nāksies cīnīties pašam ar savām sajūtām. Ļoti ticams, ka tad, ja tu dziļāk ieskatīsies savā šī brīža emocionālajā stāvoklī, tev var nepatikt tas, ko saredzēsi. Centies analizēt to, kas ir nogājis greizi, apjaušot tā iemeslus. Kāpēc šobrīd nespēj dzīvot mierā un harmonijā? Ir īstais laiks, lai to apzinātos un mainītu.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šīs nedēļas dienās tev var rasties sajūta,  ka ikviens apkārt panāk lielāku progresu nekā tu pats. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāpārtrauc salīdzināt sevi ar citiem, kas drīz vien palīdzēs saprast, ka tavi un šo cilvēku mērķi ir pilnīgi atšķirīgi un dažādi. Jūs, visticamāk, spēlējat dažādās pusēs! Tieši tas ir iemesls, kāpēc jūsu pieejas un darba stils atšķiras, kas nebūt nenozīmē, ka tieši tu rīkojies nepareizi vai aplami. Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmākajās dienās tev ir jāmēģina palielināt savu pārliecību par paša spēkiem. Esi tu pats un nezaudē savu lielisko humora izjūtu un šarmu. Tāpat neaizmirsti par saviem vecākiem, kuri, iespējams, jau sen gaida tavu apmeklējumu.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Vai tavas ambīcijas realizējas pareizajā virzienā? Viss notiek pēc tevis iepriekš noteiktā plāna?  Zvaigznes norāda, ka turpmāko dienu laikā tev ir jācenšas analizēt savu vēlmju un panākumu attiecību. Centies apjaust vai rīcība, kas vērsta uz plānu realizēšanu norisinās tā kā tu to gribēji. Ļoti ticams, ka apjautīsi, ka daudz kas no nesen iesāktā šobrīd ir pilnībā apstājies. Planētu stāvoklis uzsver, ka šis ir labs laiks, lai novērtētu to, ko tu vēlies savā dzīvē.  Tiklīdz to apzināsies, spēsi apdomāt, kā risināt šos jautājumus, lai nekas nestātos tavā ceļā.  Centies iegūtu skaidru priekšstatu par to, kas ir tavas pašreizējās dzīves prioritātes.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmākajās dienās tavā dzīvē sagaidāmas dažādas norises, izaicinājumi un iespējas! Visticamāk,  lielākoties tie šķitīs diezgan pozitīvi dzīves pavērsieni, kam vajadzētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un skatījumu uz daudzām lietām tev visapkārt. Ļoti iespējams, ka šo dienu laikā sajutīsi tādu spēku, enerģijas un apņēmības pieplūdumu, ka metīsies pretī tiem šķēršļiem, kuri pavisam nesen novērsa tevi no virzības uz priekšu. Tas liks justies lieliski! Izbaudi šo dienu pozitīvos pavērsienus, neaizmirstot par patīkamām vēsmām arī tavās partnerattiecībās. Nedēļas nogale ir lielisks brīdis, kad kopīgi ļauties kādam piedzīvojumam.  

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis norāda, ka veiksme šonedēļ būs tavā pusē! Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka vari pasīvi gaidīt, kad dažādas lieliskas iespējas iekritīs tavās rokās! Esi gatavs iesaistīties dažādos izaicinājumos, izkāpjot no savas ierastās komforta zonas. Zvaigžņu stāvoklis uzsver, ka tieši šādā gadījumā varēsi sasniegt daudz vairāk, nekā pats to varēji iztēloties. Arī liktenis šajās dienās būs tavs labākais sabiedrotais,  kas palīdzēs mazināt dažādu zemūdens akmeņu rašanos. Tev turpmāko dienu laikā ir īpaši jāapzinās, ka  ticībai sev ir ļoti būtiskai. Tai ir noteicoša ietekme uz tavu pašapziņu un spēju palielināšanos.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka šajās dienās vari sāk uzlūkot pats sevi pavisam citā gaismā, kas var izrādīties diezgan efektīvs mācību līdzeklis. Zināmas problēmas var radīt kādi jautājumi personīgajās attiecībās. Visticamāk, tas būs saistīts ar to, ka partneris kļūs pārlieku prasīgs un uzstājīgs, nespējot sagaidīt, kad tu pievērsīsies viņam. Strīds var attīstīties kā sniega bumba, kas galu galā paredzēs, ka tev būs nepieciešams maigi, bet tomēr noteikti un stingri pateikt mīļotajam cilvēkam, ka viņam ir jāgaida, kad varēsi pilnībā veltīt savu uzmanību jūsu saistībām. Zvaigznes mudina nokārtot visus darba jautājumus un nepaveiktās lietas līdz nedēļas nogalei, kas ir lielisks brīdis, lai ļautos kopīgiem, neaizmirstamiem mirkļiem ar nozīmīgākajiem tavas dzīves cilvēkiem.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, ka tevi šajā nedēļā  ieskaus mīlestība un romantika. Jutīsies mīlēts un lolots,  tavi vistuvākie ģimenes locekļi atbalstīs tavus nodomus un  palīdzēs ikvienā niansē, ja vien tas būs nepieciešams. Tieši tev nozīmīgo cilvēku uzticība un ticība taviem spēkiem, mudinās uzņemties neierastus izaicinājumus. Tas tevi spārnos darīt visu, kas ir tavos spēkos, lai kļūtu par labāku personu. Tomēr ne viss turpmākajās dienās noritēs vienlīdz gludi. Nelielas nesaskaņas un problēmas var rasties nedēļas vidū. Tomēr tās nebūs pamatīgas ķibeles, drīzāk pagaidu aizkavēšanās kādu plānu īstenošanā, kas prasīs nelielu piepūli. Zvaigznes mudina tevi pievērsties arī nākotnes plānu apsvēršanai.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šajā nedēļā tevi sagaida visai strauja notikumu attīstības maiņa. Ja iepriekš, visticamāk, vairāk pievērsies savai profesionālajai izaugsmei un dažādiem karjeras izaicinājumiem,  šajās dienās tava kvēlākā vēlme var būt –  harmoniskas mājas vides radīšana. Daudzi šī zvaigznāja pārstāvji izteiktāk nekā pirms dažām nedēļām būs tendēti saziņai ar partneri, draugiem un ģimenes locekļiem. Ļoti ticams, ka arī viņi, apjauzdami tavu labvēlīgo noskaņojumu, darīs visu, kas spēkos, lai arī tu komunikācijā ar viņiem izjustu patīkamu vieglumu. Šis ir īpaši nozīmīgs laiks, lai tu apzinātos, cik nozīmīgi tev ir šie cilvēki,  ka viņu sniegtais attiecību siltums un atbalsts ir ļoti būtisks.  Planētu stāvoklis uzsver, lai esi patiesi pateicīgs par visu, kas šobrīd notiek tavā dzīvē.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā nedēļā vari būt īpaši aizņemts, jo veltīsi visu savu enerģiju un spēkus, lai ielūkotos un plānotu dažādas norises savā nākotnē. Iespējams, kāda no šīm norisēm var tev radīt zināmas bažas. Tas tāpēc, ka vari pazaudēt kādu nozīmīgu pavedienu, tomēr nekrīti panikā! Zvaigznes uzsver, ka atbilde uz to ir saredzama tev pašā deguna galā. Ir tikai rūpīgāk jāapskata visa kopaina, nekoncentrējot savus spēkos un vienu konkrētu niansi. Šajās dienās velti laiku arī atpūtai un dažādu norišu baudīšanai ap sevi. Tev ir nepieciešams rast jaunu skatījumu par to, uz kurieni tiecies, ko gatavojies realizēt! Atceries, ka šī nedēļa nebūs sacensības, bet rāms plānošanas process. Nesasteidz svarīgas norises, kas var novest vienīgi pie dažādu kļūdu rašanās un domstarpībām.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šajās dienās pieliksi ļoti lielas pūles, lai īstenotu visus savus plānus, kā arī panāktu apkārt esošo cilvēku atzinību. Visticamāk, tev tas neizdosies. Lai cik cītīgi tu necenstos, citi arvien var būt visai neapmierināti ar tavu sniegumu. Nenoliedzami, ka daudzi atzīmēs tavu nepadošanos un mērķtiecību, bet tas tāpat nebūs tas, ko tu vēlējies panākt ar saviem centieniem. Zvaigznes iezīmē, lai turpmākās dienas centies ne tikai koncentrēties uz saviem profesionālajiem pienākumiem, bet atrodi arī laiku, lai paplašinātu savu redzesloku. Vēl neesi domājis par atvaļinājumu vai dažām brīvām dienām, kad pilnībā atslēgties no visa? Ir pienācis īstais laiks, lai to darītu!

 

Lai tev lieliskas turpmākās dienas!

Iepriekšējais rakstsHoroskopa zīmes, kurām NOVEMBRIS būs īpaši veiksmīgs
Nākamais rakstsStrauji pieaudzis slimnīcās ievietoto Covid-19 pacientu skaits – VIDEO